970
  • balee4
    #850
    Már megvan, egyébként a golyóterelgetős résznél, amikor a kék lézereken kellett átgurítani, most már a 7. pályán vagyok. :)
  • dante3
    #849
    Azt már megcsináltam! Hol akadtál el?
  • balee4
    #848
    Feladom, ez a rész brutál, képtelen vagyok most megcsinálni. :( Majd holnap.
  • DJ GamerGirL
    #847
    Én még a vizes résznél tartok! xD
  • balee4
    #846
    Mivel azt nem látogatja senki. :D
    Am marhán elakadtam, tudom mit kell csinálni, inkább egyfajta ügyességi rész. Amikor a golyót kell terelgetni. Girl jártál már itt?
  • Peetboy
    #845
    Akkor jó volt a sejtésem, mivel írtátok angol a játék.
    Annak van Topikja, miért nem ott beszélitek meg?
  • DJ GamerGirL
    #844
    Az újról beszél(t)ünk.
  • Peetboy
    #843
    Éppen ezért én végigjátszással vittem végig. De ugye most erről a gémről beszéltek, nem az új kiegészítőről??
    Mert annak van külön Topikja.
  • balee4
    #842
    A 6. pályán vagyok, hát voltak húzós részek. De egyben nagyon ötletesek is. Egyre inkább az a véleményem a game-ről, hogy a fejtörőkön kívül nagyon összecsapták a fejlesztők, semmi összeszedhető, kombinálható tárgy, nincsenek olvasható dokumentumok a naplóban, alig-alig derül ki vmi a történetről, és a helyszínek is elmaradnak a korábbi részektől, lehúzás szaga van az egésznek.
  • DJ GamerGirL
    #841
    Hálám üldözni fog! Köszi! :D

    Én is órákig sz@rakodtam azzal a kék füstös bigyóval, csak én azt csináltam, hogy lekapcsoltam mindet... xD
  • balee4
    #840
    Na csajszi:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van ugye 3 kapcsoló, állítsd be mindegyiket úgy, hogy a bal oldali zöld lámpa világítson, a kulcsos dobozt lent az első szinten vidd a cső alá, amiből a kék gőz vagy füst mind1 jön, felmész a ketchupos automatához és ledobsz egyet rá a lézerre, az pedig a lenti csövön keresztül szétrobbantja a dobozt (egyfajta teleport)
    :D
  • DJ GamerGirL
    #839
    :D

    Szerintem alap nem 5 csillagos, és nincs benne sok szöveg, hiányzik belőle Clarance... xD
  • tobias88
    #838
    a mustárt én is jobban szeretem

    én vagy megveszem, vagy megvárom a magyarítást, mert angolul nem adja az 5 csillagos élményt
  • DJ GamerGirL
    #837
    Még szétmarja a gyomrom :D
  • tobias88
    #836
    egyétek meg
  • Lerstal
    #835
    én sem tudom...orákon keresztül csináltam de nem sikerült, lécci segits.
  • DJ GamerGirL
    #834
    Segíts, légyszi! ^^
    Hogy kell a lézeren átvinni a kecsapot? :D
  • tobias88
    #833
    és 4 és így tovább remélem
  • DJ GamerGirL
    #832
    :D

    Kár, hogy már kiléptem a játékból.. de mindjárt szenvedek vele akkor! :D
  • balee4
    #831
    Jah, csak nem egyszerű a lézer miatt, mert csak a szerves anyagokat engedi át. xD
  • DJ GamerGirL
    #830
    Arra is ketchup? :D
  • balee4
    #829
    Rettenetesen 5letes rész volt ez.
  • balee4
    #828
    De a megszerzése egy kissé bonyolult, jöjjetek rá ti. :D
  • balee4
    #827
    Na megvan! Lent a kulcsos ládában van!
  • DJ GamerGirL
    #826
    Fogalmam sincs :D
  • Lerstal
    #825
    nekem is csak 1 van ott :( nem találok többet, és semmilyen más helyet nem találtam, help pls:)
  • balee4
    #824
    Ismét elakadtam nem találok a teleporthoz 'debris'-t. Csak egyet találtam. Vannak itt-ott kapcsolók, azokkal kell vmit tenni?
  • balee4
    #823
    Na ezután is volt egy szívatós rész (inkább ügyességi). :D
  • DJ GamerGirL
    #822
    Gondoltam rá, csak azt nem tudtam, hogy melyikkel dobja el rendesen. xD Kösz!
  • balee4
    #821
    Megvan! A jobb gombbal messzebbre dob, azzal hajítsd el a ketchupos üveget a lánc fele. :D
  • DJ GamerGirL
    #820
    Én is most ott tartok :D
  • balee4
    #819
    És utána a lézerek felett mit kell csinálni? (van egy robbanó ketchupos üveg :D)
  • DJ GamerGirL
    #818
    Most vettem észre, hogy ez magától ment xD
  • DJ GamerGirL
    #817
    Idáig megvan. :D
  • balee4
    #816
    Ja, éppen az előbb voltam itt:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mindegyik kis lebegtető szerkezetet beindítod és felugrassz egy dobozról az egyikre és elkapod a létrát
  • DJ GamerGirL
    #815
    Itt járt már valaki?
  • kri555
    #814
    Én inkább magamat daraboltam
  • balee4
    #813
    Már megoldottam. köszi.
  • grebber
    #812
    Na ezt a létrásat nem vágtam többi megvolt!Néztem is minek darabolja a követ:D
  • zzeN
    #811
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    követ raksz ahol a letört létra van, raksz követ a négyzet alakú jelre is 1et, a fölötte lévő kalapács széttöri, rárakod a kőre, úgy feltudsz mászni, a monoliton beállítod h mind3 jel a piramis legyen, utána még raksz követ a kinti 2 jelre is, végül ahol a híd van, az alatta lévő rácsos helyre bedobsz pár követ, utána áttudsz menni a tól oldalra