Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

crackyS
#13323
offline a bfh...ugye ilyenkor nem telik az idõ az idõkorlátos fegyvereknél?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#13322
ez a wacky gun igenjo😄 olyan statokat csinálok vele😄 ez télleg jo fegyver😄

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#13321
Elõször én is FF, HS-t fejlesztettem. Aztán amikor az lvl1 abi spam elkötelezett híve lettem, akkor szétosztottam a pontokat, de elõször így is az FF-et fejlesztettem maxra, majd a HS-t. Ez -mint most hétvégén kiderült- hiba volt az én játékstílusomnál, ugyanis világ életemben egyedül nyomtam - csakúgy, mint Csáknorisz. 😊
Tehát szerintem a tökéletes elosztás LVL 10-ig mindenre 1. Aztán FF és LegIt felváltva. A vége mehet HS-re. Azért fontos az FF, mert a magányos farkasok nem számíthatnak a soldier CM-jére, így gebasz esetén fedezékben meg kell várni egy gyanútlanul arra járó repcsit, és jól felszipákolod magad az életerejével.
Egyébként eddigi tapasztalataim szerint a gunner legjobb abija a LegIt. Ezt 25 szinten keresztül nem ismertem fel sajna, mert csak 1-en tengõdött.

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

Zero07
#13320
hehe az akkor kimaradt 😄 de viszont mint már mondtam ahogy el nézem van aki azt a részt nem olvasta el. lásd Davis:most már tudom hogy nem jól osztottam ki a pontjaim <#nevetes1>
-,-'

#13319
bazz, azzal kezdtem az egészet, hogy nem csak így lehet csinálni. Csak magamból indultam ki.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Zero07
#13318
nem rossz guide habár annyit azért ellehetett volna modani (láta a kommenteket) hogy ez nem törvény. én pl a pajzsot részesítem elõnybe, mert:
csapatjátékos vagyok, adom a pajzsot õk is kapnak és õk se hullanak el mindjár azaz védenek engem, ffnél meg hiába gyógyít attól még eltalálnak. na csak ennyi.

davis98
#13317
WOW! Nem semmi. <#wow1>

nickname: doki09

#13316
igazság szerint régen rüheltem az xfire-t mert idegesített. Ha az elejétõl be lett volna kapcsolva, a JKA-nál kb 2000 órát mutatna.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#13315
Hát igen akinek már Xfire-je is van az má kõkocka 😛

Grr1234
#13314
Azta kocka mindened. 😄

#13313
apropó, 1490-es lett ma az ELO-m. Holnap még megpróbálok rágyúrni egy kicsit xd persze csak az autóiskola után.

Más: xfire statom:


u.i.: feketeözvegyezni a muter szokott. xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#13312
Megtaláltam már, csak nem jeleníti meg a képet. Valszeg törölve lett vagy valami.

Lupous
#13311
hát ha negyon kõ...lapozgass vissza úgy...hm 40 oldalt 😄

#13310
én

de már nem találom.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#13309
Valaki belinkelné azt a GIF-et amikor egy ninja beleüt a buszba, aztán a busz felrobban? Valaki küldte már be ide "Ilyen az uber kés" címszó alatt. 😄

Köcc

crackyS
#13308
jó leírás, várom a soldierest <#circling>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#13307
Oké kosz.

#13306
Szívesen.

Az ellenfél fölött akkor jelennek meg a számok ha ugyebár sebzed õket. Ha 20% feletti az életerõ szintjük, akkor fehérek a számok, ha 20% alatti akkor pirosak, ha pedig critt-et adtál be akkor narancssárga, és egy jellegzetes hangot is hallasz.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#13305
5-ös Leg It-tel lehet kerülgetni a golyókat, mint Neo a matrixban. <#eljen>

Lupous
#13304
Hmm...jó kis cikk. Pont kapóra jött...hátha valamit tanultam belõle 😄

Grr1234
#13303
Egyébként most csak Tomonor miatt átrakom a pontjaim Legit-re. <#pias>

davis98
#13302
Grat Tomonor ! Nagyon hasznos leírás. Pár dolgot eddig rosszul csináltam <#rolleyes> de most már tudom hogy hogyan kell. Kösz Tomonor !

nickname: doki09

Grr1234
#13301
Tetszett a leírás, de mi az, hogy "az ellenfél fölött pirosak a számok". <#confused>

Drang
#13300
Üdv!

Battlefield Heroes Rambo suli Köszönet Tomonornak...

Drang over and out! Battlefield.hu BFBC2 Szerver: Battlefield.hu [HUN][RANKED]

#13299
Köszi a válaszokat skacok!

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

#13298
nos az árát tekintve csak a nagyon gazdagok engedhetik meg maguknak. Én speckó azért nem veszem meg, mert tele van tömve a quickbarom abikkel, meg tonikkal és wrenchel.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13297
A boxkesztyû mûködik... de csak ellenségeket tudsz elütni vele (Pl jeepet nem)
#13296
Akkor az a bokszkesztyûs odébb lökés, késdobás nem használható éles szituban?

Azért kérdeztem rá a Woodlandre, mert hétvégén szóba került, de mivel én szinte csak a bookmarkolt inf mapokon nyomom, ezért elképzelhetõnek tartottam, hogy egyszerûen csak én nem kerültem még új mapokra.

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

Pra
#13295
Persze, nálam mindig van benzineskanna meg ilyen szarságok ,de csak azért ,h Pre gémek alkalmával legyen mivel szórakozni 😊... jó szarok am.
A benzines kannát eldobni vagy 3mp-ig tart.

Woodland még most is PTE-n

#13294
Szerintem tedd félre egy idõre. Én is sokkal jobbnak érzem a játékot, amikor visszatérek valami karihoz.
Másrészrõl egy csomószor van, hogy elhatározom, hogy elmegyek egy bizonyos lvl-ig, megcsinálok egy küldetést, vagy épp az egyik meccsben mínuszos lett a stat-om, és be akarom hozni a következõben, és a görcsös igyekezetemben egyre rosszabb lesz.

Más ...most nézem, hogy lett a store-ban valami tûzbomba, meg elütõs (BS?) cucc. Ezeket tesztelte már valaki?
Más 2...úgy emlékszem, hogy régen, ha lejárt pl egy fegyver, akkor a meccs végéig azért nálad volt. Most meg simán kickelõdtem abban a másodpercben, amikor lejárt az elõfizetés rá. Bezsidult az EA vagy mi?

Más 3...a Woodland már játszható?

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

#13293
Én is így vagyok vele. Régen alapfegyverre, rudi'sRidicolus vgay hogy híjják legtöbbször megvolt a 20 as kill a játék végére 4-5 deathal, mostmeg, hiaba golden pkm backshbatcher vagy mi,😄 4-5 kill, és 10 halállal végzek.<#csodalk>GunnerL, AMIVEL daraltam régen az übereket is

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Pra
#13292
De már 30as a gunnere, most kezdjen el tutorialokat nézni XD?
Félre téve a geci hozzászolásomat... pontosan ugyan ez van velem is, de én tudom ,h ez csak egy állapot ami elmúlik.
A lvl17 soldierrel most jobbnak érzem magam, mint a másik két fullos karimmal.

Am a legjobb vid ami engem felpörget azt már mindenki szarrá nézte ,de tényleg olyan ami segít és kedvet csinál:

mokillR

#13291
nézzél tutorial vidiket, én is úgy éreztem rá annó.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#13290
Hát nekem most eszemfaszom megáll. Nem tudok játszani a gunneremmel vagyis lehet vele játszani meg minden...de valami marha balfasz vagyok :S...minuszos statokat csiálok csak :S kibaszott irritálló hogy nem megy vele:S..a másik kettõvel egész jól megy de ez... :S

Pra
#13289
Nah jóccakát 😛

Grr1234
#13288
<#finom>

#13287
nemegészen, de dínó spanom pont így néz ki 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#13286
Ja, izomkocka.

<#boxer>

#13285
120? miabaj vele?😄 lehet tiszta izomkocka<#boxer><#vigyor><#idiota>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Lupous
#13284
120? <#fejvakaras> nemsámli <#miaz>

#13283
én otthon a macskával súlyzózok<#vigyor1><#eplus2>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#13282
nem, én a 120-ra értettem.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#13281
75-75

nickname: doki09

davis98
#13280
Akkor egy cipõben jártok. 😊

nickname: doki09

#13279
hmm érdekes, én pont annyi vagyok.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#13278
Hmm headshot 😄

davis98
#13277
Azt is komálom <#nevetes1>

nickname: doki09

Grr1234
#13276
Nekem a rap. <#pias>

davis98
#13275
Nektek a rock, nekem az Electro 😉

nickname: doki09

Grr1234
#13274
Ugyanaz.

Hogy nekem mi a zene? Hát nem az, az biztos 😄