Battlefield Heroes
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Ez lenne a kép...és a LINK szót kéne úgy megcsiálni hogy ha rámegy az ember akkor a groupoldala jöjjön be😄
amúgy Pra te nálad még fönn áll hogy õsszel te is bérelsz szervert? mert az kool lenne <#taps>#taps>
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
(Am az SFC meghívóját akartam kicsit turbózni...hogy egy nagy kép es akkor a link rajta az faszányosan bedobj a groupoldalt...meg hasonlók..de egyenlõre hanyagolom...most go balcsi és pancsi 😄
http://www.battlefieldheroes.com/en/forum/showthread.php?tid=112481&pid=1277468#pid1277468
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Közben mm-en megcsináltam a valaha volt legjobb score-om meg killem, meg kdr-t is, 1x haltam meg, csak mivel MM nem látni:

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
<#idiota>#idiota>
Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.
Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Ez nem az õ mûfajuk az tuti. Nekem nem ál össze a kép.
Bár a gitár és a dob jó addig amíg meg nem szólal az énekes.
BattleTag: kabel15#2672
(És igen beszólok....a mi japán témáink legalább valamilyen módon köthetõek a BFH hoz....ha nemhiszed akkor ellenõrizd le<#mf1>#mf1>)
A kocka tetején lévõ barna négyzet pontosan olyan színû mint a velünk szemben lévõ oldalon a narancssárga négyzet! Aki nem hiszi ellenõrizze le! 😄
And he said to the man running the stand
-HEY! Got any grapes?!
The man said no we just sell lemonades
But it's cold and fresh and it's all homemade.
-Can I get you a glass?
The duck said I'll pass. Then he waddle away, waddle waddle
'Til the very next day... pam-pam-pam-papa-para-pam-pam.
Tessék jó kis kínai technó
Csak sikerül majd 😄
Csek áút diz :

