Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

s9ns
#13723
az a pálya úgy szar ahogy van. túl nagy és túl dimbes-dombos. csak a szemét commandóknak jó, még alacsony szinten is. komolyabb commandok ellen esélytelen ott játszani. ha akár 2-es bs-el magcsapod, már rá sem tudsz lõni mert domb mögé kerül.

Pra
#13722
AA a Gunnerek temetõje.

#13721
nem, az egy bug.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13720

Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta.

Pra
#13719
ja úgy tényleg nincs értelme <#fejvakaras>

Nekem mondjuk van,
és direkt csináltattam egy új másodlagos számlaszámot magamnak, internetes MasterCard-al, ami tök jó dolog, mert egy gombnyomással teszek rá lóvét a classic számlámról, így nem kell buzulni paypal, meg egyéb baromságokkal.

#13718
mer nincs pénzem se

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#13717
Miért nincs bankkártyád?

#13716
én is vettem volna ha lenne rá bankkártyám meg 20 000 forintom.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

SzLehel
#13715
úgy a jó

a mamám tanította!

Narxis
#13714
Én má vettem 10 ezer BF-et, úgyhogy nekem mindegy, hogy kapok-e vagy sem.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

davis98
#13713
Hát lesz ami lesz. Én minden esetre veszek 700 battlefundsot, aztán lehet megjön a kód és akkor lesz 1400 am. 😊

nickname: doki09

#13712
de. Én tudom mikor regisztráltam körülbelül, csak a pontos dátumot nem. Mivel tudom, hogy jóóóóóóval szeptember 3.-a elõtt regeltem, és a feliratkozásom az EA emailjeire kb egyidõs a BFH accommal, így biztos vagyok benne, hogy egyszer fogok kapni kódot. 😛

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

SzLehel
#13711
mindent megtudtál csak azt nem amit szerettél volna xD

a mamám tanította!

#13710
Módosítok korábbi állításomon:

Bill: Hi, my name is Bill. How may I help you?
: hello there
: I wanted to ask if
: I am eligable for the 700 Battlefunds in the gunclub promo (for Battlefield Heroes)
: which should be sent out in some days...
: in an email
Bill: Please tell me do you have subscribed for EA news letter & you have joined gun club .
: yep. The problem is the date.
: I'm not sure when did I registered
Bill: If you have subscribed the news letter & you have joined gun club before september 3 you will receive battle funds .
: okay, thx
: bye then. :p
(én írtam)

Igazábal most f@sz tudja, hogy mi van.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

SzLehel
#13709
az az ea accountod regisztrációának a dátuma szerintem

a mamám tanította!

Grr1234
#13708
Én igen... a legrégebbi BFH-s accom July 16-n csináltam, valamikor 4 és 5 óra között. 😄

Pra
#13707
2009.08.28. <---nekem ezt írja tagságnak...
Gun club se volt még akkor szal nam tudom 😄

Lupous
#13706
Én úgy hívnám...de most ez lehetetlen :S +nemhinném hogy van bárki aki emlékezne fejbõl rá hogy pontosan mikor regelt 😄

Grr1234
#13705
Úgy hívják, hogy memória... 😄

Lupous
#13704
és ezt honnan lehet tudni (Mármint azt hogy mikor regeltem 😄)

#13703
újabb hír a leendõ 700 BF-ünkrõl: nincs fix dátum, de aki augusztus 17.-e után regisztrált a gun clubba, az nem fog email-t kapni.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#13702
Jah van bent valami 😄

nickname: doki09

Lupous
#13701
Miértis? (Jó az elég idegesítõ hogy néha pillanatonként VIP seat miatt kidob :S) Az egyetlen magyar szerver eddig 😄...az meg hogy szinte mindíg maxos playerek vannak rajta nos ez van...legalább lehet tanulni tõlük (Illetve néha jó alázni õket commandoval 😄)

Grr1234
#13700
Akkor técécé

davis98
#13699
köhömmm.....TCC 😊

nickname: doki09

Grr1234
#13698
A TTC egy nagy szar,.

Pra
#13697
TCC is full AA a mai napon!

Pra
#13696
Pra
#13695
Grr1234
#13694
Nekem már megy BFH.

davis98
#13693
Egy new nick 😊

nickname: doki09

davis98
#13692
<#shakehead>

nickname: doki09

phiton
#13691
Van esetleg valaki akinek indult a frissítés után a BFH?
<#conf>

Egymillióan a magyar esportért!

concrete
#13690
mivan, szétrohandt a bfh ?

ICS 4.0.4 --------------> JB 4.1.0

#13689
Ezaz. És nem tudja.<#szomoru2>

Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta.

Narxis
#13688
Te vagy itt a BF szakértõ.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#13687
ezt kérdést mindig tõlem kérdezitek. És mindig ugyanaz lesz a válaszom: honnan a büdös rákba tudjam? Nem látok Ben Cousins fejébe.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

concrete
#13686
már látom 😄

ICS 4.0.4 --------------> JB 4.1.0

Pra
#13685
elméletileg már megy AA

concrete
#13684
PTE-n bugos a store, semmit sem lehet venni, fõleg ruhákat nem.
normal game-ben meg hol késik az update ?

ICS 4.0.4 --------------> JB 4.1.0

Pra
#13683
Tényleg Tomonor,
ezek a cumók, látom fegyverek is, mikor várhatók?kb?
Gondolom okt15 után...
A long-mod range fegyókat megint leszarják?

Medal of Honor webre is regizve vagyok,hírlevél meg minden 😄....,ha netán onnan is jön valami akció XD

Smithwarden
#13682
Van ujra teszt szerver, PTE.
A store viszont nem mukodik benne, remelhetoleg engedelyezik nemsokara azt is.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

#13681
desudesu

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#13680
Tomonor: ez kurva nagy 😄 ,de majdnem epilepsziás rohamot kaptam XD
A fórum sig-ed õrült linkje

davis98
#13679

nickname: doki09

davis98
#13678
http://www.battlefieldheroes.com/en/forum/showthread.php?tid=164305

nickname: doki09

davis98
#13677
Nem rosszak <#heureka>

nickname: doki09

crackyS
#13676
Jobb oldali nationalnak a nadrág jó

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Pra
#13675
Nem értelek... most jobbak a royal cuccok

Pra
#13674
Royal órás kesznyû ISTEN!
Royal fordított bézból sapi fasza.
Royal Bézs szin cipõ... végre valami jó cipõ
Royal szakáll-oakley... biztos ,h megveszem!!!!!!!!!

Nat hosszú gatya.. fasza
Nat cipõ.. fasza