Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lupous
#13273
Internal Server Error
The server returned a 500 response.
Unable to open PDO connection [wrapped: SQLSTATE <1040> Too many connections]

Lupous
#13272
Am...valami baszakodás van a BFH oldallal :S...de lehet h csak nekem :S

Lupous
#13271
Hm izompacsirta?..nem nem vagyok 120 kilós disznaj...75 kilo izom no zsír 😄

Lupous
#13270
Ohh édes...neked mi a zene?

Grr1234
#13269
Köszi. 😄

Zero07
#13268
qrva jó.am Lopakodó én a helyedben (ha nem avyg izompacsirta) nem lennék kopasz. örülj amíg van hajad : D
grr te meg még mindig kötözködõs vagy látom úgyhogy <#mf2><#gonosz1>

Grr1234
#13267
Ez neked zene? <#szomoru2><#nemtudom>

davis98
#13266
<#vigyor3>

nickname: doki09

Lupous
#13265
Hellóbelló mindenki. Mivel tegnap este nem volt jó ez a fórum téma...így most osztom meg veletek élményeimet:
Tegnap estem megnéztem az új karatekölyköt...kb egy rakat fos volt de a feeling magávalragadt mégis...gondoltam legyõzhetetlen vagyok így BFH start...kb 5 kõrön keresztül nem haltam meg \m/ és persze jó kis statot produkáltam végig 😄 9-10 kill/kõr 😄
Ebben persze nagy segítségemre volt egy remek muzsika 😄

Annyira laza volt...hogy valamiért eszembe jutott hogy hú már majdnem el is felejtettem milyen vagyok kopaszon 😄 Nemtoom hogy jutott eszembe...de annyira felbátorodtam hogy ma reggel 0ás gép elõ 😄...és hú a pincérfiút lehet kibasszák holnap a melóhelyrõl...mivel egy kidobóember feelinget áraszt testem minden porcikája 😄 nagyon BRÜTAL

Pra
#13264
Mondj hozzá témát is, ez így kevés ,h csináljon valaki valamit.
Mit szeretnél látni a sig-en?
Nem ígérem ,h megcsinálom , csak szerdától érek rá ilyesmire...

Grr1234
#13263
Dehogy nehéz! 😄

#13262
Vki nem tenné meg, hogy küldök neki mughsotot és csinál nekem Siget?(csinálj magadnak) mondják sokan de én nem tudok. Nehéz X

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#13261
JÓ reggelt!

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Grr1234
#13260
Pálinkás szépséges jó reggelt minden bátlülfíld híróz plélyernek! <#pias>

#13259
Davis azt a "hacket" is elküldheted hogy hogyan kell megcsinálni 😄
Grr1234
#13258
Seaside Skirmishen

Grr1234
#13257
22-0-s statom volt mandoval. 😄

Zero07
#13256
hát ez sokat segített <#pias><#pias>

crackyS
#13255
Velem is hasonló történt....2 papagájt adott volna 1 pepperért...inkább elmagyaráztam hogyan szerezhet listiáról (hogy ne veszítsek semmi <#mf2>) aztán mondom neki kérem a kódokat mire õ: jaj nem találom a jegyzettömböt...baxxa meg 😄 viszont, adott 2-t, abból az egyik jó lett volna, csak már használták...végén mondtam neki hogy tudtam hogy scammer, ezért rossz oldalt adtam meg neki, ami vírusos....hadd reszkessen <#wilting>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#13254
Reportold.

Zero07
#13253
Doh. egy gyerek ugye aki írta hogy 1 parrot code 2 dpért hát kiderült csaló a jó édes qrva anyját. ennyi végem <#pias>

Grr1234
#13252
Írtuk egy gyerekkel, hogy ALT + F4-t ha megnyomják egyszerre akkor kapnak 2800 BF-et. Nem hittem, hogy befogják venni, de Royal oldal kiürült 10 sec alatt. 😄

#13251
eddig egyetlen battlefield-be se lehetett guggolni a C-vel, szal...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#13250
Csak én szoktam a C-vel guggolni? 😄

Grr1234
#13249


Morbid módban. Mondjuk egy leszakadt Royal fej még kellene. <#eplus2>

Grr1234
#13248
<#gonosz3>

crackyS
#13247
És bocs, hogy ha szinte én csinálom meg a képet 😄D

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#13246
Ha jobb, akkor jó 😄 Kíváncsi leszek mit kapsz össze <#ravasz1>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#13245
Hmm... így jobban tetszik. De legközelebb ne módosítsd a képeim engedély nélkül. + Írtam PM-et a második mondatodhoz szólva... <#pias>

crackyS
#13244
Módosított színekkel + csavarok nélkül. Csak Lupous kedvéért. <#pias> Ez csak az egyik része lenne a signek, lenne még valamilyen háttér + mugshot. Vélemények?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#13243

Életem elsõ sige és egyben PS munkája. Hát nem-e vagyok fotosopp mágus?<#pias>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#13242
még nemtom, muteré a lottó xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#13241
mit nyertél?

Lupous
#13240
és ismét...mi a jó ég van veled?! 😄😄😄

#13239
igen ám de most én nyertem és lottó sorsolás is ma van 😛

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13238
már csak az van hátra hogy átmeretezd 250 pixel magasra.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#13237
ismét egyszerre 😛

Lupous
#13236
Fasza..de a csavarok nem kellenének + nemigazán látszanak..de amúgy marhajó...talán ha a betûk valami vörös félével lennánek akkor jobban látszana a csavar 😄...így talán kicsit egyszínû a cucc 😄...de nagyon ügyes vagy 😄

#13235
ctrl shift esc és szakítsd meg a háttérbe lévõ bfhupdater folyamatot.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#13234
Grat !!!!! Nagyon jó !

nickname: doki09

Grr1234
#13233
Elkészültem a sigem egy részével!



Van benne munka. A láncszemeket például pixelrõl pixelre nekem kellet megrajzolnom. 😊 <#vigyor2> Több mint 60 layerem volt. <#taps> (Aki nem tudná: Azért "MT" a két betû, mert "MovingTank" a karim neve. 😊 )

davis98
#13232

Sikerült ! 😄
De ez az uccsó kép. <#vigyor3>

nickname: doki09

Zero07
#13231
hello!tudtok vmit arra win 7nél hogy play now után updater azt írja ki hogy:There is already another updater instance running? <#pias>

#13230
csak akkor ha vagy olyan hülye az eredeti fórumba üzend.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13229
Nem mivel gyakorlásban játszol.Amúyg ha modolsz valamit fel se enged egy szerverre..
davis98
#13228
Az jó <#rolleyes>

nickname: doki09

Grr1234
#13227
Azért ki is bannolhatnak, nem?

#13226
Davis elküldöd pmbe hogy hogy kell mert nem nagyon tudok angolul xD
Zero07
#13225
lehet hogy lesz papagájom. egy gyerek felajánlott dr pepper faqon egy papa kódot 2 dp-ért én meg rögtön dobtam a pm-et egy kóddal aztán ha ideadja és mûködik adok neki még egyet (használtata, de a listiás gyerek azt mondta jelezzek ha nem müxik hát majd mondom azt megkapja aztat)

davis98
#13224
De még a ruháim közt sincsen. Pedig ott kellene lenniük. Mindegy.

nickname: doki09