604
  • Mikike94
    #564
    hello. csak azt kérdezném hogy piccolo= sátán ?
  • Narxis
    #563
    jeeeeeeeeeeee
  • david130
    #562
    az nem olyan biztos!! Lehet, hogy mégis lesz folytatása.
    dragon ball 2
  • Dean Winchester
    #561
    de van olyan :)
    véres valentina végén mi van? aki nem látta annak kedvéért spoilerbe irom
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tom elvileg meghalt minenki ugy tudja,de a végén mutatják hogy sikerült tulélnie a robbanást és sikerült megszöknie a bányából :) azaz tovább folytatódhat a történet és lehet 2.része

    szóval lehetne simán foyltatása

    igaz már nem szorosan ide tartozik de elárulom,hogy sajnos nem lesz folytatása és ezen nagyon sokan megdöbbentek! Hiszen jócskán termelt bevételt de ennek ellenére nem lesz folytatás :(
  • Aquir
    #560
    nem kell beletekerni xD
  • megalodon
    #559
    Olyan!Megnyugodhatsz!
    Bár ez akkor volt szar amikor ugye naponta egy részt adtak a tv-ben és szinte 3részen keresztül nemtörtént semmi pedig az adrenalinszinted az egekben,hogy legyen már végre valami:)
    D eigy manapság fogod beletekersz ennyi..
  • Aquir
    #558
    jah egy adott harc több részen keresztül is elhúzódhat :)
  • sylvanor
    #557
    akkor úgy legyen, de majd bátyám gépről át másolom az egész DB-t és megnézem,. egyébként is kíváncsi vagyok, hogy tényleg olyan durvák-e az egymást nézős, hosszú jelenetek, mint ahogy sokan mondják xD
  • Aquir
    #556
    a nagy sz*rt :)
    csak egyes jellemzőket próbáltak beletenni az IGAZI Dragon Ball-ból a filmbe, az igazi teljesen más, ezért lett ez a film SZ*R :)
  • sylvanor
    #555
    megalodon hsz-ére.
    én minden filmbe bele szoktam így tekerni, hátha van még valami a szereplő bemutatás közben.

    És mi jutott eszembe rögtön?! Na mi?
    Dragon Ball Evolution 2.....
    ezen nincs mit filózni, nem mutatták volna, hogy ott fekszik és méghozzá él is, ha ennek így nem lenne folytatása.
    én nem néztem a dragon ball animét, de megnéztem a filmet és ingerület kapott el az anime megnézésére ; )
    de gondolom a filmbeli történet az hasonló az anime Dragon ball történetéhez, csak az több rész alatt mutatja ugyanezt be..
    vagy nem?
  • megalodon
    #554
    Háát a film szar de a csajok azok jók benne! :P

    A végső harcban nekem annyi azért tetszik amikor széjjel ütik egymást és elszállnak akkor a sziklákba jól becsapódnak mint az anime-ben,csak itt kicsi és kevés sziklazuzás volt :)
  • Narxis
    #553
    Én bulmát dugnám,

  • yosha
    #552
    Az utolsó harc... Jahhaj, 3 ütés meg 2 ki támadás. Meg mi az a Kamehame amivel igy előreugrik. Eredetileg iszonyatosan be kellett támasszon, hogy el tudjon lőni egyet, mostmeg előrerepül vele? SZegény Fulum-okat sajnálom, azok egész jol néztek ki, aztán azok is kb. másfél percig birták. mint minden más csata...

    Én bulmát dugnám, vagyishát emmy rossum sose volt rossz bőr, de igy kis piszkos pofival zabálnivaló
  • MR ME
    #551
    most néztem meg, hát jónagy szar volt
    csicsit mondjuk dugnám...

    megaldon ha most nem olvasom el énse láttam volna :D
  • megalodon
    #550
    A nő akinél Piccolo volt. Most főz valami kotyvalékot beviszi a szobába az ágyon van valaki,elkezdi törölgetni az illetőt,a kamera ráközelit az illetö a nöre fordul és.....ki az??? Piccolo
  • Csaba007
    #549
    Tényleg van egy jelenet!
  • Dean Winchester
    #548
    hmmm
    én nem láttam semmit :S esetleg egy link nincs róla ? vagy leirnád mit is lehet látni?
  • megalodon
    #547
    1x letöltöttem szinkronosan de kamerás volt és elég gáz vilt(véleményem lejebb)
    2xra már angol szöveggel nem kamerásan és már nem annyira gáz,bár tartom azt hogy elég szar lett,de talán ha esetleg készítenének még egy részt okulnak abból hogy ez mekkora szar lett és talán jobb lesz.

    Amugy az érdekes a végén hogy Goku átváltozik a ruhája szétszakad aztán visszaváltozik majd a ruhának semmi baja :S
    Meg most néztem meg a leges legvégét(ugyjártam mint a transformers-el)a végén a rendező stb után van egy jelenet! :)
    Bár sejthető volt.
  • G_ArchAngel #546
    En soha nem neztem Dragonball-t, eddig csak halvany fogalmam volt, hogy mi is ez, kicsit sajnalom a HC-fan-okat, mert nekik van hasonlitasi alapjuk, nekem nem volt, ezert en nezhetonek talaltam...
  • sweech
    #545
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dragonball Evolution R5 LINE XviD-COALiTiON
  • Aquir
    #544
    örülök hogy neked se tetszett

    epic fail :|
  • Monoton
    #543
    Na én is eljutottam odáig hogy elkezdtem nézni. Én úgy álltam neki hogy az előzetes képek és trailerek után pozitívan álltam hozzá. Aztán elkezdődött nagyon érdekesen, és tátott szájjal bámultam :S Először akkor akartam kikapcsolni amikor Goku a nagyapjától azt kéri tanítson vmi frankót hogy menő legyen és csajoknál bevágódjon. De én nagy DB fan néztem tovább mert hát mégiscsak DB. Köv. képsornál amikor azon a motoros biciklin gurul a suliba komolyan felröhögtem :DD És ott volt KO amikor Chi-chi elhívta egy buliba :DD Ott kikapcsoltam.

    Azért ha kijön vmi DvdRipp akkor lehet újra nekiállok duzzogva egy unalmas napon. Pontozni majd akkor fogok :P

  • Balin
    #542
    na megnéztem ezt a förtelmet:D
    maga a film szarlett de azért 1két dolog tetszett benne pl:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a szinkronba a neveket nem fordították le pl nem sátán hanem piccolo... ez pozitív.
    Goku felkészítését húzhatták volna:D az olyan DB-s volt mikor hátára adta azta sok cuccot h azt kell vinnie:D
    Roshi perverzsége is megvolt:)
    de persze volt sok hülyeségis a filmben:S
  • Brolly
    #541
    Tökmindegy, szar lett, ennyi, de azért örülök, h vannak olyanok is, akiknek ez tetszett, bár nem értem őket, dehát ízlések és pofonok. Nagyon sajnálom, h így elbaszták az egészet:( kár volt érte.
  • zoliii
    #540
    "Dragon Ball Evolúció" mindenhol így írják Dragonball :D
    Ez a film annyira szar lett, hogy mikor majd megjelenik DVD-n, egyből 1000 ft lesz az ára. De vajon ki fogja megvenni? :D
  • kill3r21
    #539
    Érdemes elolvasni!
  • megalodon
    #538
    Én tegnap megnéztem,igaz nem a legjobb minöségben,kamerásan.De azért jobbra számítottam.
    Jó,nem az anime
    jó,amerikai
    jó,nem jó
    na de hogy ennyire nem.
    Még azt is olvastam valahol hogy több olyan jelenet van amit a szereplők öklére szerelt kamerával vettek fel. +hogy a mátrix kaszkadőrcsapata keze is benne volt.
    Én ezekből semmit sem vettem észre.
    Annyi ok,h. Goku kissé bolond,Bulma harcias(mert ugye a DB kezdetén fiatalon eléggé az volt) Yamcha laza,Roshi se totál komplett.
    Ennyi.
    Az akciójelenetek rövidek és az is kevés Piccolo se félelmetes.
    Aztán még ahogy beleszövik azt hogy Goku Oozaru...egy meteorral érkezett és Goku az csak egy test..:S :S.
    Jobban is meg lehetett volna ezt csinálni csak szartak rá.
  • Aquir
    #537
    hát ez nem az igazi. Most néztem meg. Majd szólok ha igazi lesz
  • Norberto91
    #536
    Hát igen megtanulhatna előbb beszélni.. és szebben is mondhatta volna a kritikát. Melőzhette volna a sok sz@r szót:)
  • Shep
    #535
    Egy feliratozás nem ártott volna a video alá, mert ez az orrhangon hadarás megértése nekem annyira nem fekszik. :)
  • zoliii
    #534
    Ez a film animációs változatban jobb lett volna szerintem. Szebb grafikával, látványosabb küzdelemmel, Goku szemével látva, ahogy küzd Piccolo-val, stb... Ja és nem amerikai gagyit kellett volna csinálni, ebből a filmből :D Még nézni is unalmas volt a filmet, meg ezek a párbeszédek :D A szinkron meg katasztrofális, mintha csak felolvasnák a szöveget. Real13 -> Tényleg ilyesminek kellett volna lennie, a mesében is ilyenek voltak. A Barátok közt-ben több izgalom van, mint ebben a filmben :D Dragonball filmkritika :D
  • Norberto91
    #533
    Piccolo alig volt am benne:S... benne volt 4 jelenetbe azt cső.. Talán még May vagy ki a segédje is többet volt benne..
  • Real13
    #532
    http://videodrome.freeblog.hu/archives/2009/04/13/Dragonball_Evolution_2009/

    Írtam a filmről, s van itt egy videó is, ami megmutatja, hogyan kellett volna megcsinálni a mozifilmet.
  • Dean Winchester
    #531
    igen a harc valóban rövid...hiszen piccoloról volt szó a legnagyobb harcosról a sötétség fejedelméről és hát télleg kevés,h egy kamehameval letudta teríteni :S
  • Norberto91
    #530
    Megnéztem, de nem moziba, és azt kell hogy mondanom nem olyan rossz ez. Egy teljesen új történetet csináltak, és nekem tetszik. Igaz nem hasonlított az anime-re, ha ugyan olyan lenne, akkor senki nem nézné meg. Túl kiszámítható lenne. Goku haja, a harcnál volt a legjobb, bár a harc elég rövid volt.. túl egyszerű győzelem. Ezeket levéve nálam 3,5/5 -s volt a film. Sztem moziba is megnézem, hogy lássam jobb minőségbe.
  • Dean Winchester
    #529
    roshinak egy kinai szakállas embert képzeltem el,mondjuk a nagyvater tökéletes lett volna!Elsőre azt hittem,h ő roshi és aki az igazi roshi azt kirugták :D
  • Sabcsee
    #528
    hát igen én is megnéztem de szerencsére nem moziban:P
    először nem vok nagy anime fan de a dragonball az egyetlen anime ami még tetszett is régen szal eléggé kíváncsi vtam.viszont már nem vtak nagy elvárásaim mivel láttam h mindenki leszarozta a filmet...egy nagyon kicsit kellemesebben csalódtam mer sztem annyira vészesen nem vt gáz.goku sztem teljesen jó vt:hülye, próbált poénkodni és még sztem hasonlított is az eredetire:D
    bulma:egész jól nézett ki, viszonylag hasonlított az eredetire
    yamcsa:hozta a vagány formáját
    roshi:kellően perverz vt, ő is próbált poénkodni
    a többiek meg 1általán nem hasonlítottak a szereplőkre:S legalább a gyenge történet mellett odabaszós akció jelenetek lettek vna(pl.: D-war)sajnos nagyon szánalmasak vtak a koregráfiák, talán a végén piccolo vs goku elment de azis naon rövid vt:S az animeben 5-6 részen keresztül püffölték 1mást itt meg 5 perc alatt...-.-:S
    na a pár hasonlóság, az egész jó látvány és az utcsó fight miatt kap egy 3/10-et :/
  • Hugh Hefner
    #527
    1/10

    az az 1 pont is csak azért, mert volt pár szereplő, aki hasonlított a rajzolthoz. de a film maga értékelhetetlen, évek óta nem láttam ilyen rossz filmet
  • Nuno88
    #526
    Hát elég gyengére sikeredett ez a film, sokkal többet vártam, Goku szinkronhangja meg no comment.
  • r4pt0r
    #525
    Hát színészi játék? Goku hol csajozott? Soha. Arról nem is beszélek hogy iskolába sem járt. Sajnos ez egy amerikai tiniszar lett, semmi nincs benne amitől eredeti lenne ez a film. Kicsi matrix, kicsit lotr. Sajnos nekem nem voltak elvárásaim mielőtt beültem megnézi, de még így is akkora pofont kaptam hogy ejha. Az biztos hogy a többi részt nem nézem meg moziban.