Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kabel15
#12423
Vajon megéri várni addig a kód beváltásával?

BattleTag: kabel15#2672

#12422
tokom sose tok tomonorral jatszani mindyg full a szerver <#gun><#szomoru1>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#12421
szokd meg.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

crackyS
#12420
hehe...rámegyek a play nowra, alig tölt be már is 0-1 statom van, royalosok már spawnounkál öltek engem, rákerestem player searchos a gyerekre, és 30-as gunner!!! na sebaj, gondolom ezután szerencsésbe leszek, megint play now, elsõ ember aki megöl egy 30-as mando, ez most vicc? vagy tényleg 30-sokkal kell játszanom 13-as létemre!?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#12419
novemberben jön, és ez lesz az utolsó. A téme általában egy hónappal a kiadás elõtt derül ki (mire elkészülnek a rucikkal)

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12418
Soha. Csak egy teszt volt, ám EA úgy döntött hogy nem gyengíti tovább a soldiert.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

kabel15
#12417
Akkor októberben jön az új cicc.
És arrol lehet már valamit tudni? Hogy mi lesz a téma?

BattleTag: kabel15#2672

Zero07
#12416
q-nként. nlgy negyedre van osztva az év és 1 negyedben 1 szett

kabel15
#12415
Egyébként új set ruha mikor szokott érkezni? negyed évente? Dr pepper re gondolok.

BattleTag: kabel15#2672

crackyS
#12414
az mé' van, hogy bal felül nem mindig az én fejemet látom?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Zero07
#12413
Tomonor te mindent tudsz a jövõrõl 😮 "Combat Counter-weights and even Sarge's Superior Spring Boots" ez mi?
http://www.battlefieldheroes.com/en/forum/showthread.php?tid=118924
Mikor lesz? <#idiota>

#12412
Szal ennél maxabb már nem is lehetne 😄

#12411
Max hangerõ... a videónál az a pecek is felvan tolva + fülesen az a izé is maxon

Zero07
#12410
hát hangosítsál uff. a kanna felgyújt 😮 amúgy az egyik videómba látszik is megdobtam egy tankot jóval többet sebez az 5-ös KEGnél, 95-öt nyomott a tankba 😮 annyi viszont van hogy a KEG lassít

#12409
Már meglehet nézni a Wart... csak sajnos nálam halk a beszéd.

#12408
A kanna meggyújt, valahogy úgy mint a BB, csak azt nem tudom mennyit sebez.

kabel15
#12407
Pedig a kanna hatásos 😄
olyan mint a KEG.

BattleTag: kabel15#2672

Lupous
#12406
Én eddig kb egyszer találkoztam eddig a pályán új widgettel 😄

Zero07
#12405
na úgy látszik én vagyok itt a reggeli kakas 😄 hát ezek az új widgetek. tegnap mikor játszottam egyik haverral majd besz@rtam. össze-vissza röpökdtek a benzineskannák. még hogy csak kevés lesz <#buck>

Zero07
#12404
Jó reggelt Magyarország!

Lupous
#12403
Bakker már csak kb 10 kilo xp és megvan a lvl 30...de nem maradhatok tovább mert holnap 10 re kell mennem az új munkahelyemre (gyaksza)...úgymond...megmutatni magam...és már lehet hogy dolgoznom is kell <#szomoru1>...geciszar ez az érzés...pedig olyan közel vagyok a célhoz 😄...szóval pápá...majd holnap..aludjatok szép suncikkal meg a heroes legyen veletek meg hasonló jóságok mindenkinek 😄

Lupous
#12402
LOL asszondja nekem egy külföldi gyerek...Lupous oborka 😄

#12401
2.5 KDR 😄

#12400
Nocsak. Láthatnám a profilod? <#vigyor3>

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12399
Te meg ne <#ejnye1>-zz mert te is tudod, hogy nálam jobb soha sem leszel. 😄

crackyS
#12398
csak most vettem észre<#schmoll2>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

kabel15
#12397
Már mióta nem. 😄

BattleTag: kabel15#2672

crackyS
#12396
egyébként nektek sem megy a Magyar FAQ?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#12395
Te meg ne forgasd a szemeidet, mindig is nagyobb voltam mint te<#ejnye1>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

kabel15
#12394
Én tegnap találkoztam egy gyerekkel ROYAl 2/8 as stat. És tele írja a chat et hogy WAR-t szervez. Uben01 volt asszem. Nézzétek meg magyar 😊

BattleTag: kabel15#2672

kabel15
#12393
Elkezdtem keresni embereket. De beírok egy szöveget kereõbe és mindig kidob embert. Beírtam hogy nyomorek és olyan játékos is van 😄
de pl ARR, PL, LOW

BattleTag: kabel15#2672

crackyS
#12392
Múltkor berakott hozzám egy 30-as gunnert, de annyira low volt hogy 10-sek ellen 2-8 statja volt, lõttem csumába fejbe, erre el kezd szaladni és nyomja az I need a medic-et...

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#12391
én 13-as vok, ha low szerver kell és nationalos vagy vegyél fel havernak, Sgt.Singularity a nevme

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

kabel15
#12390
én 10+ vagyok. De simán ölöm a nálam nagyobbakat. fõleg MM map on 😄

BattleTag: kabel15#2672

#12389
engem naponta legalább 5 ember bejelöl véletlen szerüen meccs közben. (így esett, hogy van 500 barátom már)

Mindenesetre én is csak a friends rendszert használom a meccsbe jutásra, és ha tehetem, mindig a 30-as szintüekre csatlakozom. Ám van amikor õ rajtuk is alacsonyabb szintü szervereken kötök ki.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12388
Nekem van egy 11-es "zsintû" karim ha akarsz jönni n00bokhoz szólj 😄

Lupous
#12387
pl...te? XD

kabel15
#12386
Mondhatnál 1-2 játékost aki kis zsinten van 😄

BattleTag: kabel15#2672

crackyS
#12385
utálom azokat akik low serverre mennek (<#mf1>) de szerintem nem kapsz érte semmit...

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#12384
nyugi, nem elismert hivatalosan. Szóval nem kell eggódnod.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#12383
Hmm...lenne egy kérdésem...történt velem ugyanis ma...jó szokásomhoz hûen...joinoltam egy low-low friendre...tolom keményen a témát..erre beszól az egyik arc hogy reportolni fog mert hogy valami stat baddingot vagy mit csiálok...szal választhatok vagy lelépek vagy feljelent. Jóságosan elküldtem a picsába dicsérve a kreatív ötleteit, és komoly játékbeli képességeit. noh...a kérdés az lenne hogy azért mert lowokkal játszok...büntizhetnek érte...vagy bann vagy hasonlók? végülis csak egy low friendre joinoltam 😄<#pias>

#12382
Finn faszi kör végén elkezdi: "vagyok merges duh " 😄

#12381
Nekem kijött a "focus" szó.

#12380
szar a linkelésed

crackyS
#12379

Ez egy sztereogram, ha jól nézed egy szó kiolvasható, kíváncsi vagyok ki találja meg leghamarabb.

na de ne offoljunk: azt halottam h soldiernek feles a gránát, ha van GS-e ez mennyire igaz-e<#wow3>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#12378
engem már leköröztél szintben <#wow3>

davis98
#12377
Ezt sorry de nem nagyon értem <#fejvakaras>

Hogyan ?

nickname: doki09

crackyS
#12376
de kár hogy még nem vagyok 20-as 😞

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Zero07
#12375
Hé véletlen rátaláltam régi bfh-s képekre: LOL láthatatlan stukkert fogok 😄
A láthatatlan fegyver
Az eredti alpiner in actionbe pedig így néztem ki 😄 Nem bánom már azér hogy itt a movie maker annó b@sztatott és nem bírtam menteni Lolz

Lupous
#12374
jahh közben természetesen idegbajt kaptam 😄