Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Grr1234
#13023
Dual knifeoztam egy picit, eléggé durca. <#pias>

Grr1234
#13022

Zero07
#13021
na de jó. most nézem hogy ez a farok orosz 3 hete lépett be utoljára <#falbav>

#13020


Nyugi.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#13018

Lupous
#13017

Erre a zenebonára tessék vidit csiálni...naon rákattantam 😄

#13016
én még nem frissítettem a PTE-t mióta teli volt hackerekkel.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#13015
Noh mégis kéne némi felvilágosítás 😄...a PTE updatel...javult valami? (Reggel még amikor felnéztem elég ratyi volt az AA..fõleg az ég meg a fák voltak szarok..el el tûntek..az égen meg hát...érdekesen nézett ki 😄

Lupous
#13014
Hú kitaláltam egy jót...az kaphat csak kódot (ami még amúgy meg sincs..de euz ugye részletkérdés 😄) aki elküldte a mugshotot nekem a képhez...ösztönzésnek szerintem pont elég...

Lupous
#13013
Bakker nem is frissített (Gondoltam feltesze elõre ezt a kérdést mielõtt indítom a klienst 😄)...szal stry. Kiderült gyarlóságom 😄.Vagy csak meg vagyok zuhanva és reflexbõl nyomtam okot ami áthaladt éles memóriámon 😄

Lupous
#13012
cserébe kérlek világosítsd meg elmémet...mi történt ezzel az frissítés vala?! <#confused>

#13011
zsííír

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13010
az jó, mert ez egy quad volt.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#13009
Jahh igen én leszarom a trípl postot 😄

Lupous
#13008
Am asszem az SFC tagok ismét számíthatnak majd kódra...ha minden összejön 😄 (Csak hogy elindítsam a hisztériát 😄)...31-ig kell csinálnom egy rajzot...jót..és akkor szerintem meg is nyerem talán...mivel ez nem Dredned féle verseny így kevesebb lesz talán a résztvevõ+a nyeremény se olyan nagy vászízdász.
De most nem adom oda akárkinek majd 😄...szépen eltartogatom aztán ha lesz rá jelentkezõ akinek még nem adtam akkor... 😛...nem kõ kapkodni 😄

Lupous
#13007
Asszem kiírtam a falra hogy hol találod nagyban is 😄
Nagyban
Háttér nélkül 😄

Lupous
#13006
Off:Hehee..elengedtek fél órával hamarabb 😄+még az egyik vendég kifejezetten nekem adott 100 forint borravalót (Igen én ennek is took örülni)
On:
mhh...Zero..igazából nemtudom...nem hallottam még ezt a számot azthiszem...de szerintem valami HardCore banda lehet esetleg Screemo...vagy Metalcore
Hasonló pl.:Avenged sevenfold, Bullet For My VAlentine,Alexisonfire,36CrazyFists, Atreyu, The Used,Static Lullaby...és még rengeteg van...ma az ehez hasonló bandákból dunát lehet rekeszteni vagy mi 😄
Remélem valamiféle jóságot tettem neked 😄...ha megtood a szám címét nekem is mondd el plíz 😄<#pias>

Zero07
#13005
hát én az 5megásommal vígan elvagyok 😊

Pra
#13004
És akkor a Fiber Power 120 XD ?

#13003
én sem xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#13002
30mega ,de rohadtul nem használom ki.

#13001
Gratt. Én meg itt szívok a 32 megásommal. D:

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#13000
Megvan a 15 megás netem !! yupíííí !!!!!! No lagg !! Nagyon örülök. 😄

nickname: doki09

#12999
igen, de azt is meg kell említenem, hogy az 1000 dpi-s egerem nélkül nem tudnék célozni rendesen ezesetben.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#12998
#12989
ovasd ezt a HSZ-t

Zero07
#12997
Pra te raszta vayg?

Zero07
#12996
ki a kicsit nem becsüli....

Pra
#12995
Pesten 1100ft kiesik a zsebedbõl ha kilépsz az utcára olyan ára van mindennek. metró jegy 320ft, ha haza is akarsz menni, akkor az már 640ft és szerencséd van ha nem kell átszállnod 😛
Kocsival a parkolás olyan drága ,h sírsz.
Ha normálisan akarsz a melóhelyeden kajálni akkor 1nap kb 1300ft és akkor még csak reggeliztél meg ebédeltél 😊

Ezért mondom ,h csak az 1100ft-ra, mert már tényleg csak.

Pra
#12994
Tomonor: te soldierként longRsmg-vel szoktál inkább a háttérbõl aprítani?
Mintha múltkor valami ilyesmit mondtál volna.
Azért kérdem mert most elkezdtem megint a soldiert és azt vettem észre ,h longRsmg-vel (és ModRsmg-vel is) a távolból a soldier elég hatékony... pontosan céloz és talál, illetve elég szép sebzést ad fõleg ha még BBis van.
Jól érzem?

Zero07
#12993
a raszta barátunknak biztos. 400 lovas hintó meg egy egész tyúkól😛

#12992
csak?

Na igen, itt látszik meg kinek megy jobban a szekér.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#12991
EA visszaadta a pénzemet, amit feleslegesen vont le a kártyámról már jó ideje 😊
Igaz ,h csak 1100ft van szó, de akkor is XD

Zero07
#12990
http://www.youtube.com/watch?v=QvfaKGNUWuc
szal Lopakodó. megtudnád mondani a 2. szám nevét? 😊

Pra
#12989
Nem, nem vagyok raszta XD
De miért kérdezed?

davis98
#12988


how to make signature in photoshop cs2

ezt beirod és kidob egy csomót.

nickname: doki09

#12987
tudnal linkelni videot?😊 davys tutorialra gondolok

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Zero07
#12986
te véletlen nem avyg raszta?

davis98
#12985
Kösz a tippeket ! Csak akkor meg kell néznem még pár vidit, hogy ezeket megtudjam hogyan kell 😄

nickname: doki09

Pra
#12984
Ha egy másik rétegre csinálod a színátmenetet ,úgy ,h az a háttér legyen akkor jobb lett volna, jah meg sötétbordóval kellett volna azon is dolgozni..
De ha így gyakorolsz nemsokára megérted az apróságok varázsát.

#12983
valóban, ám egy keret nem ártana neki.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#12982


Egy tutorial vidi után nem rossz.

nickname: doki09

Zero07
#12981
Én meg kaphatok Dr Pepper kódot királylánnyal, nyolc lovas hintóval, és felel királysággal? <#vigyor3>

#12980
fotóbolt, gimp, ms paint... attól függ milyet szeretnél.

Apropó, lupous. Ez a kép rohadtbaszotkikuurt jó lett.



Megkaphatom nagyobb felbontásban?

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#12979
Én photoshopot és gimpet használok, bár gimpet nem annyira sokszor... photoshop jobb.

davis98
#12978
Hát krisz ebben a témában nem vagyok otthon :S De Photoscape és Photoshop. Nekem is el kell még sajátítanom az signature készítésének fortélyait 😉

nickname: doki09

#12977
davys, vagy tomonor, vagy bárki, mivel tudok aláirást szerkeszteni?😊 milyen programmal,? köszi!

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#12976
Sziasztok! Végre ujra itthon😊 2 óra alatt hazaértem repülövel😊 mi a helyzet? Ujra battlefield heroes!! YEEEEE!!!!!

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#12975
Köszi!
Btw hogy lehet ily retek mód megcsinálni egy oldalt. :S

Mondjuk én itt nemigen látok bfh-s tartalmat.

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

davis98
#12974
XD

nickname: doki09