48
Black Lion Studios
  • simi1018
    #48
    Sziasztok ! Tud valaki segíteni a helikopteres résznél akadtam el......nem tudom miképp jutok tovább. A pasival és a csajjal is kinyírtam mindenkit de a helikopterrel nem tudok mit kezdeni......A segítséget előre is köszönöm.
  • grebber
    #47
    Pcgames.de teszt 49%
  • Maxtreme
    #46
    Csak minek. Ahhoz hogy ezt elvislertőnek lehessen nevezni, kb újra kéne írni az egészet 0-ról.
  • grebber
    #45
    Shadow.Harvest.Phantom.Ops.Update.1-SKIDROW 192MB
  • Maxtreme
    #44
    Nem kapja :D
    Gamespot 2.5
  • Maxtreme
    #43
    csodálom a kitartásod :)
    Mint kíváncsi leszek a rivjukra. Megkapja e a 10-es skálán a 4-et :)
  • Shep
    #42
    Uninstallt tudom ajánlani :)
  • grebber
    #41
    Lehet bug.Nekem néha olyat csinál hogy egyfolytában lő az emberem :(
  • MrXL
    #40
    Elakadtam a chapter 6 végén. Amikor beszállok a lépegetőbe nincs egy deka lőszer sem benne, ezért aztán mindig szitává lőnek és game over. Kiszálni nem lehet, lőszer nuku. Ez valami bug? Van aki elszenvedte magát idáig ezzel a fostalicskával? Van valami megoldás?
  • Kaslerka #39
    Ez tényleg egy kalap szar. 2011-ben ilyet... Ez a deep meg tiszta vizi dead space. :)
  • grebber
    #38
    Kipróbáltam raklap fos.

    Abu85: Deep Blacknek már ideje 2007-ben kezdtek csepegni az infok róla.
  • Abu85
    #37
    Nem véletlen van ott a hivatalos oldalon az NV neve. Még benchmark is lesz. Meg ugye hardveres PhysX.
    Még idén lesz Depp Black is, amin szintén dolgoznak. Link
  • Shep
    #36
    Ebbe az Nvidia pénzt ölt?
  • Abu85
    #35
    Akkor ennyi? Fos? Az NVIDIA nekem azt mondta, hogy nagyon jó lesz. Mondjuk rengeteg zsetont toltak bele, gondolom nem szarozzák le ezután, na de az itt elhangzottak alapján enyhén túloztak. :)
  • Shep
    #34
    Én is pont ott hagytam abba (asszem szét is lőttek).
  • Maxtreme
    #33
    Sajna én is ugyanerre jutottam az autós rész után. Kár érte :(
  • Shep
    #32
    Megcsináltam 2,5 pályát és hát ez valami borzalmasan gyenge lett. Az egy dolog, hogy nem szép és még szarul is megy (túltettem magam rajta) de a játékmenet és az animációk 10 évvel ezelőtti színvonalat képviselnek na jó legyen csak 7 ami még szintén nem lenne gond de az akkor játékokkal összehasonlítva sem üti meg a mércét. A lövöldözés határtalanul gyenge, a hangok amiknek elvileg ugyebár a hangulatot fokozniuk kellene inkább csak rontják az amúgy sem túl rózsás összképet. Az AK-nak olyan torkolattüze van, hogy semmit nem lehet tőle látni. A lopakodás annyira gyenge lett benne, hogy a sokak által szidott Stolen (nekem tetszett) köröket ver rá. Hiába van benne pár jó ötlet ha a többi egy középkategóriát sem elérő fércmunka. És ezért kérnek a Steam-en 40 jurót? Annyi pénzből több sokkal jobb igaz kicsit régebbi játékot lehet megvenni.
  • Shep
    #31
    Jó ez a játék ps2-es grafika mellé párosul egy olyan gépigény, mintha emulátoron futna. Érdekesség, hogy bármit állítottam mindig ugyanannyi volt az fps szám (20). Profi munka na.
  • Maxtreme
    #30
    Rálestem gyorsba, kíváncsi voltam milyen lett. (régen játszottam SC stílusú játékkal, még ha ez csak részben is az :)
    Igazából érezni hogy egy kezdő csapat munkájáról van szó, DE nem rossz. Mint az a videokból is kiderül, a csávóval szét kell rúgnunk mindenki seggét, a csajszival pedig Sam Fisher módjára lopakodni, és "csendesgyilkolni" :) (az utóbbi szerintem hangulatosabb lett.)
    A világot nem fogja megváltani, de egy végigjátszást szerintem mindenképp megér.
    Technikai dolgok:
    A Fizika jónak mondható, a robbanóhordók segítségével egész korrektül lehet bontani a környezetet.
    A Grafika átlag, nem nevezném szépnek, de csúnyának sem.
    A gépigény viszont magas, erre mindenki készüljön! Mondjuk ezt sejtettem miután az oldalukon megláttam hogy lesz stadalone benchmark is belőle. :D

    Végezetül pár saját gyártmányú kép a mission 1, és a mission 2 elejéről:

















  • Béluska74
    #29
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Shadow Harvest Phantom Ops-SKIDROW
  • tutituti
    #28
    mindenhol ápr. 2 van.de sehol egy hír vagy ingame akármi.De még clone dvd se
  • grebber
    #27
    2011 április 15-én jelenik meg!
  • grebber
    #26
    3 új kép
  • ColdFire
    #25
    ez így van sajnos:)
  • kemszi2
    #24
    számomra nem a kor a lényeg.szívesebben eljátszok 2000-2002-es vagy régebbi játékokkal,mint sok maival
  • Rundstedt17
    #23
    de.rohadtul idegesítenek az idióta effektek a mostani játékokban
  • ColdFire
    #22
    pedig ez nem olyan fiatal játék már
  • kemszi2
    #21
    szztem is jobb így
  • ColdFire
    #20
    nézzétek meg a bf2t, nem sokkal szebb a játék ez effekt nélkül?
    nekem jobban tetszik...
  • ColdFire
    #19
    de már sok játék ilyen...
    pl
    SoF:P
    cod4

  • ColdFire
    #18
    dejó hogy ez a hsz bennmaradt :D
  • nandorb
    #17
    naon jol nezz ki a jatek mikor fog kijonni?
  • tigeroo
    #16
    tengeribeteg leszek ettől a szar effekttől amit ráhuztak a képekre...
    3-4. kép...broáf

    (miért fényes az ég??? 2025-re reflektor lesz az égen??)
  • kemszi2
    #15
    konkrétan az:)
  • KILLER2
    #14
    Fasz...
  • ColdFire
    #11
    az lesz az.
  • strebacom
    #10
    A graf hasonlit a Gears of War-hoz.....nem lesz ez rossz, de hol van még a megjelenés juuuj...
  • kemszi2
    #9
    parasztvakítás:)
  • kemszi2
    #8
    de ezek nem teszik ki a lábukat.csak ülnek a gép előtt
    engem is nagyon idegesít az ilyen effekt
  • ColdFire
    #7
    az a baj hogy manapság nem a realításra mennek, hanem hogy minnél több effektet kapjon a játék, sajnos.
    Ha nem ilyen baromságokra pazarolnák az idejüket, már olyan grafikát is össze tudnának hozni mint ami a valóságban van, szvsz.