Battlefield Heroes
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
a mamám tanította!
Lehet akkor még nem irkolásztam itt
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
a mamám tanította!
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Írtam hozzá gyors cikket(bf.hu-ra), csak sajna átfutási idõ...
De ezt te már tapasztaltad Lupous 😊
Mind1 gondolom este kint lesz.
De itt megpróbáltam még egyszer...és valami olyan üzit adott a oldal hogy próbáljam meg késõbb beváltani...remélem jó lesz otthon 😄
(Addig meg szorítsatok jól 😄...egy órán keresztül még itt aszalódok a gyíkok között 😄)
Na de ez nem ide tartozik.
Én az Autocad-al jártam így.
Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta.
meg pl holnapi napom: ofõ, két számolós tantárgy + marketing...és dupla számtek...ezeknek kb akkor van értelme ha valóban tanítanak , ofõ az úgy ahogy van egy baromság...a számtek meg ...nos itthon is tudok netezni...vagy menükártyát készíteni(De persze photoshoppal azt nem leheet...mert az túl egyszerû lenne...neeem használjuk a worldöt meg az excellt...mert az milyen fasza már igaz hogy kb egy hányás lesz a végeredmény de aaz akkor is 5ös...)...hejj kicsit kibuktam de eez van 😄...legalább jó hír hogy a fizimbõl fogok venni egy fasza fejhallgatót (Szóljon a metál a buszon is jól 😄)...a többit meg elverem jól BF re meg haverokkal sörözni 😄