Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Grr1234
#13173
Ez milyen nyelven van? <#nemtudom><#pardon1>

Pra
#13172
ics ni szán si go ruák szics hács qju dzsuu
hányszor de hányszor kellett ezt ordítani XD

Pra
#13171
shi go roku shichi hachi kyu ju
elkaratéztam pár évet 😛
de ez sem dupla tripla....

#13170
ichi ni san

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#13169
nah

dupla, tripla, kvadrupla, kvintupla, szextupla, szeptupla, oktupla, nonupla, dekupla, undekupla, duodekupla (12) ... vigintupla (20) ... trigintupla (30) ... kvadrigintupla, kvinkvagintupla, szexagintupla, szeptuagintupla, oktogintupla, nonagintupla (90), centupla (100)... bicentupla (200), tercentupla, kvatercentupla, kvincentupla (500) ... ... millupla (1000) stb.

Pra
#13168
De ahogy te számolsz az alap bakkar XD
Én zéronak akartam válaszolni
simán tízig, még japánul is tud mindenki.

Grr1234
#13167
én németül is...


ánc vráj dráj fir fünf zekh ziben éht nójn cén elf cvölsz.

Sajnos csak kiejtésre meg... 😄

Pra
#13166
én csak olászú tudom

Grr1234
#13165
one two three four five six seven

Grr1234
#13164
Ha jól emlékszem nem köszönted meg a 3. kódot... így utólag oda se adtam volna. Miért nem zeronak adtam?... <#duma>

Pra
#13163
uno due tre quattro cinque sei sette otto nove dieci

#13162
single-double-triple-quardro-quin-sex

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

crackyS
#13161

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Zero07
#13160
az ötödik hogy van?

Zero07
#13159
quattro post 😄

Zero07
#13158
kesztyûvel sokkal jobb lenne. így a kezérõl egy 120 kilós konyhásnõ jut eszembe 😄

Zero07
#13157
ja ez nem nekem jött? bocsi

Zero07
#13156
<#mf2>

crackyS
#13155

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Zero07
#13154
ja az elõzõ hszben elsõ mondat után ? jel akarna lenni

Zero07
#13153
vki ad egy azaz egy kódot! kéne majd mandónak hogy csini legyen 😊 <#pias> am ma haveréval játszotam volt sharpshooter de vettem egy geri grétit és szinte végig azzal zúztam. 11-es 1mt 1 st 3ps 1 elixir oszt zúzás meg egy-két fejlövés sársúterrel <#hehe>

davis98
#13152
hahahha nagyon faja lett !! Szívesen az ihletet 😉

nickname: doki09

kabel15
#13151
nekem is ezek a cuccok vannak fent+ a maszk. Azt muszáj volt <#eplus2>

BattleTag: kabel15#2672

Grr1234
#13150
Fasza. 😄

Pra
#13149
kreativitásom határtalan XD

Pra
#13148


tessék lássék egy sig
pár kattintás 😊
otthon lehet megcsinálom mégjobban

davis98
#13147
"nemzetközi jelzést"

nickname: doki09

Grr1234
#13146
Arra gondoltok, hogy bemutat? Vagy mi?

davis98
#13145
Bár megpróbálok belõle valamit kihozni 😉

nickname: doki09

davis98
#13144
Aha igazad van 😄 Csak nem biztos hogy én megtudnám csinálni :S

nickname: doki09

Grr1234
#13143


Én hõsöm így néz most ki. Annyira nem tetszik a DesertFox, hogy pocsékolják rá egy kódot. 😊)

#13142
listian kapok a kölöktöl de kit érdekel😄 jobb igy "ismerösöknek" odaadni

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#13141
szoval jo volt a kód?

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Pra
#13140
bakker , az jutott eszembe a nat emo-ról arról amit te csinálsz épp a képen (az a hívós-integetõs izérõl) ,h milyen jó ki nemzetközi jelzést lehet belõle kreálni egy párperces munkával 😊

#13139
Szerintem is. És hálás is vagyok ezért! 😊

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

Pra
#13138
Köszi,
mivel végül nem volt energiám kódot szerezni, meg csak úgy tudtam volna, hogy ismerõs-ismerõsén keresztül... inkább hagytam a **csába az egészet.
Szal ezt én most behúztam 😊

Hozzáteszem azért sem listiáztam mert nem igazán fogott meg ez a cumó, de azért jó ha van.
(am ezt a listiás dolgot asszem én kürtöltem szét anno 😊, meg ,h ,hogyan kell bónuszokat gyártani)

©

Égész jól passzolnak egymáshoz a dolgok (nem lemásolni 😊 ©😉

Grr1234
#13137
USED. 😊

#13136
dr pepper

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#13135
most nyertem aukcion Qrowrmbfkb9m felraktam aukciomra amit vki megnyert de amit neki szantam kódot nemvolt jo... ezt nyertem a gyereknek a de nemtudom beaktivalta e sok szerencsét😄 a KÓD: Qrowrmbfkb9m remélem még jo!

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

davis98
#13134

Egy kis fán 😉

nickname: doki09

davis98
#13133
LOL XDXD Hát ez beszarás XD asse tudja mit mondjon <#nevetes1><#taps><#pias><#buck>

nickname: doki09

Pra
#13132
Nem tudom ...talán fogd meg az egérrel és fordítsd megadfelé...

bocs, de ezen szakadtam
made my day XD

#13131
nemtuttok vmi megoldást, hogy karakteremröl normális mugshot legyen?? állandoan háttal áll a mughsotnál XD

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#13130
Duckhunt nekem 2 szer ha volt😄 most az 1000 headshotra hajtok commandoval <#nevetes2><#wilting>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Lupous
#13129
szerintem a görög meg a holland nézett ki a legjobban 😄...a brazil szerintem szar volt :S...

Pra
#13128
Nos igen ,bár szerintem a legütõsebb festés, mármár HULK-os 😊
De ez még nem most lesz... sokkal nagyobb dolgon töröm a fejem 😊

#13127
És akkor elmarad a brasil arcfestés?

Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta.

#13126
Nemnem. Az MM nat map. Sokkal jobban be tudják járni a royalos spawnpointot. Késõbb kezdõdik el a sudden death náluk.

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

Lupous
#13125
Nemtoom szerintem MM is inkább a royaloknak jó :S...bár még sose játszottam royal oldalon 😄

#13124
RR nem. Sajna.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.