Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zero07
#13523
Lopakodó végre megvan most este fórumon negyed óra alatt lezsíroztam elmentem fürdeni visszaértem és megvan 😄

#13522
jó figyelj, ha akarod el is hallgathatok örökké, de akkor azt ti szívjátok meg.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13521
bazz+ te!<#puszi><#pias><#lookaround>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#13520
bazz+, nyugodjatok már le, mondtam hogy technikai okok miatt valószínûleg csak jövõ héten fogják a nem amerikai játékosok megkapni a levelet.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13519
Most nézem:
"Mc4 pointed out that you probably need to have other BF games on your account. Seems logical to me."
Magyarul, kell hogy egy másik Battlefield játék regisztrálva legyen gunclubon, hogy kapjál 700 bf-et. Köcsögök.

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

#13518
Segítene valaki megfogalmazni angolul azt, hogy regisztráltam már rég a gunclub-on, a hírlevél is ki van pipálva, de se nem hírlevelet, se nem kódot nem kapok, mert szar a citromail? El szeretném küldeni egy adminnak. Köszi.

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

#13517
legalább 1ik emailemen kivolt, pipálva, söt a másikon is, mert eztaz action heres hilevelet is megkaptam...

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

SzLehel
#13516
lehet hogy azért nem kaptatok mert nem volt kipipálva az EA hírlevél kérés

a mamám tanította!

Grr1234
#13515
Zero, lehet van egy kódom számodra, de még meglátjuk mi sül ki belõle. 😊

crackyS
#13514
én sem kaptam sehova semmit...

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#13513
Nem értem, nekem nem kültek semmien gunclub regisztraciot, emailen, AZ EA megnéztem másik Emailem, azonsem kaptam Gunclub reklámot...

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Grr1234
#13512
Jah. Azok mennyibe kerültek?

#13511
csontváz és zombi
Grr1234
#13510
Miféle maszk?

#13509
az ingyen kódok kivételével valószínûleg minden lesz.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13508
Amúgy ebben az évben is lessz halloweenkor maszk+ikszpé búst vagy karácsonykor ingyen kódok?
#13507
kellõképen küldött az EA hírlevelet arról amikor megnyitották a gunclubbot, ráadásul magyarul is.

Az már a te hibád ha nem olvasod az emailjeidet.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

SzLehel
#13506
volt róla videó is Zsolt

a mamám tanította!

#13505
De hogy a francba lépjek be ha aztse tom hogy létezik..
Grr1234
#13504
😄

#13503
ez a feltétel. lol.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13502
Kötsög EA.
Ha nem lépsz be a legkisebb bizbaszukba akkor már nem adnak kódot:@
SzLehel
#13501
engem most nagyon lázba hozott ez a bf kód,kb fél óránként nézem az e-mailjeimet 😄
csak az a baj hogy nincs benne olyan 😞

a mamám tanította!

Grr1234
#13500
Én se kaptam...

#13499
Ha nekem a regnél azt jelzi hogy 2010 03 03 kor regeltem akkor kapok BF-et?
Grr1234
#13498
Zero, ami van most az mind kell. 😞 De ha lesz több szólók!

Egyébként meg Dr Pepper.comon kijelzi a Prizeknél a ruhákat,szal nem tudom, honnan vetéttek ezt...

#13497
Én 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#13496
én is akarom 😊


Grr1234
#13495
De most miért kellet ezt csinálniuk? Pont amikor nyertem 3 kódot...

Zero07
#13494
700bfért adnék dp kódot

#13493
na! Kapsz ingyen 700 bf-et!!!! Viszont elvesszük a dr pepper settet, XD vaalamit valamiiéééééért<#pias><#vigyor2><#alien2><#gun><#boxer><#violent><#mf1>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Zero07
#13492
Tomonor

crackyS
#13491
lol, miért nem lehet ruhára váltani? és ki az a hülye aki hátérképre váltja?😄

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#13490
de, sajna.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#13489
nyehhehehhhe

Grr1234
#13488
Nemár?

#13487
az a legnagyobb gond, hogy a dr pepper most nem is ér semmit, mert levették a ruha promóciót, jelenleg csak háttérképekre lehet beváltani a dr pepper kódot.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13486
ÁÁÁÁÁ jovohét végére.... szerinted ha megkapja mindneki 700 bf-et vár jövöhét végéig, hogy ÁHHh nem aktiválom be hátha valaki ad érte 1 PEPPÖRT <#pias><#nevetes1><#nevetes2><#banplz> ahogy megkapják rögtön beváltják... sztem

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Pra
#13485
akkor már inkább:
ez

Grr1234
#13484
Sejtettem. Szerintem senki se cserélne 700 BF-et 1 paprikára. Na mindegy, megpróbálok szerezni többet jövõhét hétvégére, és akkor majd fórumon tárgyalok valakivel.

Zero07
#13483
te adsz peppört?akk kössz nem

Zero07
#13482
-_- én a gunclubnál nem láttam ilyen opciót

SzLehel
#13481
még meg se kaptátok a bf kódokat és már cserélgetnétek? 😄

a mamám tanította!

Grr1234
#13480
Adok érte egy peppört. 😄

#13479
ha tudsz olvasni, akkor tudnod kéne.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Zero07
#13478
am én majd cserélnék ha ez igaz 😊

Zero07
#13477
am hoo lehet gunclub newlettert kérni?

Grr1234
#13476
Valaki cserél 700 BF-es kódot Dr Pepperre? És ha igen, akkor mennyi paprika kéne? :S

Zero07
#13475
szal ha gunclubon szept 1 elõtt bejelentkeztem EA accal akk kapok bf-et?jó lejnne.
na kipróbáltam ezt a metin2-õt nem tom mi olyan jó benne de ma én is egy pár órát eljátszottam vele, de rákéne hagynom mer itt a bfh 😞

Grr1234
#13474
Így. 😞