Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lupous
#12323
Ohh baby...ebben a témában kifogyhatatlan vagyok 😛

Lupous
#12322
Hmm 3 hónapja..LOL...akkor a bõ 1 év gondolom semmi ehhez képest 😛😄

#12321
jó, akkor verszenyezzünk. Csak japán metált lehet berakni, és egyszerre csak egyet. Én kezdem 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12320
Én is szarok a képükbe ha törölnek xD
Pikk-Pakk visszacsinálom azt jónapot.
Lupous
#12319
Amúgy ez olyan messze van a japán "metáltó"...hogy... ... nagyon <#crazya>
Ez már metál (Bár kissé gáz szerintem ez a visual kei dolog):


Ez meg a csengõhangom ...jól:

davis98
#12318
Háát nekem egy világ omlana össze.<#szomoru1>
Csak ezzel a játékkal játszom már vagy 3 hónapja 😊 Más game nincs is a gépemen <#buck>

Szóval talán nem csesznek ki velünk. Mert akkor játékosokat is vesztenének azt pedig sztem õk sem akarják <#fejvakaras> Mindegy.

nickname: doki09

Zero07
#12317
igen ám, de te veszel bf-et. viszont van aki nem :-P

#12316
jah, 7 összesen 😄 Én nem aggódom, még ha törlik is az accom, csinálok másikat, veszek 1400 BF-t, játszok picit és ugyanott vagyok, ahol elkezdtem.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Zero07
#12315
<#bdead>

Zero07
#12314
az ace/alpinert ne keverd bele az dr pepper bug volt

Zero07
#12313
8. de sztem egy 10.000-20.000 felhasználónak van ilyenje, és az meg majdnem sok lenne bannolni de az EA az EA 😞

#12312
Istenem...
Amióta megvan ez a refes sz@r azóta csinálom és nem kaptam semmit.
És azokat megbüntették akik ugyanilyen "leleményességgel" jutottak hozzá az Ace/Alpiner Sethez? (Mert hát az is bug szvsz) hát nem.Szóval Zero nem kell félni nem lesz bann.<#lama>
Lupous
#12311
Nos nemtoom az 1 az számít?....csak kipróbáltam faszom..:s...+nem kevés pénzt is eltoltam már erre a cuccra...nemhiszem hogy pont a fizetõs embereket fogják kibaszni...de ha esetleg bekövetkezik ez hát hú akkor az gáz :s..nekem is a szívemhez nõtt ez a game + lassan 3 maxolt karakterem lesz...nem lenne jóság ha eltûnne ez a dolog :s
Szóval szerintem ez nem fenyeget engem (jól lenyugtattam magam<#buck>) szerintem max azokat basszák ki akik vagy nagyon sok ilyen ref cuccal rendelkeznek...és fellelhetõ a rendszeresség a tevékenységükben 😄
+ az hogy lehet hogy visszanyomozzák a dolgot ...mert pl nálam az ip címet a gép elég gyakran frissíti....vagy nem ezalapjan külömböztetik meg a regeket?
+Tomonor...neked is volt ilyen ref accod egy pár nem? 😄

Zero07
#12310
de ha egyszer mindenkit nyilván tartanak. és így jelen esetben én is ott vagyok a fekete listán

#12309
nem, és ne is nagyon fecsegesd el másoknak, hogy referráltad magad, fõleg ne a fórumon. Ha szerencséd van akkor nem vesznek észre.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Zero07
#12308
de most komolyan. én nem akarom elbukni ezt az accot

#12307
LOL xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Zero07
#12306
van lehetõség fellebbezésre?

crackyS
#12305
tud valaki adni egy olyan szervert ahol csak rr map megy?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#12304
nos, én se tudom egészpontosan mi is a menet, ám egyik amerikai ismerõsömnek egyik napról a másikra eltûnt az acc-ja (1 hónapja). Elsõ kérdés amit feltettem neki, hogy referrálta-e magát.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12303
jé má' oda te vagy az az anti sas? 😄

Zero07
#12302
az hogy most bizony télleg kaphatok bannt. vagyis jobban mondva törölhetik az accom. amúgy meg anti-SAS

#12301
nyugi, halgass inkább japán metált.



😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12300
Egyébként mi a 26os herod neve?

#12299
ha 8 hónap alatt se bannoltak le akkor mi is a téma?

Zero07
#12298
és nem, nem vagyok kocka csak szeretem ezt a játékot

Zero07
#12297
de nem érted. ha engem bannolnak vége mindennek. a szívemhez nõtt ez a karakter. ha újat kell kezdenem esélytelen leszek nem tudok a barátaimmal játsszani, buktam 4 dr pepper szettet annyi a 26-os karakteremnek, amivel annyi videót csináltam és annyi jó pillanat volt vele. nekem fontos ez a karakter

#12296
nekem is 3 dr pepper szetem van

Zero07
#12295
nem így beszélnél bazze, ha vagy 8 hónap alatt lenne egy 26-os karaktered amivel Isten tudja mennyit görcsöltél és 4 dr pepper szetted amivel szint úgy rengeteget szenvedtél hogy meglegyen

#12294
én vagy 3at csináltam de arcon fosom õket ha lebannolnak 😄

Zero07
#12293
de az egyik nem 7-es csak 5

Zero07
#12292
asszem 2

#12291
mennyi acc-ot hoztál létre?

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Zero07
#12290
de akkor...szóval bannt kapok.oda 3 dr pepper szett egy 26-os karakter. <#rinya><#bdead>

#12289
ingyé nem. Contesteken asszem lehet nyerni, de elég ritka cucc.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12288
Lehet valahonnan szerezni nati pet kódot ingyé' mint Listián doktor peppõr bácsit?

#12287
tudsz olvasni? 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Zero07
#12286
<#bdead>

Zero07
#12285
ez biztos? csak mert akkor az nekem hihetetlen csapás lenne

davis98
#12284
akkor így bocs :S

nickname: doki09

#12283
inkább linkeld.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#12282
http://www.youtube.com/v/4cRGk0BSnA4

nickname: doki09

davis98
#12281

nickname: doki09

davis98
#12280


Jó lett ! Nekem tetszik ;-) Ügyesen megcsinálta akárki <#taps>

nickname: doki09

Zero07
#12279
de akkor akár több ezer felhasználót bannolnak? <#rinya> én nekem mondjuk asszem 2 ilyenem van

#12278
Az miétr van hogy belépek 1 szerverre aztán ledob valami data invaliddal?

#12277
magyarán aki ezt egyszer is kihasználta, annak nagy a valószínûségi hogy bant kap a közeljövõben.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12276
Lefordítva

Kérdés:
Referrálhatom magamat?
Válasz:
Nem. Ha már van egy profilod, akkor az azt jelenti, hogy tudsz vele játszani. Többszörös account létrehozása saját célból tilos, és aktívan figyeljük azokat akik csinálják. Eme rendszerrel való visszaélés esetén az összes létrehozott profil törlését vonja maga után.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#12275
én rá se mentem végül a kódszerzésre mert nem igazán tetszik... egy ruhadarabot sem tudnék felhasználni.

#12274
áh de kár hogy ace dzseki + desert fox kendõ üti egymást mint a szilva+eper+tej+sózott kóla 😞