970
  • Peetboy
    #530
    Köszi a cracket eddig úgy néz ki megjavult a játék, már nem bugos.
    Nem kellett újra felraknom sem.
    Most nem ég a hordó és a kapcsoló szekrénynek sincs fedele. Ezt akartam,de jó!
  • Peetboy
    #529
    Az úgy nem lenne jó. Akkor az NFS-eknek miért van külön topikjuk?
    Csak azért mert kevés a hozzászólás, még elférnek egymás mellett.
    Az egy másik játék, meg ez is egy másik. Csak Penumbra mindkettőnek a neve.
  • grebber
    #528
    Nemakarok akadékoskodó lenni de szerintem kéne csinálni mondjuk ebből a topikból (ebben van a legtöbb kommnet) egy egyesített Penumbra topikot a többitmeg zárni.És jöhet ide összes résszel kapcsolatban mert ahogy néztem többit nem nagy a forgalmúk.
  • Peetboy
    #527
    Akkor lehet már nyitni egy Topikot az új résznek is.
  • grebber
    #526
    Annak a pár fejlesztőnek aki csinálta az első részt most pénzügyileg mehet a szekér hogy felkarolták őket.Nemhiába jó munkát végeztek.

  • Seth
    #525
    Nocsak,mégis rávették magukat a készítők,hogy készítsenek még1 részt? Hurrá :)
  • grebber
    #524
    'Penumbra: Requiem' Gets Release Date

    In the bizarre world of Penumbra: Requiem players will experience another psychological thrill on a level unheard of before Penumbra: Black Plague. This time telling what is real and what is not will be even harder and not always trusting your senses will be essential in order to survive.

    "Requiem" will tie up loose ends from previous installments and as Philip progresses he will encounter various characters from his past. Penumbra: Requiem delves deeper into the world of the Tuurngait infection and personalities from the previous two games, Overture and Black Plague. Long lost friends will return and aid Philip on his quest, but can they really be trusted?

    In the bizarre world of Penumbra: Requiem players will experience another psychological thrill on a level unheard of before Penumbra: Black Plague. This time telling what is real and what is not will be even harder and not always trusting your senses will be essential in order to survive.

    Penumbra: Requiem will be available exclusively via digital download at GamersGate, and is scheduled for release on August 27, 2008.

    info: worthplaying
  • Peetboy
    #523
    Köszönöm a segítséget, akkor kipróbálom azt a Cracket és a titkos kódot. Még jó,hogy nem mondtad el, milyen az a titkos játék.
    Erről a GTA-San Andreas jut eszembe, abban voltak rejtett játékok. Például a játékgépeken.
  • tommyx
    #522
    amm végigvittem az overtur-t meg a black plague-t is. nem tom ti hogy vagytok vele de nekem kib@szottul tetszik a játék.
  • tommyx
    #521
    a super secretnek a kódja: xor451 és ez nem csak annak. hanem amikor a zombi fejére kő ejteni egy ládát azt meghal és visszaváltozik csajjá aminél találsz egy kulcsot ami nyit egy ajtót ahol van egy gép és van egy fájl amihez kód kell. nah ahoz ha beírod akkor egy szupertitkos játékot kapsz XD. nah ezt jó megaszontam... :D bocs a spoilerért. bár aki végigjátszással játsza végig annak nem tok mitmondani...
  • tommyx
    #520
    sry. az előző link nem jó. itt a jó : http://href.hu/x/6228
  • tommyx
    #519
    A hordó azért ég mert felcrack-elted. Nekem eredeti be van meg és semmi baja! Mivel a magyar verziót használod, amin már eleve fenn van a patch és másik játék verzióhoz (esetünkben 1.01) másik crack verzió kell. ha valaki nagyon nem ért hozzá az ne is szarkodjon vele mert sokra nem megy. ennyi a véleményem... jah és egy kis segítség: http://href.hu/x/6225 ezt a crack et használd. akkor nem ég a hordó...
  • Axon
    #518
    Köszönet a magyar nyelvi fileokért. Kipróbáltam és remekül működik.
    A töketlen moderátornak meg csak gratulálni tudok. Ügyes vó't!
  • Jambokee
    #517
    Sziasztok!

    Vslaki megtudná adni nekem a magyar fileok linkjét? Üzibe jöhet. Köszönöm!
  • zzeN
    #516
    én felpatcheltem, rá a crack és hibátlanul működik magyarul
  • balee4
    #515
    De elképzelhető, hogy csak a magyar verzióval nem működik együtt.
  • Peetboy
    #514
    Aha, lehet a Patch lesz a hibás, azért lett búgos az egész. Letörlöm az egészet, aztán újra felrakom patch nélkül, hátha úgy jól fog működni.
    Úgy látszik a Patch nem javítás lett, hanem elrontás.
  • balee4
    #513
    Viszont én az eredeti gamet az 1.01-es cr@ck-el használom.
  • balee4
    #512
    Ha hibás a patch után ne rakjátok fel, nálam semmi hiba nem jött elő, lehet, hogy rosszul mondtam és nem is patchelten jelent meg.
  • Peetboy
    #511
    Az elején bírom amikor a magyarul beszélnek benne, de végig se ér a mondattal, már elkezdi a másik mondatot.

    Be lehetne tenni a Bannerba a magyarírást.
    Nem tudom, minek kell szarni attól, ha valaki letölti hozzá a magyarítást.
    Én angolul is végig vinném, mivel írtak hozzá végigjátszást, a lényegen mit sem változtat a nyelv.
    Tőlem bárki kérheti, megvan.
  • Peetboy
    #510
    De elárulod mi van benne?
  • Peetboy
    #509
    Kár, azt hittem valaki titkos dolog lesz ott. Egy pénzesláda titkos kódja, amit valóságban kinyithatunk.
    Vagy meztelen nők táncolnak nekem.
    Azért valami mégis csak van benne.
    Az összes szobrot? Hiszen mindent össze kell szedni,ami érdekes.
  • zzeN
    #508
    azt csak akkor kapod meg ha kigyűjtöd minden szobrot, de nincs benne semmi szuper titkos dolog...
  • Peetboy
    #507
    Azt meg tudjátok mondani a játék könyvtárában mi az a Super_secret.exe?
    Kéri a jelszót, amit talán a végén Bonusként megkapunk meglepetésnek?
    Vagy azt csak a készítők tudják?
  • Peetboy
    #506
    Köszi, feltettem a mentést, de ugyanaz. Megint ég a hordő.
    Inkább a Config fájlban lehet valami gáz. A Patch után a Text-ben sok helyen Error olvasható. Most már a lézert se tudom hatástalanítani, mert nem fogadja el egyik kombinációt sem.
  • zzeN
    #505
    én felpatcheltem de nem volt fedele, alátoltam, áram és már égett is
  • wantonly
    #504
    Étkező bejárat mentés.

    Rapid: http://href.hu/x/61fw
  • Peetboy
    #503
    Tényleg most,hogy mondod valóban nem volt a Patch előtt a szekrénynek fedele. Biztos ezt módosították a Patch-al, mert így több mindent kell csinálni.
    Adhatsz mentést. Köszi
  • Ron Ragm
    #502
    Semmi, most ovlasom próbáltad. Akkor passzolok
  • Peetboy
    #501
    Hát persze, hogy próbáltam már, van több füstérzékelő is, nem csak egy. Ezelőtt az angol verziónál az ajtót döngettem a hordóval, amikor kinyílt az ajtó.
    Most semmi nem történik.
  • wantonly
    #500
    Érdekes.. Nálam pl. annak az kapcsolószekrénynek nincs fedele.

    Adjak mentést az étkezőnél? Hátha. De nálam nincs patch.
  • Ron Ragm
    #499
    Próbáltad hogy csak simán alátolod a hordót a füstérzékelőnek?
  • Peetboy
    #498
    Tud valaki erre megoldást?
  • grebber
    #497
    Elsőnek a demóját néztem csak anno.De majd ha ezt végigtoltam végigviszem azokat is!
  • Peetboy
    #496
    Tessék így néz ki a Bug. Kiléptem 2x újraindítottam a gémet és ugyanaz.
    Már magától ég a hordó és a fali karral se lehet zárlatot csinálni.
    Ja és a HUN előtt feltettem az 1.01-es Patch-et.
  • zzeN
    #495
    az bug, neked kell meggyújtani...
  • wantonly
    #494
    Az előző résszel játszottál? Én már ott ráéreztem az ízére és a feladatokra.
  • Peetboy
    #493
    Na sikerült teljesen magyarítani azzal, hogy új játékot kezdtem. Emlékszem az első résznél is ez volt, ha volt mentésem akkor félig angol, félig magyar volt.
    Nekem a PC Life-os végigjátszás nagyon sokat segített. Anélkül nem is tudtam volna tovább vinni, és le is töröltem volna talán ezt a jó kis játékot.

    Most annál a résznél vagyok amikor kihúzom az olajos hordót ami már ég! Még meggyújtani sem kellett azzal az áramos dobozzal. Ezen csodálkozok, mert ezt a részt angolul már elvittem és akkor meg kellett gyújtani a hordót.
    Na most akár melyik füstjelsző alá teszem az égő hordót, nem akar kinyílni az ajtó.
  • grebber
    #492
    Hát én ha fizettek volna se jövök rá soha az alant leirt résznél.
  • wantonly
    #491
    Szerintem nem olyan nehezek a feladatok. (Sajnos).