Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

david insane
#14023
grrl ne légy ilyen makacs, semmiért nem cserélsz pepper kodot? : \\\

Grr1234
#14022
BF játékuk? 😄

#14021
apropó, csak azok kapnak 700 BF-t akiknek van más BF játékuk is a BFH-n kívül. Legalábbis így hallottam.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

david insane
#14020
Igen ez volt a gond, nagyon szépen köszönöm a segitséget.
Én azthittem ip bannedet kaptam :'D

Rátérve a gun clubra itt ír valami medal of honor-os dolgokt játssz vele,szóval nekem meg van a mohaa. : )
Ha játszok vele azért kapok valamit, vagy hogy érti?

SzLehel
#14019
itt szerintem az lehet a hiba,hogy 18 év alatti kort adtál meg :p minimum 18 évet kell írni hogy beléphess

a mamám tanította!

Grr1234
#14018
Töröld cookiket és írj be 30-at életkornak (mind1 végülis, csak 18 felett!).

david insane
#14017
Tartanám ha nem.

Sorry, you do not meet the requirements
to view this site.

Semmi nem jön össze ; D

Grr1234
#14016
GunClubon tartsa mindenki a szemét!! Én szóltam... 😛

david insane
#14015
Köszönöm szépen : )
És ez a listia, mire alkalmazható?
Licitálás ingyenes dolgokra?!

SzLehel
#14014

a mamám tanította!

Grr1234
#14013
Sztem Stupid with me pólót plusz kígyót vennék... 😄

david insane
#14012
Köszönöm a választ, nagyon rendesek vagytok húú ;D

Grr1234
#14011
Aha, értem.

SzLehel
#14010
ha pólót veszel és leveszed a felsõt akkor a játékban nem rakja megint fel a felsõt vagy hogy nevezzem

a mamám tanította!

Grr1234
#14009
Azt hiszem nem.

david insane
#14008
Valaki kérlek, what is "listia" ?

davis98
#14007
Em toom most belebonyolódtam <#fejvakaras>

nickname: doki09

#14006
Lehet Wallie Cardal fizetni Bf-ért mert lehet hogy nyerek egy 10 eurósat listián 😄
Grr1234
#14005
Még akkor is, ha leveszem? Mert ugye ha leveszem, akkor INGAME már rajta van újra.

davis98
#14004
Igen eltakarja.

nickname: doki09

david insane
#14003
Hát én nem is licitelhetek 700 bfre, mert nm vagyok gunclubos, de már képzeletbe énis kiválasztottam a royal assasomnak a tetkos "rucit".

;D

Grr1234
#14002
Egy kérdés:

Ha veszek egy "Im with stupid 'nyíl'" pólót, akkor elfogja takarni az alap poló?

davis98
#14001
jól teszed.

nickname: doki09

Grr1234
#14000
Ha véletlen nyerék 700 BF-et, tuti, hogy ruhára költeném el nati soldieremben. 😛

Grr1234
#13999
Természetesen az 😄

david insane
#13998
dr pepper kód ruha unlimited?

SzLehel
#13997
*légyszi
kezdek bebuzulni

a mamám tanította!

SzLehel
#13996
Tomonor,Grr bejelöltelek titeket barátnak,jelöljetek vissza lécci 😄

a mamám tanította!

#13995
kivétel rakéta vetõ, MG, kés. A kés egy méterrel odébb is sebez, a rakéta modelje kétszerese az alap rakétának, az MG pedig egyszerûen sokat crittel.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#13994
Tud valaki valamit a következõ 700BF-es GC cumórol? Fórumon mondták, hogy a hétvégén fog bekerülni.

Grr1234
#13993
Rakétavetõt egyenként tölti szal mind1.

#13992
Nem. Überbe van +5 töltény, és nagyobb a crittelési esélye viszont kissebb a critt.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#13991
na bazdmeg. Ezért volt értelme xD Legalább 1 hónapra vette?

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#13990
Semmi. Uber asszem gyorsabban tölt, meg valami plussz DMG... de inkább kérdezz meg egy tapasztalt gunnert, mondjuk Lupoust. 😛

Grr1234
#13989
Ha jól értelmezem lesz még egy valami új 700 BF-es ingyé a GunClubnál... Persze annyira ingyen nem lesz. Rendeld meg a DS2-t vagy ilyesmi. <#rolleyes>

#13988
Rocket launcherek közt mi a különbség?

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

#13987
Én vagyok hülye vagy csak én látom azt hogy a royal normál kés jobb mint a nat normál kés D:
Amúgy egy Stylish fegyóval nem sokra mérsz....
Beszéltem egy EA-s emberkével és azt mondta hogy nem kapok bf-t <#rinya><#boxer><#gun><#wilting><#nemtudom>
D'oh
davis98
#13986
mando fejjel én is azt vettem volna

nickname: doki09

Grr1234
#13985
Uber kés persze más... aki kapott 700 BF-et és commando, nincs még super/uber kése és nem azt vett... hát... nem normális... vagy nagyon profi. 😄

davis98
#13984
Így van .

nickname: doki09

Zero07
#13983
az über nooboknak van. 5 plusz lõszerrel semmivel se tud többet 😛 azért én se zakkantam meg

#13982
Grat.😄
Amúgy ez az új hír mit is takar, keváés angoltudásommal annyit sikerült kibogoznom, hogy mindenki aki regizik meg megtalál valami EA bonus ajánlatot kapja a bf-et, csak hogy hogy?

davis98
#13981
Nah szerencséd volt zero 😄

nickname: doki09

Grr1234
#13980
Legalább uber fegyvert vettél? :S

Zero07
#13979
megvan!!!!!kommendant kabát örökre rudolf örökre és supplyból stylish pisztoly örökre!!!!!

Grr1234
#13978
On 3rd September Brian R. Wood, lead designer of Company of Heroes Online was killed in an unfortunate car accident. Brian played a key role in the development of Company of Heroes Online and the series as a whole. He will be sorely missed by his peers and his fans.

Our thoughts and prayers go out to Brian’s family and friends during this difficult time.

A trust has now been established in Brian's name to help his wife and their child financially through this difficult time. For more information on donating to The Brian Wood Memorial Trust please visit this website.

Grr1234
#13977
Olvastátok, hogy meghalt valami CompanyOfHeroesos csávó? BFH nyitóoldalán is kint van.

Grr1234
#13976
Lupous...

Kölcsön kérhetem öcsédet? Hátha benne van a szerencse. <#pias>

davis98
#13975
LOL XD

nickname: doki09

davis98
#13974
Egész jól nyomta 😉

nickname: doki09