Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

davis98
#13223

Hehe <#hehe><#nevetes1>

nickname: doki09

Grr1234
#13222
Ez csak a tutorialban mûködik aszem... én tegnap a hangfájlokat kerestem, de nem találtam... 😄 Aztán futtattam egy keresést és meglett...

davis98
#13221
Vagy csak azért mert áprilisi ?

nickname: doki09

davis98
#13220


Ezt próbáltam de egy nagy határ sz@r. Nem jó.

nickname: doki09

#13219
ki van, csak én nem fogom minden egyes új verzió után szétfrissíteni az egészet.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Zero07
#13218
bontsd ki te is

#13217
kibontotta a játék fájlait.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#13216
Az meg hogy történhetett? <#conf><#nemtudom>

#13215
nehezen. A legutóbbi infó is egy random modder által derült ki.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#13214
Kívántam...

Zero07
#13213
õ szokta mondani az infót

Zero07
#13212
bfh liga <#beka2> <#gonosz1> Lopakodó helyett is

#13211
egyszerre üzentünk 😮 kívánj gyorsan valamit!

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13210
és szerinted dredned honnan tudná? Nem az EA embere.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#13209
szerinted miért tudná dredned?...ugyanolyan player mint mi..csak amcsi..ennyi

Lupous
#13208
Nemekem 8...már csak az alapállást meg ütést toom 😄a rucit meg odaadtam valami ismerõsnek egyszer farsangra...azóta az sincs meg :S

Zero07
#13207
leitatod és elmeséli 😄 <#pias>

Zero07
#13206
Dredned <#beka2>

#13205
finoman szólva honnan a rohadt büdös istenverte rákból tudjam?

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Zero07
#13204
kyokushin ;-)

Lupous
#13203
Fú de sûrû volt a mai termés itt 😄
noh akkor:
-Pra ez a Nemzetközi sign...valami hatalmas...kibaszott zseniális...fasza ötlet volt 😄
-+Én is jártam annó karatéra (Kiukushinkai...vagy valami ilyesmi volt...) narancs övig jutottam 😄 asszem ebben a sorrendben : fehér, kék, zöld, narancs..utána asszem barna és a fekete jön..utána meg a dan-ok 😄
-a you noobos signt...szerintem szimplán a logóval kéne + a módosított mugshot...nem köll rá semmi extra szar...nagyon faszányos 😄
-PS el a legjobb dolgozni...sigit csialni...gimppel max az alapötletet lehet gyorsan összeröffenteni...
-az új szettrõl pedig szerintem szeptember végéig biztos nem lesz semmi hír...bár kitudja 😄

Zero07
#13202
ahan. akkor mi lesz a 4. szett??!!! <#beka2>

#13201
amíg én határozottan ki nem jelentek itt valamit, addig ne higyjél te csak senkinek.

Arról nem is beszélve, hogy a gestapos szett a "secret police clothes" néven ismert a játékban, és benne vannak a store-ban.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13200
"1-Hit Kill Weapon"
Ennek a biztos ballanszolt fegyvernek igazán sok értelme lenne.

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

Zero07
#13199
jaj akkor <#beka2>

Zero07
#13198
<#beka>

Zero07
#13197
<#beka1>

davis98
#13196
Pra
#13195
Én ezt gimp-pel csináltam
A gimp butabb ,de egyszeru vele dolgozni, és nekem az van a melóhelyemen..

Zero07
#13194
<#sniffles>

Grr1234
#13193
Aki ért a photoshophoz annak a gimp se lesz valami hûha de nehéz... <#wow3>

Zero07
#13192
gimppel hogy?én hülye vagyok hozzá

#13191
me én még nem csináltam

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Zero07
#13190
bann?ugyan miér? chatspam?vagy igazi?

Grr1234
#13189
Gimpel se lenne nehéz...

#13188
A siget photosoppal lehet ilyenre megcsinálni? PRA mester?😊

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#13187
Gestapo sett? hmmm töllem

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#13186
Szerintem mindneki felhasználta kódját ami van ZERO bujda contestet X😊 vagy csinálj listia accot

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Pra
#13185
azt bátran... én spec Prtscreen-t nyomtam aztán kivágtam a csúszkát, a younoob-os képet meg találtam valahol, a múg alá meg nyomtam egy árnyékot, és kicsit átalakítottam a kezét aztán rétegenként összepakoltam. 😛

nem mintha kérdezte volna valaki ,de a kezdõ képszerkesztõknek (mint én), jól jön egy két ötlet ,h hogyan kell csinálni 😛

Grr1234
#13184
Csak azt az ötletet copyznám, hogy ottvan alul a stop play stb.

Pra
#13183
YouNoob-ost?
Csinálj ,bár én is megcsinálom még szebbre

Grr1234
#13182
Bár az ilyen "azt hallotam, hogy valakinek az ismerõsének a húgának a férjének az anyósának a valakije azt mondta, hogy "... hát szóval ezek eléggé 😄

Grr1234
#13181
Huh, az fasza lenne nagyon. 😄

Zero07
#13180
hm..azt írta egy gyerek, hogy azt hallotta a 4. szett vmi Gestapo szett lesz <#pias>

Grr1234
#13179
Pra! Ugye nem baj, ha a te ötleted alapján csinálok egy youtubes siget? <#confused>

Pra
#13178
Itt igazából nem csak övek voltak ,hanem csíkok az övön mindenféle színben, aztán jött a narancsszín ruha ,meg fekete ruha...
tizen éves koromban volt ez a pár év amit "karatéztam" (mert ,h nem is igazán emlékszem már ,h hogy hívták ezt a karatét... volt rövid és hosszú bottal való küzdelem is... majd kiderítem mi volt a neve)
Arra emlékszem ,h fehér ruhám volt csak, amin sárga ,majd fekete csíkok voltak)
Aztán a "mester" véletlenül kardal belevágott az egyik srác arcába, ezután a szüleim jobbnak látták ,ha abbahagyom XD
Azt hiszem az ember is abbahagyta az okítást, és el is tünt.

#13177
Milyen övig jutottál?😊 Ha már itt tartunk:
Ein, Zwei, Drei, Vier, Fünf, Sechs, Sieben, Acht, Neun, Zehn, Elf, Zwölf, Dreizehn, Vierzehn, Fünfzenh stb.
egy, kettõ, három, négy, öt, hat, hét, nyolc, kilenc, tíz 😛

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

Zero07
#13176
japánul én is tok 10ig haverom karatézik azt megtanította pár éve 😄 szal vkinek nincs egy kódja? <#gonosz1>

#13175
én japánt próbálok tanulni... vagy legalábbis kanjit, onnan tudom xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#13174
<#worship>
<#worship>