Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zero07
#13873
de akk mikor regeltél?

Zero07
#13872
ja de neked van bf-ed de nekem nincs bazmeg és fizetni biztos nem fogok érte

Pra
#13871
De megkapom a mailt azt mondta... és ez a lényeg

davis98
#13870
az szép 😄

nickname: doki09

Lupous
#13869
LOL...én még bepróbálkozok talán párnál...de annyira nem húzom fel magam 😄...ha késõn regeltem akkor késõn regeltem :S...ez van 😄

Zero07
#13868
akk ez Tomonor és az EA hibája!máglyára velük 😄

Pra
#13867
jah hülye vagyok XD
most visszanéztem ,h nektek mit írtak,valszeg félreértettem az egyik kérdését a kapkodásban...
Szal nem Májusban regeltem XD LOL

Zero07
#13866
a jó édes k*rva anyjuk! tán jó hogy már nem januárba kell regelni ehhez a foshoz? nem baj addig vitatkozunk amíg nem adnak

Pra
#13865
ja és azt írta ,h Májusban regeltem 😄
Kiiirááály 😄

Lupous
#13864
Hmm nos én 24.én regeltem (aznap amikor tomonor postolta ide a gunclub témát :S)...és aszonták hogy lekéstem a promót

Pra
#13863
Én is beszeélgettem most egy kicsit
Úgy indítottam ,h : hello nézd már meg az accom mert valamiért nem kapom meg ezt a 700bfet a prmóbol. Ez az accom acc .....@.... nevem.....
Az embert Patricnak hívták, és mondta ,h sokan vannek ezzel így ,de ne izguljak max48 óra és megkapom.

Grr1234
#13862
Kábé kilencmilliószor volt leírva ide kik fognak kapni...

Zero07
#13861
de azt tudja kik kapnak

Grr1234
#13860
Honnan tudná? Nem lát bele Ben Kúzinzsz fejébe.

Zero07
#13859
de mint látod én aug 25 óta vagyok tag. szal ebbõl mi lesz Tomonor?

Grr1234
#13858
de aztán könyörögtem 1 sort és azt mondta szól a senioroknak hogy csináljanak már valamit

Grr1234
#13857
én 3.-án regáltam és azt mondták csövi van 😄

Lupous
#13856
Huhúha...😄...nem bírtam magammal...kicsit beszélgetek ezekkel az EA-s srácokkal 😄...de ide nem másolom...nagyon édi vagyok 😄

Zero07
#13855
Hi, my name is Glen. How may I help you?
: hello
Glen: How may I help you?
Glen: May I know the issue what are you facing?
: im having a little problem with the game Battlefield Heroes and the gunclub's promotion toward the game
: As you see, they were offering us 700 battlefunds in the promitonal e-mail, however, I'm not receiving it.
: I was here with this problem 5 days ago and I was told to wait 4 days until the email arrives.
: Well this is the fifth day, and I'm getting pissed off a bit. Could you help?
Glen: I would like to inform you that if you are eligible for the promotion then you will receive the email automatically if not then you are not able to get the promotional offer.
: but I didn't get my e-mail but I am eligable for the promotion
: so could you help?
Glen: Could you please provide me your email id of ea account ?
: [email protected]
Glen: Could you please allow me a moment while I gather information regarding your issue?
: OK
Glen: Thank you for waiting.
: it wasn't problem.
Glen: I have checked you account and you have register with EA gun club on 2010-08-25.
Glen: I'm afraid that your issue cannot be handled on my level. I am escalating your issue to next level for further review. You will receive an email as soon as possible.

: OK

na ez mi lesz?

Zero07
#13854
a f@szom akkor is kiszedem ebbõl Glenbõl a bf-et

Pra
#13853
Azokra akik már megkapták a promó 700bf-et 😊

#13852
Amúgy a gunnernál a Rocket Launcherek között mi a különbség? Mindnél ugyan az van írva😄

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

#13851
Az a vicc, hogy mindenki aztmondta h várjam meg az e-mailt... Már 2-3 napja nem bfh-ztam, ma meg amikor elkérte az e-mail címemet h megnézze megkaphatom-e gondoltam bejelentkezek bfh-ra és ott volt a 700 bf 😄

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

#13850
Kikre?

Pra
#13849
Áhhh kezdek irigy lenni rátok XD

#13848
Grat, hogy sikerült ezt véghezvinned?😄

Zero07
#13847
mikor léptél be gunclubra?

Zero07
#13846
na nee <#rinya>

#13845
Jehhehee megvan a 700 BF😛

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

Zero07
#13844
törölt hozzászólás

Zero07
#13843
<#law> 😛

Pra
#13842


uncsik vagytok XD

Zero07
#13841
<#love11>

Grr1234
#13840
Így kapsz te majd ingyen déer peppört 😄

Grr1234
#13839
<#puszi>

Zero07
#13838
nyugodj bele hogy nem lesz meg ha nem kapsz ímélt 😊

Zero07
#13837
na bazmeg te f*szkalap most már befoghatnád a pofád. állandóan csak ennyit bírsz írni hogy féjszpalm. tudod mit? menj a p*csába bazmeg. itt segíteni kéne egymásnak nem féjszpalmozni te ördögszamár <#mf1>

Grr1234
#13836
félyszpálm.

#13835
Lol kezdem úgy érezni hogy ezek nem is tudnak jól angolul xD. Megpróbáltam mégegyszer, hátha nem küldenek el de megint elküldött. Amikor megkérdezte hogy tud-e még vmiben segíteni mondtam: hírlevelet se kapok, a .hu e-mail cím nem probléma? Erre jött a válasz: Ok. Aztán semmi...

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

Zero07
#13834
<#mf1>

SzLehel
#13833
epic féjszpalm

a mamám tanította!

Grr1234
#13832
féjszpalm.

Pra
#13831
neked fel is kell <#vigyor>

Zero07
#13830
most mivan? én felvagyok készülve legalább <#gonosz1>

Pra
#13829
Zero hsz-ére akartam reagálni az emókkal 😊

Pra
#13828
<#eljen><#taps><#idiota><#taps><#idiota><#taps><#idiota><#eljen>

Grr1234
#13827
Aha. Nekem is, vagy 7.

Zero07
#13826
YDomg az unokatestvérem karijára aki ideadta nekem mer már szarik rá és arra tartogatom ha kibannolnak ne kelljen a semmirõl indulni😊

Zero07
#13825
hát még nekem is jól jönne egy 😊

Grr1234
#13824
nincs mit.