48
Black Lion Studios
  • Muki100
    #6
    Attól, hogy süt a nap miért kell mindennek ocsmányul csillognia, és amire "nem süt annyira" az miért lesz olyan mint a hajnali köd?
    Komolyan, ki kéne tenniük a lábukat és kinyitni a szemüket, maguk körül milyen a világ. Ha már a realisztikus grafika a célkitűzés akkor nem addig húzni az effekteket amíg a hardware engedi hanem kicsit dolgozni vele? Ahh azt már bonyolult, úgyis lesz olyan aki ezt szépnek látja.
  • Palinko
    #5
    Ez kábé úgy működik, mint mikor Photo Shopban recés valaminek a széle, és dobsz rá árnyékolást, hogy eltüntesd? A helikopteren látszik is. Csak tudnám minek készítenek manapság ilyen robotos játékokat? Minek minden FPS be robot? Raknának tankot annak jobban örülnék, eddig csak 1 játék tetszett amiben szerepelt robot (vagyis csak az ezért volt érdekes) az a Mechwarrior 3.
  • offkorz
    #4
    nem szép a graf egyáltalán,csak egy effektet rádobtak ezt a mosott szart és világít minden nesze nektek. :-c
    és az ilyen játékok szebbek nem lesznek,ilyen marad tuti ne is várd.
  • ColdFire
    #3
    remélem ez a graf csak átmeneti, a mostani játékok ilyenek...
    amugy csak engem idegesít ez az elmosódott, álomszerű effekt?
    ha egy játékban ilyen effektet látok, az nekem már nem tetszik, látszik hogy semmi hitelesség nincs benne, vagy nemtom :o
  • grebber
    #2
    Hát ez 2009-ben nem lesz szerintem a kor elvárásainak megfelelő grafban!
  • ColdFire
    #1
    A német stúdió első munkája saját fejlesztésű grafikus motorral készül, mely az ígéretek szerint minden téren eleget tesz majd a játékosok elvárásainak. A nemrégiben bejelentett Shadow Harvest története szerint 2025-ben járunk, s két ISA (International Support Activity) ügynök kalandjába bonyolódunk. Érdekesség, hogy a játékstílus attól függően változik, hogy épp melyik szereplőt irányítjuk.

    Genre: Modern Tactical Shooter
    Release Date: TBA 2009 (Game Details)










    Kereső nem talált hasonló nevű topikot