970
  • tommyx
    #570
    találtam egy modot a bp hez hogy ott is legyen kalapács meg dinamit meg stb... minnyá feltöltöm. :D
  • tommyx
    #569
    én este csináltam teljes csendben. néha egy kutya felkiáltás meg minden. ott néztem hogy ez most hosszú vagy rövid XD
  • tommyx
    #568
    :D
  • Seth
    #567
    Morse kódost tökre élveztem megfejteni,asszem még a topikjába is írtam annakidején :D
  • mikeleroi
    #566
    Óriási THX mindenkinek a magyarítás segítségért!
  • tommyx
    #565
    amm az első részében ha kirobbantottad a tnt vel z utat akkor lesznek még kutyák... nem is kevés. meg amivel sokat szarakodtam az a morse kódos rész...
  • Seth
    #564
    Aztaku... !!
  • tommyx
    #563
    szerintemn nem árulok el vele nagy dolgot ha elmondom hogy az artifackot a mentésre szolgálnak... :D
  • Peetboy
    #562
    Már nem sok pálya van hátra ebből a gameből, már alig várom a végét. Az elején nagyon tetszett, de már nem mutat újat a játék.
    Akinek meg hiányoznak a fegyverek ilyen játékban, annak ajánlom a Condemnedet. Az is ilyen horror játék, de ha találsz benne pisztolyt 3 golyóval, akkor azt nagyon be kell osztanod.
  • Peetboy
    #561
    Elküldtem neked üziben a linkeket.

    Lebegő fejek? Akkor ezek szerint én csak a Béta verzióval játszottam, mert abban voltak olyanok. Az Overture-val még nem játszottam.
  • mikeleroi
    #560
    jav.

    Sziasztok! Valaki elküldhetné üziben a Black Plague magyarítás linkeket! Előre is köszi! [email protected]
  • Seth
    #559
    A lebegő izék csak a bétában voltak, a teljesben hála istennek nincsenek, nem is illettek volna nagyon a képbe szerintem
  • armageddon666
    #558
    mond hogy lassabbak :P
    láttam videóban vannak még ilyen lebegő fejek...
    végülis ha ellehet futni előlük nincs gond ^^
    de bazz ezek a kutyák -.-
  • mikeleroi
    #557
    Sziasztok! Valaki elküldhetné üziben a Black Plague magyarítás linkeket! Előre is köszi!
  • Seth
    #556
    5 óra körül
    Mellesleg az egyben én utáltam a kutyás részeket.Főleg egy későbbi részen ahol ide-oda kell futkosni köztük, zombik sokkal jobbak ^^ Boss-ok nincsenek
  • armageddon666
    #555
    pfff hát nem volt könnyű megölni ezt a dögöt -.- nagyon nem megy a harc ezzel a rendszerrel ^^ akkor marad majd a bujkálás. Most generátort kéne indítani de túl sötét van nem merek továbbmenni xD meg a nagy kapu mögött ha jól hallottam megint ilyen kutyákok lesznek x.x zomg és úgyhallottam bossok is vannak xD má félek :D nembaj van még időm :D

    amúgy milyen hosszú a játék?
  • DJ GamerGirL
    #554
    Ó, már én is emlékszem... Tényleg az.
    Csak a bump mapok bugosak voltak. Nem tudom, azóta kijött-e frissités hozzá?
  • wantonly
    #553
    Én úgy emlékszem textúrás volt a magyarítás.
  • wantonly
    #552
    Nem muszáj megölni, ez is jó, ha elbújsz előle. Persze, ha gyorsan akarsz haladni, akkor le lehet csapni. Egyébként nagyon könnyen meg lehet ölni, ha felmész egy hordóra vagy dobozra, ami elég magas (van ott sok ilyen), akkor nem tud elérni... És folyamatosan oda rohan, te meg mindig ráversz a kalapáccsal, megsebezni így nem tud, és előbb-utóbb megpusztul. De ez szerintem egy hiba a játékban.
  • DJ GamerGirL
    #551
    Valaki nem tudja, hogy az Overture-hoz csak szöveges vagy textúrás magyarítás is van-e? Mert ha nincs textúrás, akkor majd azt én megcsinálom.
  • armageddon666
    #550
    Tök egyedül nagyon fosatós gém xD főleg mikor macska bejön a résnyire nyitott ajtón az meg nyikorog a hátammögött :D meg leugrik a székről aztán beleremeg a padló vázz :D
  • armageddon666
    #549
    Deeeh... normálban tolom O.o de lehet visszaveszem Easyre :D ellenben örülök ha egyszer eltalálom kalapáccsal :S

    Artifactok kiderülnek majd gondolom mire jók :D mert nagyon fasza hogy elmegy a kép mikor megfogom xD mondjuk 1. alkalommal szöveg is volt. 2.ban már nem :C

    később folytatom még :D sok így egyszerre ^^" érzem hogy ebből egésznyaras játék lesz.
  • tommyx
    #548
    a tnt viszont másra kell :D
  • tommyx
    #547
    easy be jáccol? mert ha igen akkor a farkast elég könnyű megölni. kalapáccsal kell. 5 öt vagy 6 ot kell bele ütni. míg mielőtt felkelne jóé megruházni. az elején nagyon nehéz de makd ráérzel a lényegére a 10 dik arkas után :D
  • armageddon666
    #546
    Elkezdtem Overturet. most jutottam be a Workshopba, de az a farkas vagy mi mindig áttöri az ajtót és megesz -.- és nemtudom mit kéne csinálni, eltorlaszolom az ajtót azt is áttöri :\ megölni nem tudom... Azt próbáltam hogy húst elédobom, elkezdi enni és akkor agyonverem kalapáccsal, de...hát kalapáccsal nemigen lehet harcolni :$ esetleg zúzzam be sziklával a fejét? találtam még TNTs hordót is de nincs mivel felrobbantani meg gondolom az majd máshoz kell... (kéne kanóc is majd úgyérzem)
  • balee4
    #545
    Egyébként szerintem nem érdemes a Black Plague-t magában végigvinni, mindenképpen az Overture-ral érdemes először kezdeni, márcsak a történet miatt is, anélkül nem fogsz mindent érteni. ;)
  • balee4
    #544
    Fokozottan félelmetes a játék, jobban mint a FEAR vagy akármelyik ilyennek beállított bármely FPS (na jó azért a Silent Hill-ekhez nem kell hasonlítani, az egy más műfaj), de folyamatosan kiszolgálatottnak érzed magad a game-ben, fegyvered egyáltalán nincs, és az egész környezet, a hanghatások nagyban, mondhatnám nagyon profin hozzájárulnak a besz@ratos hangulathoz.
  • tommyx
    #543
    a zombit ki lehet nyírni csak nagyon sok élete van. és nem az a cél hogy zombit nyírj.
  • Peetboy
    #542
    Az kár pedig, mert kinyirtam volna vagy felrobbantottam volna őket.
    Olyan már volt, hogy elédobáltam a vas dobozokat és nem tudott kijönni onnan,de olyan bugos lett tőle a játék, hogy azon a körzeten belül szaggatott a játék.
    Amikor később visszamentem oda, már nem volt ott a szörny és már meg is szünt az akadás.
  • armageddon666
    #541
    érzem hogy lesznek még gondjaim ha lejött ez nem tűnik ilyen masshent gémnek ^^

    am mennyire fosatós? vagy inkább félelmetes? (és az Overture?)
  • ricsa008
    #540
    ok
    köszi a gyors válasz
  • Seth
    #539
    sehogy,ismétlem SEHOGY. A cél hogy elkerüld őket
  • ricsa008
    #538
    figyelem egy nagyon hülye kérdés jön
    hogy lehet kinyírni a zombikat ?

  • tommyx
    #537
    nah szóval. elősször kijött a Tech Demo. ami a penumbrától eltérő kis ízelítő. aztén 2007 ben kijött egy teljes játék az Overture. azátn most 2008 májusában megjelent magyar szinkronnak az Overture folytatása a Black Plague
  • zzeN
    #536
    az lenne az igazi...
  • armageddon666
    #535
    Sziasztok. Ez a Penumbra Overture folytatása lenne? Csak mert felkerült egy...általam látogatott helyre, és valahogy megjött hozzá a kedvem, de ha folytatásos akkor előtte az Overturet kéne megszereznem jól sejtem? :S
  • balee4
    #534
    Megnéztem Amabel gépén a mini-játékot, az első főbosszig bírtam :D, 1x kis game.
  • grebber
    #533
    NFS-eknél nem max 600 komment van.Más játékoknál is van így.Csak ötletként vetettem fel nem erőltetem én.
  • Peetboy
    #532
    Igen ezt én is észrevettem. Amikor a kazettán beszél a faszi, közben van a megölés hangja, utána meg "Kérem, ne!"
  • tommyx
    #531
    viszont egyet nagyon elb@asztak a magyar verzióban. amikor először jön a zombi. mielőtt felveszed az inekciós tűt. azon a folyosón van egy másik szoba ahol van egy kazetta. azt ha berakod elkezd dumálni a csávó. minden szép és jó amikor csak egyszer megölik a csávót és még mindíg beszél. aztán ááá kérem ne. amikor már rég halott... túl hosszúra sikerült a magyar beszéd...