Battlefield Heroes
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A royal oldalra meg inkább nem mondok megint jól semmit...a nagyszakállú olyan mint egy pedofil hajléktalan 😄
Hmm...kb 1000 bfembe fog fájni ez az új update (HA a ruhákat nézem :S...bár lehet az 2ezer is :S)
mert:
nat kesztyû(fasza)
nat Fejkendõ(Egész jó szal nem bizti hogy meglesz majd 😄)
nat Oldaltagyó téma (Gunneremnek lehet jó lesz 😄)
de ezek elõtt be kõ ruháznom egy über cheeserre és egy long range smg re 😄
mert:
nat kesztyû(fasza)
nat Fejkendõ(Egész jó szal nem bizti hogy meglesz majd 😄)
nat Oldaltagyó téma (Gunneremnek lehet jó lesz 😄)
de ezek elõtt be kõ ruháznom egy über cheeserre és egy long range smg re 😄
#13670
medal of honour szettek
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
#13667
csak hogy valamit benyújtsak elsõként megint
...
ÁHH, szarjátok le, NÉZZÉTEK A SZAKÁLEMBERT!!!!!

...
ÁHH, szarjátok le, NÉZZÉTEK A SZAKÁLEMBERT!!!!!

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Én meg asszem, csainálok új nick képet magamnam, mert kísértetiesen hasonlít a tiétek az enyémre... összetételét tekintve <#mf1>#mf1>
Egyébként lassan 3 karakteremnek lesz meg mind a három Dr Pepper szet... már csak arra várok, hogy lehessen újra beváltani kódokat ruhára... 😊
#13641
Valaki megmondaná hol lehet efygokat venni meg életerö töltöt stb amugy Kommandos vagyok😄
Davis és Pra:
Nyomjatok le egy kõ papír ollót, a vesztes kapja a kódot. Végül is mindegy, mert a nyertes is fog kapni, csak kicsit késõbb. 😄
Nyomjatok le egy kõ papír ollót, a vesztes kapja a kódot. Végül is mindegy, mert a nyertes is fog kapni, csak kicsit késõbb. 😄
Ha valakinek van felesleges pepper kódja, és jófej 😄, dobja át nekem pm-be, köszi.
...öreg vagyok én már ahhoz,h kajtassak utánna <#bdead>#bdead>,
még ha valami nagy dolog lenne listiáznék meg ilyenek ,de nem az 😄
Szal köszi XD
...öreg vagyok én már ahhoz,h kajtassak utánna <#bdead>#bdead>,
még ha valami nagy dolog lenne listiáznék meg ilyenek ,de nem az 😄
Szal köszi XD
#13635
lolwtf
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
#13631
na várjál... most kevered a szezont a fazonnal?
A dr pepper és a BF kód nem ugyanaz.
A dr pepperek az utóbbi 3 promócióban mindig megszûntek a következõ promóig.
A bf kódokat egyelõre csak néhány amerikainak sikerült megkaparintania (ott se mindenkinek)
Jövõhétre várható az email újbóli kiküldése.
A dr pepper és a BF kód nem ugyanaz.
A dr pepperek az utóbbi 3 promócióban mindig megszûntek a következõ promóig.
A bf kódokat egyelõre csak néhány amerikainak sikerült megkaparintania (ott se mindenkinek)
Jövõhétre várható az email újbóli kiküldése.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
#13629
apropó, ezt az emailt kell majd megkapjátok a kóddal:
http://ebm.em.ea.com/c/tag/hBMgEQgB7uauvB8UgrDDui4o6OR/doc.html
Még ne örülj, ez nem az email, csak a templátum.
http://ebm.em.ea.com/c/tag/hBMgEQgB7uauvB8UgrDDui4o6OR/doc.html
Még ne örülj, ez nem az email, csak a templátum.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
#13628
egy zöld posztertõl hallottam én is, szal nem hivatalos. Ám eddig is így volt.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
#13625
a legközelebbi promóig nem lesznek. Szal kb novemberig.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
