Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Grr1234
#13373
Mi az, hogy sajnos? Az iskola jó dolog. 😛

SzLehel
#13372
sajnos már elkezdõdött<#nyes>

a mamám tanította!

Pra
#13371
Nah mi van elkezdõdött a suli XD, vagy mi ez a nagy csend?

Pra
#13370
jaja, van olyan 😊
sõt, van ahol egy kõbe lehet belemenni 😊

Grr1234
#13369
Ez mekkora cigó... belebuggolt egy fába CC-n...

Grr1234
#13368
Csak nekem laggol ez a szar?

Grr1234
#13367
Sejtettem.

#13366
Vp-s item szerintem többet nem lesz vagy csak nagyon drágán.
Grr1234
#13365
Jah, mondjuk még néhány VP-s item.

#13364
lehetne vmmi ujj update fegyverek terén..:<#violent><#gun>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Pra
#13363
Szerintem divat lesz a sporzokni térdig felhúzva 😄

davis98
#13362
Lol. bocs. Nekem tetszik ez a lényeg 😄

nickname: doki09

Lupous
#13361
Bocs de lehet tévedek...de....szerintem az kurvára nem csizma 😄...hanem egy ratyi fehér cipõ, térdig felhúzott zoknival...ami általában nem menõ 😄

davis98
#13360
Sztem egy ing és egy tetoválás nem rossz párosítva. Meg az a fehér csizma se rossz, egy fehér rövid nadrággal.

nickname: doki09

#13359
Megint egy áútfit aminek nincs értelme -.-"
De most komolyan nyaralós outfitet õsz elején kiadni..
#13358
Snipernek pont hogy gyors egér kell mert egy gunnert legittel elég nehéz leszedni lassú egérrel :p
zotya10002
#13357
Köszi a válaszod!

(Bf3 & Bfc2): ZotyAdry/GFace: zotya10001 &#65083;&#9523;&#9552;&#19968; // Dirt 3-és 2 LIVE: Medox771121//

Pra
#13356
szia,
Ez a kérdás már elõjött máshol is... nincs rá megoldás, nem ismeri fel és kész(sajnos)

Grr1234
#13355
Értem.

Grr1234
#13354
Sniperesnek a lassú egér ajánlott?

#13353
Azt hogy lvl 10 kor ilyen abi jaid vannak:
Lvl 1 hs
Lvl 1 keg
Lvl 1 ieg
Lvl 1 leg
Lvl 1 ff

Tehát mindegyikre nyomsz 1et.
Grr1234
#13352
Abi spam mit takar?

#13351
Én az lvl1 abi spam híve vagyok, minden kaszttal, ezt már elég rég kifejtettem itt.

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

Grr1234
#13350
Mi ez a szar teutonic turist már? 😄

Grr1234
#13349
Honnan tudjam? 😄

crackyS
#13348
Skill based ranking score....és ez mit jelent?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#13347
Vidd rá az egeret és megtudod. <#szomoru2>

crackyS
#13346
adatlapnál mit jelent az ELO?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#13345
Szerintemmm minden kastnak jó, ha fejlõdni akr...és az 6. érzék, nem röntgen 😄

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

zotya10002
#13344
Sziasztok!!Az ea oldalán veteran pontnál van két reggelt gamém +ez is!Kérdésem az lenne hogy ezt miért nem ismeri fel??

(Bf3 & Bfc2): ZotyAdry/GFace: zotya10001 &#65083;&#9523;&#9552;&#19968; // Dirt 3-és 2 LIVE: Medox771121//

#13343
nemtom hogy vagytok vele, de én rühellem az mm-et ez commandoknak persze jó

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#13342
Nemtom, nincs ugy uberkirály ablity elosztás játékstílustól függ, vagy ami neked bejön, és használ, nekem 22 es soldieremnek, full combat medicine(5) 3-mas bs, 3 mas granade spawn, és 1 es röntgen XD javítsatok ki ha nem röntgen<#hamm>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

crackyS
#13341
Igen, mert valaki állandóan nyöszörög CM-ért.<#mf2>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#13340
Jó, de te 19 és fél szintes létedre 10 szint alattiakkal játszol.

crackyS
#13339
CM 5, GS 1, BB 1, és a maradék BS-re, nekem bevált.

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#13338
Jó a Leg It, de... elsõnek skillnek én nem ajánlom.

Ha nem lenne sok soldier olyan izé, úgyértem, hogy ha a Medicet húznák elsõ skillüknek, és nem mást, akkor még FF se kellene. De sajnos nagyon ritka a rendes buildes soldier... fõleg alacsony szinten.

#13337
Soldier-hez lvl 16-nál mit ajánlotok?

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

Pra
#13336
Horizontálisan kell vele rohangálni oda-vissza

Grr1234
#13335
Azt hittem, hogy ez csak mendemonda... mármint, hogy a Natos KEG erõsebb.

Grr1234
#13334
Hát nekem nem igazán jön be a Leg it...

#13333
de jó, sikerült lemásolnod az írásom

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#13332
Meglett 10-es a gunnerem. 😄

#13331
Én meg nem vettem észre a szintenként elvárt plusz sebzést, illetve nem lassulnak be annyira a natos ellenfeleim, mint én ellenkezõ esetben. Nem tudom, hogy a másik oldalon mi a helyzet, de érzésem szerint a royal KEG gyengébb, mint a natos.

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

crackyS
#13330
A Kegben az a ratyi, hogy ha eldobod kettõ jelenik meg, és valahogyan soha se azt lövöd, amelyik az igazi... <#rinya>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#13329
Szerintem nekem is ez lesz a vége. Már csak a HS-t növelem. Esetleg unalomûzésként néha átpakolom HS-rõl KEG-re a pontokat, de tapasztalatom szerint elég bugos a KEG, nem éri meg fejleszteni.

Az IEG meg a gunner abik mostohagyermeke. 1-es szinten szerintem nagyon hasznos, de efölött abi pont kidobás. Növelni kéne szintenként a rádiuszát, illetve a nyert HP-t megszoroznám 5-tel. Akkor versenyképes lenne a többivel.

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

#13328
dehogynem.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13327
Aúgy szerintem ez a gunner leosztás a legjobb:
Lvl 4 HS
Lvl 5 FF
Lvl 5 Leg
Lvl 1 Ieg
Lvl 1 Keg
#13326
Hát amíg 2-3 napig offline volt a bfh akkor az idõkorlátos fegyverek nem jártak le+ még ajándékba adott 2napot az ea :d
Smithwarden
#13325
Ja es meg egy pozitiv tulajdonsag a hordonal: nem torli a mar aktivalt masik abilty-t, tehat nyugodton rohangalhatsz vagy pajzsozhatsz es kozben dobalhatod, nem kell figyelni hogy az elozo lejarjon.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

Smithwarden
#13324
Gunnernel a Leg It a legjobb es szinte kotelezoen elso ability, ez tiszta.
Utana mar nem egyertelmu a dolog ahogy irtatok, valakinek ez jon be valakinek az.
Pl en hiaba probaltam rengetegszer a Frenzy Fire-t, sztem borzalmas, foleg jo ellenfelek ellen.
Inkabb pajzs es hordo, nem is amiatt hogy nagyobbat sebezzen, hanem hogy gyorsan visszajojjon a cooldown-ja es surun lehessen dobalni egyutt maszkalo soldier/gunner csapatra vagy commandosokra.
Igaz a hordot meg lehet "enni" de ha jo ritmusban tolja az ember egy tomegre es egybol lo melle egy raketat, hogy meg levegoben felrobbanjon, azt soxor nehez kivedeni es durva sebzest ad.
Emellett az FF nem segiti a tarsakat, de pajzs es a hordo igen, ugye lassit.

En igy 2* eredmenyesebb vagyok mint FF-el.
Bar tudom hogy peldaul par haveromnak pedig az FF jon be jobban.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D