Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12473
ne is álmodj róla.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

kabel15
#12472
Ezért kéne csak a ruhát pénzért árulni. A fegyvereket meg nem.
Egyébként Karácsonyra megdobhatna az EA egy kis BF el 😄

BattleTag: kabel15#2672

crackyS
#12471
najólvan inkább hagyom magam mára, egyszerûen nincs esélyem azok ellen akik több ezer ft-t bele baxnak ebbe...<#wilting>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#12470
CB óta elérhetõek voltak azok a ruhák, egyszerûen sok idõ kellett, míg az orosz tetris-inside fórum felfedezte a bugot, és közzétette. Aztán annyi sok ember kezdte el használni, hogy végül valaki okos módon megemlítette a fórumon, az EA tudomására jutott, és elkezdték javítani a bugot. Körülbelül 20+20, akkor nem publikus cucc volt elérhetõ (mint az én bruno's trenchcoat-om).

Én meg Xsear még november végén fedeztük fel a tetris inside fórumot és a bugot, amit meg lehetett meg is vettünk, noha akkor már csak néhány cucc volt elérhetõ, és az is méregdrágán (csak a kabátomért 700 VP-t kellett fizetni, hogy megtarthassam - az akkoriban igen nagy pénz volt, arról nem is beszélve, hogy max 900 vp gyûlt össze a pénztárcámban, amíg el nem költöttem az egészet mindig bandage-ekre, és fegyókra (no igen, akkor azok olcsóbbak voltak, ám nem volt olyan, hogy daily mission).

Szal szó-mi-szó, nagyot köckáztattunk azzal hogy kihasználtuk azt az exploitot, viszont annyian használták, hogy az EA inkább leszarta végül, és csak egyszerüen javította.

Sajnálatosan bruno's trenchcoat január óta kapható a store-ban. Ám legalább meg tudom megint venni ha esetleg véletlenül történne valami ezzel az acc-al.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

crackyS
#12469
áhh ez tényleg nem igaz hogy 30-sokhoz tesz be...na mindegy zene on aztán elverem a nagy battlefundos pofájukat<#bohoc>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#12468
Jah, bug, bár nekem néha bántja a szemem amikor ott van bal felül az az asztronauta vérfarkas. <#wow3>

Pra
#12467
ha megnézitek a közvetítést látható ,h egy nat katona van az arcom helyett 😄
szal ez csak egy bug ,h crackyS kérdésére választ adjak 😊

#12466
Csak én vagyok vele, hogy addig jó amíg a tankban van (hogy cracky szavaival éljek)a guncigeci? <#mf1>

crackyS
#12465
hehe hány napig volt bugos? és ezt már kérdeztem, de nem válaszoltatok ezért megkérdem ujbol: miért nem mindig a saját arcom látom bal felül?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Lupous
#12464
Igen...BF es rucit....egy hosszú bundás bézs színû kabátot (Mint amit Tomonor szokott hordani...meg amit mostanában én is 😄...mer jól megy a desert fox satyek hozzá 😄)..a másik a royal oldalon egy zöld kabát...zsebes...kicsit bõrhatású....
Az azért szerintem érdekes hogy egyszerre 2 ilyen bug is volt...és az is felettébb gyanús hogy ez asszem olyan december környékén karácsony vagy mikulás körül volt...szóval én még mindíg azon kevesek között vagyok akik úgy gondolják hogy ez a bug nem is volt olyan véletlen...persze az EA nem ismeri el hogy direkt volt....noh de hiszi a piszi 😄

kabel15
#12463
csak 1x fognék ki egy fegyver bug ot 😄 Mondjuk egy AK-t 😊 Vagy bármit 😊

BattleTag: kabel15#2672

crackyS
#12462
mármint BF-es ruhát? fixálták már?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

kabel15
#12461
Én mióta 1x találtam ingyen cuccot, azóta ahányszor elkezdek játszani mindig végig nézem hátha van megint valami INGYÉÉÉÉ 😄

BattleTag: kabel15#2672

Zero07
#12460
meglehetett egy ruhát szerezni vpért örökre ez meg kérdezi hol jelentheti hogy javítsák xD

crackyS
#12459
Nagyából leírnád mi történt? Nem vagyok jó angolból meg az fórum is olyan szokatlan nekem.<#wow3>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Lupous
#12458
Hmm ez felkérés egy táncra?<#pias>

#12457
egyszer talán nekem is készíthetnél egy ilyen csibis témát 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#12456
Hát nemtudom..de én úgyemlékszek hogy minden mérte stimmel (magasság meg szélesség is <250*900>)
És hát igen....csak kipróbáltam ezt a darabolós témát...és valóban nem akkora kunszt...csak rohadt sokat kell szenvedi utána a feltöltögetéssel meg a tegekkel...amúgy most hogy kipróbáltam egy újabb stílust (ez a rajzos retkes...szárnyas lófasz)+ ugye mostmár színezni is tudok valamennyire...meg a chibik...szóval csinálok egy kurvajót...csak ahoz idõ köll 😄

Zero07
#12455
http://www.battlefieldheroes.com/en/forum/archive/index.php/thread-150002.html
ilyen Isten barmát. még direkt krdezi hogy lehet jelenteni? fúú bazz!! <#taps>

#12454
Nem lehet kicselezni Listiát valahogyan? Mindig felfüggesztik az accomat amikor regálok, mert már "van nekem elég" :rolleyes:

#12453
sajnálatos, hogy a magasság limit 250 pixel...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#12452
Áhhh lupous az elözõ aláírásod zseniális volt, ez meg hmmmköhömmm..
semmit nem ad, semmi extra, nem látványos rendesen sajálom ,h lecserélted 😞

#12451
Na jól van, feladom, nem fogok 20 "need medic"-et elnyomni csak azért, hogy a level 15-ös soldierrussiankiller rányomja a lvl1-es medicjét... <#wow3>

Lupous
#12450
De hogy mindenki tökéletesen elégedett legyen...
-Acc nevem: Lupous
-Gunner: Lupous(HUN) lvl30
-Soldier: Lupous{HUN} lvl30(Borzalmas stat hála öcsémnek)
-Commando: Lupous lvl30 (kábé...ettõl a pillanattól ...jipí jipí meg minden 😄)

Lupous
#12449
Én COMMANDO-val most az elõbb 4 csöcsit nyírtam ki egy szúráskombóval 😄 (Pár katt)...valamiért úgy gondolták hogy az alappontjuk közelében kõrbe lehet állni egy soldiert...én meg mint az éhes farkas rontottam rájuk...volt is LOL-ozás meg minden 😄 (És valahogy ezek nem noobok voltak 😄...5ös rankjuk volt 😄)

Lupous
#12448
(A sign...szerintem egyértelmû...már ha megnézted😄) meglepõ módon az ami itt is ...kiegészítve a HUN jelzéssel valamilyen zárójelben

#12447
Pedig már azt hittem lehet sok VP-m legálisan. <#mf1>

#12446
Csak egyik karival lehet megcsinálni? Akkor mégse jöttem rá 😄

#12445
Én, ha megcsináltam egyikkel, másiknál kiikszelte. Vagy már változott azóta ?

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#12444
Nekem most esett le, kábé 1 hónap BFH-zás után, hogy ha mindegyik karimmal megcsinálom a napi missziót az +300 VP. D:

#12443
Ez most vagy poén volt, vagy még mindig nem látjátok, hogy MANDORÓL VAN SZÓ! 😄

Zero07
#12442
ami neked kell:Burning Bullets lvl 5 <#idiota>

Zero07
#12441
mindennek megvan az ellenszere. és nem amit mondasz ökörség. menj csapatban vagy Tomonorral. (Tomonor fölér legalább 3 sniperrel 😄)

#12440
De szétcsapok 5 soldiert egymásután, csak ha sokan vannak össze zavarnak és nem tudok koncentrálni... mindegyikbe belesebzek köbö 70-et vagy 80-at, de keveset ölök meg.

Zero07
#12439
télleg javasoljuk már a poisoneproffunderpantset 😄 nem ér hogy a bb-t semlegesítik pedig az csak 6 mpn keresztül sebez be 36-ot ez meg 5mp alatt 45-öt. méregálló gatyát! <#email><#lama>

#12438
Mandónak nincs gránátja

kabel15
#12437
Hát 5 embert egy helyen nem fogsz szétcsapni.
Ha már van köztük egy solider az kiheal eli az egész csapatot. Mivel együtt vannak ezért csoport heal ami még erõsíti is az alap heal-t.+ ott van a gunner aki ha shild ezik azt mindenki kapja. Szerintem akkro tunkodl meg gránáttal õket. vagy kezd el lõni õket távolról.

BattleTag: kabel15#2672

#12436
A soldiered alatti fej úgy néz ki mintha valami maki fej lenne, amúgy jó lett. 😄

#12435
Tudom noob kérdés de... miért van az, hogy kempel 5 ember rakétánál gondolom szét csapom õket, de úgy összetudnak zavarni, hogy 5 emberbõl 2-t ha megölök örülök, pedig... egy gunnert szét csapok 10 HP vesztéssel ha nagyon akarom... jah és mandórol van szó.

crackyS
#12434
neked mi az ingame neved?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Lupous
#12433
Jah..hát igen...úgy a legjobb hogy minden megvan minden hõsödnek..😛
(Am nem kellet ma még dolgoznom <#vigyor2>

Lupous
#12432
Hehee...csiáltam új sigit 😄. (megelõlegeztem rajta a lvl 30at..de mingyár megvagyok vele 😄
Valahol itt van asorok között 😄

kabel15
#12431
Amúgy a gunner most nagyon beteg. vettem 150VP bõl egy short/veryfast fegyvert és raktam mellé egy 5/5 FF et. Nincs ami megállítson 😊
Esetleg egy command ha messze van de akkro meg bemegyek egy fal tövébe.

BattleTag: kabel15#2672

#12430
úgy az igazi, ha mindegyik hõsön van mindenféle 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12429
Ez az ace nagyon jó... 😄 Sztem ezt vegyed, de te döntesz 😊 (storebugos izék még mindig megvannak *kárörvendõ piros debilface*

kabel15
#12428
Solider megvettem a hegymászósat.
De a command omnak nem tudom hogy ezt vegyem vagy a hegymászósat.
Vagy a gunner emre vegyek 😄
De nagy probléma 😊

BattleTag: kabel15#2672

#12427
Nekem most ilyen van csak csõ nélkül + desert fox tok meg nadrág

#12426
Ez a nat repülõs és amúgy Ace a neve, úgytudom

kabel15
#12425
Van olyan topic BF fórumon ahova be vannak linkelve a ruhák? Vagyis a SET ek? Mert elkezdtem keresgélni de a NAT repülõs ruhát nem nagyon találom original. Csak úgy hogy át van alakítva rajta 1-2 dolog.

BattleTag: kabel15#2672

#12424
Attól függ, mennyi kódod van.