Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

phiton
#13573
Itt egy videó a jeepwarról. Nem mi vagyunk rajta, de így elképzelhetõ mirõl van szó
http://www.youtube.com/watch?v=NwFY9nG4JM8

Egymillióan a magyar esportért!

#13572
apropó, ilyen formában fog megjelenni a novella:

Generation 1: Unsung Heroes - Pre
Season 1: Chronicles of Wheatley
Season 2: Chronicles of Nicolai
Season 3: Death Raiders

Generation 2: Unsung Heroes - Tie
Season 1: Loose Ends
Season 2: Chasing Ghosts
Season 3: Reunion / Revolution
Season A: Chronicles of Tomonor
Season B: Chronicles of Xsear
Season 4: Final Fury

Generation 3: Unsung Heroines - Tri
Season 1: Southern Strike


-A 2. generáció lesz elõször kiadva.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13571
Pont azért.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#13570
Minek egy karakterre kard? Szerintem tök gayos.

#13569
én speciel elõször megveszem azt a kardot amit mindig is szerettem volna, aztán veszek egy soldier supply dropot. Ha netán sikerül egy über smg-t szereznem, akkor sikerült megspórolnom 145 BF-t. Amúgy ha nem jön be, még mindig meg tudom venni a long és short range SMG-t.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#13568
😄
Mindenkinek kell az a 700bf... hacsak nem adsz minimum 50 peppört.

Zero07
#13567
de ha netán én nem kapok vki majd tudna szerezni akinek pl már van bfje amúgyis?

Grr1234
#13566
Am fegyokat. Ez 1 értelmu.

Zero07
#13565
http://www.battlefieldheroes.com/en/forum/showthread.php?tid=165423

Grr1234
#13564
Akkor már nem is kell, hogy adjak neked egy kódot. 😄

Zero07
#13563
ha netán megkapjuk azt a 700bf kódot ti mire költenétek a helyemben? (3 dr pepper szett megvan ez fix megvan 1 kódom ami sztem 99% hogy mûködik)?

Lupous
#13562
Hejj!
Off.: a hétvégén palotai napok voltak 😄...így ez volt a oka hogy nem voltam itt 😄...(Deh jó is volt...beba******mint a büdösszar <#pias>)
On:
Zero: Köszi 1000 millió hála már összevissza kerestem...már rántok is le egy diszkográfiát 😄
Aztán...jujujj...alig várom a 700 bf et 😛...most talán beruházok valamelyik long range fegyóra mg, vagy smg...esetleg egy cheeser
Tomonor: a regényedet is gecire várom már 😛
Pra! az a jeepes téma biztos jóság volt 😛...kár hogy nincs videó :S

#13561
ezt megtartom a regénybe.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#13560
Lassú sniper + lvl 5 PS meg ha úgy tud lõni mint mondjuk N2Dx, akkor észre se veszed, hogy meglõttek, már feküdsz... 😄

Pra
#13559
110hp-ra nem elég a heccsát 😄

Pra
#13558
Átmenetileg nem elérhetõ az a tartalom amit akarsz.

Grr1234
#13557
... és akkor jön egy commando, aki tudja a dolgát és... BUMM HECCSÁT. Ez így szokott menni. 😄

Pra
#13556
Soldierrel ha long rang smg van nálam, akkor MM a legjobb nat oldalon, ki se megyek a harcterre max a középsõ falig, és BBvel kempingezek...
nem is biztos ,h sokat ölök ,de nem halok , és rengetegrengeteg pontot szedek össze...
ráadásul mivel BBvel gyengítek mindenkit a royal oldalról, a csapatom kurva nagy elõnyben részesül.. néh besétálok healelni, aztán vissza fedezékbe BBzni.

Grr1234
#13555
Note that the uniforms prizes have been temporarily disabled for redemption. They will be back shortly.

Valaki aki jól tud angolul, lefordítaná magyarra? Kösz. 😊

Grr1234
#13554
Csemege? 😄 <#nevetes1>

crackyS
#13553
wow hogy jöttél rá?😄 egyébként megoldottam, rá nyomok egy blastot onnan meg csemege<#gonosz2>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

SzLehel
#13552
mert közelrõl nem long rangel kell lõni 😄

a mamám tanította!

crackyS
#13551
yehaa soldierem elérte az 1milla scoret<#pias> kipróbáltam lr smg-t egész jó..bár ha egy gunner nagyon közel jön az megizzaszt 😄

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#13550
Most nekem is be van lassulva egész BFH.

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#13549
Ez nemigaz, mar 4 szerverröl ledobott magas ping miatt 5 megás netem van és laggol ez a szar

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Grr1234
#13548
Röviden nálam a longrange maradjon a commandoé. <#pias>

Grr1234
#13547
Én is próbáltam már long range SMG-vel, de nem igazán jött be. Gunnernek egyszer vettem egy longranges machinegunt, az egész jó volt, de... cheeser még is jobban tetszett.

#13546
El is neveztem Tomonor's Swift killer 😄

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

SzLehel
#13545
váltsd be õket háttérképre Grr <#eplus2>

a mamám tanította!

#13544
Pra!: igen, long range SMG<#gun><#violent><#csodalk><#eplus2>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Grr1234
#13543
Van 2 kódom amit tisztességesen szereztem, erre hasznavehetetlenek...

/jk

Grr1234
#13542
Mikor lesznek újra bent a Dr Pepper ruhák? :S

Grr1234
#13541
Szépséges jó reggelt.

davis98
#13540
<#taps> Az igen :! 😄

nickname: doki09

Zero07
#13539
már ha kapunk. amúgy ezen jót röhögtem. tegnap Listián mivel már csak 45 creditem volt licitáltam egy bfh-s poszterre és nyertem
: D <#gonosz1>

davis98
#13538
De jó lesz egy kis bf 😊

nickname: doki09

Pra
#13537
10,5óra játék pár perces szünetekkel.
Kicsit bele fájdult a fejem és a szemeim is kivannak <#circling>

Pra
#13536
long range smg ? 😄

#13535
egyébként jo hogy észrevettem mien fegyverrel nyomulsz soldiereddel, elkeztem azzal, és jol megy😄 a soldierral az aprítás😊

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#13534
Nem úgy értettem tomonor mitgondolsz minek a smylei?😊

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#13533
*menjek

..bah, látszik hogy tegnap túlóráztam.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#13532
Kár ,h kihagytad, voltak nagy vigyorgások 😄

#13531
jah, mondta illuminati nekem hogy én is mennyek, de valahogy nem volt kedvem.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#13530
nem jól értelmezted 😄

Pra
#13529
Fuhh gyerekek,
nagyon nagy Fun Jeep War-t toltunk az imént tcc-n...
maj 3orás 4kör , de kurva élvezetes móka volt
Royal oldalon 3kört nyertünk 😊

#13528
Bocsi, de én Pra hozzászólását úgy értelmeztem hogy õ már megkapta...

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

SzLehel
#13527
úgy van

a mamám tanította!

Zero07
#13526
nagyon igaza van. Tomonortól kapjuk az infókat elsõ ízben. mire te az elsõk közt fölfedezel, kipróbálsz valamit õ már itt rég le is írta. ezzel télleg csak mi szívnánk meg mert a jó dolgoknak amik vannak bfh-ban 80%-ról lecsúsznánk szal ne bántsátok mert különben mehettek a sarokba!

#13525
nyugtatonak itt eggy kis video... ha forgalomban elakadnál, jol jön dühlecsillapításnak😄

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Grr1234
#13524
Hagyjátok már abba ezt a bazzpluszozást... nem tudjátok normálisan "megbeszélni"?