604
  • gibson9
    #524
    Most nem rémlik teljesen, de az animében a kamehameval úgy emlékszem csak pusztítottak mindig, de a filmben még a gyógyításra is jó volt.. -.-
    Meg ami még nagyon nem illett számomra oda, azok az autók.. furcsa volt látni például egy renault-ot dragon ballban :D
  • Dean Winchester
    #523
    bulmáról nekem nem jött le ,hogy ö a nagyképü gazdag tudós picsa....
    de a többi amit irtál azok igen.
    Még a kamehamehat többször szerettem volna hallani,meg látni...egyetlen egyszer mondta ki :S (vagy max 2)
  • Shep
    #522
    Hát lehet, mert szerintem iszonyú gyenge volt az egész, mondjuk erről inkább a forgatókönyv írók tehetnek.
  • kill3r21
    #521
    szereplök játéka hmmm....
    Szerintem Roshi igen jol nyomta.....kissé perverz vicces és erös...
    Goku oké hogy más volt , de azért az idiótasága nagyon átjött....
    meg sztem bulma is hozta azt a feelinget hogy ö a nagyképü gazdag tudós picsa....nemtom lehet én más filmet néztem?
  • Dean Winchester
    #520
    én is ma néztem meg!hát nem rakás szar mert nézhető de nagyon jónak meg nem lehet mondani sajnos!
    a végén piccolo-t egy kamehamehaval elintézte közben repült feléje :D én ugy vártam a jelentet,h goku egy helyben van és lássuk az erőket összecsapni azt goku koncentrál és bumm piccolonak annyi.De nem ugy annyi,hogy egy horzsolás sincs az arcán mint a filmben :(
    10/5 öt adnék érte kb.
    Most is azon vok ha az animehoz hűek maradtak volna sokkal jobb filmet kaptunk volna.Bíztos vagyok abban is,hogy 10ből 8ember véleménye tuti pozítivabb lett volna.
    Én bízom a folytatásban,hogy nagyobb figyelmet fognak rá fordítani és kapunk egy jobb filmet.
  • Shep
    #519
    Írtam, hogy ha eltekintünk a DB-tól akkor is egy rakat ... egy olyan része nincs a filmnek (ebbe a szereplők játéka,effektek meg minden beletartozik) amire azt lehetne mondani, hogy ez igen ez legalább jó benne. Na jó Goku ruhája jó volt :)
  • gibson9
    #518
    Én is ma néztem meg a filmet és most már bátran kijelenthetem, hogy egy rakás szar, amit már eddig is sejtettem, hogy az lesz. Ha nem DB lenne, akkor is csak egy gyenge mortal combat "parodizáció". De ráadásul DB és mégis semmi köze nincs hozzá, leszámítva a neveket.. marketingfogásnak jó volt a név. Majdnem mindenben ütközik az animével.
  • kill3r21
    #517
    Szerintem már az becsülendö hogy bemerték vállalni hogy megfilmesitik, ha máshogy csinálják is szidták volna....ha minden ugyaniolyan lenne mint az animében akkor azért szidnák....szal tök mind1....:)
  • Shep
    #516
    Az a baj ,hogy ha eltekintünk az anime-től (amit a 3. mp után javalott megtenni, aki látta tudja miért mondom) és csak egy sima filmként nézzük akkor is irtó gyenge semmirevaló film.
  • CsepeLee fiú #515
    Én is ma néztem meg. Egy osztálytársammal mentem megnézni. Láttuk az animéket.
    Szerintünk borzalmas a film. Ha valaki nem látta az animét, akkor azért nem érti, de ha valaki látta, akkor meg azért. ^_^" Ez a film egy elcseszett, értelmetlen tinihülyeség lett.
    Az egészben semmi nem úgy történik, mint az animében.
    Ez egy olyan próbálkozás lenne, amit Dragon Ball címmel akarnak eladni.
    A moziterembe úgy mentünk be kezdés előtt 10 perccel, hogy teljesen üres volt. Szakadtunk a röhögéstől, sejtettük, hogy mire számítsunk. Később jött be egy férfi és egy nő. Tehát összesen 4-en voltunk az egész teremben. Röhej.
  • Danny1987
    #514
    Ma néztem meg a filmet.

    Szódával elmegy ha nem az animéhez hasonlítod. A rajzfilm ezerszer jobb.

    Azon külön beszartam hogy goku iskolába jár meg szerelmes meg randizni akar.

    Az animében csak a küzdelem érdekelte.
  • Bulykin
    #513
    szard már le a mesét, onnan csak az alapötlet van! nem 10éveseknek akartak filmet készíteni:S
  • limperatore
    #512
    Nah megnéztem, sztem nem lett oan rossz csak rövid. Ha esetleg 2 órás lenne többet bele lehetett volna sűríteni :]
  • kill3r21
    #511
    akkor minek nézted meg??
  • DeathlyHallows
    #510
    bazdki ez a film olyan szar lesz ,hogy nem érdemes megnézni. jó még talán ha a mesét nem láttam volna akkor elviselhető lenne mert igaz ,h jó történet de ez vmi förtelem, jobbat vártam volnam goku tiszta idiótán néz ki, sátánról nem is beszélek... fuhjjdeszar
  • Csaba007
    #509
    bocs végülis az estimate ami ugyebár becslést jelent, a remény sose hal meg :)
  • Csaba007
    #508
    USÁ-ban 1 nap alatt 2 millát hozott ami szerintem hát gáz :(
  • Csaba007
    #507
    mintha csak én mondtam volna :) Pipa
  • Dean Winchester
    #506
    pókember,vasember,batman és még sorolhatnám
    szerintem sokkal jobban viszonyultak az animehez vagy meséhez hívja mindenki ugy ahogy akarja
  • kill3r21
    #505
    Goku idióta ahogy kell, roshi vicces kicsit perzverz, bulma a nagyképü gazdag p..csa...akkor hol a gond a szinéászi játékkal?? nekem ezek a dolgok tök átjöttek...
    Aztán, fanoknak nem fanoknak.....ez hülyeség hogy nem fanoknak kászült, mindenkinek készült, csak a fan kiváncsibb....szerintem....
    Másik dolog, hogy hü legyen az animéhez, szerintem amennyire kell egy amcsi filmnek hasonulnia egy japán animéhez, annyi megvolt....történet meg más, de ha teljesen olyan lett volna mint az animében, akkor kérdem én, akkor miért néznénk meg? ugyanazt nézzük meg ami az animében volt, csak szinészekkel? ugyanmár, szerintem az lett volna a vicc....
    mindenki fikázik meg lehuzza, mert nem olyan mint az anime, de a választ hogy miért kéne ugyanazt látnunk , amit már 20 éve láthattunk az animében, természetesen erre senki nemtudja a választ....fikázni azt tud mindenki!
  • Dean Winchester
    #504
    sokan említették,hogy nem fanoknak készült ez a film!Na ezzel követték el a legnagyobb hibát.Ha hűe maradtak volna az animehez (ugye akkor a fanoknak készült volna) sokkal nagyobb hatást ért volna el és sokkal de sokkal jobb film készülhetett volna.
  • gabeszg
    #503
    Megnéztem.Ha nem lennék fan akkor 2/5 de így 0/5 annyi "hiba" van benne az eredetihez képest hogy nem igaz.A harcjelenetek is szerintem igénytelenek, szinészek játéka is gyenge, szóval úgy rossz ahogy van.(mellesleg miért nem Lippai László szinkronizálta?)
  • kill3r21
    #502
    én ugy töltök ismeretlen filmeket, hogy minél kisebb legyen az idmb pont, annál jobban fog nekem tetszeni, egyébként énis moziban néztem és frankó volt, pont ennyit vártam :)
  • ForzaInter
    #501
    imdbn 3,1 kb 4 ezer szavazat alapján, hááát ha egy filmet így lepontoznak akkor az már tényleg nagyon szar szokott lenni, unokatesóm látta, azt mondta hogy vmi nagyon szar, gagyi lett:S Mondjuk az az igazság képekből, trailerekből és a szereplőgárbából ezt sejteni lehetett...
  • Bulykin
    #500
    most csütörtökön lesz Magyarországon a premier, szinkronosan is nyomják
  • Dean Winchester
    #499
    de lehet épp azért nem kéne leszavazni,hogy esélyt ajunk nekik hogy a következő film talán sokkal de sokkal jobb lesz!ha az is befuccsol akkor lelehet szavazni bátran :D
  • Tyler1
    #498
    hát a nagyon fanok leszavazzák az tuti.
    akik csak nézték az animét, de nem lettek DB állatok, azok is leszavazzák, mert ég és föld a kettő.
    aki meg a filmmel kezdi az egészet, na annak talán tetszik(addig míg örömében el nem kezdi az animét is, és akk ő is leszavazza:D )
  • Csaba007
    #497
    box office eredmény még nincs is rendes,majd ha USÁban bemutatják 10-én azután lehet látni, hogy bbukta lesz-e vagy nem. Akik leszavazták eddig ,azok meg anime fanok és azért nem tetszik nekik. Én láttam elég sokat belőle és nekem tetszett, de én nem is néztem az animét.
  • Tyler1
    #496
    Chatwin: All I know is I’ve been signed to three movies....
    tehát 3 tuti lesz, abból a köv. már az imdb-n is fenn van.
    én nem láttam még úgyh nem fikázom, de a boxoffice és pontozások nem tévednek :)
  • Csaba007
    #495
    ezt olvastátok? Ha jól értettem,akkor a költségvetés 45 millió dollár volt az ígért 100 helyett, és hogy ázsiában már visszahozta a felét, meg hogy elég sok folytatást terveznek. :O
  • Dean Winchester
    #494
    én tuti ott nézem meg!mármint,hogy moziban :D
  • kill3r21
    #493
    Magyar mozikban 89 perc lesz, intercommal leveleztem ök a forgalmazok ök irták, szinkronos lesz a film!
    Békéscsabán már 2.án játszák :)
  • Csaba007
    #492
    Most akkor miért is csúsztatták el a premiert? Ennek mi értelme volt?
  • Ice01
    #491
    Ja Lippait birom én is :D Amúgy rájöttem. 100 perces a film, ebből 89 maga a film a többi pedig a stáblista :) DB: Evolution 4ever
  • Seth
    #490
    Lippai László már akkor is 40 felé közeledett mikor a kis Gokut szinkronizálta, ő már nem fog mutálni XD
  • Dean Winchester
    #489
    de lehet,hogy a kis goku nak a magyar hangja már kész férfi mély mutált hangú :) de ja am szép is lett volna ám!
  • gabeszg
    #488
    Legalább a magyarok vették volna a fáradtságot és az "eredeti" szinkronszinészekkel csinálták volna meg ezt.
  • Csaba007
    #487
    Hát végülis a hivatalos oldalon 89 van írva csak az a valós vagy mifene :)
  • Dean Winchester
    #486
    kataloguson én is 100 percet olvastam ! ha eljön hozzánk majd meglátjuk mennyi is az annyi :D
  • Ice01
    #485
    A doom9.hu n meg 96 perc van írva a másikon meg 100 a harmadikon meg 89. Most döntsék már el.