Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Pra
#13123
Most ,h jatszom a nat oldalon kicsit többet, biztosan mondom ,h VV MM nat-nak kedvez, persze lehet, h direkt, de nekem a többi map szerintem jobban ki van balanszolva.

#13122
a "duck hont" nem épp egy értelmes szó

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#13121
akkor felül írja.

kabel15
#13120
Nem vágom, de BB map on jött egy repülõ bele lõttem tankal megjelent 3 kill és kiírta hogy DUCK HONT.

BattleTag: kabel15#2672

Pra
#13119
Én is tudok
"4szor" nyehehe 😄

Pra
#13118
Am nem úgy van ,h minden teli jármû likvidálása fullház?

Vagy ilyen esetben a duck hunt felülírja a fullházat?
nah?

Pra
#13117
fuhhhh, 4szor olvastam el ezt a mondatot mire felfogtam ,h mit akarsz mondani 😄

<#wow3>"reepülõvel teli tank"<#wow3>

A vesszõ használata sokat segített volna 😄

kabel15
#13116
az DUCK HONT ha repülõvel teli tankot lõsz ki az full.

BattleTag: kabel15#2672

Grr1234
#13115
A camo nemtetszik.

Pra
#13114
Ha költök egyszer a soldierre akkor valahogy így fogok kinézni.
(hacsaknem bedobnak pár új dolgot addig ami jobb)

Pra
#13113
az már nem Duckhunt , hanem fullház (vagy tévedek?)

kabel15
#13112
Ja de a DUCK HUNT az rohadt vicces. Fõleg mikor 3 an utaznak a repülõvel <#vigyor>

BattleTag: kabel15#2672

Lupous
#13111
...márakinek 😄

Grr1234
#13110
Duck Huntot végrehajtani se könnyebb...

kabel15
#13109
Tud de elég nehéz lõni fentrõl. Ha mozog mind a 2 tank akkor szinte lehetetlen telibe lõni.

BattleTag: kabel15#2672

Grr1234
#13108
Az már csak ráadás, hogy a gunner rakétavetõvel tud anti-tankolni...úgyértem, ha nem õ vezeti a tankot! 😊

#13107
Így van. Ez olyan alapszabály, mint hogy a pogózós pontokhoz induló bulidzsippekben ne foglalja az értékes helyet a commando. 😊

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

#13106
pontosan, azért is szoktam mondani, hogy ha ketten vagytok, akkor sose a gunner vezesse a tankot.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13105
nos miért is lõném le a poént végülis ^_^ Meg amúgy se az elsõ évadba lesz az a téma.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13104
Ahogy Tomonor is mondta, elég az IEG-re 1 pont, de szvsz annyi mindenképp kell.
1. Ha a tankoddal bekapsz egy tnt-t, kilépsz a toronyba, és leeszed.
2. Ha a társad vezeti a tankot, akkor egy tankcsatában a toronyból sebezhetetlenné tudod tenni egy kis idõre.
3. A zászlók közelébe érdemes IEG-gel menni, a TT-k miatt. Ez különösen igaz az MM-re, ahol szinte mindig van 1-2 szeretetcsomag.
4. Ha bandában mentek különösen fontos, hogy legyen valakinél IEG, mert a kis kompánia közepébe csapódó cuccok rengeteget vesznek el az összHP-ból.

Röviden ennyi. 😊

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

Lupous
#13103
Alakváltó? 😄 (Vámpír?😄)...a másik tippem a Skizofrén (Ez a két pont lehet csak 😄)

#13102
egy ponton ráhibáztál az egyik fõszereplõre 😮

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13101
közbe vissza olvastam késöbb lessza regény bocsi semmi nem szoltam

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Pra
#13100
tudom az ékezeteket használni <#zavart2><#lama><#email>

Pra
#13099
Ha számit elárulom ,h 11.11.22.22. nevu gunnerem egy mitikus számkombinaciórol lett elnevezve, ha kerdezik mindig csak az mondom ,h szerencseszamok... de ennel tobbrol van szó 😊

Csak ha kell egy kis misztik a regénybe... de még maga az elbeszélõ (azaz te) sem tudhatja meg a titkot 😛

#13098
kb mikorr VÁrható a novella megjelenése?<#lookaround><#violent><#szomoru1><#wow1><#vigyor1><#alien><#alien2> mert már rákosra akarom olvasni a szemem

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Lupous
#13097
LOL...ha tõlem több karaktert használnál fel LOL lenne ám kavarc 😄 (Bár lehetnék ilyen tudathasadásos skizofrén harcos 😄...vagy alakváltó vagy valami hasonló...menõ lenne 😄...hmm megihletett ez a gondolat...asszem már toom mis milyen lesz a kövi szigim 😄)

#13096
az a gond, hogy nem tudnálak hova tenni. A történet már kész van, és a szereplõ lista is fullos. Ha meg csak beraknék egy hullajelöltet random szerûen az
1. hülyén nézne ki
2. rontaná a novella minõségét.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#13095
Én szívesen lennék egy hullajelölt szerepében vagy hasonló!

#13094
nos, mint minden jó regény elején, lesznek halottak az elején, de velük már letárgyaltam a dolgot. Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb elhalálozó karakter:
1. fikcionális lesz
2. egy ember több hõsét is fel fogom használni általában. Így ha az egyik meghal, ott lesz még a többi is.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13093
egyetlen pontot.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

kabel15
#13092
Ja ez olyan mint németeknél neked jön valaki és te vigyorgó arcal elkûldöd anyukájába <#beka3> (jó ez a béka)

BattleTag: kabel15#2672

Grr1234
#13091
Nincsmit!

Az IEG-rõl mi a véleményed? Megteszi a hatását rendesen? Érdemes egyáltalán rá rakni pontot? Nekem inkább az FF + Leg It + Keg (vagy HS) jön be, IEG-et még ki se próbáltam.

Lupous
#13090
Talán ha nem a bemutatós smilet használnád könnyedebben venné mindenki a dolgokat 😄...mert pl nekem nem mindegy hogy aszongyák hogy "bazdmeg<#mf1>"
vagy "bazdmeg <#puszi>"...remélem elég vili.

#13089
hopp egy béka!

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13088
Szerintem poén volt, még ha nem is valami nagy, de sok szódával elment. 😊

Skacok a reggeli új infókat felhasználva találtam egy nagyon kézreálló beállítást a gúnárral. Középsõ egérgomb elõre gördítve LegIt, hátra IEG. Azért jó ez -számomra- mert a gördítés iránya kapcsolódik az effekthez. Pl elõregörgetem, akkor futok, mint állat. Ha meg dobnak felém valamit (gránát, keg), akkor ösztönösen hátratolom védekezésképp.
Mindig az volt az IEG-gel a bajom, hogy lassan aktiváltam. Most kb azonnal le tudom, zsigerbõl reagálni. Így már van értelme.

Kösz az ötlet megindításáért felelõs infókat Grr1234!

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

davis98
#13087
Én nem szoktam ilyen hülyeségeken röhögni.

nickname: doki09

Grr1234
#13086
Én nem azt mondom, hogy nem volt humoros... csak azt, hogy most is bele kell kötni a másikba...

Zero07
#13085
<#pias>
kabel akkor hogy lehet hogy se grr se dave nem találta humorosnak? <#beka3>

Grr1234
#13084
Milyen társaságba kerültem én... <#wow3>

kabel15
#13083
a 2. "lehet" szócska nem tudom hogy került oda <#idiota>

BattleTag: kabel15#2672

kabel15
#13082
Neked lehet, de más lehet veszi a poént.

BattleTag: kabel15#2672

Zero07
#13081
tehetek róla hogy olyan jók a poénjaid mintha hasba vágnának?

kabel15
#13080
Tehetek én róla hogy ZERO GYP és nem veszi a poént? <#mf1>

BattleTag: kabel15#2672

Grr1234
#13079
Itt minden napos egymás csépelése? :S

kabel15
#13078
GG ez szép volt <#eplus2>

BattleTag: kabel15#2672

davis98
#13077
LOL ez jól megaszontad !! XD

nickname: doki09

Zero07
#13076
mekkora egy buzi vagy. bant neki most már, betelt a pohár, csak játsszod az agyad te csutkap.öcs. ezér kár ide jönnöd baromarcú. ez bfh topik nem csuta vagyok topik<#mf2>

kabel15
#13075
Mikor kijön kiderül hogy ti lesztek azok akiket az elsõ sortûznél megölnek <#banplz><#mf1>

BattleTag: kabel15#2672

Zero07
#13074
Tom te nem tudod honnan lehet szerezni ilyen i3dnetes rajzokat?