48
Black Lion Studios
  • ColdFire
    #1
    A német stúdió első munkája saját fejlesztésű grafikus motorral készül, mely az ígéretek szerint minden téren eleget tesz majd a játékosok elvárásainak. A nemrégiben bejelentett Shadow Harvest története szerint 2025-ben járunk, s két ISA (International Support Activity) ügynök kalandjába bonyolódunk. Érdekesség, hogy a játékstílus attól függően változik, hogy épp melyik szereplőt irányítjuk.

    Genre: Modern Tactical Shooter
    Release Date: TBA 2009 (Game Details)










    Kereső nem talált hasonló nevű topikot
  • grebber
    #2
    Hát ez 2009-ben nem lesz szerintem a kor elvárásainak megfelelő grafban!
  • ColdFire
    #3
    remélem ez a graf csak átmeneti, a mostani játékok ilyenek...
    amugy csak engem idegesít ez az elmosódott, álomszerű effekt?
    ha egy játékban ilyen effektet látok, az nekem már nem tetszik, látszik hogy semmi hitelesség nincs benne, vagy nemtom :o
  • offkorz
    #4
    nem szép a graf egyáltalán,csak egy effektet rádobtak ezt a mosott szart és világít minden nesze nektek. :-c
    és az ilyen játékok szebbek nem lesznek,ilyen marad tuti ne is várd.
  • Palinko
    #5
    Ez kábé úgy működik, mint mikor Photo Shopban recés valaminek a széle, és dobsz rá árnyékolást, hogy eltüntesd? A helikopteren látszik is. Csak tudnám minek készítenek manapság ilyen robotos játékokat? Minek minden FPS be robot? Raknának tankot annak jobban örülnék, eddig csak 1 játék tetszett amiben szerepelt robot (vagyis csak az ezért volt érdekes) az a Mechwarrior 3.
  • Muki100
    #6
    Attól, hogy süt a nap miért kell mindennek ocsmányul csillognia, és amire "nem süt annyira" az miért lesz olyan mint a hajnali köd?
    Komolyan, ki kéne tenniük a lábukat és kinyitni a szemüket, maguk körül milyen a világ. Ha már a realisztikus grafika a célkitűzés akkor nem addig húzni az effekteket amíg a hardware engedi hanem kicsit dolgozni vele? Ahh azt már bonyolult, úgyis lesz olyan aki ezt szépnek látja.
  • ColdFire
    #7
    az a baj hogy manapság nem a realításra mennek, hanem hogy minnél több effektet kapjon a játék, sajnos.
    Ha nem ilyen baromságokra pazarolnák az idejüket, már olyan grafikát is össze tudnának hozni mint ami a valóságban van, szvsz.
  • kemszi2
    #8
    de ezek nem teszik ki a lábukat.csak ülnek a gép előtt
    engem is nagyon idegesít az ilyen effekt
  • kemszi2
    #9
    parasztvakítás:)
  • strebacom
    #10
    A graf hasonlit a Gears of War-hoz.....nem lesz ez rossz, de hol van még a megjelenés juuuj...
  • ColdFire
    #11
    az lesz az.
  • KILLER2
    #14
    Fasz...
  • kemszi2
    #15
    konkrétan az:)
  • tigeroo
    #16
    tengeribeteg leszek ettől a szar effekttől amit ráhuztak a képekre...
    3-4. kép...broáf

    (miért fényes az ég??? 2025-re reflektor lesz az égen??)
  • nandorb
    #17
    naon jol nezz ki a jatek mikor fog kijonni?
  • ColdFire
    #18
    dejó hogy ez a hsz bennmaradt :D
  • ColdFire
    #19
    de már sok játék ilyen...
    pl
    SoF:P
    cod4

  • ColdFire
    #20
    nézzétek meg a bf2t, nem sokkal szebb a játék ez effekt nélkül?
    nekem jobban tetszik...
  • kemszi2
    #21
    szztem is jobb így
  • ColdFire
    #22
    pedig ez nem olyan fiatal játék már
  • Rundstedt17
    #23
    de.rohadtul idegesítenek az idióta effektek a mostani játékokban
  • kemszi2
    #24
    számomra nem a kor a lényeg.szívesebben eljátszok 2000-2002-es vagy régebbi játékokkal,mint sok maival
  • ColdFire
    #25
    ez így van sajnos:)
  • grebber
    #26
    3 új kép
  • grebber
    #27
    2011 április 15-én jelenik meg!
  • tutituti
    #28
    mindenhol ápr. 2 van.de sehol egy hír vagy ingame akármi.De még clone dvd se
  • Béluska74
    #29
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Shadow Harvest Phantom Ops-SKIDROW
  • Maxtreme
    #30
    Rálestem gyorsba, kíváncsi voltam milyen lett. (régen játszottam SC stílusú játékkal, még ha ez csak részben is az :)
    Igazából érezni hogy egy kezdő csapat munkájáról van szó, DE nem rossz. Mint az a videokból is kiderül, a csávóval szét kell rúgnunk mindenki seggét, a csajszival pedig Sam Fisher módjára lopakodni, és "csendesgyilkolni" :) (az utóbbi szerintem hangulatosabb lett.)
    A világot nem fogja megváltani, de egy végigjátszást szerintem mindenképp megér.
    Technikai dolgok:
    A Fizika jónak mondható, a robbanóhordók segítségével egész korrektül lehet bontani a környezetet.
    A Grafika átlag, nem nevezném szépnek, de csúnyának sem.
    A gépigény viszont magas, erre mindenki készüljön! Mondjuk ezt sejtettem miután az oldalukon megláttam hogy lesz stadalone benchmark is belőle. :D

    Végezetül pár saját gyártmányú kép a mission 1, és a mission 2 elejéről:

















  • Shep
    #31
    Jó ez a játék ps2-es grafika mellé párosul egy olyan gépigény, mintha emulátoron futna. Érdekesség, hogy bármit állítottam mindig ugyanannyi volt az fps szám (20). Profi munka na.
  • Shep
    #32
    Megcsináltam 2,5 pályát és hát ez valami borzalmasan gyenge lett. Az egy dolog, hogy nem szép és még szarul is megy (túltettem magam rajta) de a játékmenet és az animációk 10 évvel ezelőtti színvonalat képviselnek na jó legyen csak 7 ami még szintén nem lenne gond de az akkor játékokkal összehasonlítva sem üti meg a mércét. A lövöldözés határtalanul gyenge, a hangok amiknek elvileg ugyebár a hangulatot fokozniuk kellene inkább csak rontják az amúgy sem túl rózsás összképet. Az AK-nak olyan torkolattüze van, hogy semmit nem lehet tőle látni. A lopakodás annyira gyenge lett benne, hogy a sokak által szidott Stolen (nekem tetszett) köröket ver rá. Hiába van benne pár jó ötlet ha a többi egy középkategóriát sem elérő fércmunka. És ezért kérnek a Steam-en 40 jurót? Annyi pénzből több sokkal jobb igaz kicsit régebbi játékot lehet megvenni.
  • Maxtreme
    #33
    Sajna én is ugyanerre jutottam az autós rész után. Kár érte :(
  • Shep
    #34
    Én is pont ott hagytam abba (asszem szét is lőttek).
  • Abu85
    #35
    Akkor ennyi? Fos? Az NVIDIA nekem azt mondta, hogy nagyon jó lesz. Mondjuk rengeteg zsetont toltak bele, gondolom nem szarozzák le ezután, na de az itt elhangzottak alapján enyhén túloztak. :)
  • Shep
    #36
    Ebbe az Nvidia pénzt ölt?
  • Abu85
    #37
    Nem véletlen van ott a hivatalos oldalon az NV neve. Még benchmark is lesz. Meg ugye hardveres PhysX.
    Még idén lesz Depp Black is, amin szintén dolgoznak. Link
  • grebber
    #38
    Kipróbáltam raklap fos.

    Abu85: Deep Blacknek már ideje 2007-ben kezdtek csepegni az infok róla.
  • Kaslerka #39
    Ez tényleg egy kalap szar. 2011-ben ilyet... Ez a deep meg tiszta vizi dead space. :)
  • MrXL
    #40
    Elakadtam a chapter 6 végén. Amikor beszállok a lépegetőbe nincs egy deka lőszer sem benne, ezért aztán mindig szitává lőnek és game over. Kiszálni nem lehet, lőszer nuku. Ez valami bug? Van aki elszenvedte magát idáig ezzel a fostalicskával? Van valami megoldás?
  • grebber
    #41
    Lehet bug.Nekem néha olyat csinál hogy egyfolytában lő az emberem :(
  • Shep
    #42
    Uninstallt tudom ajánlani :)