1902
A WAREZ hozzászólások törölve lesznek elvtársak!

Akinek NEM eredeti a játéka és problémája van az indítással, vagy valamelyik küldetés után kilép, az legyen szíves átfáradni az off/warez topikba!!!!
WAREZ/OFF/SPAM topik
  • r4pt0r
    #1426
    Nem lehet szerintem, az ilyen extra egység. Olyan mint japcsiknál 3 fejes transofrmer. :D
  • datango
    #1425
    tesla tankra valakinek ötlet?
  • Narxis
    #1424
    lol :D
  • Cat 02 #1423
    Én meg azt hittem elég kém az erőműbe... :D Ment is az ejtőernyős osztag, aztán néztem h nem akarnak bemenni...
  • r4pt0r
    #1422
    Hát igen. De egyébként az sem olyan nehéz pálya. Ott ladikokat nyomtam és mindent kilőttem utána már csak az engineer kellet. :D
  • Cat 02 #1421
    Aham, én is ilyesmit toltam, tesla-kat ki repcsivel, tankokkal meg a többit.

    Csak asszem ott hagytam abba mikor a szigetet kell elfoglalni, mert ott nem lerombolni kell a 2 erőművet hanem eljutni odáig :D Azt repcsivel nem ment xD
  • r4pt0r
    #1420
    Én minden pályát repcsikkel nyertem. Bevédtem a bejáratokat és csak nyomattam a repcsiket nagy volt a veszteség de belefért. Ha meg van víz akkor jöhet minden nagy hajó, bár szövetségeseknél kicsit gyengébb ez mint a többieknél de erősebb a légitámadás.
  • Cat 02 #1419
    Hi, újra nekikezdek a játéknak, megint szövetségesként.

    Van valami 5letetek h mire érdemes gyúrni ? Tank,gyalogság, aircraft ?
  • datango
    #1418
    igen, küldibe.
    de ha hadjáratot játszom , akkor ott a soviet hadiüzemben nincs tesla tank :=( vmi trukk?
  • radeer
    #1417
    Hi.

    Elkészült a Chips&Cola játékmagazin 3.száma benne Red Alert 3 és ( Fallout 3) videóteszt. Mindenkinek jó szórakozást kívánok.

    Chips&Cola magazin 03

    Az adáshoz kapcsolódóan ismét lesz Podcast rádióműsor amiben a zenék mellett a játékról is szeretnék beszélgetni valakivel. Ha valakinek van kedve dumálni a játékról dobjon meg egy privát üzenettel és MSN vagy Skype elérhetőséggel.
  • Disaster24
    #1416
    Higany: a #1348-as hsz-ban levő linken pl. Hivatalos bónusz mapok.
  • viizo
    #1415
    nézegetve a RA2-es unitokat, némi hiányérzetem támadt: a harmadikban miért nincs benne Crazy Ivan? :D

    kedvenc infantry-egységem volt :)
  • SlaCker
    #1414
    Egy van nekem.Mikor azt mondja,hogy "steady" :DDaz tuti :D
    És közben képzeld el azt,hogy jön veled szembe 10 apotank. :DD
  • viizo
    #1413
    és női hangja a v4-nek, brrrr, nagyon nem illik hozzá
  • SlaCker
    #1412
    Higany szerintem ezt nem jó helyre írtad! :)) Bannerba van írva pirossal,hogy hogy hol van a helye!

    Na végre ABC sorrendbe lesznek a nevek. :D:D
    Ja apropó.Itt játszik valaki online-on??
    Hol vannak magyarok,mert én még nem leltem eggyet sem. :((

    Nekem a szovjet V4-es kicsikocsi nem jött be.a RA2-ben annyira fasza volt a V4es rakétáskocsi nagy vlt meg cipelte magával azt a rohadnagy rakétát. :D A 3-ba meg olyan aprócska nem olyan pusztító kinézete van. :D
  • Higany
    #1411
    Sziasztok! Honnan lehet letölteni multis pályákat a játékhoz? Köszi az infót!
  • viizo
    #1410
    a szövetségesekhez túl sok kedvem nem volt, de egészen megkedveltem őket a kampány alatt

    orosz>szövetséges>japán
  • Narxis
    #1409
    Amcsi kampány nekem se volt a best, jobban tetszett a japán és az orosz is.
  • Sephi
    #1408
    Csak nekem kezd unalmassá válni a játék így a Amcsi kampány közepe fele?
  • engine
    #1407
    Ne a játékban keresd. Van egy indítő menüje, magyarban vezérlőkozpont asszem.
    Ott állíthatod az ilyesmiket.
  • spidey
    #1406
    oké, feliratokat megtaláltam, nyelvre valami? Ha language file-t kitörlöm, nem akar elindulni.
  • spidey
    #1405
    Nyelvet hol lehet átállítani? Sehol se találtam. A feliratok kikapcsolását szintén nem, ini file-ban sincs...
  • saxicola
    #1404
    Helló!

    Végre jutott egy kis időm a játék kipróbálására. Sokan lehúzták a játékot, mert nem hozza vissza a régi részek hangulatát. Szerintem igen: azok is viccesek voltak, komolytalan történettel bírtak és a grafikájuk is hasonlóan színes volt. Nekem az egységek is nagyon bejönnek, látszik rajtuk hogy elszállt a dizájnerek fantáziája. Ez nem baj sztem ennél a játéknál.
    Ami engem viszont zavar az a feliratozás. Kissé igényesebbre is csinálhatták volna: a téglalapokba illesztés nem tetszik. A másik pedig az aktuális feladat leírása a játék közben zavaró. Nem lehet konfigurálni a feliratok, akciógombok stb helyzetét?
  • karajjj
    #1403
    SPOILERBE TESSÉK NEKI VÁLASZOLNI!
  • spacefreak
    #1402
    köszi a tippet! félig-meddig megfogadtam és sikerült is közepesen. a befejezése után viszont besz*rt a szövetséges misszió outro videója. Az illesztőprogim szarakszik egy ideje.
    Mi történik? mutat még valami érdemlegeset a csaj?
  • TBTPumpa
    #1401
    már meg is érkezett az 1.04-es javítás!
    a következőket javítja:
    A Command & Conquer Red Alert 3 ezen javítócsomagja fejleszti az
    online játékok adatszolgáltatását a ranglista és a
    játékosstatisztikák felé.

    A javítócsomag ezen kívül az online előszobákban megjelenő
    játékosneveket ábécésorrendbe rendezi.

    és egy kis reklám: a héten az Euronics üzletekben is meg lehetett vásárolni a játékot akciós 9990Ft-os áron! simán megéri, mivel minden más boltokban 11000 Ft az alap változat! remélem hogy egy jó kieget hoznak majd össze hozzá!
  • Narxis
    #1400
    Ez a szép ebben a játékban.
  • Scharnhorst
    #1399
    mindenki másképp oldja meg az adott problémát egy-egy pályán, ebből látszik h nem vagyunk egyforma gondolkodásúak, nekem így sikerült neked meg úgy, sztem a többi pályát sem ugyanúgy oldottuk meg...
  • Disaster24
    #1398
    "Ennyire igény van az ilyen eszeveszett sebességre? Én lennék már túl "öreg"?"
    Egyetértek, nemtudom énse minek ez a sebesség.

    bgabor: ellenséges egységek teleportálása :D Király stratégia, eszembe nem jutott volna! :)
  • bgabor
    #1397
    Szerintem földi egységekkel ott halál felesleges támadni.
  • bgabor
    #1396
    Pedig nem túl bonyolult. Védekezz, foglald el a fúrótornyokat,majd csinálj 8-12 Century bombázót, azok szétbombázzák a vasfüggönyöket.
    Ha azok lent vannak, csinálj egy chronoszférát, majd tedd be Tanyat egy szállítójármbe, és teleportáld a kilövőépület mellé. Szedd ki, és robbansd fel vele az épületet. Hiába baromi magas HP-jú épület, Tanya ugyanúgy felrobbantja egy pillanat alatt mint bármi mást.

    Ha pedig az orosz apokalipszis tankokkal vagy sorhajókkal támadna, ne felejsd el, hogy a kronoszférát nemcsak a saját egységeid teleportálására használhatod. (Az ellenséges apokalipszis tankokat a vízbe, a sorhajókat a szárazföldre teleportáld, és kipurcannak)
  • JaSoN HuNTeR #1395
    mondjuk nemhinném h ilyen playmate csajok vezetnének egy ilyen durva 3-4. világháborút XD
  • JaSoN HuNTeR #1394
    Hát a szereplök elég jók a játékba:D de a játék úgy elvan csicsázva. Annyi szin van benne h már idegesitő:D meg egy kicsit fúra az h semmi ujdonság nicns nagyon. De A Grafika nagyon állat:D
  • Scharnhorst
    #1393
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az elején mikor marad 3 Mirage tankod akkor gyorsan írtsd le keleten a két Iron Courtain-t (megoldható csak óvatosan kell csinálni) mindeközbe 3 repülőteret építs könnyű bombázókkal és a társadnak add ki a többi Iron Courtain pusztítását de te eközbe a barrakjait, repülőtereit bombázd (ne tudjon vadászgépet építeni) majd ezek után protonágyú ugye legyen megépítve és a chronosphere is, és a végén mikor már nem védett az épülete rányomni a két protonágyút (haverét is) rányomni a repülőidet és odateleportálni pár legyártott egységet
    remélem ezek után sikerül megoldani :)
  • Pio
    #1392
    Dokumentumok\Red Alert 3
  • nightsucker
    #1391
    csáó valaki megtudná mondani hogy hova menti a red alert 3 a mentéseket?
    mert tesom gépén játszotam eddig csak kaptam uj gépet és nemnaonfülik a fogam az ujrajátszáshoz:D!!elöre is köszkeh:D
  • karajjj
    #1390
    :DDDDDDDDd
  • TomDantes
    #1389
    Én mondanám hogy ne közepesen próbáld, de múltkor ezért a véleményemért istenesen lebasztak.
  • spacefreak
    #1388
    a szövetségesek utolsó pályáját milyen stratégiával érdemes végigvinni?
    nekem valahogy nem jön össze közepes fokozaton :-A
  • viizo
    #1387
    gamechannel.hu RA3 review