1902
A WAREZ hozzászólások törölve lesznek elvtársak!

Akinek NEM eredeti a játéka és problémája van az indítással, vagy valamelyik küldetés után kilép, az legyen szíves átfáradni az off/warez topikba!!!!
WAREZ/OFF/SPAM topik
  • fixpont
    #1742
    Huh megcsinaltam egy kis trukkel, de szopatos ez a palya. :-)))
  • fixpont
    #1741
    Azt a palyat hogy csinaltatok meg, amikor csak tankokat lehet venni, abbol is az alapot, nagyon pici palya, es a Spectral Towert lehet megkapni. Barmit csinalok az ellenfelnek mindig 2x annyi tankja lesz es elobb utobb bedaral.
  • wesker24
    #1740
    Jaja hagyni kell egy ellenséges épületet hogy mikor jön a következő addig fullos hadsereged legyen !
  • fixpont
    #1739
    Az orosz kampany 4 palyas, a tobbi 3. A szovetsegeseknel az utolso palyan vagy. Giga fortress ellen a legjobb a Apollo fighter. 8 darabbal menj ra, akkor ugy 10 masodpercig birja. De, azon a palyan akkor tudsz igazan nyerni, ha elfoglalod a japanok const. yardjat, nekem sikerult, akkor nehed is lehetnek olyan egysegeid, a teljes japan tech tree rendelkezesedre all. Tehat foglald el a const yardot, es hagyj meg 1 epuletet az ellenfelnek, hogy ne nyiljon ki a terkep, ezutan fejlodj izombol, utana mar konnyu dolgod van.
  • Sliders
    #1738
    Hi!

    Én most a kampányban az amcsik 3. pályáján járok az Uprising kiegben. Na most van egy úgynevezett gigaerőd ami miután leigáztam a kis harcos japót.
    A gigaerődöt mivel lehet kivégezni mert kb mindent végig szánt.

    Amúgy hosszú lesz a kampány? az oroszokból egy feladat volt, majd most az amcsiknál vagyok, mire lehet számítani?

    Valaki segítsen, előre is köszi.
  • TurboX
    #1737
    időközben rájöttem, ha a 2 szélső kollektoraira drone-okat küldök mindjárt az elején akkor megállnak a fejlődésben és szabad az út a grindereknek egy kis anti-air támogatással. de még így sem volt könnyű dolgom
  • wesker24
    #1736
    Ez egy kibaxottul nehéz pálya én vagy legalább 2 órát eltököltem ezzel a pályával de végül is sikerült megcsinálnom igaz a bázisból nem sok minden maradt a végére !

    Ennek a pályának csak a kkor érdemes neki állni ha megvan az amcsiktól a legujabb szuper vadászgépük ! A Harbringer Gunship vagy valami ilyesmi ! Én csakis az amcsikkal tudtam megcsinálni !

    Mert nálunk vannak olyan fejlesztések ami nagyon hasznosak tudnak lenni ! ( Chronosphere Proton Collider Time Bomb Cryogeddon és ami a leges legfontosabb ami csak a kiegben van most nem tudom anevét de 3-as fokozaton igencsak nagy védelmet tud nyujtani főleg akkor hatásos ha nem tudod elpusztitani az enemy szuperfegyverét és a becsapodós elkerelhütetlen ! Ugyanis mind a 3 kifejleszti a Vacuum Implodert ! Amikor a becsapodás elkerülhetetlen akkor kell használni ezt a fejlesztést ami tulajdonképpen egy fajta pajzsként szolgál vagyis a bázisodat láthatatlanná teszi egy kis időre 1-es fokoztaon kis terület kis idő 2 fokozat ngayobb terület nagyobb idő 3-as fokozat hatalmas terület nagyon sok idő asszem kb 1 perc ! Szóval mikor akitávlják a szuper fegyverüket ez a láthatatlan pajzs aktivál és sem a bázisodnak sem az egységednek nem lesz baja védettek lesznek ! Persze eközben semmit se tudsz csinálni az áram is megszünik arra az időre ! Ezért érdemes több bázist is kiépiteni egyszerre ne csak középen legyen miközben a középsőt véded a másik bázison toborozhatsz hadsereget !

    A középső bázist jól bevédtem prizmatornyok sentry gunok és az az uj egység ami mozgás közben gépágyuzik meg le is lehet rakni és akkor átalakul ágyúvá ! Na szóval ezekkel körbevettem a bázist csináltam egy kisebb bázist egy másik helyen miközben az enemy a központi bázist támadta a védelem mindig valahogy kibirta addig a másik bázisomnál csináLtam vagy 4 repöleteret ! És mind a 4 repülötérnél elkezdtem gyártani a Harbringer Gunship Vadászgépeket ! persze ehhez hatalmas pénz kell ugy hogy minden pénzt ki kell sajtolni amia csővőn kifér !
    És a Proton Collidert is érdemes kiépiteni ! Miközben támadták a központi bázist addig elegendő szuper vadászgépeket gyártottam hogy lerohanjam az egyik bázisukat Csináltam vagy ugy 10-12 Harbringer vadászgépet ! A bal oldalo bázissal kezdtem a Proton Collider+ Time Combo+Cryogeddon combóval legyengitettem a bázist ami meg maradt azt elintéztem a Harbringer vadászgépekkel viszatértem a másik bázisra persze közben használtam a láthatatlan pajzsot is amikor kellett megvártam mig ujratölötödik minden közben álltam a sarat védtem rendesena poziciomat mikor adott volt minden a középső bázist is legyengitettem és a Harbringer bvadászgépekkel ezt is lerohantam itt már kissé túl erőben voltak igy épphogy sikerült elpusztitani a bázist aztán mikor már csak egy bázisuk maradt hátra csináltam egy csomó szárazföldi egységet Mirage Tank Athena Cannon Pacifier ágyuk Harbringerek és mikor ujratölötödött minden legyengitettem na meg letámadtam frontálisan a bázisukat a Chronosferával persze csak a seregem egy résézt hogy ha kinyirják legyen utánpotlás Miután Persze közebn a amegmaradt egységeit ö is elküldte arra hogy lerohanja a bázisomat de már én azzaé fgolakoztam ha törik ha szakad ezt aze gy bázist már kinyirom igen ém de ez a szemét szinte majdnem mindehová terjeszkedett mindenhová Ore Refinery-t gyártott le !
  • TurboX
    #1735
    valaki regélje már el hogy itt mi a búbánatot kell csinálni ahhoz hogy ne szedjenek szét 20 perc alatt... a 2 szélső beveréséért is vért izzadtam aztán a középső féreg úgy legyalult hogy csak kamilláztam.

  • fixpont
    #1734
    "Amugy az utolsó challenge-t valamiért nem jól irja ki ugynai snem 99 perc alatt vittem végig hanem kb közel 1 ór alatt !"

    Azert ir 99 percet, mert megnyomtad a last stand gombot, amikor is kapsz 50k penzt es minden egyseged elite lesz, ami elkeszul, azaz kvazi nem tudtad szabalyosan megcsinalni a palyat, csak ezzel a soft cheattel. De minden ilyen palyat ujra lehet kezdeni, csinald meg rendesen.
  • fixpont
    #1733
    Challengeben nem lehet menteni sehogy?
  • Shield
    #1732
    Nem mindenkinél lehet átállítani a nyelvet. Amit én tettem fel abban van egy bat fájl ami megkönnyíti a dolgot.
  • TBTPumpa
    #1731
    én is megvettem tegnap a játékot (Uprising) és ha nem probléma, megosztom az általam a játék alól kivett magyar nyelvi fájlokat!
    ennek nincs telepítője, csak kicsomagolod a játék mappájába és a játék Control Panel-ben (Start menü --> Minden program --> Electronic Arts --> Command & Conquer™ Red Alert™ 3 Uprising --> Red Alert™ 3 Uprising Control Center) a nyelvet átállítod magyarra és kész!

    Link: http://www.speedyshare.com/710789802.html

    jó játékot!
  • fsgh
    #1730
    Ok sikerült:)
  • fsgh
    #1729
    felinstalláltam de nem lett magyar...
  • wesker24
    #1728
    Az elején még azt hiszed hogy jók de majd késöbb lesznek olyan pályák hogy sűrűrn fogod a fejlesztők anyukáját szólitani !

    Az eleje még könnyü na de amikor már 20-30 százaléknál jársz ott már sokkal keményebb pályák lesznek !
  • Shield
    #1727
    Az 1. link javítva (ha igaz).Itt.
  • Shield
    #1726
    Természetesen meg.
    Amelyik link tetszik:
    ITT és ITT
  • Fbn Lx
    #1725
    ezek a csalendzsek kurvajók, még csak 4%- nál járok, de minden pályában van valami egyedi és izgalmas :)
    az a jó, hogy megtanulok használni olyan alapegységeket, amikről a kampány során nem is gondoltam hogy hasznos.
  • Nakasyma
    #1724
    Shield esetleg megosztanád velünk is?:D
  • Shield
    #1723
    Meg vannak a magyar nyelvi fájlok.
  • tomcsa4
    #1722
    Én úgy tudom, hogy a kieg nem fog dobozosan megjelenni.
  • Shield
    #1721
    Senki sem tudta előcsalogatni a magyart?
  • wesker24
    #1720
    Az alap verzióhoz már alapból voltak magyar feliratok !

    Itt is lehetséges valahogy a magyar felirat valami buhera segitségével mert benne van a magyar töltö képernyő is sőt a magyar feliratos videok is !
  • karajjj
    #1719
    az előzőből se voltak magyar nyelvi fájlok, nem is lehet tán külön magyarosítani
  • surisomi
    #1718
    Ha megjelenik a kieg végre mayarul, majd felteszitek a magyar nyelvi fileokat?
  • wesker24
    #1717
    Amugy az utolsó challenge-t valamiért nem jól irja ki ugynai snem 99 perc alatt vittem végig hanem kb közel 1 ór alatt !

    De mégis ki az az állat aki az utolsó pályát 13:30 per calatt végigviszi ! Akinek ez sikerül azt befizetem egy menetre !
  • wesker24
    #1716
    Ha nehézséget akarsz kezd el a challenge modot aszt hiszem vért fogsz izzadni mig teljesitesz egy pályát vannak abszolut lehetetlen és képtelen pályák amin még ha vért izzad is az meber akkor is elég nehéz megcsinálni ! Persze az eleje a legnehezebb mert alig van egységed de amint egyre több challenget megcsinálsz ugy kapsz uj egységeket is annál jóval nehezebb lesz a játék !

    Pl van olyan pálya ahol csak hadigyárat lehet épitkezni minden más le van tiltva és csak tankokkal lehet harcolni van olyan pálya ahol nincs légibázis tengeri bázis sőt van olyan pálya ahol minaiatűr egységekkel kell harcolni és ami az egyik legnehezebb pálya volt számomra az az pálya volt ahol a Proton Collidert kapjuk meg ! Na persze 1 VS 6 bázis ellen igen csak nehéz és mind a 6 bázison ki van fejlesztve a Proton Collider na és a legrosszabb az amikor mind a 6 számol visszafele !

    A legutolsó challengebe szinte minden levolt tiltva semmit se lehetett ki fejleszteni a gyalogságon kivül viszont azon belül mindent ! Na meg persze ha megvolt a szuperfegyó akkor azt is ! Jah és mind az amcsik szovjetek és japánok ellenem voltak én voltam középen ök meg körbevettek !

    Amugy végre sikerült végigvinnem a Commander's Challenge mod-ot megkaptam mind a 3 frakció összes egységét ! Habár a játéknak akkor lett volna teljesen vége ha elviszem 100 százalékig de nekem csak 58 százalékban sikerült teljesiteni a Challenget !

    Mégis ki az az elmebeteg állat aki minden egyes pályát időre tudna teljesiteni ? Nekem csak 8 challenget sikerült elvinnem időn belül ! Kösöznhető a pálya kis máretének az XL méretű pályákról nem is beszélve ahol 6-an vannak ellened !

  • Micsu
    #1715
    XD

    egyébként meg a japó hadihajó a legtápabb, ha van víz a pályán akkor elvégzi a munka nagy részét egy perc alatt
    egyébként kár hogy a sima red3 olyan geci könnyű lett, minimum a kiegészítő nehézségűnek kellett volna lennie
  • fixpont
    #1714
    Hmm azokat nem is hasznaltam semmire, most jut eszembe, amit az atvezeto animacioban mutat....azok uj egysegek, es valamiert el is felejtkeztem roluk.
  • wesker24
    #1713
    A másik egyszerű megoldás az hogy ha csinál hozzá még 1-2 Giga Fortressta már meglévő Giga Fortressekhez !

    Én 5 Giga Fortressel söpörtem le végig az egész térképet ! + alapból megvolt 2 még hozzá csináltam ! Persze a Psionic Decimitort is használtam hozzá ! Igy totális volt a pusztitás !
  • fixpont
    #1712
    A japo utolso palyan javaslom, ne lojetek szet az ellenfel bazisat, hanem foglaljatok el az orosz const. yardot, es epitsetek ki mindent vele. Nem kell a hulladek japo cuccokkal szivni a kokemeny ruszki egysegek ellen. Ugy pihe konnyu lesz, amikor nyilik a terkep. 20 hadihajo, 20 kirov, 20 mig, 20 apocalypse tank transzportra kezen, minden orosz szuperfegyver elesitve, igy indultam neki, 5 percig se tartott, vegigmentem a kepernyon minden hullott. :-)
  • Sephi
    #1711
    Megcsinaltam de a kovetkezo palyak sem egyszerubbek... jol leizadtam.
  • wesker24
    #1710
    Na jó ahogy elnézem elég sok helyesirási hiba van benne ! Sorry !
  • wesker24
    #1709
    De én most az Uprisingban szivok rendesen mint a torkos borz !

    Miután mind a 4 hadjáratot végigvittem elkezdtem a Challenget de az valami kibaxottul nehéz mert vannak benne olyan pályák hogy a gép hihetetlen módon csal másodpercek alatt felépit mindent ! És volt olyan pálya hogy mind a 3 frakció lenne kellett harcolni ! Szerencsére egymással is elvoltak foglalva !

    Nem elég hogy nehézésgi szint állitás sincsen de nagyon korlátozott egységeket lehet csak épiteni ! Minden egyes nyertes challenge után kapsz egy egységet a 3 frakció közül !
  • wesker24
    #1708
    De lesz még annál nehezebb pálya is mint amilyen a Mount Rusmore-os pálya volt ! Persze ha már profi vagy stratégiában akkor ez nem jelenthet gondot ! éN csak full amatőr vagyok benne de a gépet még mediumon megtudom verni de a hardról meg a Brutalról ne is beszéjünk ! :D Ig ynem is zoktam más emberekkel jtszani mert aljas rusholó köcsögök mind egytől egyig nem telik el 5 per cmár egy nagyobb hadsereggel lerohanja a fél kész bázisomat !

    Ajánlom figyelmedbe a Cryogeddon+ Supreme Time Bomb kombót hatlmas pusztitásra képes ! Mikor a szovjetek egy hatlmas hadsereggel jöttek ellenem én a Cryogeddonnal lefagyasztottam őket és lerkatama Tme bombot is ! Miután kiolvadtak jött a meglepetés !
  • wesker24
    #1707
    Jah és persze elfoglatama térképen az én térfelemen lévő összes arany lelőhely bázist csináltam egy két Sputnyikot azt is bevédtem igy tudtak aranyat termelni ! A lényeg az hogy minél több aranyat kell termelni mert ha elfogy a lové vagy kevés van akkor lehet ám igazán szivni vele !
  • wesker24
    #1706
    Az tényleg nem könnyü pálya ! De meglehet csinálni !

    Ott a szövetésges bázisán is tudsz épitkezni ! Ott legyártottam egy barakkot egy War Factory-t és Légibázist ! Csináltam rakétavetősöket rakétás kocsikat Mig-eket Na meg persze nagyrészt a bázis körül Sentry Gun-okat meg flak ágyukat ! Csináltam egy pár Cryokoptert mikor az elnök limuzinja a szövetséges bázisnál haladt el ott lefagyasztottam és a Cryokopterek körül beépitettem egy csomó Flak ágyut ! Persze a szövetésges is jól kiépitette a védelmét ! Igy akárhányszor megpróbálták a közelébe se értek ! Tehát gyorsnak kell lenni a szövetséges bázisnál kell elkapni az elnököt különben nem lesz rá több lehetőség és ugy elég nehéz dolgod lesz ! Mivel az én bázisom eléggé bevolt védve igy csináltam egy nagyobb hadsereget az elnök hadserege ellen ! Radarral feltérképeztem a terepet de láttam túlerőben vannak igy az elsődleges cél az volt hogy elpusztitsam az elnök ágyuját mivel az ágyut képtelenség volt megközeliteni a Supreme Time Bomb-al elpusztittom körlötte a védelmet és a Time Bomb+ Prton Collider kombót alkalmazva kinyirtam a nagy ágyut ! Mikor az erőmüveknek már annyi volt igy fogtam a hadseregem és lerohantam az ellenség bázisát már ami maradt belöle :D !

    Miután az ágyú megsemmisült az elnök bázisának annyi igy már nyugodtam ki lehetett nyirni az elnököt ! És MISSION ACOMPLISHED !
  • Sephi
    #1705
    En nem tudok atmenni azon a Mount Rushmore reszen semmikepp.

    Ti hogy csinaltatok meg? Nincs idom epuleteket foglalni, vedekezni a tankok es repulok ellen... :(

    Akarhogy csinalom mindig kibax velem a palya.

  • Micsu
    #1704
    mediumon, minden játékot azon tolok
    a gép elég hülye ha az elején jól felállsz akkor vége, én azonnal terjeszkedtem ha tudtam, ez mindennek a kulcsa, mikor dőlt a lé akkor már vége volt az ellennek
    pont azért szoptam be tegnap este a japok 2, pályájával mert mindig szétlőtték a pálya közepén lévő tombot amit bekellet védenem, utána rájöttem hogy a bázisom védelmével nem kell foglalkoznom elég pár hajó és a tombra összpontosítottam, úgy nem volt nehéz megcsinálni
  • Fbn Lx
    #1703
    és miylen enhézségen toltad?
    mert ha mediumon akkor szerintem én vagyok a balfasz. mert volt már 1-2 pálya ami rohadtul megizzasztott =)