604
  • Ice01
    #484
    Ja ezt olvastam én is.
  • Csaba007
    #483
    10,1 millió dollárt hozott Ázsiában egy hétvége alatt. Vélemény?
    At No. 4, Fox’s “Dragonball Evolution” premiered in eight Asian markets before its April 8 domestic opening. Director James Wong’s live-action adaptation of the famous Japanese cartoon series created by Akira Toriyama co-stars Justin Chatwin and Chow Yun-fat and drew $10.1 million from 2,110 screens.

    Following heavy prerelease promotion in the region, it premiered at No. 1 in China, Malaysia, Thailand, Hong Kong and Singapore. The China opening tally, $3.4 million from 855 locales, was Fox’s fourth-highest weekend opening in the market. “Dragonball’s” No. 2 Japan bow produced $3.3 million from 540 screens.
  • Csaba007
    #482
    http://dbthemovie.com/2009/03/04/dragonball-evolutions-runtime/
    itt olvastam
  • Ice01
    #481
    Hidd el a teljes filmhossz 100 perc. Az egy másik dolog hogy hol mennyit adnak le.
  • Csaba007
    #480
    a port.hu szerint 89 perc az eredeti hossz
  • Ice01
    #479
    Nem értek egyet. Mostha ugyan az lenne mint az anime, akkor abban mi lenne a jó? Őszintén. Nem az eredeti hossz 100 perc, amit japánban adtak le az 71 perc volt.
  • Csaba007
    #478
    Egyet értek. De 30 perc kivágva? A mozisból 20 perc hiányzott nem kb? :S
  • Dean Winchester
    #477
    igen,csak aki szereti a dragon ball anime-t az azt várta,hogy azt kapja vissza a filmen!
    És hát igy érthető hogy nagyon sok ember ahhoz hasonlítja mert hát a cím is arról árulkodik,hogy ahhoz kell hasnolítani énszerintem.
    Illetve kurva jo film készülhetett volna ha tökre ugyanaz lett volna mint a mese!
  • Ice01
    #476
    Vélemény? Nos: egy lehengerlő film, látványos akciókkal, jó színészekkel, gyönyörű speciális effektekkel, zenékkel. Röviden ennyi. Én nem értem miért nem tetszik sok embernek de most megpróbálom elmagyarázni: először is NEM szabad az animehez hasonlítani (egyébként is annak meg mi értelme lett volna ha úgyan olyan lett volna mint az anime csak élő szereplőkkel nem?) tehát más szemszögből kell megközelíteni a filmet és akinek sikerül egy nagyon jó filmet lát majd benne csakúgy mint én. Egyenlőre ennyi, én azt mondom hogy NAGYON JÓ film, de csak igazán akkor lehet majd hozzászólni majd ha dvd-rip esen láttuk és a + 30 perc amit kivágtak belőle azt még megnéztük. Dragonball: Evolution 4ever
  • zsebrocky
    #475
    Eztnézd meg!!!
  • Csaba007
    #474
    Magyar trailer: itt
  • kill3r21
    #473
    csak annyi hogy reméljük hogy az amcsi bövitett verzioban futott még egykét perc a végére :)
  • Csaba007
    #472
    nah nem bírtam tovább.. Megnéztem az elejéről hiányzik vagy 20 perc. Nemértettem, hogy Gokunak végülis miért volt szuper ereje? Nekem tetszett szerintem tök jó volt. Lekötött és azért volt benne elég akció nem sok de azért elég. Imdb-n kivan írva a 2. rész 2011-re Reborn címmel.Ha sikeres lesz és sokat fog kaszálni, akkor tutkó megfog valósulni ha meg bukik akkor nem :) Engem meggyőzőtt. A végén a harc tényleg semmi volt vagy 3 perc :S Véleményetek??
  • Dean Winchester
    #471
    értelek...
    úgy gondoltam,hogy amit láttam abból a 20 percből (mert közbe megállítottam ) az nem tetszett :(

    azért bízom benne,ha végnézem szépen az elejétől a végéig akkor jobb lesz! megfogom nézni de hát vhogy nincs bennem az az érzés, "hogy huuu de várom a jobb minőséget"
  • Bulykin
    #470
    "én csak az első 20 percig belepörgettem de nekem sem tetszik"
    "de a filmse nagyon tetszett "

    ne haragudj, de...remélem érted
  • Tyler1
    #469
    hát imdb-n eléggé lehúzták! bár még nem sokan szavaztak de majd kiderül

    am nekem is megvan és még a minőséggel sem lenne bajom, ha nem hiányozna az eleje, és a maradékból meg jelenetek kivágva...
  • Csaba007
    #468
    Olyan rossz lenne a movie?? :S:S nemá
  • Dean Winchester
    #467
    én csak az első 20 percig belepörgettem de nekem sem tetszik:S szóval várok a jó minőségre!
    de a filmse nagyon tetszett :D
    de lehet ha a legelső perctől nézem akkor jobb lesz ...
  • Csaba007
    #466
    Eléggé rosszakat hallottam róla. Nekem is lejött de nem hiszem megnézem így :S Vélemény aki látta?
  • Dean Winchester
    #465
    megvan a film igaz még mozis változat de kijött!
    mostmár várhatjuk a jobb minőséget.
  • megalodon
    #464
    Beírod a keresőbe,hogy dragonball kártya és ennyi...
  • marcimilan
    #463
    kinek van eladó dragon ball kártyája??
    Budapesten

    mailem: [email protected]
  • megalodon
    #462
    http://www.youtube.com/watch?v=C-WTyn0y0-M&feature=related
    Tudom hogy más filmekböl van összevágva de ha ilyen filmek vannak már akkor miért ne lehetne ilyen látványvilággal a DB!? csak ezért vagyok kíváncsi rá,hogy mit tudnak kihozni a filmből a trükkökkel effektekkel!
  • megalodon
    #461
    http://www.youtube.com/watch?v=TX_9HYUG1Og&feature=related
    :)
  • bcrics
    #460
    VÁÁÁÁÁóóóóóóó dragon ball film?:D....kurvajóh,,ráadásul high-tech meg minden..??..

    felírtam a transformers2 gi joe mellé.


    nemtudom új e ,,de fasza.
  • Shiwo
    #459
    gyanítom a filmben zöld lesz, csak rásegítettek egy kis cg-vel (blue box technikával) és abba bekavart volna a zöld..vagy a fene se tudja.. :) a traileren zöldnek tűnik
  • NeverwinterKING
    #458
    na most akkor zöld lesz v sárga?:O
  • Bulykin
    #457






  • sweech
    #456
    ja, ott találtam :D
  • megalodon
    #455
    Jó azérz amikor Chi-chi böl 2van az meg van vágva meg 1-2képkocka de sok az egyezöség.
  • kill3r21
    #454
    Ezt én linkeltem be filmbuzira....
  • sweech
    #453
    jé, ez tényleg nem hasonlít a rajzfilmre ;)

  • sweech
    #452
    hm
  • megalodon
    #451
    Nekem van kártyám,meg figurám is valahol. Tiszta fura hogy mikor a kártyákat vettem vannak olyanok,hogy Végeku meg Vegitto stb.. és amikor ment a TV-ben,akkor azt hitte az ember,hogy nincs több csillagharcos meg stb.
    Kiváncsi vagyok amugy,hogy a film hatására milyen cuccokat fognak piacra dobni!?
  • marcimilan
    #450
    Kinek van Dragon ballos kártyája???
  • megalodon
    #449
    Reméljük a legjobbakat:)
    ill nem a legjobbakat,mert ha most lesz a legjobb akkor nem lehet mit felülmulni a 2.részben :)
  • Sabcsee
    #448
    azé a piccolo vs goku meg a nagy sárkány odabasz
    nem lesz ez olyan rossz;)
  • kill3r21
    #447
    hát nézzük meg sokan és akkor talán lessz :)
  • megalodon
    #446
    Báár szerintem Piccolo.
    Azért Krilin hiányozni fog a filmből.
    De vannak benne valami shaolin emberkék,lehet hogy ha lesz 2.rész onnan jön Krilin nem!? :)
  • megalodon
    #445
    Amugy amikor valakinek a kezéből kiesik egy gömb,elötte a szeme bevörösödik az ki lehet!?