Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12973
számból vetted ki, csak még jól meg is rágtad egy kicsit, majd nagyobb erõvel odavágtad Grr-nek.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Zero07
#12972
kuss már. a te bajod ha olyan noob vagy hogy matchmakert használsz

Grr1234
#12971
Istenem, kezdek megbolondulni... ez a szar matchmaker csak VV-re tud berakni? <#falbav>

Grr1234
#12970
Megint töltött le valamit az updater.

#12969
lol ez nagyon nagy XD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#12968
Ez mekkora gagyi! Kérem vissza a 3 és fél percemet az életembõl.

Grr1234
#12967
Nagyon jó reggelt mindenkinek! (Csak azért is most már <#vigyor0> )

Zero07
#12966
csak hogy offoljak is : D

Zero07
#12965
a ruszkiknál. a csontvázak rr-en

ki gondolta volna?

davis98
#12964
Ez ám a minta HÍM !!!! XDXD

nickname: doki09

Lupous
#12963
Nincs gáz.. 😄..csak nem vagyok felnõtt ennyi...majd ha már nem anyánál élek..lesz 1 kölköm...és magamról 100 százalékban tudok gondoskodni...nos akkor leszek felnõtt azthiszem 😄

Lupous
#12962
Melyikbe?...Ami a BestOf Hunos?...abban az összes Dragonforce...azthiszem...ha nem abban akkor muti aztán jól megmondom (Ha hazaértem...este6kor :S)
...noh gó tú dzsób😄

davis98
#12961
Jah bocs hogy öregítelek 😄

nickname: doki09

Zero07
#12960
nyomd a ctrlt és görgess hátra!aztán láss csodát.
am Lup abba a bfh clanwaros videóba nem tudod mi a neve a 2. zenének?

#12959
Rokkerek!
Nálatok bejön a gunclub-os oldal? Nálam MF és IE esetén is egy fejléc nélküli ország és életkorválasztó jelenik csak meg (ez utóbbi is eléggé kilógósan lent), de se tovább gomb, se pityipityipá.

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

Lupous
#12958
Hát izé...én nem vagyok felnõtt <#mf2>

davis98
#12957
Hehe. Én várom hogy felnõtt lehessek. De ha ilyeneket írsz ide.. Lehet elmegy a kedvem a felnõtté válástól 😄<#fogmosas>

nickname: doki09

davis98
#12956
Hát nekem ez egy nagyon jó reggel. Ha jó kedvûen ébredsz, boldog leszel egész nap. Én most boldog leszek !! 😉 Igen f@szán ébredtem.

nickname: doki09

Lupous
#12955
Off.:
De most komolyan mi jó ebben a reggelben?...Borotválkoznom kellett (Utálok)...Dolgoznom kell menni (Nem utálok..de mással is eltudnám ütni az idõt)...plusz öcsém üvölt...kicsit dúrva 😄

Lupous
#12954
Hmm...15-nél nincs több 😄 (Bár ezt a kérdést én nem feszegettem inkább teljesen lényegtelen hogy mennyi idõs...egyszerûen...jujj hagyjuk 😄)

Lupous
#12953
Mitõl jó mond meg? 😄

davis98
#12952
Jó reggelt Magyarország !!!!!!!! <#nevetes1><#phone>

nickname: doki09

#12951
kiváncsi vagyok, hogy hány éves 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#12950
Ecsém...ma ez már a második szimpatikus HSZed...jólesz kicsit takarékrateszed magad<#szomoru1>...kb fél gördítés és máris az említett postot olvashatod...a lustaság már epikus méreteit vélem felfedezni nálad...nem elõször már 😄

kabel15
#12949
Mi van ezzel a GUNCLUB al?
Olvastam ma már róla valamit de már nincs erõm vissza keresni. Azt tudom hogy fegyverekrõl volt szó. Valaki mondja el még 1x plz.

BattleTag: kabel15#2672

Pra
#12948
Jéhh bejelentkeztem, aztán átszörföltem az EA acc Manager oldalra és még azt is látja ,h Lord of Ultimáztam (C bétában) 😊.

Lupous
#12947
Használtam..és rá is jöttem hogy mi az 😄...és el is mondtam volna itt jól...meg linkeltem is volna 😛...de elindult a game...és inkább nem foglalkoztam vele 😄

#12946
bár megérném egyszer, hogy valaki használja is a google-t.

http://gunclub.ea.com/

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#12945
igen...ez engem is érdekelne 😄 A groupok közt nem talált ilyesmit :S

Grr1234
#12944
kriszesz: küldtem neked egy privát üzenetet, de mivel még új nekem ez a rendszer, nem vagyok biztos benne, hogy meg kaptad-e. Csekkold le, légyszi! 😛

(Bocsánat az OFF-ért!)

Lupous
#12943
Felõlem...😛

Lupous
#12942
Hmm...ez aztán a lényegretörõ HSZ...pont a hozzád hasonlók alakítják ilyenné a világot...a "túl sok" meg a..."minek ez a magyarkodás"...meg hasonló stigmák szennyezik országunkat...noh ebbõl kéne kevesebb szerintem...nem pedig a "magyarkodásból". Ez kb azlrt van mert ha azt mondják neked hogy magyar...nos neked a negatív dolgok jutnak eszedbe...a giccsek...a szereotípiák...nem pedig a valóság a szép ...a hagyomány...

#12941
na engem hagyjál ki belõle, én hivatalosan is az álomvilágba élek (három karmai felmérés is ezt az eredményt dobta ki nálam 😄 )

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#12940
Én egyet értek Lupous-l. Igaza van !

nickname: doki09

davis98
#12939


Nem valami szerencsés helyzet <#wow1>

nickname: doki09

Narxis
#12938
Túl sokat magyarkodsz...

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#12937
Mi az az EA Gun Club? 😄

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

Grr1234
#12936
Utolsó mondtara: Hát sajnos, pedig lehetne tenni ellene...

Lupous
#12935
kabel...te aztán...hmm nemtudom mennyi idõs lehetsz de a tv meg a sok szar jól átmosta a fejed...még hogy az angolok...na ne bassz fel..egy olyan nyelvet beszélni amit bárki könnyedén elsajátíthat...nos gáz...a magyarnál nemigen van szebb választékosabb mód az önkifejezésre.
+a sírásod hogy itt milyen 2szar" nos igen kb az effajta hozzáállás vezet ehhez a "célhoz" amirõl nem te tehetsz...de amíg nem ébred rá az emberek nagyobbik fele a dolgok mivoltára...nos addig csak a romlás és a süllyedés vár hazánkra.
Tomonor...te meg nem mondhatod a környezetre hogy "csak" hisz ez határozza meg az életünk feltételeit. Csak hogy a lényeget kiemeljem...én nem szívesen élnék egy olyan országban ami 1 kibaszott sziget...hideg van, esik az esõ+köd...és a bevándorlók aránya lassan meghaladja a nemzetiségi populációt. (Noh lassan ez a probléma nálunk is fennáll:S)

Pra
#12934
Am én is szeretek írni, jódolog az 😊
Sõt, már én is írtam sci-fi novellát, talán majd még fogok is.

Galaktika magazint ha valaki olvasgat, ott lehet rohadt jó hangvételü hosszabb-rövidebb írásokat találni...
és azokból aztán lehet meríteni (nem lopni) jó ötleteket, módszereket.

#12933
1. az ecsetvonás direkt olyan darabos.

(bocs a triple hsz-ért)

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12932
a neted hibája, nem tudja rendesen letölteni a wrappereket.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#12931
1. Valamiért mától popup ablakok jelentek meg nekem, biztos átléptem valami méret keretet. Mindegy, nem kell félnetek, nem leszek hülye fertõzött oldalt létrehozni. xD

2. azt elhiszem xD Nos, magyaroknak esetleg megtehetem azt, hogy amint kijött az elsõ évad, akkor leírom magyarul a tartalmát.

4. Az action heroes óta tier 1-es bc2 fegyver nevek vannak felsorolva a listában. Állítólag az EA gun clubbosok fognak kapni bc2-õs fegyót.

5. Ugyanaz, csak más környezetben.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#12929
Brutál !! Mintha valami sötét mágiát bocsájtottál volna szegény fejére. XD

nickname: doki09

kabel15
#12928
Inkább az emberekkel van a bajom. De mind1 mert ez átmegy politikába.

BattleTag: kabel15#2672

Pra
#12927
na nyomás vissza gémelni 😊

Pra
#12926
Hehe fasza 😄

SzLehel
#12925
hopsz el lett szarva
http://img820.imageshack.us/i/screen034.jpg/ itt egy link

a mamám tanította!

Grr1234
#12924
Ne nevezd porfészeknek... azért van mire büszkék lennünk... pl a 4-es metró építési sebessége. <#eljen><#nevetes1>