Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Grr1234
#13973
Anyááád

(Csak azért is 😄)

Lupous
#13972
nah megyek Iron man 2-t nézni 😄 \m/

Lupous
#13971
Nemtoom mitõl volt 😄...de leszarom 😄

Lupous
#13970
JAhh...tudom mondta...most csak egy pillre ültem ide amíg lezuhanyzik 😄
(Õ egy kicsit ...még nem ügyes 😄...de régen jól ment neki a dolog...csak sokat kihagyott 😄...majd talán belejön 😄)

david insane
#13969
Lupous az miféle bugg?! : DDDDD

davis98
#13968
hehe az faja 😊 az elõbb beszélgettem a tesóddal. 1 kor osztály vagyunk <#nevetes1>

nickname: doki09

david insane
#13967
Grrl Listiával?
Ha ilyen könnyû lenne, elmenék a cba és vennék 1 üveg dr peppert és probléma megoldva, csak tudod nem ilyen egyszerû. : )

Lupous
#13966
(Lehet anyázni 😄)<#puszi>

Lupous
#13965
Am van egy számotokra semleges...számomra pedig nem éppen....hírem 😄...nemtoom hogyan vagy mikból, de valahaogy miután levásároltam a 700 bfem über fegyó+supply...kiléptem...ideengedtem öcsémet...futtatja a klienst....belép...és mi van...700 bf ismét...sajna reflexbõl megvette a gitáros emot (a über long smg helyett)...meg egy gránátos övet...szal nem a legcélszerûbben verte el 😄...de a lényeg hogy hát LOL mekkora mák volt ez 😄

Lupous
#13964
Nem...nem ragadtál meg minden alkalmat PL...dr pepper kód szerezhetõ licitálással (nem vagyok benne szakértõ) vagy contestek útján...esetleg bugokkal (Volt annó egy igencsak jól kihasználható!...de az már nem jó)...nah kb ennyi a rucikra....
BF hez...hát igen vagy fizetsz vagy nincs bf...de pl most is van ez a Gunclub os téma...700 bf nem sámli szerintem 😄...bár nem volt könnyû megszerezni :S

Grr1234
#13963
Hát figyelj próbálkozz Listiával... az általában összejön, és ingyenes (dr peppert lehet ott szerezni).

BOCS AZ OFFÉRT.

david insane
#13962
Ruha szerzésre vissza térve, annyi féle módon probáltam már szerezni..
Hihetetlen, battlefunds kudarcok:

-Neobux, 4 hónapig, aztán nem volt netünk és így sajnos lehetetlen voltam folytatni amibe bele kezdtem.
(Nem 1 hónap útán nem adnak még ki paypalra,
a megfelelõ összeg még kevés volt.)

-PTE kiprobálása, amiért szint kellet volna bf et kapni, még a legelsõ pte kiprobálására gondolok ezzel, azért se kaptam.

-Dr.pepper kódók útán nézzés is epic failal zárult.
(Angolok cseréltek volna velem különbözõ accountokra,pl: metin2 accountra, de a egymás nem értésébe failt szenvedtünk.

-16 évesen nem vagyok olyan anyagi helyzetbe hogy bf rendeljek, ha megtehetném, már megtettem volna.

Most komolyan mind ezek útán,én még mindig bf ezek, és szerintem minden alkalmat megragadtam.

davis98
#13961

Tomonor "testközelben" póz

nickname: doki09

#13960
nem, sajna rosszat fogtál ki. Semmit se fog számítani az xp boost 30-as szint után.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13959
ÁÁÁ, én lekéstem. 1 nappalxD

#13958
na gratulálok nektek.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

david insane
#13957
Sziasztok,végre énis itt köztetek (hivatalosan) : D
Eddig csak szemmel követtem a dolgokat, lassan 2 éve bf ezek : )))
Látom ti is veteránok vagytok már :'D
valaki egy magyar online szervert linkeljen be kérlek, bookmarkolni szeretném ismét, új accountomal : D



Témától eltérõen, akinek van véletlen felesleges dr pepper kódja, és elcserélné valamire, célzok ezzel lol account,metin acc, vagy akármi szóba jöhet.

Nagyon unalmas ez így, 600vp bõl tudok normálisan kinézõ free(no bf) es ruhát venni, és nemtudom miért de nekem élvezhetetlen alap ruhákkal :'D

grrr láttam teis írtad hogy van neked is egy pár, és hogy teis, nem-e elcserélnéd valamire : D Vagy akárki : $

Elõre köszönöm : )

(helyesírás: borzalmas tudom ... ) ^^

crackyS
#13956
Azt meg tudom valahol nézni, hogy mikor léptem be gunclubra?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

davis98
#13955
Jah és egy wolfgang wonderful-t.

am bocs a 4 kommentért

nickname: doki09

davis98
#13954
Én ezekre költöttem: White shoes (amit megakartam venni), supply drop (egy 7 napos shotgun), 1 emote.

+ még maradt 55 bf-em 😊

nickname: doki09

davis98
#13953
Nekem is megvan !!!!!!!! ott van fent a sarokban !!!!!! 😛

nickname: doki09

davis98
#13952
Jó fej ez a Scott. Azt mondta ne aggódjak meg fogom kapni azt a 700 bf-et 😊 Mondta megérdemlem 😄

nickname: doki09

#13951
Igen mûködik. mert aki ha nem mûködne akkor minden 30as kari 1 lenne a tpolistában 😄
Lupous
#13950
Nos lenne egy kérdésem!
Megvettem egy über short mg-t....és egy supplyt...45 napos!!!! XP boost volt benne....nos a kérdés...egy maxos karakter(30)-nél is mûködik az XP boost? mármint xpt nem kapok a kõrök alat :s...de a scoreban beleszámít...vagy valami? (Mert ha nem akkor ez kb semmit nem ér már nekem 😄)

Lupous
#13949
LOL belépek és ott csücsül a 700 bf a sarokban 😄 dejó 😄

Lupous
#13948
Nálad kb ugyanaz a helyzet mint nálam aug.24-én regeltél gunclubbra...és nem kaptál semmit (még)...én már többször is reklamáltam (egyszer segítséggel is 😄)...majd kiderül volt e értelme...de szerintem hamarosan mindenki megkapja ami jár 😄

#13947
Azért remélem erre még válaszolsz! 😊
Szóval megnéztem jobban a GC-s oldalam. Azt írják, hogy a legfontosabb, hogy a Communcation settings-em belõjem az EA accon belül. Gondolom, hogy kapjak hírleveleket. No én eddig is kaptam az EA-tól hírlevleket, de gondoltam megnézem. Communication settings ugyan nem volt, de találtam helyette egy contact option-t. Itt lehet megadni, hogy az EA valamint az EA partnerei fel tudják venni velem a kapcsolatot. Ez be volt lõve.

Akkor gondolom nem nálam lesz a hiba?
Azért kérdem, mert nem akarok jogtalanul reklamálni.

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

Lupous
#13946
LOL TT LOL

Zero07
#13945
ha nekem is lenne Tomonor Trenchcoatom akk nem venném meg

Zero07
#13944
azt az egy wackít meg simán bírom bérelni. ha formába vagyok mindennap ha nem akk 2 naponta..ennyi 😛

Zero07
#13943
pedig a kommendant jacket feltétlenül megfogom 😄 <#gonosz1>

SzLehel
#13942
ennek a gondnak is vége 😄

a mamám tanította!

Pra
#13941
Ha ezek után ruhát veszel...
akkor nem is tudom akkor mit mondjak 😄

Pra
#13940
Én? meg még vagy 5en megmondtuk mit kell csinálni!
Részemrol a témát li is zártam.

Zero07
#13939
After verification of your account, I have gone ahead and granted your account the 700 Battlefunds.This should be reflected immediately.

Zero07
#13938
Hi, my name is Gavin. How may I help you? <08:09:08 AM>
: hi <08:09:14 AM>
: im having a little problem with the game Battlefield Heroes and the gunclub's promotion toward the game <08:09:19 AM>
Gavin: Please ask! <08:11:42 AM>
: As you see, they were offering us 700 battlefunds in the promitonal e-mail, however, I'm not receiving it but my older brother getted it <08:09:46 AM>
: *he has got it <08:10:03 AM>
: could you help? <08:10:18 AM>
Gavin: I will check this for you. <08:12:49 AM>
Gavin: May I know your email account and Hero name? <08:13:36 AM>
: ********* <08:11:54 AM>
: anti-SAS <08:11:58 AM>
Gavin: Thank you for the information. <08:14:59 AM>
Gavin: Please wait while I check this <08:15:30 AM>
: OK <08:13:35 AM>
Gavin: Thank you for waiting. <08:23:06 AM>
: it wasn't problem <08:21:27 AM>
Gavin: I have checked and found that your account is already registered for EA gun Club <08:24:11 AM>
Gavin: And in this case I may need to escalate this issue to our senior department so that they can look further in this issue. <08:24:32 AM>
Gavin: Is there anything further I may assist you with today? <08:24:35 AM>
: but I know I registered <08:22:33 AM>
Gavin: You are right, you had registered it on "22010-08-25" <08:25:32 AM>
: Yes <08:23:42 AM>
Gavin: I hope they will help you out. <08:25:50 AM>
: but when i will get my battlefunds? <08:23:57 AM>
Gavin: You will get this credited ASAP. <08:27:11 AM>
: about when? do you know? <08:25:59 AM>
Gavin: It may take 24-48 hours. <08:28:41 AM>
: OK <08:27:00 AM>
: and if i won't get it? <08:27:06 AM>
Gavin: You will be emailed with the further update and if you wish you can reply it back. <08:30:39 AM>
: OK <08:28:57 AM>
: Thank you very much <08:29:02 AM>
Gavin: It was my pleasure assisting you. <08:31:17 AM>
Gavin: Thank you for your participation in the EA Games Chat Support. Have a wonderful day. <08:31:21 AM>
Gavin: Take care, Bye!!! <08:31:25 AM>
'' disconnected ('Concluded by End-user'). <08:29:20 AM>

ja és e-mailben garantálta a csóka hogy meglesz

davis98
#13937
De amúgy Pra! az #13912 hszében megírta mit kell csinálni 😉

nickname: doki09

davis98
#13936
Meg kell kérdezni valakit hogy mi a szitu.

nickname: doki09

#13935
Mit is kell csinálni hogy kapjak BF-et a gunclubról? D:
Addig ok hogy be kell jelentkezni és utánna?
Zero07
#13934
azt írja hogí 24-48órán keresztül vmi ASAPon megkapom vagy mi

#13933

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#13932
Anti ne parázz már, mond ,h a tesód is megkapta már aztán kéész.
Nem fogják megkérdezni az emailcímét a tesodnak (ne viccelj már)
De pü-ben megírom ,h megnyugodj <#buck>.
De ha nem kérdezik, nehogy elkezdj valami hulyeséget beszélni rólam ,mert még a végén én baszok rá XD

Zero07
#13931
gyerünk Gavin Pra pls egy mail címet

Zero07
#13930
pontosan.

davis98
#13929
hát azt mondta hogy nagyon sjnálja, de szól egy másik emberkének aki majd kapcsolatba lép majd velem..

nickname: doki09

davis98
#13928
nam most beszélek Patrickal 😊 em toom milesz meg adtam neki az emailem és azt mondta várjak 5 percig 😄

nickname: doki09

SzLehel
#13927
elkéstem 😄

a mamám tanította!

SzLehel
#13926
nagyjábból azt hogy mindent megteszek amit tudok hogy megoldjam a prolémát.
feliratkoztál a hírlevélre?a promóvió csak azoknak szól akik feliratkoztak.

a mamám tanította!

Zero07
#13925
Hello Gamer,

Köszönjük, hogy kapcsolatba Electronic Arts kapcsolatban a kérdést Battlefield Heroes. Tudomásul veszem, hogy ez a csalódottság, és én fogom tõlem telhetõt, hogy megoldja ezt a problémát az Ön számára a lehetõ leggyorsabban. Tudta Ön feliratkozik a hírlevélre a Gunclub? Az akciós ajánlat csak a jó embereknek, akik a hírlevél levelezési listán.

Hadd tudjam meg,

wtf

am azt mondtatd tudsz angolul 😛

#13924
na várjál már. Én nem szótár vagyok.

Az ez: http://translate.google.hu/?hl=hu&tab=wT#en|hu|

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.