1656
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • kissssss
    #1404
    apa kezdődik...
  • Zero001
    #1403
    Ja, csak ott a probléma, hogy szerinted az direkt feszültségkeltés, ha valamelyik égbekiáltó baromság "elméletedről" kimondjuk, hogy égbekiáltó baromság.
  • Zero001
    #1402
    Ja, csak ha mondjuk néhány erősebb szó a retorika része, akkor is repül a büntetőpont, meg a ban újabban.

    Továbbá most perpill az történik a topikban, hogy a kedves házigazda önkényesen kitöröl BÁRMIT, ami neki nem tetszik, akár volt benne szabálysértés, akár nem. Aztán ha szóvá teszem meg minősítem ezt az eljárásmenetet, akkor jönnek ide rinyálni a kis sz**f***úak, és még én kapok banánt. Ez utóbbi meg már kissé kabaréba illő moderációs gyakorlat.
  • Zero001
    #1401
    Nem lenne fair az SG legsunyibb, legaljadékabb bandájával szemben? Ez édi.
  • Freeda Krueger
    #1400
    Köszönöm !
  • MerlinW
    #1399
  • Freeda Krueger
    #1398
    tessék
    link

    köszönöm
  • j0nNyKa
    #1397
    linkeld kérlek
  • Freeda Krueger
    #1396
    Üdv!

    a "második világháború" topikból kérném törölni a 9824 es hsz.t..rossz link...

    Köszönöm
  • MerlinW
    #1395
    Én voltam pár fórumtalálkozón, volt néha balhé, viszont érdekes módon sosem azok miatt, akiktől elvártuk volna:) A nagyszájú fórumozok többnyire csendben meghúzódtak mindig egy sarokban:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.01.17. 16:07:05
  • [NST]Cifu
    #1394
    Az internetes beszélgetés nem egyenértékű az irl beszélgetéssel. Lehet, hogy egy sör mellett tök jól eldumálnánk, itt meg ízekre szedjük egymás mondanivalóját.

    Efelől azért lennének kétségeim, nem egy különféle fórumtalálkozón voltam már, SG-sen mondjuk még nem, de volt olyan, ahol csúnya összeszólalkozások voltak (igen, politika miatt :P).

    Összegezve: közhely, de a fórum arra való, hogy mindannyian többek legyünk általa. Ha mindenki ilyen céllal tesz hozzá, akkor nem lesz baj ;)

    Ezzel megint lehet vitatkozni, nem véletlenül hoztam fel SQJ warez-banját a konzol fórumrészben, ez is egy szemlélet alapú döntés volt, ahogy az NWO-val szembeni ellenérzés is ilyen, és adott esetben a végleges bezárás / gumiba száműzés is ugyanígy kezelhető.

    Én moderáció terén nem voltam túl aktív az elmúlt évben, de ennek több oka van. Az egyik az, hogy meguntam a szélmalomharcot többek között az olyan topicok felett, mint az NWO (és itt nem az NWO-ra akarom kihegyezni, mert nem ez volt az egyetlen indok), miközben a fapados moderációs eszköztárral kezeljem a sokreges trollokat, és alapvetően ha független szemmel nézem a verbális pankrációt, valahogy az jött le mindig, hogy két egyaránt elítélhető viselkedést láthattam, és itt kellett igazságot tenni (lásd DantesHUN posztját, amiben szintén ott az igazság). Azért utólag mindig bennem van a tüske, hogy mennyivel egyszerűbb lett volna az életem, ha még valamikor 2009 körül bezárva lett volna az összes konteó topic, csak valahogy nekem mindig sikerül megnehezítenem a saját dolgomat...

    Legyen mindörökké béke az NWO topicban, részemről ezzel zárom a gondolatmenetet...
    Utoljára szerkesztette: [NST]Cifu, 2015.01.17. 11:49:04
  • szenyor Lopez
    #1393
    Elolvastam az 1387 utolsó bekezdését. Az előtt is, hogy felhívtad volna a figyelmet rá. Egyrészről köszönetet mondok a munkátokért, mert valóban jár érte! Másrészt meg gyűlölöm, ha fenyegetnek. Ha be kell zárni, hát azt kell tenni.
    Nem, nem a modik cimkéznek. De bedőlnek a cimkéknek. Elég, ha valaki sokszor mondja. És ez nem lenézés, ez természetes emberi reakció. Mondjak példát? Ma TomDantes két topicba tette be ugyanazt a linket. Apróság, talán nem is tartozik a moderáció alá. De ha kétszer olvasod, kétszer ragad meg.
    Az nwo mostani nyugodt légköre annak köszönhető, hogy eltűntek a trollok. Volt Zero és Uwu, akikkel néhanapján el lehetett vitatkozni, néha meg csak beleböfögtek. És voltak az Eneff félék, akik szimplán rombolni tudnak.
    Az internetes beszélgetés nem egyenértékű az irl beszélgetéssel. Lehet, hogy egy sör mellett tök jól eldumálnánk, itt meg ízekre szedjük egymás mondanivalóját.
    Összegezve: közhely, de a fórum arra való, hogy mindannyian többek legyünk általa. Ha mindenki ilyen céllal tesz hozzá, akkor nem lesz baj ;)
  • [NST]Cifu
    #1392
    Ami a legfőbb baj, az hogy akinek nem tetszenek az ott elhangzottak, azok minden erővel ellene vannak a topicnak.

    Még egyszer olvasd el légyszíves a #1387 -es hsz. utolsó bekezdését.

    Ha a modik úgy döntenek, hogy nekik ez sok itt, és bezárják, akkor ennyi. Volt eddig is példa arra, hogy nem tetsző témákat száműzve lettek (pl. tört konzolok / játékok témák a konzolos fórumrészből).

    Milyen lenne, ha valaki belehányna a haditechnika topicba, hogy "buzi fegyverrajongók"?

    3 alkalommal volt eddig ilyen, az egyik pont egy NWO törzstag volt az egyik NWO csörte után. A lényegi különbség az volt, hogy nem kezdődtek a személyeskedések, hanem minden HT topiclakó átlépett a hsz.-en (talán mintha Molni szólt volna be az egyiknél olyat, hogy majd kapod a büntit), amikor én hazaértem, és észleltem a hsz.-et, töröltem, figyelmeztettem, illetve amikor olyan volt a szitu, adtam a büntipontot.

    Az alapvető különbség a reakciók terén volt, kérem szépen...

    Miért kell az embereket felcímkézni (ti és mi)?

    Ugye megvan, hogy nem a modik cimkéztek?

    Egyébként az utóbbi időben vajmi kevés konfliktus van...

    Ne is legyen, de mint említettem, voltak eddig is békésebb korszakok.

    Egyébként az egész részemről reakcióként indult az #1370 -re.
  • DantesHUN
    #1391
    Úgyis le leszek ugatva, és úgyse lehet igazam. Teljesen feleslegesen írom ezt le. Írhattam volna példákat, esetetek, de minek? Úgyse érdekel senkit, úgyse hiszi el senki, úgy is az lesz én hazudok.

    Azért egy példa, a sok közül:
    -Valaki állít valamit, bizonyítékot kérek tőle: feljelent hogy trollkodok, és büntit kapok. Hát egy nagy szart! Ez nem trollkodás!
    -Vagy, ellenvéleményem mer lenni...ugyanez. Az ellenvélemény se trollkodás! De úgyis jönnek a hazugságok, én csak direkt úgy is csak trollkodni szoktam...pedig hányszor volt az, na akkor tényleg normálisan kommunikáljunk egymással...tartott vagy két napig, és kezdődött mind ez elölről.

    Az a módszer ugyanis, vitatkozni a másik féllel? Érvelni? Meghallgatni? Ugyan már! Tiltassuk ki meg a moderátorral! Az külön szép, hogy ezt még sikerül is elérni. Ez ám a jó moderátori munka, azt hiszem.

    Azt elismerem, igen sokszor szegtem szabályt, de mások mégtöbbször, sokkal durvábban, és semmit nem kaptak érte! Egy hülyét ha hülyézek, az bünti, ha valaki oda okádja, a fajgyűlölő baromságát, ha lezsidóz, hazaárulózik, stb, azt mind lehet. És hagyjuk már, hogy hozzak példákat. Hányszor hoztam már a múltban? Hány de hány alkalommal gyűjtöttem ki hozzászólásokat, mutattam hogy itt a példa ÉS?! Szart bele mindenki. Úgyhogy hagyjuk.

    Áh, tök mindegy. Úgy se lesz foganatja, úgy se lesz értelme, úgyse lehet igazam, tök felesleges az egész duma, úgyis marad minden úgy ahogy most van.

    Vannak akiknek mindent szabad, nekem meg kussolni szabad, és pár idióta simán kisajátíthat fórumokat, a moderátorok aktív támogatásával.
  • j0nNyKa
    #1390
    egyebkent tenyleg sokat javult a helyzet, nekem az nwo meg az osmagyar totyik azota favban vannak, hogy mod lettem, es azert eg es fold mar a helyzet, ~0 beavatkozast igenyelnek
    mindig lesz par ember, akik nelkul... hm.. nyugodtabb lenne a legkor, de nem veszes
  • ManoNegra
    #1389
    Lehet hogy támadásnak véled a kommentemet, de Isten látja lelkem, nem annak szántam.

    szerk: Csak annyit akartam mondani, hogy mostanában tök happy a topik! #1379 :-)
    Utoljára szerkesztette: ManoNegra, 2015.01.16. 12:08:56
  • szenyor Lopez
    #1388
    Miért csak szélsőségekben lehet gondolkodni? Tudomány vagy gumiszoba? A fórum alcsoportja lehetne Tudomány, technika, gazdaság és alternatív elméletek is akár, hisz tényleg nem az a lényeg, hogy mi a neve. Ami a legfőbb baj, az hogy akinek nem tetszenek az ott elhangzottak, azok minden erővel ellene vannak a topicnak. Csak épp nem fér a fejembe, hogy miért. Ha nem szeretem a real madridot, akkor nem ugatok a topicjukba. Élni és élni hagyni. Milyen lenne, ha valaki belehányna a haditechnika topicba, hogy "buzi fegyverrajongók"? Miért kell az embereket felcímkézni (ti és mi)? Egy rakás dolgot nem tartok valósnak az NWO topicból, de ugyanakkor igenis sok érdekesség hangzik el ott, ami nélkül én személy szerint sokat veszítettem volna, ha kimarad. Egyébként az utóbbi időben vajmi kevés konfliktus van...
  • [NST]Cifu
    #1387
    Pontosan ez a bajom. Ebben az felállásban van a "ti" (akik nem értenek egyet veled/veletek) és van a "mi" (akik a te nézeteidet vallják). Kb. ennyiben merül ki a kommunikáció.

    Azt már elfelejted, hogy én voltam anno is az, aki csomó embernek osztott büntipontot a "másik" oldalról (Uwu, Zero, Molni, stb.). Azt is elfelejted, hogy nem zavart téged az, hogy jelentsd ha a valaki a te nézeteidet valló ember újreggel folytatta azt, amiért ki lett rakva, de Uwu-t folyamatosan jelentettétek (amúgy Uwu-nak kb. 10 regjét raktam ki csak én). Nagyon tetszik, hogy úgy vársz el részlehajlás nélküli eljárást, hogy te magad közben egyértelműen részlehajlóan viselkedsz...

    Én és Dzsini voltunk azok, akik a sok-sok-sok-sok probléma ellenére mégse zárta be az NWO topicot, pedig az egyik legtöbb munkát adta a modiknak az elmúlt hosszú-hosszú évek alatt. Szóval valahogy nagyon nem értem azt a hozzáállást, hogy mi lennénk az okai annak, hogy az NWO "rossz" volt eddig. Korábban is voltak békésebb időszakok, amikor egy-egy vérgőzösebb pillanatomban nagy hirtelen kiosztottam két marék büntipontot (ami után meg jöttek a roppant mókás privik, hogy ha én igen, akkor ő miért nem, ha nekem három, akkor neki miért kettő... és így tovább), vagy be lett ideiglenesen zárva a topic egy-két napra.

    Annyiszor téptem már a számat (billentyűzetemet) emiatt, hogy már belefáradtam abba, hogy a fallnak beszéljek, holott ismételten ki kell emelnem, hogy én eddig is azon voltam, hogy a topic élhessen, csak ezt "ti" nagyon nem vettétek észre (még egyszer: simán bezárhattam volna a topicot végleg... fejből legalább három eset rémlik). Egyáltalán nem érzem azt, hogy ezt méltányoljátok, épp ellenkezőleg, ismét itt a támadás irányomban a részedről.

    A vicces az, hogy annyi is elég lenne, hogy annyit mond egy modi, hogy márpedig ez lesz és punktum, mert ez egy moderált fórum, és a moderáció annyit tesz, hogy az admin és a modik szabják meg, mi a megengedett és mi nem a fórumban. Nyilván akinek ez nem tetszik, az rögtön jön a szólásszabadsággal (nincs ilyen egy moderált fórumon), meg a zsidóbérencezéssel (hogy hányszor kaptam én meg ezt... csak tudnám miért nem látom a bankszámlámom ennek a folyományát akkor ), és így tovább. Csakhogy a helyzet így néz ki, és az NWO "törzsbrigádja" nagyon nehezen fogadja el ezt az apró tényt...
    Utoljára szerkesztette: [NST]Cifu, 2015.01.16. 11:49:43
  • Dzsini
    #1386
    A feljelentés egy utolsó csepp volt egy olyan pohárban, ami már nagyon régóta telt, és nem volt 2-3 főállású moderátor, aki az összes hozzászólást figyelte. Volt szó az újranyitásról is, érdemes azt a topicot átfutni.

    És nem csak nálatok volt "a lovak közé dobva a gyeplő", hanem mindenhol - lehet, hogy nem tűnt fel, de éveken át gyakorlatilag nem volt aktív, állandó jelenléttel és elszántsággal rendelkező moderátor a fórumon, most is csak páran vannak. Veletek még egész sokat foglalkoztunk.
  • ManoNegra
    #1385
    A politika főcsoport - az eddigi információk alapján úgy tudtam, hogy egy feljelentés miatt lett zárva. Azt pedig ha valaki nagyon akarja, fel tudja ismerni, hogy ki az aki konstruktívan akar részt venni a beszélgetésben, és ki az akinek a rombolás adja a motivációt. Nem egy problémás topik van itt (pl a játékoknál), ahol sikerül rendet tartani. Nálunk a lovak közé volt dobva a gyeplő...
  • Dzsini
    #1384
    Számomra az előző hozzászólásban a "Ti" mindenkire vonatkozott, aki valamilyen módon hangot adott az egyet nem értésének a topicban felvetett dolgokkal szemben.

    Én ilyesmit úgy emlékszem nem tettem, az elmúlt tizenpár évben a fórumon (és a moderátorok között is) a virágozzék minden virág elvet támogattam, és a topicnál is azért merült fel a bezárás lehetősége (és ajánlottam Remarknak azt, hogy esetleg költözzetek át egy külső felületre, ahol nem kell az itteni játékszabályoknak megfelelni), mert nem láttam arra lehetőséget, hogy békésen, normálisan lehessen beszélgetni egy ilyen témában, ami túlságosan erős érzelmeket vált ki (lásd filozofálós hozzászólásom). Nem azért, mert elutasítom azokat a gondolatokat, amiket ott lehet olvasni, vagy mert nem értek velük egyet (ilyet nem állítottam se pro, se kontra, egyrészt hitről* nem vitázok, másrészt nem az a dolgom, hogy "Mi" vagy "Ti" legyek egy fórumon), hanem azért, mert moderátorként a fórum, és a fórumozók békessége a szempont, és emiatt sajnos sok olyan témát vissza kell szorítani, amiről nagyon jókat lehetne beszélgetni. Ezért zárult be a politika főcsoport, a hír topic több inkarnációja, és még sok téma szerte a fórumon. Nem azért, mert nekem, vagy egy moderátornak nem tetszik, hanem azért, mert nincs lehetőség az egészséges társalgás fenntartására.

    *hit: olyan gondolat(ok) halmaza, amelyek bizonyítása vagy elvileg sem lehetséges, vagy jelen pillanatban nem az, így eldönthetetlen azok valóságtartalma.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2015.01.16. 11:11:05
  • ManoNegra
    #1383
    A "Ti" nem megbélyegzés, csak megjelölés. Úgy is írhattam volna, hogy Dzsini és Cifu. Ha mégis úgy érzed hogy megbélyegeztelek ezzel, akkor bocsánatot kérek!
  • Dzsini
    #1382
    Nem biztos, hogy ha valaki nem ért egyet azzal, amit te gondolsz, akkor az rosszat akar neked, vagy ellenséged - ne kezeld úgy.
    Amíg számodra a "Ti" ezt jelenti, addig miért várod, hogy az általad ezzel megbélyegzett "Ti" másképp viselkedjen veled szemben? Mindig legalább kettőn áll a vásár, és a kulturált társalgáshoz minden oldalnak úgy kell kezelnie a másikat, ahogy azt elvárja, hogy őt kezeljék.

    Egyébként meg a legkedvezőbb megoldás nem az lenne, ha az "áltudományos" (ez is egy pejoratív jelző, bárki is használja) témákat bezárnánk, hanem ha értelmesen, higgadtan képesek lennének a fórumozók beszélgetni. Mindegy, hogy milyen témában, mindegy, hogy milyen véleménnyel. Pont ezért kértük Cifuval, hogy kerüljön bele a "gazdaság" a főtéma nevébe, hogy az ilyen jellegű témáknak legyen egy otthona, hiszen az NWO egyik fő vonulata alapvetően gazdasági hatalomról, a világ(gazdaság) működéséről szól (akkor is felmerült a kérdés, hogy egyáltalán szükség van-e ilyen jellegű témákra, és az volt a döntés, hogy igen, így megoldottuk az elhelyezését). És ezért lett tíz éve bezárva a politika főcsoport, mert akkor se voltak képesek erre a fórumozók, és nem lehet minden hozzászólás mellé közlekedési rendőrt állítani.

    Ha azon múlna egy téma "élete", hogy egy moderátor egyetért-e a benne leírtakkal, akkor nem sok topic maradna nyitva. Nem csak ebben a főcsoportban, egyikben se.

    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2015.01.16. 11:00:26
  • ManoNegra
    #1381
    Pont arra akartam rávilágítani, hogy a helyzet alapjaiban változott meg. Nem látok a jövőbe, biztos lesz még probléma, de ha az a probléma rövidre van zárva, akkor az már nem is olyan nagy probléma

    A konfliktus veleje (sok más mellett) abban volt fellelhető, hogy nem voltatok érdekeltek a rendrakásban. Akik oda betévedtek trollkodni, feszkózni, azok nagyjából a Ti álláspontotkat, a "tudomány" álláspontját képviselik, csak míg ti ezt szalonképesen adjátok elő, ők a másikat gyalázva, megalázva, gusztustalan stílusban tették ezt, direkt azon dolgoztak, hogy a normális beszélgetést ellehetetlenítsék. Számotokra a legkedvezőbb megoldás (ahogy annak többször hangot adtatok) az lenne, ha eltűnne valami eldugott helyre, és ehhez az áltudományos felvetések mellett az említett trollok meg is adták volna az alapot. Tudjátok nagyon jól, próbálkoztunk házigazdával, de itt egy házigazda a korlátozott jogaival nem tud rendet tartani.

    Elhiszem hogy böki a begyeteket az egész téma, mert igencsak határterületen mozog, sok olyan dolog merül fel, ami messze van a tudománytól, sokszor nekem is égnek áll a hajam, de úgy gondolom, emellett sok értékes téma is, - ami máshonnan kilógna - felvetésre kerül.
    Utoljára szerkesztette: ManoNegra, 2015.01.16. 10:45:48
  • [NST]Cifu
    #1380
    Ohhh... miért is van Deja Vu érzésem...

    Ja, azért, mert már ez "csak" a sok-tizedik ilyen eset a pillanatnyi "békére" az elmúlt uszkve 10 évben? Vagy mert amit egyesek 'piszkálódásnak' tekintenek, azt mások sértésnek veszik, és csak a bili vár arra, hogy kiboruljon, amikor aztán mindenki a másikra mutogat?
  • ManoNegra
    #1379
    Amióta Jonnyka kiszórta a direkt feszültséget generáló juzereket, azóta normális hangnemben beszélgetünk. Piszkálódás maradt, de az meg szvsz elfér.
  • [NST]Cifu
    #1378
    A probléma első sorban nem ott van, hogy mi a topikcsoport neve, hanem ott, hogy nincs érdemleges kommunikáció a topiclakók között, ellenben sok a személyeskedés és sértegetés. Ha korrekt hangnemű társalgás (!) folyna a topicban, sem a bezárás, sem a más fórumcsoportba való áthelyezés sem merült volna fel, elférne itt is.

    A gumiszoba pont azért "jó", mert ott lazábban vannak kezelve ezek a dolgok, így ha anyázni akarják egymást, akkor ott tegyék, ne pedig az egyik úgymond kiemeltebb főcsoportban, ahol jobban szem előtt vannak. Ebből fakadóan pont, hogy kevesebb dolga lenne a modiknak.
  • Dzsini
    #1377
    <filozófia>
    A "Gazdaság" kiegészítést ezért kapta anno a főcsoport neve, hogy elférjenek ilyesmik is benne.

    Nem azon múlik, hogy a főcsoportnak mi a neve (kutyát nem érdekli, maximum zászlóra lehet tűzni egy anyázásnál, hogy mit keresel te egy ilyen fórumon, oldalon, ahol felülre ki van írva, hogy "tudomány"), hanem azon, hogy - tisztelet a nagyon ritka kivételnek - az emberek képtelenek elfogadni azt, hogy másnak valamiről nem ugyanaz a véleménye (legyen az bármivel kapcsolatos), képtelen elismerni azt, ha egy tévedésére rámutatnak, esetleg megcáfolják. Nem tud érvelni, soha nem tanult (akár iskolában, akár magánszorgalomból) retorikát. Vagy ha tud, sokszor akkor se teszi, hiszen "ezek" nem érdemlik meg, hogy normálisan beszéljek velük, amilyen az adjonisten...
    (plusz pontosan tudja, hogy minden retorzió nélkül bátran anyázhat bárkivel szemben, hiszen a büntetőpontoknak sincs visszatartó ereje)

    Tehát teljesen mindegy, hogy mi a felirat a főcsoporton, vagy milyen témáról van szó. Akik békében akarnak fórumozni, azok összezárva ki tudják rekeszteni a felforgató elemeket (nem szólnak hozzá, nem reagálnak, stb.), és akár vitázni is tudnak, akik viszont konfliktust keresnek, azok nagyon könnyen találnak. hiszen nehéz ellenállni egy feldobott labdának, amikor olyan jót lehet anyázni onnan kezdve. És ha büntipontot kapok, akkor van még tetszés szerinti regisztrációm félretéve.
    </filozófia>
  • BladeW
    #1376
    Ha megengedtek egy javaslatot: létre lehetne hozni pl egy "Alternatív elméletek" altopikot, ahova mehetne az összes ezoterikus, összeesküvés-elméletes, alternatív történelem, stb téma. Sokan vetették fel (és tegyük hozzá joggal), hogy ezeknek semmi keresnivalójuk egy "Tudomány, technika és gazdaság" témakörben.

    A NWO gumiszobába áthelyezését viszont egy kicsit túlzásnak tartom, valószínűleg pár nap alatt teljesen széttrollkodnák a topikot, a modiknak biztos, hogy rengeteg plusz munkát adna, és nem lenne fair a jelenleg oda írogatókkal szemben sem(mondom ezt úgy, hogy 99%-ban nem értek egyet az ott elhangzottakkal).

    Just my 2 cent.
  • [NST]Cifu
    #1375
    Én voltam anno az az elkövető, aki úgy vélte, hogy ad egy esélyt, hogy az NWO életben maradjon. Anno megbeszéltük Dzsinivel, hogy amíg a saját kis területükön ordenáréznak, addig békén hagyjuk őket. Én anno a Gumiszobába akartam átrakni, de ez is megfeneklett, utólag nem voltam elég határozott, hogy megtegyem.

    A Holdraszállás topic némileg más tészta volt, az eredeti témával kapcsolatosan értelmes vita nem volt, az egyik oldalon tények voltak, a másik oldalon meg feltételezések, belemagyarázások, és annak a teljes kizárása, hogy megtörténhetett a Holdraszállás (én akkor és most is azt állítom, hogy meg lehet győzni, ha normális tényeket, érdemi kritikát látok, erre egyetlen példa nem volt a topic történetében). Miután személyeskedésbe és értelmetlenségbe fulladt a topic, inkább bezártam.

    Hozzá kell tenni Molni, hogy te sem tartod vissza magad a vitákban, függetlenül mindentől...

    Hogy ha meg akarjuk takarítani a fórumrészt az eféle topicoktól, abban benne vagyok, csak valami következettesség legyen benne...
    Utoljára szerkesztette: [NST]Cifu, 2015.01.15. 23:13:12
  • j0nNyKa
    #1374
    ok
  • Molnibalage
    #1373
    A Holdszallásos topikot is bezárta anno Cifu pont azért, mert egyszerűen elárasztották a trollok, akik minden tudományosan és természettudományosan igazolható tényt leszartak és csak flémeltek. Kb. ez a funkciója az evolúció topiknak. Egy nevében tudományos fórumon nem is értem, hogy ez miért van megtűrve...

    Az, hogy az NWO-nak meg a tudományhoz mi köze van...
  • j0nNyKa
    #1372
    máris töröljük!
  • Molnibalage
    #1371
    Hát ne legyen.
  • MerlinW
    #1370
    Most kimaradtam a buliból, de ha rajtam múlna már rég nem létezne sem NWO, sem evolúció topik. A reklamációt meg privátban kéretik írni, mert ez csak rád és az adott moderátorra tartozik.
  • DantesHUN
    #1369
    És erre kaptam mégegyet. Pedig, mintha az is ott lenne a rendszerüzenetben, hogy lehet reklamálni érte. Nagyon helyes, a saját szabályzatotokat se tartsd be. És most harmadjára is teljesen jogtalanul fogsz adni még egyet? Nincs itt valaki, legalább egy normális moderátor, aki nem pofa alapján, teljesen jogtalanul és igazságtalanul osztja a büntetést? Egy se akad az egész sg-n?! Baromira nincs igazad, rohadtul nem követtem el semmit, az hogy ki ragadsz pár szót, és abba belekötsz, ezért jár büntető pont? És megint ott tartunk mások kimondottan durva szabályszegésért se kapnak semmit. Még egy kis szóbeli ejnye-bejnyét se. Semmit. Persze ilyenkor az jön sorolja példákat. Hányszor soroltam már...és semmi. Miért kell ennyire nyíltan igazságtalan és egy oldalú moderációt csinálni?

    Komolyan: ha legalább egy moderátor akad ezen az oldalon akiben van némi gerinc, legalább valami halvány becsület féle, az vagy írja ki, hogy tilos ellenvéleményt írni az NWO topicba, mert büntető pont jár érte, és nekem személy szerint különösen tilos oda bármit írnom, vagy töröljék a büntetőpontot.

    Legalább egy moderátornak legyen már igazságérzete! Legalább egy valaki tartsa be a szabályokat! Nem dühöngök, csak egyszerűen felháborító, hogy ennyire egyoldalú, és igazságtalan pofátlan módon viselkedhetnek moderátorok.

    Ezzel befejeztem egyébként ,részemről a dolog lezárva. Úgyse lehet igazam, lefogadom.
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2015.01.02. 19:10:50
  • DantesHUN
    #1368
    Most komolyan, miért kaptam büntető pontot? Mi az ,hogy ,,na akkor kezdjük újra" Milyen elv alapján? Miért? Mivel szegtem szabályt, melyik hozzászólásom, melyik mondata?!

    Vagy talán én ha csak bármit merek mondani, automatikusan büntetés jár érte?! Semmilyen szabályt szegtem meg szerintem. Amit az NWO-ba írtam, nem volt se sértő, se rasszista, se flame keltő, se trollkodás, a témára reagálva írtam! Ha nem tetszik a véleményem büntetés jár?

    Az már azért tényleg vérlázító! Bezzeg mások szintén ugyanebbn a topic-ban nyugodtan zsidózhatnak, összehordhatnak minden féle rasszista mocskot az szabad?!

    Komolyan ott tartunk, ha valaki ellenvéleményt mert írni, az büntető pontot kap, mert az ellenvélemény az ,,özzöség hergelés, fikázás, "

    Hogy képzelitek ti ezt? Nem szégyellitek magatokat? Nem ég le a bőr a pofátokról? És akkor a moderátor azt magyarázza, hogy ő rendet akar, meg hogy itt mindenki egyformán kezel...ez a rend?! Ez a egy forma ítélkezés?! Nekem már megszólalni is tilos?! Hol ír ilyet a szabályzat?

    Árulja el már valamelyik úgy mégis mi a bánatos francot követtem el azon kívül, hogy a ,,Zenty" nevű illető utálja a képem, és nem tetszik a hozzászólásom!
  • Zenty
    #1367
    topic hergelő komment A komment alján fölösleges közzöség hergelés, fikázás, álltalánositás.
  • qtab986
    #1366
    Haditechnika topik, #65972 komment törlendő.
    A különböző kommentekbe beágyazott videók felcserélődtek, aztán most megint abba a kommentbe vannak ágyazva, ahol eredetileg voltak.
  • j0nNyKa
    #1365
    ok köszönjük