970
  • Seth
    #890
    Aztán rájöttek, hogy bénán lehetett használni és szerencsére kivették a folytatásban :)
  • balee4
    #889
    Nincs, az Overture-ban volt asszem csákány, meg kalapács. :D
  • krabby
    #888
    van ebbe valami fegyó?
  • balee4
    #887
    Küldtem PM-et egyébként 2 napja. ;)
  • dante3
    #886
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az uditos dobozt hasznald, amit az automatanal kapsz!
  • krabby
    #885
    időközbe rátaláltam megvan a szöveges is, bocs az előbbiért, a fagyasztóba mit kell csinálni a lyukas csővel
  • tobias88
    #884
    Légyszives vagy kérem az a minimum, de hogy 2 nap alatt nem tudtad az alsó keresőbe beírni, hogy "magyar"...
  • krabby
    #883
    Valamelyik csatolja már egy e- mailbe nekem a szöveges magyarítást, [email protected]
  • armageddon666
    #882
    sztem meg nyugodtan mehetne mind3 1 topicba :C
  • tobias88
    #881
    overtudében hogy kell megölni a rohadt kutyákat? mert van 1 ami betöri az ajtót, hadonászok, de nem találom el
  • Peetboy
    #880
    Ide ne írjatok Requiem-ről annak ott van a Topikja. Mi az, hogy azt nem látogatja senki, majd fogja.
  • balee4
    #879
    PM-ben elküldtem a linket. :)
  • krabby
    #878
    Nem találok linket vagy ilyesmit, valaki kűggye mán át
  • tobias88
    #877
    keress lefele
  • krabby
    #876
    e-mailem [email protected]
  • krabby
    #875
    Szasztok, leszedtem a balck plague-t, de hülye fejemmel orosz verziót töltöttem le, ha valaki lenne oly kedves és átküldené e-mailben vagy az angol, vagy a magyar szöveget, megköszönném
  • Lerstal
    #874
    nah végigtoltam (Requiem-t):P
    hiányoltam belöle a félelmetes részeket meg a szörnyeket :(
    meg sajnos rövid
    de nem baj tetszett azért...de a legjobb szerintem az Overture
  • balee4
    #873
    mentsél folyamatosan, az megkönnyíti.
  • Nemtom84
    #872
    eddig is így csináltam, csak már 1 órája küzködök vele. Azt hittem van egyszerűbb megoldás is :( azért köszi ;)
  • balee4
    #871
    bal oldalra kell az emelkedőre felgurítani, majd le, előre és ismét fel az emelkedőre és ki. nem egyszerű, kell hozzá egy kis gyakorlás. :)
  • Nemtom84
    #870
    hi, a golyó görgetésnek van valami trükkje? (nem tudom hányas pálya, a havas után...)
  • balee4
    #869
    3 óra kb. a sok elakadás miatt, végül mindenre rájöttem én.
  • Seth
    #868
    Milyen hosszú volt?
  • balee4
    #867
    Na befejeztem a Requiemet, a vége érdekes volt. De maga a játék nagy csalódás.
  • Bucsek
    #866
    ja bocs :(
  • DJ GamerGirL
    #865
    Ezt már kibeszéltük, az nem a p.cse...
  • Bucsek
    #864
    igenigen a blekk plázsra gondolok, de valahogy kéne azé valami magyar cucc belőle :D

    atompara a játék. összeszartam magam mikor jött velem szembe valami faszi akinek logott a faszija. nemazt néztem, csak nemvolt nehéz észrtevenni :D
  • armageddon666
    #863
    nem muszáj harcolni ^^ bújkálj. meg használd elterelésnek a húst... amúgy ha egyszer ráérzel onnantól könnyű. jól kell időzítened az ütést. hátrahúz és üt.
  • Kratos86
    #862
    Egeret mozgasd és úgy tudsz csapkodni a nálad levő tárgyakkal.
  • tobias88
    #861
    én most overtude-t próbáltam, mondom megnézem az milyen, de ott hogy lehet eredményesen harcolni? mert 1 kutya támad rám, aki betöri az ajtót, de az is megöl
  • Kratos86
    #860
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lenyomod a három kart a generátoron, utána a szemben levő gépen is lehúzod a kart! Ekkor a biztosíték eltörik, a másik raktárhelyiségben van egy hajlított cső azzal a generátoron kiakasztod az első kart! Beteszed az új biztosítékot, és újra elindítod a szemben levő masinát!
  • Seth
    #859
    Milyen hosszú volt?
  • Atesz22
    #858
    erre a biztositekos dologra nem tudx vlmit?
    vagy hogy kell aram ala hozni a radart?
  • DJ GamerGirL
    #857
    Requiemet most fordítják, kéremszépen. Szinkronról én nem tudok, hogy lesz-e hozzá, de nem hinném.
    És igen, ki lehet szedni, de ez nem éppen legális dolog...
  • Atesz22
    #856
    requiemhez is van mar magyaritas? vagy a bp-re gondolx?
  • DJ GamerGirL
    #855
  • Bucsek
    #854
    üdv, nekem megvan ugyan a játék, de nem magyar. és nemazé me kamu. na. valahogy nemlehet majd kivenni a forditást és belerakni ebbe?
  • Atesz22
    #853
    Elakadtam. A radar alatti teremben osszetortem a regi biztositekot,viszont a masikat nem tudo berakni a helyere, nem veszi be. Nem is oda kell? Vagy programhiba?
  • Tsaba86
    #852
    Kiakasztottam emberek!
    Hát vegyes érzelmekkel :S Nem erre számítottam. A légkör jó, sőt egyenesen felemelő, de! És itt a nagy de. Semmit nem lehet felvenni, semmi ellenség, semmi megerőltető feladat, esztelen történet (az egész alatt csak azokon a hülye átjárókon kell szaladgálni). Én nagy rajongója vagyok a gémnek, az egyik favorit számomra, de a Requiem nagy űrt hagyott bennem. Az Overture és a Black Plague valami fenomenális volt, de ez nem hozza a színvonalat számomra :S Eléggé csalódott vagyok. Persze ez is felkerül a favorit polcra, de csak a többi miatt! Sokkal nagyobb durranásra számítottam :( Talán felhozható pozitívumként, hogy a hangulat az felemelő (néha fostam, mint atom), mint például mikor hirtelen lépteket hallasz magad mögött :) A vége is egész hangulatos lett, szerintem mindenki meg fog lepődni rajta! Nyomjátok emberek!
  • dante3
    #851
    Oké, grat!