Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SzLehel
#12923

Pra headshot

a mamám tanította!

kabel15
#12922
Átlag fizetést nézve jobbak.
Nyelv tanulást nézve( ha angol az anyanyelved szinte nem is kell tanulnod más nyelven) ha angliában vagy amerikában születtem volna rohadt nagy elõnnyel indultam volna. De sajna itt születtem ebben a pórfészekben <#szomoru1>

BattleTag: kabel15#2672

davis98
#12921
Nem tudom mi lehet a hiba <#fejvakaras>

Nekem mint a villám 😉

nickname: doki09

Lupous
#12920
am...nálam ismét lassan hozza be a HSZekete :S

Lupous
#12919
Hát hmm...
1.Tomonor: Az oldalad gecijó...bár a nod bejelzett valamit...hogy nem biztonságos(LOL)+ ami pci hiba szerintem hogy a menük alatti izébizé(ecsetvonás vagy fasztudja...szal a háttér). az kicsit darabos...alul meg felül..nah érted...bár lehet hogy így akartad..akkor meg fasza 😄
2.Tomonor: Kibaszottul várom ezt a novelládat 😄...kíváncsi vagyok mit találtál ki 😄...az hogy magyar verziót csinálj...nos nem rossz gondolat, de talán felesleges+angolul megírni valamit, nos az nem ugyanaz...magyarul sokkal választékosabban lehet elmondani ugyanazt...az nekem megy (Apától örököltem valamiféle írói vénát 😄...mert apa olyasmi 😄)😄
3.Zero: Nemtudom mi megtalálni volt a CoB-on...már vagy 4 szer linkeltem...meg már a múltkor is mondtam hogy az az 😄...és igen ütõs😄(Fõleg télen van külön feelingje...a szintetizátor odabasz olyankor ha havas a táj és esetleg valamiféle karácsonyi hangulat van a szívedben)
4.Tomonor: Micsodaa...mivan a BFbc2es fegyókkal?...ez tök gáz ötlet...minek a tire egyes...amikor már van jobb...ez szerintem csak egy ...hmm "legenda" 😄
5.Kabel:Nemértem ezt az "elég jó dolog van az életükben" dolgot...mi jó nekik...miben jobb mint nekünk?...szerintem szarabb anglnak lenni mint Magyarnak.
Noh hirtelen ennyi így meló után <#pias>

#12918
nos mivel ezt hobbiból csinálom, én döntöm el, hogy kinek szánom az egészet. És mivel az angolokkal ezesetben jobban járok (nézettség arányban), így angolul lesz. Tanulj meg angolul te is (megsúgom, a világ egyik legegyszerûbben megtanulható nyelve) vagy akkor használd a google translatort - ugyan értelmetlenül, de le fordítja amit le kell.

"És igen olvasnánk 2 en de elolvasnák."

Miért, szerinted az egész BFH fórumról nem lenne senki aki elolvasná?

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12917
Nagy lesz, 4+2 tervezett "évadból" fog állni, egy évad bizonyos számú fejezetekbõl (4 normál esetben), egy fejezet pedig epizódokból fog állni.

Nagyjából olyan hatású lesz mintha egy animét néznél csak olvasva - Epizódonként lesz felsorolva az évadon belül. Kiválasztod amelyiket olvasni szeretnéd, az elején ott lesz egy anime stílúsú intró videó (azt vagy végig nézed vagy nem), aztán olvasod a történetet. A bekezdésekhez zene lesz csatolva, hogy megadja a hangulatot. És a bekezdések végén ott lesz egy 900x350 pixel méretû artwork, amely a bekezdés fontosabb eseményét ábrázolja. Az epizód végén ismét csak lesz egy creditroll videó.

Ahol valami olyasmit említ a sztori, amit nem ismerhet az olvasó elõre, vagy a BFH-hoz képest új dolog, akkor más színû lesz a szó, és rákattintva a hozzá tartozó enciklopédia tartalomhoz ugrik egy új oldal.

Szal erre lehet számítani. Ha minden jól megy, akkor több évad is lesz, különbözõ karakterek szemszögébõl, illetve mivel a 4.-ik évad végén olyasmi történik, amit senki nem várt, még folytatás is lehetséges.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

kabel15
#12916
De b+ magyar vagy megcsinálhatnád magyarul is.
És igen olvasnánk 2 en de elolvasnák. Az angolok meg leszarom.
Így si elég jó dolog van nekik az életükben.

BattleTag: kabel15#2672

Pra
#12915
Kis novellea sorozatot írsz, vagy csak egyet hosszabb terjedelemmel?

Grr1234
#12914
Bocs a sok kérdésért... majom és papagáj kódokat honnan lehet szerezni contesteken kívül? Azokat is adják kólához?

davis98
#12913
Na 😄 Akkor meg mi értelme lenne. Én sem tudok annyira fényesen angolul, de azért érteni fogok belõle valamit 😊 Meg ott a fordító.

Ennyi.

nickname: doki09

Grr1234
#12912
Szerintem nem sok... 😄😄

davis98
#12911
Gondolj bele hány angol tud magyarul ??

nickname: doki09

#12910
jah, lenne kemény 2 olvasóm.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#12909
Én annyira nem tartom fontosnak, és csak a munka lenne benne...

kabel15
#12908
Csinálhatnál egy magyar verziót is.

BattleTag: kabel15#2672

Grr1234
#12907
Oké, kösz!

#12906
el nem énekelt, a "meg nem említett"-nek a becézése.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12905
állítólag mégegyszer kijönnek ugyanazzal az alakkal, csak tier 1-es statokkal.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#12904
A GS-t érdemes magasabb szinte fejleszteni? Úgy hallottam, hogy több gránátot dobsz el, viszont azok kevesebbet sebeznek. Szóval most nem tudom megérné-e...

Grr1234
#12903
Várom már nagyon, kár, hogy az angol nem az erõsségem. Sebaj, majd Goggle fordító segíteni fog nekem. 😛 Amúgy az "UNSUNG" mit jelent? Valami énekeléssel kapcsolatos, nem?

#12902
Tomonor! Nem tudod a BFBC2-es fegyvereknek nem jönnek ki az egyéb változatai (long, short, moderate)?

Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta.

davis98
#12901
Sõõt még annyi sem ;>😉

nickname: doki09

davis98
#12900


30 perc alatt 😊

nickname: doki09

Zero07
#12899
ja Lupi megtaláltam azt a metál együttest:Children of Bodom a neve

#12898
vagyis de, egy egészen új világot építek a novellák köré, ahogy mondod 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12897
Nos, az alap történet, amit az EA kiadott nekünk (vagyis hogy olimpiai játékok miatt tört ki a háború) alapjába véve kevés.

Viszont én megmagyarázom, hogy honnan jöttek a royalok/natok, hová tartanak, illetve rengeteg epikus/logikus/komplex dolgokkal, és összeesküvés elméletekkel kiegészítettem az alap sztorit. Új, és érthetõbb lett az egész.

A fan fikciót úgy hívom, hogy "World of Unsung Heroes".

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#12896
alakul - alakul
Enciklopédia fül miért kell? Tán csak nem egy egész világot építesz fel a novelláid köré ahogy azt a mester isaac asimov tette?

#12895
én meg lassan elkészülök az oldallal
😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Zero07
#12894
20 perc alatt összebénáztam 😄 (még csak ismerkedek a progival ;-) )
😄

#12893
Üdvözletem! na megvan a kód😄 kövi sett is meglessz mind3 hõsömnek😊
itt eggy kis videó a II világháboru legjobb pilótájáról😊 Erich hartmannról.

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#12892
Én kénytelen voltam egyéni vállalkozóként. Majd fél milla volt az egész programcsomag, de ingyen lehetett frissíteni a cs3-at 4-re.
Sajna az én szintemen már le kell nyelni ezt az összeget.

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

#12891
nem tudtam hogy Ben Cousins az emberkereskedelembe is benne van 😮

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12890
Mert annyi bajuk lett volna, ha egy picit ingyen ruhákban járkálunk... végül is sztem teljesen jogos volt. Ha ingyen lenne mibõl venne az EA vezérigazgatója Yachot a lányának? <#eplus2><#mf1>

#12889
de hidd el, a 70% azért látogatott oda az utóbbi idõkben. Ezért is döntött úgy miszter EA hogy inkább ne.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#12888
Ehh?...parancsolsz? <#pias> Eddig se volt ingyen semmi..ezután meg gondolom méginkább nem 😄... az hogy te nyugodtan tesztelsz..nos jól hangzik..de most komolyan...nemár.<#idiota>
Nem hiszem hogy bárki is az ingyen rucik miatt használná a PTE-t.<#pias>

#12887
nah mostantól sírhattok, PTE-bõl kikerülztek az ingyen ruhák.

Vagyis imáim meghallgatattak, végre normális tesztelhetek újra.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12886
Én ingyen vettem meg az Adobe Photoshop CS4-et, egy TPB nevû informatikai boltban. <#mf1> Amúgy CS5-t nem igazán szeretem... én már CS4-es maradok.

#12885
20 ezer forintokat? Egy nulla lemaradt...

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

davis98
#12884
Ja bocs

nickname: doki09

#12883
tudtommal a gimpnek is van saját topikja.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12882
szögezzük le. A gimp az egy fos.

Ám ingyenes, tehát a 'jó' kategóriába sorolható. Én egy photoshop cs4 portable-t használok, és ha azt hiszitek, hogy kifizettem érte 20 ezer forintokat, akkor nagyot tévedtek.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#12881
És a hátteret hogyan törlöm ?

nickname: doki09

Lupous
#12880
hmm szerintem meg..nos gimp?!<#idiota><#ejnye1>...mostmár az adobe Photoshop CS5 a menõ 😄...nekem begyün 😄

davis98
#12879
Oké kösz !! Rendes vagy! <#worship>

nickname: doki09

Pra
#12878
Jaah... de ne azt használd ,hanem a szabadkézi kijelölést, egy lasszó a jele és kattintgatva lehet vele haladni,ha körbeértél akkor összeáll a dolog és szerkesztés -kivágás majd beiileszted egy új lapra amire elõtte raktál egy átlátszó réteget ha ez megvan törlöd a hátteret és lesz egy olyan képed mint a múg. szerintem úgy jársz jobban.

davis98
#12877
Köszi !!! XDXD sorry csak még kezdõ vok XD

nickname: doki09

Pra
#12876
XD
szerkesztés ---> kivágás 😄

davis98
#12875
Gimpel hogyan lehet kivágni ?? Az ollóig eljutottam ki is jelöltem az emberkémet, de hogyan lehet kivágni onnét ??

nickname: doki09

Zero07
#12874
yeeeeeeeey 😄