Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Pra
#13623
vicces volt olvasgatni ,h arrol vitatkoztok ,h mi legbuzisabb téma bfh-ban 😄

másik...
el sem tudom képzelni ,h fizikai munkát végezzek napmintnap, azt meg ,h korán kelni... pffejj.
Remélem soha nem hoz a sors olyan helyzetet ,h ilyeneket kelljen csinálnom.

Grr1234
#13622
sztem te nem tanultál fizikát... 😄

#13621
annyi kiló vagy amennyinek érzed magad 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13620
jah, ezt olvastam a bashun.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13619
LLOL! ezt olvassátok:

Ez hihetetlen... Bent vagyok a tescoba a haverjaimmal... piát veszünk...
erre mondom nekik kimegyek megkönnyeztetem a hernyót. bemegyek a wc be és mit látok benn??XD
két fullra beszívott csávó egy wc kefével(mellesleg tiszta kula volt a kefe) és egy wc pumpával kardoznak miközben az egyik csávó kiabálja
ÁLLJ ÁT A SÖTÉT OLDALRA LUKE...
Azt hittem ott hugyozok be😄 de nembirtam kihagyni odakiabáltam nekik... Vader nagyúr a királyXD
erre abbahagyják a kardozást és felém fordulnak majd egymásra néznek és elkezdenek orditani... NEM VAGY AZ APÁÁNK!!!!
na ennyi elég volt elkezdtem kiszaladni és futottak utánam a wc kefével és a pumpával 😄DDD azt az 1. biztonságiõr ráugrott az egyikre és a másik meg aztmondta: Invázióóó vissza a hipertérbe és fejbebas*ta a biztonságiõrt a kefével majd elszaladt... Na azthittem hogy a folyosóra pisálok a röhögéstõl....

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Lupous
#13618
Hmm.hát ha igaz a 120 kilós mítoszod...akkor a létra nos...jujjujj...vigyázz magara bazzz 😄

#13617
huhh hát én most pénteken majdnem kizakóztam az erkélyen létrástól.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13616
Sajna én tudom. Sajna. xD

Hidd el, én szívesebben lennék programozó, vagy web designer. Ám abból magyarországon nem lehet éppen megélni.

Én klímaszerelõ vagyok amúgy. 50%-ig villanyos vagyok én is.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13615
Bocsi megint eggy off: nem egszer dolgoztunk födémen, egész nap ami elég szar mert állandóan eggyensúlyozni kell.... a nap végére, már majdnem felnyársaltam magam a vas födémen ugy kivoltam<#csodalk> a munkatársam rántott vissza, az nap 2 szer el is estem a födémen de nap végére kaptam 1 sört<#pias>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#13614
MUnka! NE is mondjátok😞 holnaptol nekem is kezdödik a falbontós rázós, idegölö villanyszerelés <#pias> az a baj több jó arc is el lett kuldve a tszer bt-töl 😞 az is aki bevitt engem kocsival reggelente öt birtam a legjobban erre kirugják <#idiota> ugyhogy, minden reggel hajnali 3-kor kelhetek hogy elérjem vonatot<#eplus2> egyébként az a fura, hogy amiota szakiskolás vagyok, (9,10-et szakközépben végeztem el,) mikor reggelente megyünk teherautoval dolgozni pestre stb fõleg télen rossz a fagyba hidegbe kint jégkockává fagyni(gondolom tomonor tudja miröl beszélek😊) akkor látni a sok iskolást táskával amint várják a buszt, és arra gondolok, ök belese tudnak gondolni milyen nehéz is a munkás élet tehát ennyiböl büszke vagyok magamra, hogy dolhozhatok építhetek, még mésok az iskolapadban ülnek, és nem tudják milyen fáraszto is az igazi munka
<#falbav> Huha johosszu OFF <#nevetes1>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Grr1234
#13613
Zero, akkor nem kell már DrPepper kód?

#13612
úgy ám

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#13611
Hmm...mert te olyan nagy öreg vagy...mi?!<#pias>

#13610
mai fiatalok nem gondolkoznak logikusan.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

crackyS
#13609
eltudnám képzelni, ahogy azt mondja közben, hogy irgum-burgum...lol😄

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#13608
a royalos taunt nagyon érdekes..😄

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#13607
<#wow3> Jajj, hogy belém kell kötnie állandóan. 😊

#13606
úgy gondolkozz el rajta. Szakmunkás vagy, bontod a falat, a fele rád omlik. Le kell seperned magadról a kezeiddel.

Megteszed.

Ettõl buzi vagy? Mert nekem a péntekem csak ebbõl állt. Meg faláttörésbõl.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13605
na az pont nem buzis. Át kéne értelmezned hogy mit is jelent pontosan a gay.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#13604
Az a emote kéne ami szedi le magáról a port... valami brush it off... az jó gayos 😄

#13603
azt már sajna nem lehet megvenni 😄

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13602
talán még a flex muscles emote is illene hozzá.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

SzLehel
#13601
vegyél hozzá még olyan szívecskés alsót ><

a mamám tanította!

#13600
KriszeszHUN az acc nevem

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#13599
tomonor a karakterednek márcsak egy ostor, és poráz kéne😊 plussz a taunt emotéd LOL a roylok fejvesztve menekulnének <#conf><#csodalk>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Grr1234
#13598
Kriszesz milyen néven vagy BFH-n?

#13597
nekem most mindenem megvan fegyverek dr pepper ruci, lehet egyzser még beruházok, több bf re de eggy ideig nem

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#13596
ha egyszer lesz elég BF-em, a poén kedvéért meg fogom venni ezeket az itemeket, hogy pont így nézzek ki (szeroid felsõtest + pucér alsó, plusz még megveszem hozzá a Taunt emote-ot mert az olyan jó buzis hangot ad ki)

De fogom bírni akárhányszor megölök egy royalt XD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#13595
Hmm akkor nemigen van választásod...MEG KELL...VENNED 😄

Lupous
#13594
Jujujjujj...<#zavart2> cunci de biztos 😄 (Nem jelölném vissza az kurvaélet 😄)

#13593
ha annyira akarod tudni, akkor megmondom, hogy az unsung heroes szempontjából, ugyanis az a kard a történet egyik kulcseleme.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#13592
Nekem pl minden vágyam egy jobbfajta japán kard 😄 (Katana)....és ha nem fogod fel a jelentõségét, szépségét egy ilyen tárgynak az a te bajod!

Grr1234
#13591
Jajj... múltkor olyan Royalost láttam, hogy inkább nem rakok mugshotot, mert hányni fogtok... 😄

Lupous
#13590
Hát...khm nemtoom...szerintem nem (De persze lehet)...de nekem inkább az jut eszembe róla hogy éppen a csajnál volt amikor megjött a másik faszi...és hát nem tudott felöltözni jól szegényke 😄

Grr1234
#13589
Jah és nem értem miért kell rá rakni azt a kardot, akkor már inkább töltényes izé. Ebben a korban már vannak fegyverek, akkor kinek kell egy KARD? 😄

#13588
akkor mit szólnál ehhez:

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#13587
LOL csak hogy tisztázzuk...nat nem gay (Sõt kigyúrva kigyúrtnak is néz ki)...ellenben royal dagadt (Sõt kigyúrva még dagadtabb 😄)...ami elég gay.
+az meg hogy egy ilyen "eseményhez" kötve ítélsz meg bármit...nos khm...nemtoom de szerintem nem éppen ésszerû cselekvés.

Grr1234
#13586
Itt egy mugshot, hogy jobban eltudjátok képzelni... 😄

Hát nem gay? <#nevetes2>

Grr1234
#13585
Hát... bennem az az emlék maradt meg, amikor egy naked leges kigyúrt pólós nationalos commando karddal az oldalán ölt meg... most magyarázd meg, miért ne a "gay" szó jusson eszembe a BFH-s kardról... 😄

Lupous
#13584
egy kard mitõl lenne gay?...de most õszintén...? A történelem során az egyik legtöbbet használt harcászati eszköz (fegyver)...amit a tökéletességig fejlesztettek 😄...vagyis nem gay...(De persze cáfold meg ...ha tudod 😄)

Zero07
#13583
a kard mé lenne buzis? <#merges3>

Grr1234
#13582
Miért is?

Grr1234
#13581
Én commandómnak vennék super kést meg valami emotet. Vagy pedig soldierembe ruhákat.

#13580
Sarpshooter vagy Stolen Pisqueaks Dapper/popper+Edgar's Elite Jacket 😄 vagy supplay drop (ramélem valami fegyót kapok) ha igen akkor valami gatya+póló/inge vagy mitoménmi xD
Lupous
#13579
Ehh...te hülye vagy<#ejnye1>.

Lupous
#13578
Hmm jól fog kinézni (Megnéztem 😄)...én is vennék iylen hosszú kabátot de sajna a commandant nem jön be mert van nyakkendõ meg ing alatta :S...a vámpíros gecijó volt, de sajna kivették (Szerintem haloweenkor visszateszik 😄)...vagy valami olyasmi ami a royaloknak is van az jo lenne...de persze nem olyan fos színekben 😄

Grr1234
#13577
Remélem én is kapok 700 BF-et. 😄

Zero07
#13576
én akkor kommendant kabát és ász csizma meg a többi alpineres cucc (az oldalsó és a háton lévõ fos nem) meg egy túrórudolf

SzLehel
#13575
ha megjön a kód én ezeket veszem majd:
-tommy's typewriter
-elit mellény
-lõszeres öv
-fekete bakancs
meg az összhatás kedvéért az aviátor barna nadrág
és egy szép soldiert kapok 😄

a mamám tanította!

Grr1234
#13574
<#eljen>