Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lupous
#13673
A royal oldalra meg inkább nem mondok megint jól semmit...a nagyszakállú olyan mint egy pedofil hajléktalan 😄

Lupous
#13672
Hmm...kb 1000 bfembe fog fájni ez az új update (HA a ruhákat nézem :S...bár lehet az 2ezer is :S)
mert:
nat kesztyû(fasza)
nat Fejkendõ(Egész jó szal nem bizti hogy meglesz majd 😄)
nat Oldaltagyó téma (Gunneremnek lehet jó lesz 😄)
de ezek elõtt be kõ ruháznom egy über cheeserre és egy long range smg re 😄

crackyS
#13671
értem kösz 😮

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#13670
medal of honour szettek

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

crackyS
#13669
Ez miaz?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#13668
Holnap jön AA 😄

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#13667
csak hogy valamit benyújtsak elsõként megint


...

ÁHH, szarjátok le, NÉZZÉTEK A SZAKÁLEMBERT!!!!!

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#13666
Én most játszottam, bigfáákinLag-ok voltak, a friendlist meg üres :/

davis98
#13665
😄

nickname: doki09

SzLehel
#13664
ez a bajotok?😄 nekem még a gépem se jó,tegnap kék halált kapott xD

a mamám tanította!

Lupous
#13663
Hmm nekem se jó valamiért a bfh :S

Pra
#13662
semmi gond,
az ilyen dolgok ösztönöznek az alkotásra 😄

da azt már nem ér másolni majd XD

Grr1234
#13661
Most már egyáltalán nincs Pet kód? Lejárt mind?

davis98
#13660
Bocs :S én hibám 😞

nickname: doki09

Grr1234
#13659
Csak nekem nem megy a BFH?

Grr1234
#13658
Te tudod... a mostani faszányos.

Pra
#13657
Én meg asszem, csainálok új nick képet magamnam, mert kísértetiesen hasonlít a tiétek az enyémre... összetételét tekintve <#mf1>

Grr1234
#13656
Megint bénáskodik BFH fórum.

Grr1234
#13655
Egyébként lassan 3 karakteremnek lesz meg mind a három Dr Pepper szet... már csak arra várok, hogy lehessen újra beváltani kódokat ruhára... 😊

Grr1234
#13654
Oké. Bár szerintem egyikõtöké még ma meglesz (nem biztos 😛 )

davis98
#13653
Nekem is 😊 Kösz Grr!<#puszi><#nyes>

nickname: doki09

Pra
#13652
Nekem ráér a kód

Grr1234
#13651
Na de én szerintem elrakom magam egy picit mostmár... Pra és Davis: Kódok alakulóban. 😉

Grr1234
#13650
majd a végeredmény úgy lesz, fõnök. <#worship>

Zero07
#13649
Look his teeth!

Lupous
#13648
Ha egymás mellé tetted volna õket egyszerûbb észrevenni a változást...amúgy nem rossz 😄

Grr1234
#13647
ja meg kifehérítettem a fogát, eme szent napon

Grr1234
#13646
árnyékök sötöbö. de még változtatom csak pihentetem a fáradt szemeim eme szent napon

Pra
#13645
Itt most mi a vátozás ? 😄
Színmélységen erõsitettél vagy mi?

Grr1234
#13644
Elsõ próbálkozáshoz képest perfecto amigo.

Grr1234
#13643
Egy picit alakítgattam mugshoton.


Összehasonlítás képen:

Grr1234
#13642
Belépsz a játékba, Store , Weapons, és ott lesz... az élettöltõ meg Widgetseknél. :-)

#13641
Valaki megmondaná hol lehet efygokat venni meg életerö töltöt stb amugy Kommandos vagyok😄
Grr1234
#13640
Davis és Pra:

Nyomjatok le egy kõ papír ollót, a vesztes kapja a kódot. Végül is mindegy, mert a nyertes is fog kapni, csak kicsit késõbb. 😄

Grr1234
#13639
Majd szerzek neked IS. 😊

Pra
#13638
Ha valakinek van felesleges pepper kódja, és jófej 😄, dobja át nekem pm-be, köszi.
...öreg vagyok én már ahhoz,h kajtassak utánna <#bdead>,
még ha valami nagy dolog lenne listiáznék meg ilyenek ,de nem az 😄

Szal köszi XD

davis98
#13637
Anyáááád!!! nagyon durva lol<#pias><#buck>

nickname: doki09

Pra
#13636
De mostmár tudjuk ,h a benzines kanna tényleg egy kibaszottnagy FASZság 😄
lol

#13635
lolwtf

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#13634
lol. 😊

Pra
#13633
Perverz effekt 😄

Grr1234
#13632
nem keverem...két külön kérdés volt

#13631
na várjál... most kevered a szezont a fazonnal?

A dr pepper és a BF kód nem ugyanaz.

A dr pepperek az utóbbi 3 promócióban mindig megszûntek a következõ promóig.

A bf kódokat egyelõre csak néhány amerikainak sikerült megkaparintania (ott se mindenkinek)

Jövõhétre várható az email újbóli kiküldése.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#13630
eddig is ígyvolt? ez mit jelent? valaki kapott már bf kodót? mikorra várható?

#13629
apropó, ezt az emailt kell majd megkapjátok a kóddal:
http://ebm.em.ea.com/c/tag/hBMgEQgB7uauvB8UgrDDui4o6OR/doc.html

Még ne örülj, ez nem az email, csak a templátum.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13628
egy zöld posztertõl hallottam én is, szal nem hivatalos. Ám eddig is így volt.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#13627
Ez kibaszás... Akkor nekem ne mondják, hogy put back shortly apja faszát... 😞

Grr1234
#13626
Micsoda???

#13625
a legközelebbi promóig nem lesznek. Szal kb novemberig.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#13624
Legyenek aktívak a peppör ruhák MOST!