Battlefield Heroes
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://www.youtube.com/watch?v=NwFY9nG4JM8
Egymillióan a magyar esportért!
Generation 1: Unsung Heroes - Pre
Season 1: Chronicles of Wheatley
Season 2: Chronicles of Nicolai
Season 3: Death Raiders
Generation 2: Unsung Heroes - Tie
Season 1: Loose Ends
Season 2: Chasing Ghosts
Season 3: Reunion / Revolution
Season A: Chronicles of Tomonor
Season B: Chronicles of Xsear
Season 4: Final Fury
Generation 3: Unsung Heroines - Tri
Season 1: Southern Strike
-A 2. generáció lesz elõször kiadva.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Off.: a hétvégén palotai napok voltak 😄...így ez volt a oka hogy nem voltam itt 😄...(Deh jó is volt...beba******mint a büdösszar <#pias>#pias>)
On:
Zero: Köszi 1000 millió hála már összevissza kerestem...már rántok is le egy diszkográfiát 😄
Aztán...jujujj...alig várom a 700 bf et 😛...most talán beruházok valamelyik long range fegyóra mg, vagy smg...esetleg egy cheeser
Tomonor: a regényedet is gecire várom már 😛
Pra! az a jeepes téma biztos jóság volt 😛...kár hogy nincs videó :S
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
nem is biztos ,h sokat ölök ,de nem halok , és rengetegrengeteg pontot szedek össze...
ráadásul mivel BBvel gyengítek mindenkit a royal oldalról, a csapatom kurva nagy elõnyben részesül.. néh besétálok healelni, aztán vissza fedezékbe BBzni.
Valaki aki jól tud angolul, lefordítaná magyarra? Kösz. 😊
Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.
Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
: D <#gonosz1>#gonosz1>
Kicsit bele fájdult a fejem és a szemeim is kivannak <#circling>#circling>
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
..bah, látszik hogy tegnap túlóráztam.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
nagyon nagy Fun Jeep War-t toltunk az imént tcc-n...
maj 3orás 4kör , de kurva élvezetes móka volt
Royal oldalon 3kört nyertünk 😊
\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
