Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zero07
#12873
<#vigyor2><#finom>

#12872
amennyiben nem windows 7-ed van, a paint rohadt szarul fogja menteni a képed minõségét.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#12871
ha nincs fotóboltod akkor a gimpben nagyítod a képet, aztán körbe vezeted szabadkézzel pontról pontra a kijelölést... kivágod és beilleszted egy új munkába ahol már egy rétegre dolgozol , és a réteg alol törlöd a hátteret... és tárárárrrrááá, csak ne jpg-be ments<#eljen>

Zero07
#12870
gimpbe intelligens ollóval megoldottam meg aztán csak egy picit kellett korrigálni Paintbe pár pixelnyit 😊

davis98
#12869
Már szeretnék játszani 😊

nickname: doki09

davis98
#12868
Most miért offline a Heroes ??

nickname: doki09

Pra
#12867
Nem értem mi van most...
nézem a Friends litát ,h ki hol van, és azt kell tapasztalnom ,h 1 ismerõst látok.
Pedig leginkább görgetni szoktam ,h a listát végignézhessem <#rolleyes>

#12866
na vajon hogy. kifényképezzük, majd pen toolal széppen körbe vágjuk.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#12865
Én photoscape-el megcsinálom, és ps cs2 vel meg rárakom a képre.

nickname: doki09

Zero07
#12864
f@sza ez a Photoscape. amúgy azt hoyg csináljátok meg hogy egy képen fegyverrel együtt ott legyen, szal hogy vágjátok úgy ki egy képbõl? 😊

#12863
Ha úgy írjátok be chatbe, hogy "save ur ass" akkor nem fogja az asst kicsillagozni. 😄

#12862
jaaa ahaa értem

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Zero07
#12861
csak annyi hogy az Erõ rendje felborult és csak a kiválasztott segíthet

#12860
mármint az action heroes? Áh, semmi említésre méltó.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Zero07
#12859
thenkjú <#worship>

#12858
Jó reggelt! 2 nap, és újra bf heroezoszhatok<#violent><#gun><#email>
Láttam honlapon, vmi újj update volt, valaki felvilágosítana mi változott?
Köszi

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Lupous
#12857
Egy thenkjú ás már el is felejtettem 😄

Zero07
#12856
megvan, nem szóltam vagyis szóltam, de mind1 jó?!

Zero07
#12855
és elmondanád hova küldted? 😄

#12854
Csak úgy vagyok<#alien><#idiota>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#12853
nekem épp kell 😄

#12852
Nekem egy bajom van, hogy nemtudom miben vagyok jó <#idiota>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#12851
hi4 úgy néz ki nyerek 5 dr pepper kódot 1 kodot tudok kuldeni, akinek egysincs, vagy nincs még ruhája, vagy akinek épp kell

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#12850
Csak az baj, hogy a kreativitásom a béka segge és az ügyességem között van valahol. <#buck>

#12849
Ez a pixelartos dolog faszányosnak tûnik, ki kéne próbálni...

Lupous
#12848
Nos a 3. kód zeronak el lett küldve...a többiek akik nem kerültek sorra...nos ne izguljanak...gondolom lesz még valamikor majd sorrakerülnek. addig meg lehet szerezni nektek is nem nehéz 😄
pacsi 😄

Lupous
#12847
Jah ez az oldal izé...tetszetõs 😄

#12846
Akarom írni, szöveg... 😄

#12845
Nekem a szöget tetszik a sigen.

#12844
most mért hamisítsak meg egy eredeti hátteret? D: Ám a háttér az valóban egy fotó, valahogy nem érzek késztetést az átalakítására.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12843
Na ez már tényleg... vicces. Nagyban játszok mire beleröfög chatbe egy Royal: naci gecik... pedig nem magyar... 😄

#12842
Picit sötéthetnél a háttéren (felhõk), és az se mutatna rosszul ha ps-ben csinálnál piros-fekete felhõket (3-4 kattintás😛). Nameg az aljára is kéne valami...

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

#12841
Nekem tetszik.

#12840

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12839
csak a háttér az enyém, a 8bit és a mugshot rajzot mástól sózta rám.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12838
Nem tudom, hogy én jobb jelentkezõnek számítok-e... 😄

Lupous
#12837
Nos a második kódom is elkelt Grove4 a boldog (BFH ban Bianconer.i )tulajdonos! az elsõt pedig baratibunko kapta az SFC bõl (itt gondolom kevesebben ismerik)
Mivel más jelentkezõ nemigen volt...a 3. kódot valószínûleg zero fogja kapni (SFH ban anti-arabian)...de ha 10 ig valaki "jobb" jelentkezõ akad akkor neki adom!

Lupous
#12836
Szerintem pont olyan mint az átlagos aláírások se nem jobb se nem rosszabb...rengeteg hasonlót láttam mostanában...ügyi vagy 😄 az a pixelart elég LOL..a rajz nos az nekem nem ön be...mogshottal jobban nézne ki.<#crazya>

#12835
duh, most kért meg egy francia gyerek hogy csináljak neki egy aláírást.



Annyira nem lett jó, de neki tetszik és ez a lényeg. Gondolom.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#12834
Nos adj egy profilnevet kérlek 😄.

Grove4
#12833
Nekem még nincs kódom, meg semmi bfh cuccom, de mivel nem sûrûn járok ebbe a topicba, megértem, ha nem én vagyok a fõ esélyes<#vigyor4>

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

Lupous
#12832
vahahahalóóbannn?<#idiota>

Zero07
#12831
<#unalmas>

Zero07
#12830
nincs <#rinya>

Lupous
#12829
Nos megkaptam a dr pepper kódokat (5öt) amit a versenyen nyertem ( a +nyereményt még nem)...nos az 5bõl kettõt felhasználtam.
egyet az SFC tagok között osztok ki. Egyet pedig itt. de csak olyannak akinek még nincs!..a maradék egyet hmm még nemtudom mihez kezdek vele. talán az is az SFC be megy.
Nos itt jelentkezhet az akinek nincs kódja. pmben elküldöm neki (És az hogy "nem mûködik"..nos ez szar kifogás...+leszarom...drednedék nem basznak át senkit+én se vagyok az a fajta)

Zero07
#12828
<#unalmas>
Hát ha azt hitted eldobjuk az agyunk...nem

#12827
hali

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#12826
Engem nem zavar. Szeretem hallgatni az élménybeszámolókat 😉

nickname: doki09

#12825
tegnap luzernben voltam, a pilatuson, tesommal felmentunk hegyre felvonoval, (2100 méteres a hegy) felértünk, erre tesom mondja, a vonat felvisz minket a csúcsra ... mondom neki,, de nézd ez már a csúcs.. nembaj felültünk a vonatra, azmeg szépen levitt minket a hegyoldalon XD magyarul a nagy kirándulásbol gyakorlatilag semmitsem láttunk XD visszamentünk de csak a hegy lábáig mentünk.. hármunknak 100k-volt a jegy <#ijedt> másodszorra csak a hegy lábáig menttünk😊 de az is jó volt. na bocs az offért😊

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

crackyS
#12824

és ne mondjátok hogy nubok ellen volt mert en sem számítok nagynak<#wave>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.