Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Grr1234
#13423
Aha. És... valami memberségrõl beszéltek... szal, hogy ha beléptem BFH-s accomal, de nem állítottam be elõtte semmi e-maileset CSAK azt, hogy a BFH-nál kapjak maileket, akkor kapok? 😄

SzLehel
#13422
ha megkapom a bf-et akkor megint elkezdek játszani xD

a mamám tanította!

#13421
mert még csak amerikiak kaptak

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#13420
Gunclubnál is azt jelzi, hogy elvileg kapok kódokat, de mégsem kaptam.

Grr1234
#13419
Csak azért mert én beállítottam amikor elkezdtem a BFH-t, hogy kérek free codes, meg stb... 😄

Grr1234
#13418
Azt hol kell beállítani?

#13417
énnemkapok😞 most aktivaltam, be a bfh kérek emailt Ea tol inygen kodok, stb XD ennyi... nembaj 1400 forint nem olya egetmerengetö összeg legalabbis, annak aki keres némi pénzt:<#falbav><#felkialtas><#nezze><#email>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Grr1234
#13416
Remélem nem én, mert összevesznének a karaktereim, hogy kire költsem. 😉

Zero07
#13415
itt ki kap 700bf-et?

#13414
nem, nem az.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

SzLehel
#13413
Tomonor én ma kaptam egy bfh-s e-mailt,az a tárgy hogy "Want to be an action hero?" ez lenne az vagy ez csak egy sima hírlevél?

a mamám tanította!

Grr1234
#13412
Nekem is van gunclubbom úgy tûnik... 😄 BFH-s accal beenged, bár sztem ha EU-sok is kapnak, én már akk sem kapnék-.

#13411
amm mikor irtad hogy regisztráljunk gun clubra? idöben?😄<#hamm><#vigyor4>
Lehet akkor még nem irkolásztam itt

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#13410
HÉ, nekem is va n gun club accountom.. bfh accountal bebirok jelentkezni, vagy az csak 1 dolog? XD

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Grr1234
#13409
Miaz, hogy látod látod? Ha jól emlékszem, nem szóltál, hogy regáljunk... (vagy csak nem láttam?)

#13408
hol van az a gun club? X csak kérdemmiaz eggyáltalán?

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#13407
jah, látod látod *_*

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#13406
Csináltam volna vagy 10 reget gunclubra... 😄

Grr1234
#13405
Úgy értem, miért nem regisztráltam*. 😊

Grr1234
#13404
Fú, miért nem vettem... meg lenne a money az uber késre.

#13403
várjál még, lehet hogy csak az amcsik kapnak. Legalábbis eddig még csak õk kaptak.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

SzLehel
#13402
akkor király mert nekem már azóta van gun clubos accountom mióta van gunclbu 😄

a mamám tanította!

#13401
aki most regisztrál, vagy módosítja az email beállításait, annak már késõ.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13400
apropó, aki regisztrált a gun club-hoz idõben, és elfogadta a "Kapjak e-mailt az EA-tól" annak ma elvileg kapnia kell 700 Battlefunds-ot. Én még nem kaptam meg az emailt személy szerint... De látjátok, mondtam hogy hallgassatok rám, és regisztráljatok idõben.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#13399
Jól hangzik 😄 "kényszerítettt túlóra"

#13398
fú bazz+, kényszerítettt túlóra nem jó dolog. Na mindegy, legalább jövõhétre szabadságot kaptam.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#13397
Lassúzik a BFH.

Pra
#13396
gyorsabb voltál 😄
Írtam hozzá gyors cikket(bf.hu-ra), csak sajna átfutási idõ...
De ezt te már tapasztaltad Lupous 😊
Mind1 gondolom este kint lesz.

Pra
#13395
Tudjátok mi történik Szept 7.-én?
<#taps><#taps><#taps><#taps>

Lupous
#13394
😞 hát akkor ez gáz :s
am más...jövõhéten jön az új map 😄 (Bizti 😄)...azthiszem kedden 😄

Grr1234
#13393
Öhh... Official Trade threadben olvastam, hogy néhányan gyorsan elakarják passzolni a pet kódjaikat, mert szeptember elsején lejárnak. 30-as BF vásárló playerek voltak, szal nem hiszem, hogy kamu, ha csak nem tévedtek.

Lupous
#13392
Nálam már nemegyszer volt egy mps...gyõzelem is 😄

Lupous
#13391
Mostmár csak remélni tudom hogy rosszul tudod...itthon se mûködik sajna :S (Honnan veszed h lejártak?)...szóltam drednek...aztán most nézzük a lehetséges megoldásokat 😄...a kibaszott kurva életbe hogy ennyire gyorsan akartam beváltani..mié nem tudtam várni amíg hazaérek :S (Vagy eljöhettem volna a uccsó két számtekrõl ahogy a haverjaim (Gondoltam most még jófiú leszek...hát rosszul gondoltam mivel a tanárbácsi le se szarta hogy mivan, se napló se névsor se semmi :S)

Grr1234
#13390
Úgy nyertünk MM-n, hogy 3 másodpercen állt meg az ellenfél mutatója. 😊

Pra
#13389
Nem ingyen volt neki, hanem nyerte!

Grr1234
#13388
És mi az, hogy neked csak úgy ingyen osztogat? 😄 Lehet barátkoznom kéne vele. <#puszi><#eplus2><#pias>

Grr1234
#13387
A papagáj kódok lejártak elsején, ha jól tudom.

Lupous
#13386
Nagyon remélem hogy nem 😄

Pra
#13385
Csak nem nyalod be :/

Lupous
#13384
Noh errõl beszélek...számtek óra...:S+a net sebessége (Ugyanmár) valahol a nulla és az 1 kb/sec között van...bár ez csak átmenetileg elvileg...de akkor is. Voltam olyan hülye hogy felmentem bfh oldalára...és hát jujj kaptam egy pm et 😄...hú mi lehet nos meglestem, Dred küldött egy papagáj kódot 😄...Nos hát annyira felbuzdultam ezen hogy hát miért ne, be is váltom gyorsan...de bakker ekkor közbeszól az a jó kis sebesség és az akció közepén "idõtúllépés miatt a kapcsolat megszakadt"...bakker nem kicsit vagyok idegbeteg ezekben a percekben....kíváncsi leszek otthon sikeresen betoom e váltani a témát :S...mert ha nem hát akkor jujj az nejjó 😞
De itt megpróbáltam még egyszer...és valami olyan üzit adott a oldal hogy próbáljam meg késõbb beváltani...remélem jó lesz otthon 😄
(Addig meg szorítsatok jól 😄...egy órán keresztül még itt aszalódok a gyíkok között 😄)

Lupous
#13383
IGEN...TUDOM HASZNÁLNI AZ OFFICE CSOMAG ISMERTEBB RÉSZEIT...DE FELESLEGES...IDÕELBASZÁS...INKÁBB OTTHON MEGCSINÁLOM 10 PERC ALATT MINT A MELÓHELYEN EGY ÓRA ALATT (+NEMTOOM ÉN MÉG VENDÉGLÕBEN NEMIGAZÁN LÁTTAM SZÁMÍTÓGÉPET AMIN DOLGOZNI LEHETETT VOLNA 😄)

Grr1234
#13382
nem lehetett hallani*

Grr1234
#13381
Egy tantárgyból azért lettem tavaly négyes, mert egyszerûen nem lehetett gyökerektõl azt amit a tanár mondott. Szerencsére tizedelõdött az osztály, ha értitek mire gondolok. <#finom>

Na de ez nem ide tartozik.

#13380
Egyvalamivel nem értek egyet, ha elvégezted a sulit és saját vállalkozást kezdesz, vezetõ beosztásba lépsz, vagy adminisztrációra kerülsz az az alap, hogy az excel-t és word-öt esetleg acces-t kívülrõl fújod (menükártyát <#hamm>,körlevelet,korrektúrát). A photoshop-ot el is felejtheted, mert vagy nem veszik meg, vagy dolgozhatsz vele munka után otthon, azt meg csaknem fogsz. <#nemtudom>
Én az Autocad-al jártam így.

Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta.

Grr1234
#13379
+1, sok a gyökér gyps.

Lupous
#13378
Igen elkezdõdött a suli..és igen ez rossz dolog, mert nem csak hasznos dolgokat "tanulunk" (Tanítanak)...rengeteg gyökér osztálytársam van a barátaim kivételével (kb 3-4)...és velük nem csak suliban talizok szerencsére..de így hogy hallgatni kell a balfaszok humorizálását óra alatt amitõl persze se figyelni se tanítani nem lehet...nos ez valahogy nem jön be az olyan normális és értelmes embereknek mint és :S...+ha tanulnánk a suliba nos akkor kb minden rendben lenne de most azért ott lenni (Mint ma is pl) hogy semmi hasznos történt volna 6 órán keresztül...nos kösz de mi ez ha nem rossz (oké inkább mint dolgozni...de ott legalább a semmittevésemért is fizetnek 😄)
meg pl holnapi napom: ofõ, két számolós tantárgy + marketing...és dupla számtek...ezeknek kb akkor van értelme ha valóban tanítanak , ofõ az úgy ahogy van egy baromság...a számtek meg ...nos itthon is tudok netezni...vagy menükártyát készíteni(De persze photoshoppal azt nem leheet...mert az túl egyszerû lenne...neeem használjuk a worldöt meg az excellt...mert az milyen fasza már igaz hogy kb egy hányás lesz a végeredmény de aaz akkor is 5ös...)...hejj kicsit kibuktam de eez van 😄...legalább jó hír hogy a fizimbõl fogok venni egy fasza fejhallgatót (Szóljon a metál a buszon is jól 😄)...a többit meg elverem jól BF re meg haverokkal sörözni 😄

Grr1234
#13377
3780 score seaside skirmishen. <#finom>

Grr1234
#13376
Jé ezen csodálkoztam... ugye bár Daily mission a fly dayes volt, az az 75-t kell sebezni repülõvel. 53 DMG már megvolt, a gyerek beleesett repülõvel a vízbe, én elkezdtem lõni a repülõt, az felrobbant, és megadta a küldetést. 😄

SzLehel
#13375
nekem csak az a jó hogy ott vannak a barátaim,mert itthon nincs sok gyerek

a mamám tanította!

Grr1234
#13374
Kaptam ilyen suckerpunh izét. 😛