Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lupous
#12773
nos úgy értettem hogy nekem már nem kell + dr pepper kód...így ha lehet akkor ne az legyen a majmocska helyett...és a jótékonykodásról már volt szóú.

#12772
Csodálkozom, hogy még nem hallottatok róla, hogy a nationalosok a nácik... 😄

Grove4
#12771
Bõven sok?? Nem akarsz jótékonykodni?😊

Viccet félretéve, nekem a soldieromon még mindig az a hosszú kabát van az 1 évvel ezelõtti storebug óta, a commandom meg alap ruci, alap fegyó.
Õ a parasztcommando

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

Lupous
#12770
Hmm...Dredned hajlik a megállapodásra 😄...hogy ne majmócit kapjak...asszonta talán tudna szerezni papagájt helyette. vagy ha kel akkor még több dr pepper kódot 😄..mondtam neki hogy több nem kõ így is bõven sok van 😄

Lupous
#12769
jahh swar?...nácizása váltotta ki benned eme rohamot ?<#wow3>...hmm érdekes...nekem fel se tûnt<#idiota>

Lupous
#12768
sry..de hol volt lentebb ilyesmirõl szó(II.VH.)...lehet elsiklottam felette <#confused>

Zero07
#12767
felejtsétek már el a II. világháborút. az az alapja, de itt direkt hogy ne legyenek ellentétek nincsenek se nácik, se amerikaiak, se britek. nemzetiek és királyiak. slussz-passz. én mondjuk bb-n waroznék, mert ott meg jármûvekkel is lehet taktikolni, ss2 meg szerintem templomra hegyezõdik és a repülõkre. jó kis csatákat lehet ott is.

#12766
tulajdonképpen mindegyik rész a royalnak kedvez, egyet kivéve: Toll House-nál a natoknak jó a kilátás a területre, soldierként végig ott szoktam az LR SMG-mel campelni.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12765
Az egyik gondolom, hogy egy köpésre van az egyik zászló + onnan meg spawnól is jó a kilátás a 2. zászlóra, ami kedvez a mandóknak. ÜGye?

#12764
Mondanál párat? <#crazya>

#12763
RR-t nem szeretem, sok helyen a royaloknak kedvez.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12762
Csak engem rak be állandóan olyan szerverre ahol a nácik azt se tudják, hogy válthatnak fegyvert, a Royalosok meg 30-as kalózok+asztronauták? <#conf>

#12761
RR az mandó map. 😄 Sok a búvóhely. +BB-n ha elkap egy tank.... hát.

davis98
#12760
Én inkább infantry pályákra szavaznék <#vigyor3> Kivéve RR. Nem rossz de ha lehet, inkább nem játszok rajta. <#szomoru2>

nickname: doki09

#12759
SS2:Nagy pálya fölösleges mert igazi közelharc nem lesz rajta és elég lassan fog elfonyni a 100ticket
AA😞Woodlands?) Ha nincs mando akkor igen
BBN:Naná a kedvenc mapom
RR:-II-
#12758
a pilfered backscrahcter ugyanaz mint a normális?

Lupous
#12757
hmm...én szeretem az összes mapot kivétel nélkül ha commandoval vagyok...ha mással akkor mmet nem kellene erõltetni 😄

#12756
Mindkettõ SS-t utálom, RR-t szeretem, BB-t is utálom... ennyi. 😊

Zero07
#12755
ti szívesen waroznátok az alábbi pályákon (csak kíváncsiságból):ss(n), ss2, aa, bbn, rr

#12754
Nálam fórum is szaraxik.

Lupous
#12753
hm..nemtudom..kicsit lassú igen...bár nem próbáltam semmit se venni...am ezzel az update dologgal mi van: az van írva hogy 40 órakor...vagy mi...de nem töltött le semmit a kliens...bár lehet elnéztem valamit:S

phiton
#12752
Nálatok is lassú a betöltés az oldalra, meg nem lehet venni ruhát, fegyvert?

Egymillióan a magyar esportért!

Lupous
#12751
ez szar példa...a cigányt nem lehet összekeverni senkivel...a cigány az cigány.

Lupous
#12750
Csak hogy ismét belédkössek 😛...én írtam ezt a hasonlatot...már vagy 3 szor eddig (persze nem én találtam ki de tökéletesen fedi a valóságot)

Zero07
#12749
vagy egy jobb példa:nem mindegy hogy magyar vagy cigány 😛

#12748
Ezt már írtad... és nem esne jól ha valaki lerománozna! <#wow3>

#12747
*igaza van

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12746
pedig igaza, ez olyasmi mint ha magyarra azt mondanád, hogy román. Gondolom neked se esne jól.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12745
Köss belém megint, "Lompos". <#idiota>

Lupous
#12744
khmm...japán...nem kínai <#idiota>

#12743
Hello Heroes!

We are aware that there are current issues with the game store, where you can purchase items but may not receive them. The team are looking into this and will bring the store back online as soon possible.

We are sorry for the inconvenience and will keep you posted on any updates upon this issue

#12742
Nekem a BFH-t stílusát is nehezen fogadta be a szervezetem, ez meg még egy little bit of kínai is.

#12741
csak én nem tudok venni fegyvert? meg a store-ban a ruhákból is hiányzik rengeteg...ez miért van?

Pra
#12740
Szerintem egészen jópofa, de csak úgy tudtam játszani ,h csináltam szobát.
Sok beállítgatást nem érzem még.

Lupous
#12739
hmm...egész baró...lenne ha nagyobb felhajtás lenne körülötte...így szerintem bukta lesz...bár nemtudom...nekem túl mese..a bfh az pont a 2 között van valahol nekem 😄+nemigen vagyok hajlandó elkalandozni játékügyben...only bfh gamer lettem :S

#12738
akit esetleg érdekel BFH-hoz hasonló hentelés:

MicroVolts

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12737
Lecsekkolta már valaki azóta az MM-es holdat?

#12736
Jah, tényleg, akkor bocs, biztos elnéztem.

Lupous
#12735
Nos nem én voltam az aki felvetette azt a baromságot h vicc a Tcc szerver....ergo (LOL) nem nekem kellett volna címezned a lentebbi komidat...gondoltam kezeljük viccesen eme problémát...de amint látom nem vetted a lapot<#idiota>....de végülis tökmind1 <#buck>

#12734
Nem tudom miért szóltam volna be, de : hmmm...be én vazzzeee!<#idiota>

Lupous
#12733
hmm...beszóltál vazzzeee?<#idiota>

#12732
Most csináltak war, miért csak viccbõl lenne meg a szerver? 😄

#12731
Raget (Grat!)

#12730
gondold át.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

kabel15
#12729
Mert?

BattleTag: kabel15#2672

Lupous
#12728
Hmm elvileg megnyertem ezt a szavazás témát 😄...de nemértem most az óra meg továbbszámolt 😄

#12727
Lompost? 😄

#12726
jó nagy hülyeségeket tudsz mondani, már megbocsás.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

kabel15
#12725
a TCC csak viccbõl bérli a szervert?
Mert most is felmentem egy magyar nincs fent de a szerver tele van.
Érdekes. Azt vágom hogy vannak küldfõldiek is a klánban.

BattleTag: kabel15#2672

Lupous
#12724
Szerintem kicsit...te vagy bebaszva...nem én :S<#ejnye1>