Battlefield Heroes
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Internal Server Error
The server returned a 500 response.
Unable to open PDO connection [wrapped: SQLSTATE <1040>1040> Too many connections]
The server returned a 500 response.
Unable to open PDO connection [wrapped: SQLSTATE
qrva jó.am Lopakodó én a helyedben (ha nem avyg izompacsirta) nem lennék kopasz. örülj amíg van hajad : D
grr te meg még mindig kötözködõs vagy látom úgyhogy <#mf2>#mf2><#gonosz1>#gonosz1>
grr te meg még mindig kötözködõs vagy látom úgyhogy <#mf2>#mf2><#gonosz1>#gonosz1>
Hellóbelló mindenki. Mivel tegnap este nem volt jó ez a fórum téma...így most osztom meg veletek élményeimet:
Tegnap estem megnéztem az új karatekölyköt...kb egy rakat fos volt de a feeling magávalragadt mégis...gondoltam legyõzhetetlen vagyok így BFH start...kb 5 kõrön keresztül nem haltam meg \m/ és persze jó kis statot produkáltam végig 😄 9-10 kill/kõr 😄
Ebben persze nagy segítségemre volt egy remek muzsika 😄
Annyira laza volt...hogy valamiért eszembe jutott hogy hú már majdnem el is felejtettem milyen vagyok kopaszon 😄 Nemtoom hogy jutott eszembe...de annyira felbátorodtam hogy ma reggel 0ás gép elõ 😄...és hú a pincérfiút lehet kibasszák holnap a melóhelyrõl...mivel egy kidobóember feelinget áraszt testem minden porcikája 😄 nagyon BRÜTAL
Tegnap estem megnéztem az új karatekölyköt...kb egy rakat fos volt de a feeling magávalragadt mégis...gondoltam legyõzhetetlen vagyok így BFH start...kb 5 kõrön keresztül nem haltam meg \m/ és persze jó kis statot produkáltam végig 😄 9-10 kill/kõr 😄
Ebben persze nagy segítségemre volt egy remek muzsika 😄
Annyira laza volt...hogy valamiért eszembe jutott hogy hú már majdnem el is felejtettem milyen vagyok kopaszon 😄 Nemtoom hogy jutott eszembe...de annyira felbátorodtam hogy ma reggel 0ás gép elõ 😄...és hú a pincérfiút lehet kibasszák holnap a melóhelyrõl...mivel egy kidobóember feelinget áraszt testem minden porcikája 😄 nagyon BRÜTAL
Mondj hozzá témát is, ez így kevés ,h csináljon valaki valamit.
Mit szeretnél látni a sig-en?
Nem ígérem ,h megcsinálom , csak szerdától érek rá ilyesmire...
Mit szeretnél látni a sig-en?
Nem ígérem ,h megcsinálom , csak szerdától érek rá ilyesmire...
#13262
Vki nem tenné meg, hogy küldök neki mughsotot és csinál nekem Siget?(csinálj magadnak) mondják sokan de én nem tudok. Nehéz X
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
#13261
JÓ reggelt!
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
#13259
Davis azt a "hacket" is elküldheted hogy hogyan kell megcsinálni 😄
Velem is hasonló történt....2 papagájt adott volna 1 pepperért...inkább elmagyaráztam hogyan szerezhet listiáról (hogy ne veszítsek semmi <#mf2>#mf2>) aztán mondom neki kérem a kódokat mire õ: jaj nem találom a jegyzettömböt...baxxa meg 😄 viszont, adott 2-t, abból az egyik jó lett volna, csak már használták...végén mondtam neki hogy tudtam hogy scammer, ezért rossz oldalt adtam meg neki, ami vírusos....hadd reszkessen <#wilting>#wilting>
Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.
Doh. egy gyerek ugye aki írta hogy 1 parrot code 2 dpért hát kiderült csaló a jó édes qrva anyját. ennyi végem <#pias>#pias>
Írtuk egy gyerekkel, hogy ALT + F4-t ha megnyomják egyszerre akkor kapnak 2800 BF-et. Nem hittem, hogy befogják venni, de Royal oldal kiürült 10 sec alatt. 😄
#13251
eddig egyetlen battlefield-be se lehetett guggolni a C-vel, szal...
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Ha jobb, akkor jó 😄 Kíváncsi leszek mit kapsz össze <#ravasz1>#ravasz1>
Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.
Hmm... így jobban tetszik. De legközelebb ne módosítsd a képeim engedély nélkül. + Írtam PM-et a második mondatodhoz szólva... <#pias>#pias>
Módosított színekkel + csavarok nélkül. Csak Lupous kedvéért. <#pias>#pias> Ez csak az egyik része lenne a signek, lenne még valamilyen háttér + mugshot. Vélemények?


Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.
Életem elsõ sige és egyben PS munkája. Hát nem-e vagyok fotosopp mágus?<#pias>#pias>
Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.
#13242
még nemtom, muteré a lottó xD
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
#13239
igen ám de most én nyertem és lottó sorsolás is ma van 😛
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
#13238
már csak az van hátra hogy átmeretezd 250 pixel magasra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Fasza..de a csavarok nem kellenének + nemigazán látszanak..de amúgy marhajó...talán ha a betûk valami vörös félével lennánek akkor jobban látszana a csavar 😄...így talán kicsit egyszínû a cucc 😄...de nagyon ügyes vagy 😄
#13235
ctrl shift esc és szakítsd meg a háttérbe lévõ bfhupdater folyamatot.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Elkészültem a sigem egy részével!
Van benne munka. A láncszemeket például pixelrõl pixelre nekem kellet megrajzolnom. 😊 <#vigyor2>#vigyor2> Több mint 60 layerem volt. <#taps>#taps> (Aki nem tudná: Azért "MT" a két betû, mert "MovingTank" a karim neve. 😊 )
Van benne munka. A láncszemeket például pixelrõl pixelre nekem kellet megrajzolnom. 😊 <#vigyor2>#vigyor2> Több mint 60 layerem volt. <#taps>#taps> (Aki nem tudná: Azért "MT" a két betû, mert "MovingTank" a karim neve. 😊 )
hello!tudtok vmit arra win 7nél hogy play now után updater azt írja ki hogy:There is already another updater instance running? <#pias>#pias>
#13230
csak akkor ha vagy olyan hülye az eredeti fórumba üzend.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
#13229
Nem mivel gyakorlásban játszol.Amúyg ha modolsz valamit fel se enged egy szerverre..
#13226
Davis elküldöd pmbe hogy hogy kell mert nem nagyon tudok angolul xD
lehet hogy lesz papagájom. egy gyerek felajánlott dr pepper faqon egy papa kódot 2 dp-ért én meg rögtön dobtam a pm-et egy kóddal aztán ha ideadja és mûködik adok neki még egyet (használtata, de a listiás gyerek azt mondta jelezzek ha nem müxik hát majd mondom azt megkapja aztat)
