61
THE INCREDIBLE HULK
  • Rage47
    #61
    most néztem tv2-n a hulkot, s mostani sokkal jobb :)
  • Shiwo
    #60
    az haggyám, de nekem angolhoz sikerült olyan feliratot leszednem, amiben szintén ződökő volt
  • Rage47
    #59
    hát a szinkron nem volt a legjobb:S "zöldököl" meg hasonlók, az ilyet hogy engedhetik....
    amúgy nem volt rossz, bár nekem az előző hulk is tetszett
  • megalodon
    #58
    Amugy nekem Liv Tyler alakitása is nagyon tetszett.Tiszta aranyos volt mikor mindig könnyes szemekkel mondogatta félös,halk hagon,hogy "Bruce" :)
    MEg hogy mindig azt mondta nincs semmi baj!Ha lesz még Hulk vagy a The Avengers remélem ö is benne lesz.
    Tetszik a film vége ahogy Stark tesz egy utalást egy csapatra. Meg hogy ül Banner a szobában és a szöveg:Eseménymentes napok száma 31....0.és még kis mosoly is van az arcán.
    A Bana féle hulk is tetszett de az valahogy más volt. Mármint hatalmasabb,meg élénkzöldebb és nagyobbakat ugrott:)
  • Seth
    #57
    Ő lesz a Leader
  • Orionk
    #56
    SZiasztok!

    Most néztem meg a filmet.
    Lenne egy kérdésem hozzátok. A professzor fejére rácsöppent Bruce(HULK) vére, vagy mi, és az agya megnőtt, ez egy pár másodperces rész.

    Abból a csávóból is valami hős féleség lesz később? Lehet tudni, hogy HULK nak volt-e(eddigi képregényekben, rajzfilmekben) olyan ellensége, akinek az volt a tulajdonsága, hogy okos?

    THX
    Üdv.,
  • sb1
    #55
    Igen, van hasonló utalás a Vasember végén is, és mindezek egy The Avengers filmet vezetnek be, ami majd csak 2011 nyarán lesz, szal van még idő...
  • w77d
    #54
    most néztem meg a filmet, sztem elég jó lett. A végén Tony Stark keggyetlen jó volt, de sejtet valami későbbi filmet, amiben hősök lesznek egy csapatban. Lehet tudni erről valami konkrétat?
  • sandor8206
    #53
    szedd le a filmet, mert nem a credits végén van a jelenet, hanem a film végén:-D
  • knightbali
    #52
    A Hulk creditsének a végén is van egy videó...
  • Balin
    #51
    hulk credits végén nemvolt semmi...
    sztem összekevered az Iron Man-el!!
  • knightbali
    #50
    Nem Hulkot, hanem a tábornokot kereste fel.


    U.I.: nem tudom honnan lehetne leszedni.
  • Orionk
    #49
    SZiasztok!

    Állítólag a film végén a credits után volt egy kis filmbejátszás, ahol Tony Stark(vasember) kereste fel a Hulk-ot.

    Ezt a bejátszást le lehetne tölteni valahonnan szinkronban?

    Előre is köszi
  • szikra
    #48
    Vagy küldjetek egy mailt a [email protected] címre köszi!!!!!!
  • szikra
    #47
    Figyi Szkrisi!!! Találtál mármagyar feliratot a Hihetetlen Hulk-hoz
    ??? Mert nekem is kéne , Szóval bárki tudja honnan tudok tölteni ehhez a filmhez feliratot kérem szóljon!!!
  • szkrisi
    #46
    Nem tudjátok véletlenül, hogy hol tudnék letölteni hozzá feliratot, mert amiket eddig használtam mind törölték...
    thx
  • Hedgehunter #45
    Az lenne a jo ha soroztot csinalnanak az egesz Marvel universum-bol (minoseg=vasember)
  • Shiwo
    #44
    pókica és rozsó tudomásom szerint futólag volt csak tagja a bosszú angyalainak, nem oszlopos tagok, de holywoodból kinézem, hogy csak azért beleteszik őket, mert mégtöbb nézettséget hoznának..
  • overlocker
    #43
    MEg azért sztem jön majd egy The Incredible Hulk II is. Igaz még nincs bejelentve.........
  • xBIGMONEYx
    #42
    hát sztem azok tuti bennelesznek az avengersbe akik az ultimate avengers rajzfilmbe voltak...[spoiler]csak remélem nem ufók ellen harvolnak majd mint a rajzfilmben:D [spoiler]
    VASEMBER,THOR,AMERIKA KAPITÁNYA,HULK,NICK FURY tuti benne lesznek:)
    meg remélem pluszba pókemberis!!!
    amúgy így jönnek majd a filmek most!!
  • gErIbÁ
    #41
    Különben kiváncsi vagyok hogy össze tudják e hozni az avangers-t és ha igen akkor hogy, ha már a vasember meg a hulk végén is hagytak egy kis utalást ,gondolom ha Robert Downye Jr elvállalta ez meg norton is belement hogy ott legyen a végén akkor ők ketten bennevannak egy közös filmben és hogy még kik lesznek az jó kérdés,(személyszerint örülnék pókembernek meg walverinnek).
  • gErIbÁ
    #40
    ne haragudj meg de a vasember fényévekkel jobb, de ez a film szerintem jobb az előzőnél(nem az elsőnél) számomra valahogy az első nem volt olyan jó ,de persze embere válogatja, minden esetre ezt moziban láttam azt meg csak itthon gépen és egy kicsit lehet ez is befolyásolja,na de hiába a mozi ha egy film sz@r az minden hol sz@r.
  • zoliii
    #39
    Én szombaton néztem meg de nekem se jött be nagyon a film szerintem a 2003-as Hulk-nak jobb volt a sztorija mint ennek.Ennél még a vasember is jobb.
  • Hedgehunter #38
    Megneztem a 2. reszt es de szar volt..... 1 ora utan ki akartam jonni hihetetlenul unalmas hollywoodi szar 80-20% szar-akcio elosztas (ami nem is lenne baj ha rendesen el lenne osztva es nem egy 2 oras film lenne)..... 10 perces szaladgalas a teton, 2 perces szerlmesen nezzuk egymast, meg a sok szar betet mitol szornyen elvezhetetlenne valt a film....

    Ne folyatassak........
  • Bokafix2
    #37
    Hát, a Hulk első része a (HITELTELEN) HULK Eric Bana banális alakításával és a melankólikus tétova tekintetével, nemigazán lopta magát a szívembe.
    Bana jó színész de, nem a Hulk-ba való. Norton jobban megfogta a sztorit, és jobban beleélte magát a szerepbe. Nem semmi teljesítményt produkált. Igaz túl sok újat nem mutat a film, de látványmozinak tökéletes, hisz annak szánták.

    A magyar szinkront meg hagyjátok ki. Én nem tudom, a szinkronstúdiókban óvodások dolgoznak, vagy mi? Esetleg ezt viccnek szánták ezt a szinkront? Meg ez az egész fordítás, gyalázatos. Mi ez pl. hogy "Hulk zöldököl"?!
    Hú de jó poén. Inkább már fordítanák jó ősmagyar szájízzel: "Hulk keserű gyilokkal teli..."
    Még ezt is szívesebben hallgatnám mint ezt az ótvart. De ha az eredeti nyelvet nézem akkor zseniális film.
  • overlocker
    #36
    a régi hulk sztem meg imdb meg a lgtöbb kritikusok szerint is gagyibb mint ez
  • Aram95
    #35
    A zöldököl a szar szinkron miatt van. Eredetiben azt mondja hogy HULK SMASH!
  • K0CKA
    #34
    Na meglestem én is!
    Hát mitmondjak nekem nem tetszett...az előzö hulk film sztem jobb volt!
    De nem rossz ez se csak annyi hüleség van benne...zöldököl
    + ez az ellenség tarajos gőte.a film tőlem 7/10 értékelést kap mer én untam kicsit a vége felé!
  • Carlos HUN
    #33
    ...
  • Shiwo
    #32
    marhaságot hát :) egy csapatban vannak, a Bosszú Angyalaiban (Avengers) szóval egymással lesznek

    inkább az a kérdés, hogy kivel fognak balhézni..lesz-e egy nagyonerős ellenfél, vagy inkább több kisebb
  • sb1
    #31
    Szerintem a készülő filmektől függ, kik lesznek benne, így szerintem az alábbi lehet a felállás: Vasember, Hulk, Thor, Amerika Kapitány...de majd meglátjuk...
  • DJ RX7
    #30
    Ki kivel lesz?
    Én szerintem: Vasember, Gépágyú vs. Hulk, Mr. Blue ( bár lehet nagy marhaságot mondok most :D)
  • overlocker
    #29
    A second film is confirmed, following the 2008 release. Louis Leterrier is considering returning as a director, and Tim Blake Nelson has signed on to reprise the role of Samuel Sterns, who will become the Leader in the film, as the main villain. Marvel Studios will self finance the film. Ty Burrell and Edward Norton have also signed on to reprise their roles of Banner and Doc Samson. No other casting details have been announced as of now.

    Azt irja a második hulk filmben a Leader lessz a boss várjuk várjuk...

    from WIKIPEDIA
  • sb1
    #28
    Késöbb lesz egy Bosszú Angyalai film, amiben ők is szerepelni fognak ugyebár, és már beindúlt a csapategyesítés :)
  • REALista
    #27
    :D
  • DJ RX7
    #26
    Azt sem tudjuk, hogy mi történt Mr. Blue-vel, mert elkezdett növekedni a koponyája kegyetlenül :D
  • DJ RX7
    #25
    Egyesülni fog a story a vasemberrel? :)
  • Seth
    #24
    Jahogy ezt ordibálja mikor üt? Jaj
  • overlocker
    #23
    Nah most az én kritikám jön

    Maga a story sztem jobb olyan képregény szerübb volt meg jopofább Hulk nagyon jol nézett ki sztem eredetibb és szintugy képregényesebb maga a film 75/100 jo film volt jo film volt de
    ezaz a VASEMBEr 90/100 ez nem éri el de majd a DVD kiadás hossazb és talán hihetetlenül jo lesz
    Folyatás gyanus mert a story menne tovább ugyebár....
  • BlackWolf
    #22
    ez nem felirat ez szinkron :(