Battlefield Heroes
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#13773
angol tudás és megfelelõ reklamáció nélkül esélyetek sincs, csak lekoptatnak titeket.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
#13771
Ja megvan, bocsi😊
\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"
#13769
Tomonor, ez az EA live chat hol van? Guglival találtam valami terméktámogatást, de az nem chat...
\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"
Jah, és eléggé... különbözõek a vélemények a játékosoknak. Commandók szeretik, Soldierel elvannak rajta, Gunnereknek meg nem célszerû.
#13767
nos, kijött az Alpine Assault map.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
#13765
NA HY!! ALLL Gondoltam ma már bekapcsolom gépet, ebben a 3 naoban ugy kimerültem mint állat, olyan fünyiroval kellet lenyirnom telephelyet!!!! TE MOTORKERÉK van a fûnyírón, akkora. Aligl ehet tolni<#falbav>#falbav><#duma>#duma> egyébként miahelyzet??? NA? van úJ update?😄
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
#13763
Megkaptam. Örök hála az EA live chatnek, és Scott-nak. 😛
Scott: Hi, my name is Scott. How may I help you?
: hello
: i'm having a little problem with the game Battlefield Heroes and the gunclub's promotion towards the game
: As you see, they were offering us 700 battlefunds in the promitonal e-mail, however, I'm not receiving it.
: I was here with this problem 4 days ago and I was told to wait 3 days until the email arrives.
: Well this is the fourth day, and I'm getting pissed off a bit. Could you help?
Scott: I sincerely apologize for the inconvenience caused to you because of the issue you are experiencing.
: =/ yeah, I heard that before.
Scott: Can you please wait for few minutes while I check details?
: of course.
Scott: thanks
Scott: May i know which account you used to register for the EA gun club?
: the account name? RepaTomonor21
: umm... hello?
Scott: yae
Scott: I was asking for your email id.
: oh sorry
: [email protected]
Scott: thanks
Scott: Please wait while I chech for the details.
Scott: check***
: of course.
Scott: Thanks
Scott: Please wait I am still looking into your issue
: *still waiting*
: you guys take your time, lol
Scott: I am adding battle funds to your account
Scott: Please wait
: 😮 wow
: thank you very much, kind sir.
Scott: In which soldier you want to add battle funds?
: Tomonor I guess
: its shared on the account
Scott: okay
Scott: i have added 700 points to your account to soldier Tomonor
Scott: Do you have any more questions to ask? Anything else you wish to know?
: no, thank you
Scott: Thank you for contacting to me at Electronic Arts.
Have a nice day !
Happy gaming!
: dont worry, you will get a golden rated survey.
Scott: Bye
: bye
You have disconnected.
Scott: Hi, my name is Scott. How may I help you?
: hello
: i'm having a little problem with the game Battlefield Heroes and the gunclub's promotion towards the game
: As you see, they were offering us 700 battlefunds in the promitonal e-mail, however, I'm not receiving it.
: I was here with this problem 4 days ago and I was told to wait 3 days until the email arrives.
: Well this is the fourth day, and I'm getting pissed off a bit. Could you help?
Scott: I sincerely apologize for the inconvenience caused to you because of the issue you are experiencing.
: =/ yeah, I heard that before.
Scott: Can you please wait for few minutes while I check details?
: of course.
Scott: thanks
Scott: May i know which account you used to register for the EA gun club?
: the account name? RepaTomonor21
: umm... hello?
Scott: yae
Scott: I was asking for your email id.
: oh sorry
: [email protected]
Scott: thanks
Scott: Please wait while I chech for the details.
Scott: check***
: of course.
Scott: Thanks
Scott: Please wait I am still looking into your issue
: *still waiting*
: you guys take your time, lol
Scott: I am adding battle funds to your account
Scott: Please wait
: 😮 wow
: thank you very much, kind sir.
Scott: In which soldier you want to add battle funds?
: Tomonor I guess
: its shared on the account
Scott: okay
Scott: i have added 700 points to your account to soldier Tomonor
Scott: Do you have any more questions to ask? Anything else you wish to know?
: no, thank you
Scott: Thank you for contacting to me at Electronic Arts.
Have a nice day !
Happy gaming!
: dont worry, you will get a golden rated survey.
Scott: Bye
: bye
You have disconnected.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
#13761
30 a max lvl?
Nekem commandoval asszem ez az új map mostantól a kedvenc kedvenc mapom 😄...imádom...noh persze kell mellé egy jó kis csapat is aki néha healel 😄...eddig még egyszer se vesztettem rajta 😄
#13757
szerintem ne is álmodj róla.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
#13750
Benne van a licenszben is. <#nezze>#nezze>
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Nyugtalanul is lehet sírni ?! 😛
Am...Pra! miféle group lesz ez?...esetleg segíthetek valamiben benne? képek logo stb stb...?
Am...Pra! miféle group lesz ez?...esetleg segíthetek valamiben benne? képek logo stb stb...?
#13747
állítólag ha péntekig nem jön email, akkor nyugodtan lehet sírni a tech support-nak.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
nem xD innen le lehet tölteni
a mamám tanította!
#13743
azt hittem fizetni kell erte havonta XD
#13741
Ez különben ingyenes game?
Srácok,
Ha megváltoztattam a régi (inaktív) Group-om nevét, azt ti látjátok az ACTIVITY Feed-ben a fõoldalon?
Mert gyanús ,h 2óra alatt 4en csatlakoztatok.
Örülök nektek meg minden 😄, csak furcsa.
Mindenesetre mindenki mást megkérek ,h ne csatlakozzon most a grouphoz, addig amíg nem szólok.
(hamarosan szólok)
Ha megváltoztattam a régi (inaktív) Group-om nevét, azt ti látjátok az ACTIVITY Feed-ben a fõoldalon?
Mert gyanús ,h 2óra alatt 4en csatlakoztatok.
Örülök nektek meg minden 😄, csak furcsa.
Mindenesetre mindenki mást megkérek ,h ne csatlakozzon most a grouphoz, addig amíg nem szólok.
(hamarosan szólok)
#13738
Yey 😄
Akkor kapok BF-et 😄
Akkor kapok BF-et 😄
#13736
Szóval ha én jóval szept 3ika elõtt regeltem és iratkoztam fel az EA hírlevelére akkor kapok Bf-et?
Na ne már... ez komoly? Azért kezdtek el noobozni, mert nem uber fegyvereim voltak... aztán ki is kickeltek. 😞
Áhhh én nem használom a távcsöves fegyókat.
Kurva szar ,miközben belenézel megszûnik a "világ" többi része, és nem látod ,h felbukkan egy ellen oldalról, plusz én sem tudok célozni 😄
De megfordult nekem is a fejemben ,h a hecc kedvéért kimaxolom a PS-t és körbe troopolom magam szintén maxosan ,egy dombocskán 😄..
és így eltöltök egy jó fél napot AA-n 😊
Kurva szar ,miközben belenézel megszûnik a "világ" többi része, és nem látod ,h felbukkan egy ellen oldalról, plusz én sem tudok célozni 😄
De megfordult nekem is a fejemben ,h a hecc kedvéért kimaxolom a PS-t és körbe troopolom magam szintén maxosan ,egy dombocskán 😄..
és így eltöltök egy jó fél napot AA-n 😊
Hát ez fasza :S...nem véletlenül nem vagyok sniperes...egyszerûen nem took célozni ha egy picit is laggol a cucc :S...szal én asszem örökre maradok a kés+pityu kombónál. 😄
bahh..
Én bementem gunneremmel és sírni tudtam volna <#rinya>#rinya>.
A gunner nem arra való , bujkáljon és fák mögül leadjon néhány lövést, fõleg ,h ekkora távolságba nem is lehet vele célozni...
Legit lvl5 húúúhaa ,"de nagy dolog" aztán ha vége kullogsz a sniperek célkeresztjében.
jó, be lehet vele rohanni a vízimalomhoz, és ott apritiapriti, de amíg oda ér az ember ,már a HPfele elfogyott.
Soldierek azért távolról is elvannak maguknak.
Commandóval viszont tényleg el lehet csípni a leszakadozott elleneket.
A nagyon fasza taktikám az volt ,h leadtam a kiszemeltre ,egy két lövést longrange pisztollyal, majd amikor ráeszmélt ,h hol vagyok, csak akkor burkolóztam láthatatlanságba, oda menetem hozzá és a maxos mérgezett-super kést megmártottam a hátában.
...vagy csak kempingeztem oldalról és bummbummbumm 😄
Én bementem gunneremmel és sírni tudtam volna <#rinya>#rinya>.
A gunner nem arra való , bujkáljon és fák mögül leadjon néhány lövést, fõleg ,h ekkora távolságba nem is lehet vele célozni...
Legit lvl5 húúúhaa ,"de nagy dolog" aztán ha vége kullogsz a sniperek célkeresztjében.
jó, be lehet vele rohanni a vízimalomhoz, és ott apritiapriti, de amíg oda ér az ember ,már a HPfele elfogyott.
Soldierek azért távolról is elvannak maguknak.
Commandóval viszont tényleg el lehet csípni a leszakadozott elleneket.
A nagyon fasza taktikám az volt ,h leadtam a kiszemeltre ,egy két lövést longrange pisztollyal, majd amikor ráeszmélt ,h hol vagyok, csak akkor burkolóztam láthatatlanságba, oda menetem hozzá és a maxos mérgezett-super kést megmártottam a hátában.
...vagy csak kempingeztem oldalról és bummbummbumm 😄
Off:
Hejjj....ez volt ám a sulis nap 😄 Bementem fél órás késéssel 8 ra 😛...mivel a tankonyhát átépítették nem volt gyakorlat...így takarítás meg hasonló jóságok voltak :s...kemény két óra múlva pedig leléptem haverokkal 😄...és már jól itthon is vagyok...soksok ilyet még 😄
On: Nekem bejön ez az AA téma bár eddig csak commandoval jártam be jól 😄...kniferrel fasza...most abizem át sniperre kíváncsi vagyok mennyire üt 😄
Hejjj....ez volt ám a sulis nap 😄 Bementem fél órás késéssel 8 ra 😛...mivel a tankonyhát átépítették nem volt gyakorlat...így takarítás meg hasonló jóságok voltak :s...kemény két óra múlva pedig leléptem haverokkal 😄...és már jól itthon is vagyok...soksok ilyet még 😄
On: Nekem bejön ez az AA téma bár eddig csak commandoval jártam be jól 😄...kniferrel fasza...most abizem át sniperre kíváncsi vagyok mennyire üt 😄
