1902
A WAREZ hozzászólások törölve lesznek elvtársak!

Akinek NEM eredeti a játéka és problémája van az indítással, vagy valamelyik küldetés után kilép, az legyen szíves átfáradni az off/warez topikba!!!!
WAREZ/OFF/SPAM topik
  • karajjj
    #1782
    telepítsd fel mégegyszer
  • KOBRA9
    #1781
    és olyat honnan tok szerezni? mert a dvd-n nincs
  • Fbn Lx
    #1780
    telepíts fel legalább egy nyelvi csomagot.
  • KOBRA9
    #1779
    hy all
    olyan problémám lenne hogy amikor indítom a játékot akk ezt írja ki: please install at least one language pack.
    mit csináljak???
  • Amiga
    #1778
    Eredeti, karcmentes Red Alert 3 Premier Edition-omat 5000 Ft.-ért eladnám. Ha valakit érdekel, írjon privit. :)
  • karajjj
    #1777
    Empire of the rising sun
    asszem
  • Ombika
    #1776
    A japan oldalt hogy hivjak a jatekban?
  • SlaCker
    #1775
    Pedig már kezdtem megszokni! XD
  • karajjj
    #1774
    na most megint van :D
  • SlaCker
    #1773
    Oksa.Majd meggyógyul! XD


    Narxis tod mi a baj?Az,hogy nem velünk!
  • karajjj
    #1772
    a képfeltöltő oldal szarakodik, ahova fel van rakva
  • Narxis
    #1771
    Randiznak a csajok.
  • wesker24
    #1770
    WTF ? Tényleg mi vana banner-rel hogy csak ugy hébe hóba eltünik ?
  • SlaCker
    #1769
    Köszi Karajjj! XD
    Figyu már!A banner most szabadságon van és csak hébe hóban jön be?
  • karajjj
    #1768
    részvétem
  • ZÓÓÓcsi
    #1767
    Tetszik ez a kieg, azon belül is a challenge! Bár nagyon kár, hogy csak offline :( Rengeteg jó új pálya van...
  • Narxis
    #1766
    XD
  • SlaCker
    #1765
    Ja most már itt vannak a pipik! :D ( "kis" Natasa)


    Akkora bal**** vagyok! Elfelejtettem a régi mail címem jelszavát és most nem tudok RA3-t net-n játszani. ÁÁÁÁÁ

    Ilyen hibát el ne kövessetek!!!! (de szerintem csak én vagyok ilyen gyökér)
  • karajjj
    #1764
    banner jobb alsó sarka -> off topik!
  • bejja77
    #1763
    SZIASZTOK!!!
    segitsetek kérlek!
    a red alert 3-hoz kellene serial kód ami működik is.
    segitsetek!pusz
  • wesker24
    #1762
    1706-os hsz-ban le van irva én hogyan csináltam meg azt a pályát ! És igen jelenleg a fekete limuzint kell ideiglenesen megvédeni mert ahogy mondta az elnök is ha meghal akkor mission failed !

    Tehát ha gyors vagy akkor beéred a szövetséges bázisnál és a legjobb megoldás az hogy 3-4 Cryocopterrel lefagyasztod az elnöki limuzint és ha elég gyors akkor simán beéred a szövetséges bázisnál és letudod fagyasztani ! Mivel a szövetséges pályán is tudsz épitkezni na oda kell egy hatalmas védelmet kialakitani hogy még a közelébe se tudjanak érni a limuzinnak !
  • karajjj
    #1761
    hát ha jól melékszek, neked kell ott befoglalni valamit, amíg oda nem ér az autó, asszem valami indító központot
  • bobo11
    #1760
    banyek meg mindig azzal a palyaval szivok,szetlovik a fekete autot azt meg kell védeni?mivel?
    köszönöm
  • bobo11
    #1759
    köszönöm
  • karajjj
    #1758
    építessz repülőteret, veszel csapatszállító repülőt és beleküldöd, aztán ha a generátor fölé ért a repülő, akkor rákattintassz és kiugrik ejtőernyővel a mérnök
  • bobo11
    #1757
    az okés de hogy lehet a mernököt oda vinni mert atalakitottam valamilyen dobozza de nem tom elszallitani,mivel?
  • karajjj
    #1756
    az nekem is sokadszorra sikerült, a lényeg, hogy építs fasza kis védelmet a bázisodnak, amikor meg aktiválódnak a fejek, akkor repülőgéppen vigyél oda mérnököket a térkép szélein lévő generátorokhoz, he beküldöd a generátorba a mérnököt, akkor kikapcsol a fej
  • bobo11
    #1755
    sziasztok
    szeretnek segitséget kerni mert elakadtam a sima 3-ban nem az uprisingben,azon a reszen mikor megy valamilyen fekete auto,talan az elnököt viszi,es vannak a sziklan a fejek amikből lézerez,es el kellene foglalni vagy valami hasonlo dolgot csinalni 3epületet ezt nem tom megcsinalni
    elöre is köszi
    üdv
  • karajjj
    #1754
    megjött :D
  • SlaCker
    #1753
    Oki doki!Köszöntem a válaszokat! :)
    Ja valószínűleg ment gombázni! XD
  • Narxis
    #1752
    haha
  • karajjj
    #1751
    yep, fizetsz érte és letöltheted

    a banner meg elment gombázni :S
  • tomcsa4
    #1750
    Standalone kiegészítő. Ahogy alattam is írták, csak digitális formában jelent meg. Dobozosan úgy tudom nem fog.
  • rage
    #1749
    Nem ingyen van, nyilván, dobozos változata nincsen, csak digitális.
  • SlaCker
    #1748
    üdv mindenkinek újra! :)
    Kicsi kihagyás után visszatértem a jó öreg RA 3-hoz. :)
    Látom,hogy megjelent valami uprising nevezetű kieg.Ezt most meg kell venni? Tom,hogy kicsit hülye kérdés,de nem tok rajta eligazodni,mert mikor indítom a játékot akkor kirja hogy töltsem le most meg minden.
  • karajjj
    #1747
    tökéletesen működik az offtopik, ott le is van írva...
  • deathstarh
    #1746
    Nem működik az OFF-topic, ezért irok ide:

    Segítséget kérnék: mi oka lehet annak, hogy a szovjet, és amerikai küldetés 4-ik része után a játék kilép az asztalra?
  • fixpont
    #1745
    Ez nagyon erdekes, szerinem hardon is sima ugy az egesz azzal a 3 darabbal, amit kapunk. Kb 1 perc alatt le lehet rombolni az 5 vizi dokkjat, ezutan mar csak repulokkel tud tamadni, azok ellen boven eleg a mecha tengu csoportosan, egy dologra viszont figyelni kell, a 3 giga fortess ott legyen amikor a szovetsegesek megjelennek lent, mert akkor egy pillanat alatt lehet vegezni veluk. Ezutan sima ugy, nem kell oda 3nal tobb, csak sok turelem.

    A chellenge sokkal nehezebb a hadjaratnal amugy.
  • Fbn Lx
    #1744
    egyénként a japánok utolsó pályáját is csk így tudtam megcsinálni. mielőtt kinyílt a térkép, egy kb. 50 nano core-ból álló bázist indítotam el a nyersanyaghoz, és 12 giga fortressel támadtam. ez már elégnek bizonyult. :D
    mert elsőre nekem még 8 gigával se sikerült :D
  • Fbn Lx
    #1743
    ja, én is meghagytam egy épületet. az én taktikám az volt, hogy minden nyersanyag lelőhelyet befoglaltam, és ahonnan támadtak oda kb. 15 tornyot beraktam egy vonalba, vettem 16 apollo fightert a giga fortress ellen, pár FAV-t beküldtem fentre hogy indítsam a bázisának amint kinyílik a térkép, vagy 12 harbingerrel egyetemben :D
    tuti siker.