Battlefield Heroes
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
http://www.battlefieldheroes.com/en/heroes/211881226
Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta.
Nekem mondjuk van,
és direkt csináltattam egy új másodlagos számlaszámot magamnak, internetes MasterCard-al, ami tök jó dolog, mert egy gombnyomással teszek rá lóvét a classic számlámról, így nem kell buzulni paypal, meg egyéb baromságokkal.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
nickname: doki09
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Bill: Hi, my name is Bill. How may I help you?
: hello there
: I wanted to ask if
: I am eligable for the 700 Battlefunds in the gunclub promo (for Battlefield Heroes)
: which should be sent out in some days...
: in an email
Bill: Please tell me do you have subscribed for EA news letter & you have joined gun club .
: yep. The problem is the date.
: I'm not sure when did I registered
Bill: If you have subscribed the news letter & you have joined gun club before september 3 you will receive battle funds .
: okay, thx
: bye then. :p
(én írtam)
Igazábal most f@sz tudja, hogy mi van.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
<#conf>#conf>
Egymillióan a magyar esportért!
Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
normal game-ben meg hol késik az update ?
ICS 4.0.4 --------------> JB 4.1.0
ezek a cumók, látom fegyverek is, mikor várhatók?kb?
Gondolom okt15 után...
A long-mod range fegyókat megint leszarják?
Medal of Honor webre is regizve vagyok,hírlevél meg minden 😄....,ha netán onnan is jön valami akció XD
A store viszont nem mukodik benne, remelhetoleg engedelyezik nemsokara azt is.
"Az internet lemaradt technologiailag..." :D
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
A fórum sig-ed õrült linkje
nickname: doki09