Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zero07
#12723
kérdzerd meg lomnpost

#12722
Ezt már tényleg nem "rétreme" 😄

Zero07
#12721
ésd lupus. nemffgooj engdin hgo bssss as uvnikkaé

Zero07
#12720
tanukljé megc ovlssain

Zero07
#12719
grrrrrgg <#puszi><#shakehead><#boxer><#dumcsi><#mf2><#mf2>

#12718
Ez milyen nyelv? 😄

Zero07
#12717
azét mer akkor méfg csak yilyen überek voltka késpbb jött csak az ilsyeny long ranger katyerer

byzhouse
#12716
2. kés jobb egérgombon legyen

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

#12715
Ezvan.
De amúgy ha megnézitek a Solider Weapon Packot akkor minek a solidernek uber florenzz flurry o.O?
kabel15
#12714
Solider vagyok nem kell kés. Csak ha megnézed az összes fegyverbõl lehet venni 150VP bõl egy napra. Kivéve a késbõl.

BattleTag: kabel15#2672

#12713
Ja és sz@rok a képükbe ha bannolnak<#gunyos1>
#12712
Kabel itt sírsz hogy mien rohadtdrága a kés ahelyett hogy vennél 1400bf et és megvennéd az über weapon packot és neked is lenne uber fegyvered.
Bár én még mindig azon vagyok hogy csinálok krva sok refes accot és veszek uber kést+pisztolyt vagy csipát.<#pias><#pias><#lama><#gun><#finom>
davis98
#12711
Várató valami újítás ? Mert offline a pte <#fejvakaras>

nickname: doki09

Lupous
#12710
Fúúújj...nem is szeretünk...még hogy nem sajnálnád...menny innen el a búsba<#mf1> (A FIFA meg hát...egy kalap kaki...ezek a jól bejáratott friedchise-ok, szinte mind szar...tisztelet a kivételnek)

kabel15
#12709
Ja csõdbe megy és megszûnik a játék találok mást.
Nem sajnálnám. Egyedül a FIFA szériát sajnálnám de annak a licenszét meg megvenné valaki más.

BattleTag: kabel15#2672

Lupous
#12708
Hát nemtoom...szerintem a sniper puska PS el..sebez nagyobbat is...bár lehet tévedek...bár az is igaz hogy az nem önmagában...de hát nemnagyon láttam olyat aki ps nélkül lõne 😄

#12707
nos megsúgom, amíg ezzel a játékkal játszol, addig éppenhogy pont nem szarod le.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#12706
Szerinted drága a kés?
Pedig nincs még egy fegyó ami azonos idõ alatt, ekkora sebzésre lenne képes 😊

#12705
Az EA meg pont fordítva gondolja.

kabel15
#12704
Téged az EA fizet mi? <#vigyor>
Pont leszarom ha az EA csõdbe megy az érdekel hogy én jól szórakozzak <#vigyor2>

BattleTag: kabel15#2672

#12703
Miért is? Az a lényeg hogy BF-ért vedd meg, ne VP-ért. Anélkül nem tud az EA pénzt keresni.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

kabel15
#12702
De az meg mekkora disznóség hogy 450VP egy kés.

BattleTag: kabel15#2672

Pra
#12701
Én próbáltam, csak nehéz irányt adni mert nincs 7ujj a bal kezemen <#wow3>

#12700


Valahogy ehhez hasonlóan? Ez nagyon kemény.

#12699
Huh, az fasza lehet.

#12698
ha megfelelõ képpen váltogatod õket, akkor szünet nélkül tudsz kaszabolni.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12697
A dupla-késes commandóban mi a jó?

#12696
vesztedre.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

kabel15
#12695
nem olvasok el minden HSZ-t!

BattleTag: kabel15#2672

#12694
mikor megszerezted, már akkor közöltem veled, hogy az a dr pepperbõl van.

Látom, tudsz olvasni.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

kabel15
#12693
ja a lényeg hogy csak ez a 2db van meg. De nem került semmimbe 😊

BattleTag: kabel15#2672

kabel15
#12692
Most jöttem rá hogy sikerült BUG olnom magamnak 2 ruhát. Amit régen linkeltem az öv meg a sál. Most jöttem rá hogy az a royal pilóta ruhához van. 😄

BattleTag: kabel15#2672

Pra
#12691
Valszeg megszûnt jah .

Az elsõ CDS-t is becsukják Okt.7.én <#confused>

#12690
Nem tudjátok miért van az, hogy csak úgy eltûnt két only MM-es szerver booksmarkból? Megszûnt a szerver vagy mi?

#12689
Talán mert nem azt kell nézni játék közben? 😊

Pra
#12688
ja, gyalázat szar a hold, igazából nem is értem miért...

#12687
amúgy azt a holdat elég szarul csinálták meg. Egy pixelpaca az egész.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#12686
Bakker 😄...bemegyek egy szerverre...pont MM van...noh mondom most jól meglesem azt a holdat....hát nem elfelejtettem (a harc hevében)😄

#12685
Csak nekem tûnik úgy, mintha MM mapon a holdon rajta lennének a föld kontinensei? Persze kicsit torzítva.

Lupous
#12684
Jólvan tökmind1 :S...akkor is 😄

Pra
#12683
De azért jó XD
Csak jobbklikk - képmegjelenítéssel poén igazán, mert bezavar az sg-keret.

#12682
nem õ csinálta lol

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12681
Nem én csináltam...

Pra
#12680
Szerintem jópofa, kreatív.

Lupous
#12679
Jajj nelegyél má ennyire szemét<#idiota>...ha nem tetszik inkább ne mondj semmit (Minek kell megsérteni valakit...biztos egy csomót szenvedett vele)...szerintem igenis...jó lehetne szebb de szerintem humor

#12678
igazság szerint elég szar...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12677


Hehe.

#12676
Store bugos cuccok még mindig megvannak, lehet, hogy már le is mondtak a visszavételükrõl? <#eplus2>

Lupous
#12675
Nem csak az...de az emberek többsége segg hülye <#idiota>

kabel15
#12674
+ 2-3x annyit keresnek mint mi.

BattleTag: kabel15#2672