Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Pra
#13473
Ha ez a 700bf tényleg bejön, akkor minden karimnak megvan minden fontos fegyver.
Igazából már csak a soldier várja a fegyókat 😊

#13472
így jártál. :p

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#13471
Istenem... ha elsõ látogatásomkor poénból nem 1-t írtam volna be Agenak, akkor betudtam volna lépni, és most lenne 700 BFem. <#falbav> Utána meg már nem engedett fel Gunclub oldalára... csak amikor kitöröltem elõzményeket, de ahhoz lusta voltam akkor, most meg már késõ. <#gonosz3>

#13470
Szerintem nem kapsz kodot, ha szepteber 1 utan, léptél be gunclubra... tomonor is irta, szeptember eggyik kell belépni, akkor kapsz bf et ugyhogy énsem kapok, tuti

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Pra
#13469
Nemtudom... az én tagsági dátumom számomra érthetetlen <#whatever>
semmihez nem tudom kötni:
2009.08.28.

Grr1234
#13468
Értem. És ilyenkor azt nézi, hogy mikor léptem be a GunClubra, vagy, hogy mikor regisztráltam BFH-ra?

Pra
#13467
Ha beléptél a heroes acc-al az elméletileg ugyan az mintha reggeltél volna ,mert az EA rendszere felismer.

Grr1234
#13466
Na szóval azok is kapnak kódot akik nem regisztráltak külön a GunClubra, csak beléptek a BFH-s accal? Erre még nem kaptam választ.

Grr1234
#13465
<#taps>

#13464
ne vedd sértésnek<#pias>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#13463
😞 gyengék vagyunk😞 GRRRR1234 te meg hülye vagy<#mf2><#nevetes1>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Pra
#13462
Megtalátam a leveleim között


Amúgy nem gondolod ,h ekkora balfasz az EA ,h 5regre majd ad neked 5*700bf-et... hahaha

Grr1234
#13461
Gyengék vagytok... nekem 5 regisztráció van gunclubon, meg még haveromnak is van 3 vagy 4, de õ már nem BFH-zik. 😛 😛 😄

SzLehel
#13460
Tomonoros póló xD

a mamám tanította!

#13459
😮 Most nézem nemis 2 hanem 3 van regisztrálva😛

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

#13458
Nekem van regisztrálva 2 gunclub<#beka3> Majd lehet eladom a bfh karakteremet így 1400 bf-el együtt... Szerintetek lenne rá vevõ?

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

Grr1234
#13457
És akkor miért nem kaptunk még 700 BF-es kódot? :S

crackyS
#13456
Én aug 11 óta vagyok tag.<#ravasz1>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#13455
Belépsz EA gunclubra, ott "Update your EA account", (felül a fos színû izé felett)és ott lesz a "My Info"-ban a 2. izé.

Lupous
#13454
Asszem az APB ben is ilyen téma lesz 8mármint ilyen ruhakészítés izé :S..és ott gecijól meg van csiálva 😛

Lupous
#13453
Te ezt hol látod? :S

#13452
Pedig muris lenne, olyan pólóban rohangálni, amin a fejem van rajta... XD

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Grr1234
#13451
Hé... Nekem azt jelzi EA gunclubnál, hogy Tag a következõ dátumtól: 2010.08.26. Akkor fogok kapni BF-et? 😄

Grr1234
#13450
És mondjuk nem lenne unlimited változat. Vagy lenne, de 4k BF felett.

#13449
hidd el, az engine miatt nem lehetséges. De még ha lehetséges is akkor sem fogja az EA berakni, mert nem érné meg neki. Vagy egy módon végülis megérné: ha kb 500 BF-ért 1 hónapig lehetne bérelni. Na akkor megérné neki, amúgy nem.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13448
Ingyen 700 bf???? hmmmm... biztos megfenyegették az EA-t<#nezze><#eplus2>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Lupous
#13447
Oh zsír nekem az már egy jóideje ki van pipálva...kíváncsi leszek erre 😄 (Az EA-tõl ingyen kapni bármit is nos nagy szó)

Grr1234
#13446
És az nem számít regisztráltatnak az EA gunclubra ha betudok lépni BFH-s accommal?

Lupous
#13445
Jah igen kösz a választ...kicsit lassan néztem vissza 😛

Lupous
#13444
Szerintem nagyon is lehetséges+ nem egy ea játékban van már hasonló (Az más kérdés hogy az ea nem fogja megcsinálni szerintem :S)
Tomonor te...megtudnád mondani hol látom hogy pipáltam e a EA gunclubbot vagy nem?...egyszerûen nem találom (Am...BFBC2 kell ehez a ginciklubbhoz?...vagy nem?...nekem ugyanis nincs)

#13443
nem csak az amcsik kapnak. Eddig az amcsik kaptak. Ahhoz hogy kapjál emailt 700 BF kóddal, a következõ feltételnek kell meglennie:
-Regisztráltál a gunclub-ba szeptember 1.-je elõtt
-Az EA fiókodba pedig ennek pipálva kell lennie: E-mailt kérek az EA termékekrõl, hírekrõl és eseményekrõl.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13442
nem lenne rossz, de sajnos nem is lehetséges. Nagyjából ez azt jelentené, hogy minden egyes megvásárolt ruha után kéne egy kódrendszert implantálni az EA-nak, + feltölteni a ruhákat stb stb, a lényeg hogy nem lehetséges.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#13441
SzLehel
#13440
Grr csapatban kell játszani 😉

a mamám tanította!

Grr1234
#13439
Miért kell a 28-as BF vásárlónak 12-es kis izék ellen játszania...?

#13438
Látod,? Amerika az ígéret földje😄<#mf2>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Grr1234
#13437
Én azt olvastam, hogy csak amcsik kapnak... nem igaz, nekik van Dr Pepper, nem elég az nekik? 😞 Minket meg kihagynak a jóból.

SzLehel
#13436
még mindig semmi 😞

a mamám tanította!

#13435
Ha én a regisztráció után állítottam be akkor kapok ímélt?
Mert jól jönne egy kis bf 😄
Lupous
#13434
Engem is érdekelne asszem...mert nemtoom mintha beállítottam volna valamit....de fasztudja nem vagyok benne biztos 😄...szal valaki világosítson fel plz 😄 (a múltkor amikor írtátok a gunclubb témát rögtön megnéztem...de nemtoom nem rémlik hogy hol volt pipálás :S)

Zero07
#13433
hol lehet hírlevelet kérni?

Zero07
#13432
azt hogy lehet szerezni?

crackyS
#13431
<#mf2>
Most CC-n royal spawnon mentem pár kör jeppel....15 kill 0 death 😄 csak road kill

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#13430
Hát igen... a núb a núbokkal érzi jól magát. 😄

crackyS
#13429
húh de jót hülyültem nubokkal VV-n....tudjátok vannak a házaknál ilyen kis erkélyek, áll a royal gunner, és lõ, oda megyek mellé, lövöm én is azokat, amiket õ lõtt, (csapattársaiomat) egy 5mp-be biztos telt neki mire felfogta hogy nem vele vagyok 😄 meg nem lövõm, hanem integet neki...20% vissza integet és õ sem lõ 😄 utána meg freefrag <#pias>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#13428
technikai okok miatt nem küldték még a kódot. Az teljesen mindegy ha amcsinak regisztrálsz, ha nem, az ip-det nézik.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#13427
Az a furcssa ,h a gun club oldalán semmi infó nincs <#whatever>

Megnéztem, szerencsére én kipipáltam az emailes rublikát acc beállításnál,
viszont megint sajnálom ,h nem amcsinak regeltem...

ami éredekes:
Tag a következõ dátumtól:2009.08.28.
Nem akkor regeltem sem az EA, sem a EAgunclub, de a heroes-ra sem..

#13426
reportolod, videoval, vagy elviseled ezeket a buggereket

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

crackyS
#13425


ilyenek ellen mit lehet tenni?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#13424
nem, gunclub tagság kell

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.