970
  • DJ GamerGirL
    #930
    #928
  • koppim
    #929
    Ott vagyok, hogy be kell tenni egy gépbe 6 összetevőt, de a jódot nem találom, a végigjátszás szerint a vizsgálóban van elrejtve az egyik polcon, de már lepakoltam mindegyiket és nem találtam.
    Hol keressem?
  • DJ GamerGirL
    #928
    Fingom sincs, az melyik rész, de: youtube.com, beírod: penumbra black plague walkthrough. Ez biztos segít.
  • Kytekat
    #927
    Sziasztok
    Bajban vagyok! a VII résznél járok, ahol pirosan égő lámpákat kell lekapcsolgatni, hogy kinyíljon az ajtó. 3 ilyen ajtón kell továbbmenni. kettőn már túl vagyok, de a 3. résznél annyira fagy a gépem, hogy egyszerűen nem tudom végigcsinálni. ha valakinek lenne onnan 1 mentése
    nagyon megköszönném.
  • balee4
    #926
    Szerintem nem volt rossz a magyar szinkron...
  • DJ GamerGirL
    #925
    Nem hiszem, hogy szinkronos lesz, mivel nincs is benne sok beszéd. Felirat & textúra fordítás viszont biztos lesz hozzá. Ennyit tudok.
  • tommyx
    #924
    cd project? ezt is leszinkronizálják? a bp szinkronja nagyon szar az angolhoz képest. óóó istenem... igy elcseszni egy horror játékot... szar szinkronnal...látom akkor ebből is vehetem majd ki a magyar hangot...
  • DJ GamerGirL
    #923
    Ha nem találod, akkor valószínűleg nincs végigjátszás (még).
    Magyarítás pedig nem is lesz külön, mivel a CD Projekt adja ki itthon.
  • tommyx
    #922
    requiemhez magyarítás vagy végigjátszás? nem találom sehol.
  • DJ GamerGirL
    #921
    Értjük amit mondasz, de vagy 3x el kell olvasni, mire felfogjuk, miről is is beszélsz.
  • Bucsek
    #920
    ameddig értitek mit irok, addig a nyelvtan nemszámit :) egyébként igen erre gondoltam ha végigviszi a végéig a jatekot. mert most még tölt a muvi XD
  • DJ GamerGirL
    #919
    Erre gondoltál?

    http://www.youtube.com/watch?v=cp_ZnkH4fdk
  • DJ GamerGirL
    #918
    jah
  • tobias88
    #917
    nyelvtan 1es
  • Bucsek
    #916
    S Z P O J L E R :

    haj, az a hejzet h a blekk plázsnak a végén vagyok ott amikor beszél hozzám a jázus és köszön h nemnyirom ki a csávoját meg ijenek.
    most ott vagyok h kockákat tologatok ide oda és hallok 1 sikkantást jo meghalt a foszer mert megégett. utána meg mi? tologatom a kockákat, elmegyek betolom az ucsoba is aztán meghalok. ok utána meg lila képen jön be a jézusefekt ijenkor paravan me nemtetszik neki. ujra nekiállok, nade ijenkor már mikor megint hallom a sikkantást egyből visszarak a lila jézusba. most mi van????????

    ha valaki vágja hol tartok segijjen már lécic, köszi.

    nem spoilernek sázmit e amit irtam de odairom az elejére h SZPOJLER ok?. ok.
  • zitababa
    #915
    Krabby, ment egy üzi privibe olvasd el léccike...

    zita
  • krabby
    #914
    Ja és nehogy kifelejtsem a 4 srácot akik nélkül még ma is közülünk sokan DOOM 3-aznának vagy Silent Hilleznének, köszönjük mindannyian
  • krabby
    #913
    Kijártam....most értettem meg csak igazán, hogy miért is nagyszerű a penumbra története. le is szedem az overtrue-t.....THX Frictional Games és Paradox, CD Project..... Addig megdobálom clarence-t könyvekkel.XD
  • krabby
    #912
    thx, megjavult a zsilipajtó:D (ha érted mire gondolok), futok is a következő helyszínre
  • davidka003
    #911
    LINK
  • krabby
    #910
    az van, és annak a crack-je?
  • Seth
    #909
    Patch van hozzá
  • krabby
    #908
    Bakker, kiléptet a játék mikor menekülök a kémiai laborból, ahogy betölti az A kutatóállomást, miért van ez, hogy lehet megoldani
  • krabby
    #907
    A BP-nél sincs ott? átküldök egyet, hátha ezzel sikerül.
  • zitababa
    #906
    Néztem én ezt korábban, de a C:/-n a my Documents/Penumbra Overture/Episode1 könyvtárban nekem csak egy hpl és hpl_update txt. jegyzetem van...

    zita
  • krabby
    #905
    ha ez sem segít akkor szevasz!
  • krabby
    #904
    XD mit találtam

    RE: "Your card does not support vertex shaders" crash

    Go to My Documents\Penumbra Overture\Episode1

    and change the following parameters in settings.cfg

    <Graphics NoiseFilter="false" Bloom="false" MotionBlur="false" MotionBlurAmount="0.150000" DepthOfField="false" TextureSizeLevel="2" TextureFilter="1" TextureAnisotropy="1.000000" Gamma="1.000000" FSAA="0" PostEffects="false" ShaderQuality="-1" LimitFPS="true" Shadows="0" />

    Everything will look like shit, but you'll be able to start the game probably and then you can muck about and try to fix it.

    Worth a try at least
    ITT A FÓRUM LINKJE!!!!
  • krabby
    #903
    találtam egy ilyet:

    Zizou2008.04.08. 17:37:17
    én le is szedtem a techdemot de nem akar indulni egyszerűen mikor elindítom akkor bejön egy fekete kép aztán visszarak az asztalra. Felraktam a az Overture-t is ezzel szintén nem sikerült játszanom ezt az üzenetet kaptam : Your grapichs card does not support vertex shaders. és utána írja hogy szedjem le az új driverek meg hasonlók de nem segít és nem hinném a vkarim nem támogatja a vertex shadereket.... dry.gif (tudtommal vertex shadert 3.0-t támogat)

    Legfrisseb patchek és driverek telepítve.
    Gépem fontosabb adatai: E6300 Nvidia 7300 GT 4GB RAM xp sp2
    szeretnék majd a bp-vel is játszani de előtte jó lenne ha ezekkel is játszanék hogy értsem miről is van szó szal valaki help pls.

    Ez persze teljesen más konfig, de a probléma ugyanaz
  • krabby
    #902
    írd meg mondjuk a pc gurunak vagy a gamestarnak, biztos válaszolnak rá max 5 napon belül
  • zitababa
    #901
    De mi lehet más probléma?
    DirectX, shadermark telepítéssel, frissítéssel is próbálkoztam de semmi.
    Ehhez a gyenge confighoz ami minimum kell a leírás szerint jóval komolyabb van...
    ...miért anyázik arra a francos vertex shaderre, más játék fut rajta gond nélkül...
    ...OKOSSÁGOK ?VKI?
    HELP
    zita
  • Seth
    #900
    Hülyeségeket beszél hagyd. Más probléma lesz ott szerintem. Egyéb játékok mennek gondolom
  • davidka003
    #899
    Shader drivert? Honnan?
  • krabby
    #898
    a könyvtárnál meg a gépterem, raktár stb-nél melyik helyre érdemes bemenni először, vagy milyen sorrendbe
  • krabby
    #897
    nekem 8800 GT van és nincs semmi baj
  • krabby
    #896
    próbálj shader drivert telepíteni, attól függ hanyas shadert támogat a VGA-d 3.0-ás,2.0 ---a megfelelőt telepítsd CSAK EGY TIP remélem beválik
  • zitababa
    #895
    RÖHEJ?!
    GEFORCE 8800 GTS, driverek, patch fenn és nem megy se ez se az overture.
    Mindíg azt írja ki, hogy vertex shader probléma...
    MI????
    Volt vkinek ilyen hülesége?????????????

    zita
  • Seth
    #894
    Akkor se bántsd azokat a kurva farkasokat !!!
  • krabby
    #893
    De az azért már mégis hülyeség hogy ráborítok egy szekrényt oszt lepattan rólaXD
  • Seth
    #892
    Mert a játék jobban preferálja ha kicselezed, elsunnyogsz mellettük. 1 db kutyát nem kell kinyírni az egész játék alatt.
  • krabby
    #891
    A mocskos jószágja beszorított egy sarokba, az ajtót folyamatosan berúgja mikor ki akarom nyitni, úgyhogy felugrottam egy szekrény tetejére. De mi az hogy nem tud kinyírni csak 5 perc alatt?o.O