1902
A WAREZ hozzászólások törölve lesznek elvtársak!

Akinek NEM eredeti a játéka és problémája van az indítással, vagy valamelyik küldetés után kilép, az legyen szíves átfáradni az off/warez topikba!!!!
WAREZ/OFF/SPAM topik
  • Micsu
    #1702
    nah végigtolva

    Mindegyik pálya sikerült elsőre kivéve a sovetek első pályája és a japcsik 2. pályája! A sovietek első pályájánál már örültem hogy valami velősebb kieggel van dolgunk! Japcsik 2. pályát így friss fejjel délután úgy hogy az emberekre gyúrtam jóval könnyebben meglehetett csinálni, az utcsó pálya nem volt nehéz de annál hangulatosabb volt! Sztem jó kis kieg volt, az eligazító videók helyett inkább akciódúsabb videókra kellene rágyúrni sztem, mint az c&c első részében voltak!
  • karajjj
    #1701
    eredeti a játék?
  • wesker24
    #1700
    Jah az utolsó szovjet pálya tényleg nehéz volt de nekem 2-jára sikerült is ! Bevédtem a bázisomat egy rakás Tesla toronyal ! Na meg persze volt egy csomó infantry gyalogos nagy részt Desolator és Tesla Troperek és rakétavetösök ! Na meg csináltam egy nagyobb hadsereget midegyik tankból főleg apoc tank és V4 rakétások ! Na meg persze egy rakás twinbladet is ! Amivwel fel lehet deriteni a terepet ! Miközben tartottama frontot a bázisomnál a Twinbladekkel felfedeztem a térképet és a Vacuum Imploder + az orbital mühold kombóval nagy pusztitás lehet végezni ! Aztán mikor nagyrészt leromboltam a bázist a hadseregeemel mindenkit kinyirtam ! jah és nme csak a folymatos támadés okozott nehézséget hanem az idő megállitása is ! Igy hát folymatosan küldtem rá a Vacuum Imploder + Mühold kombót !
  • Locna
    #1699
    Hali!

    jelentkezett már másnál is olyan hiba, hogy játék közben egyszer csak el megy a hang és aztán visszajön??
    Nekem már olyan is volt, hogy nem csak a hang ment el, hanem a kép is, és csak kilépéssel lehetett kezdeni vele valamit.
  • Fbn Lx
    #1698
    Hát ez durvaság volt. már a 4. szovjet pálya elég rendesen szopatott a mocskos future tank hordáival. xC
    egész pontosan negyedszerre sikerült. Vagy ötödszörre? :D
    baloldalra bebasztam vagy 6 tesla coilt meg grindereket, és így is NEHEZEN, de sikerült kivédeni a támadásokat.
  • Micsu
    #1697
    ok próbálom én is más aspektusból megközelíteni a pályáz :)
  • fixpont
    #1696
    Jo megvan, regen toltam mar vele, ezt az alcazas dolgot beneztem. ;-)
  • fixpont
    #1695
    Mit kell csinalni az elso japan palyan? A kis transport jargannyal semmikepp nem tudok feljutni a randevu pontra.
  • wesker24
    #1694
    Az tényleg nem könnyü küldetéa de meglehet csinálni !

    A lényeg az ahogy a küldetésben is levan irva el kell helyezni a 4 Pacifier ágyut a megadott helyre ! 4 infantry-val aktiválod a 4 kardos robotot ! Miután megkaptad az irányitást és tudsz épitkezni elöször a Tomb védelmét alakitottam ki csináltam egy rakás Rocket Angelt na meg tengeren egy rakés vizi repülö gépet ! Na meg persze átküldtem a arra a szigetre egy kisebb infantry hadsereget hohy tartsáka frontot ! Ezután a saját bázisomon is csináltam egy nagyobb hadsereget ahol tudják tartani a frontot ezután legyártottam egy kisebb hadsereget a Naginata és a Shogunatus hajókból aztán lekzedtem leamortizálni a szovjetek hadseregét ! Ja persze és eközben átküldtem az engineereket az outpostokba is hogy tisztán lássak ! Persze a Psionic Decimitor a Ballon Bomb Barrage is besegitett !

    A 2 pályával nem volt hanem inkább a 3-dikkal lesz ! Persze miután megakpatad a Giga Fortresst az ultimate weaponnel együtt könnyü dolgod lesz !
  • wesker24
    #1693
    Na sikerült végigvinnem a japán hadjáratot is ! Az utolsó pálya volt a best főleg amikor megkaptuk a Giga Fortresst !

    Azzal lehettett ám totális pusztitást csinálni ! Főleg ha még alkalmazzuk hozzá a Psionic Decimitor-t is !
  • Micsu
    #1692
    nekem is csak a japán kampány van hátra de a 2. küldit most kezdem 3x a újra, alig állok fel de azt a fos tombot rombolókkal meg kirov hajókkal támadja hát menjen az anyjába aki kitalálta ezt a pályát
  • Fbn Lx
    #1691
    a menüben az a japán zene valami kib.ttul tetszik. Nem tudjátok véletlenül a címét?
    Ha hasonló stílusú előadókat tudtok, annak is örülnék :D nagyon trippy meditatív zene d:
  • wesker24
    #1690
    Amugy szovjet kampány CHECK amerikai kampány Check Yuriko kampány CHECK
    japán kampány IN PROGRESS
  • wesker24
    #1689
    Dehogyis a kiegészitőben nincs benne az alapjáték hanem teljesen különálló részként van ! Thehát nem kell hozzá az alap játék hogy feltud rakni ! A kieget külön is megveheted nem kell hozzá az alap !

    Amugy az alapjáték történései egy rövid introban benne vannak hogy mi volt az alapjátékban !



  • M@TriX
    #1688
    csak most ugranék rá a játékra, az Uprising kiegészítőben az alapjáték is benne van, vagy azt külön kell megvenni?
    (Egyjátékos rész is érdekelne, hogy az alapjáték történései benne vannak-e a kiegben.)

    köszi
  • elitehun
    #1687
    Akkor ne rakd fel a patch-et ennyi.
  • Sponnyabob
    #1686
    Az kár. De azért köszi a gyors választ
  • karajjj
    #1685
    csak egyforma patch-el lehet játszani lanon
  • elitehun
    #1684
    Minden játékban csak akkor lehet egymással multizni ha megegyezik a verziószám
  • Sponnyabob
    #1683
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem: Ha felrakom a patchet amit a menüben mindig felajánl akkor tudok majd a haverokkal játszani mert nekik nincs fent a patch( nagyon halkan nekik nem eredeti a játékuk de az enyém az tényleg) szóval ez fogja zavarni a játékot hálózatban mert ahogy láttam az egységeken is változtat (lassabban töltődik fel stb.). Köszi a válaszokat!
  • bandi007
    #1682
    Hát skacok ahol az oroszokkal ki kell nyírni Kirkovot ott eléggé elakadtam....
    Biztos én vok a béna...
    Már vagy 8x újrakezdtem de nem megy....
    Mia .... csináljak
    THX
  • elitehun
    #1681
    Rejtély miért
  • karajjj
    #1680
    egyszer visszaraktam a régit, de követelték a többiek, hogy ez legyen :D
  • elitehun
    #1679
    Jaja. De mindenesetre jó ötlet volt ezt a képet berakni
  • karajjj
    #1678
    azért olyan homályos, mert így kisebb a mérete és hamarabb betöltődik
  • bandi007
    #1677
    dede arra gondoltam...
    thx
  • Pio
    #1676
    Nem inkább a 1, 2... és így tovább gombokra gondolsz?
    Mert akkor kijelölöd az egységeket és Ctrl+szám.
    Ha viszont arra gondolsz, hogy Neked nem elég a 9 szám és más gombokra is csapatokat akarsz kijelölni, akkor passzolnám...
  • bandi007
    #1675
    Hogyan lehet egységeket hozzáadni a pl F1,F2... és így tovább gombokhoz?
    PLZ HELP
  • elitehun
    #1674
    Rosszul fogalmaztam az előbb. Az nem tetszik a kampányban hogy rövid
  • elitehun
    #1673
    Jó a banner csak kicsit homályos
    Nekem egyedül a hadjárat nem jön be nagyon meg az hogy nem lehet felrobbantani az autókat, padokat, hintákat stb. mint a RA 2-ben :)
  • Narxis
    #1672
    Ez egy vicc.
  • Prince23
    #1671
    És feltelepítve majdnem annyit foglal mint az alapverzió ( 1 gigával kevesebb)
  • Pio
    #1670
    USA árat figyelembe véve még a siralmasan gyenge forinttal számítva is 4500 forintos forintos standalone anyagról van szó, tehát szerintem várható volt, hogy nem lesznek hosszúak a kampányok. Bár személy szerint lövésem sincs, hogy milyen hosszú a többi hadjárat :D
  • Prince23
    #1669
    Yuriko kampánya sajnos csak 3 pálya, illetve 2+1 :(
    ez rövíd volt. jöhetett volna kb 3 pálya még
  • Prince23
    #1668
    Én azt gondoltam, hogy az uprising is magyar feliratú...
  • Narxis
    #1667
    Írtam a warez topikba.
  • Shield
    #1666
    Melyik verzióig patcheljem?
  • karajjj
    #1665
    warez témának is megvan a helye
  • Prince23
    #1664
    Ne csináld, jobban jársz...
  • Shield
    #1663
    Köszi a gyors választ. Most telepítem a játékot. Kicsinek találom a crack méretét, remélem azért jó lesz.