Battlefield Heroes
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#14073
nekem 25k
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
vp kollekció,most se fegyó, se widgets...
de legalláb nézzek ki valahogy : D
nembirom a képet beilleszteni : D
de legalláb nézzek ki valahogy : D
nembirom a képet beilleszteni : D
Ne pögesd túl se magad, se topicot ezzel a témával.
Grr rendes csóka, szal ha lesz neki felesleges úgy is odadaja neked, ha szépen kéred.
Grr rendes csóka, szal ha lesz neki felesleges úgy is odadaja neked, ha szépen kéred.
Amúgy egy hete még 8 volt : D
Elosztogattad, azt én még adtam is volna valamit érte : D
ejejeje <#fejvakaras>#fejvakaras>
Elosztogattad, azt én még adtam is volna valamit érte : D
ejejeje <#fejvakaras>#fejvakaras>
Grrl nemtudom te kinek küldtél xdxd
de nekem biztos nem : C
1 rendszerüzenet jött azt ennyi : D
De abba nem ált semmi.
Akkor én kérek elnézést megint :''D
Majd ha lesz légy ojj szives szólni : )
Zero ezt nem értem : D
Bannerem?! hasonlít rá vagy mi?!XD
Akkor neked megengedem hogy luopus rokona ként könyvelsz el magadban : D
de nekem biztos nem : C
1 rendszerüzenet jött azt ennyi : D
De abba nem ált semmi.
Akkor én kérek elnézést megint :''D
Majd ha lesz légy ojj szives szólni : )
Zero ezt nem értem : D
Bannerem?! hasonlít rá vagy mi?!XD
Akkor neked megengedem hogy luopus rokona ként könyvelsz el magadban : D
Útoljára kezdek bele.
Szóval ha még van véletlenül pepper kódod, nem cseréled el valamire,
ha nagyon szépen megkérlek *-* ?!
Szóval ha még van véletlenül pepper kódod, nem cseréled el valamire,
ha nagyon szépen megkérlek *-* ?!
#14051
nos ööö igazság szerint azt hallottam hogy ezek az új fegyók is tier 2-esek lesznek, esetükben a 'tier 1' a hosszútávot fogja jelezni.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Amúgy sztem ez a GunClubos FREE 700 BF csak azért volt jó, hogy felfigyeljenek GunClubra... és most majd jönnek tömegével ezek a "vedd meg a BFBC2-t meg a DeadSpae2-t 20k HUF-ért és kapsz 700 BF!"... nagy zsidóság van mögötte. <#finom>#finom>
#14048
Új MG-k+Sima/golden PKM/M249+LVL5 FF= Halahatatlan Darálógép :/
Amúgy ezek átcímkézet gyors sniperek és lassú smg-k..
Amúgy ezek átcímkézet gyors sniperek és lassú smg-k..
#14045
egyébként ha valakinek több bfh accountja van, EA fiokja, az arra kapkja és vagy kapta a kódot, amelyikkel elösször bejelentkezett? vagy hogy?
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
#14043
jol néz ki az submachinegunokon a célzóka, csak az abaj hogy nem lehet hasznéni õket... <#nevetes1>#nevetes1><#eplus2>#eplus2>
ui: zero nem sértésnek szántam<#papakacsint>#papakacsint>
ui: zero nem sértésnek szántam<#papakacsint>#papakacsint>
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
#14042
am kössz az infot cracky és davys😊
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
#14041
amugy télleg minek kell rögtön letámadni a másikat? Menny a bfh-zz és verd a hernyót a kommandant kabátra<#nevetes1>#nevetes1><#papakacsint>#papakacsint>
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
#14040
ha jobban megnézitek, a royal machinegun gyorsabban lö mint a national, nem?
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
#14039
ezek közul a fegyo kozul, national kommandomnak megveszem a puskát😄 ak74 em már van pkm em is,? és 2 arany medálom, mindez 800 bf ért😄 még foci wb idejéböl... egyedül commandomnak nem vettem arcfestést, deza puska😛 mmmmm nyami
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
bazmeg tudsz olvasni? tier 1. tudod mi az? ugyanolyanok mint a rudolf's rescue stb csak ezek long rangek (legalábbis az smgtúgy tudom)
Annyi jött h elolvastad ...
Grr1234 az alábbi tárgyú leveledet (dátum) elolvasta.
Tárgy: Nincs tárgy
Se több :/
Grr1234 az alábbi tárgyú leveledet (dátum) elolvasta.
Tárgy: Nincs tárgy
Se több :/
Nekem nem jött át a pm sajnos : (
akkor én kérek elnézést..
mi ált a pm be? Vagy eltudnád még1x küldeni : D
akkor én kérek elnézést..
mi ált a pm be? Vagy eltudnád még1x küldeni : D
Ezek a fegyverek jönnek moh settel...ez most azt jelenti, hogy még nagyobb elõnyben lesznek akik fizetnek érte? egyébként national tier ak-74 tetszetõs 😊
Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.
bc2 énis kiprobáltam a béta verziót még féléve és azért se kaptam..
Gratulálok neked 😊 ,nekem fél év allat se jött össze semmi : ((
Grrl Viszont én téged sem igazán értelek,nagyon szépen kértem tõled pepper kódot, ráadásul nem is ingyen : ((
Legalláb egy nem válasszal kiszúrnád azt a vemhes szervezetemet, és akkor probálkoznák tovább : ///
Hihetetlen <#rinya>#rinya>
Gratulálok neked 😊 ,nekem fél év allat se jött össze semmi : ((
Grrl Viszont én téged sem igazán értelek,nagyon szépen kértem tõled pepper kódot, ráadásul nem is ingyen : ((
Legalláb egy nem válasszal kiszúrnád azt a vemhes szervezetemet, és akkor probálkoznák tovább : ///
Hihetetlen <#rinya>#rinya>
#14026
nos nézd david, ahhoz hogy ingyen tudjál szerezni cuccokat, ahhoz oda kell figyelni a BFH fórumra, vagy arra amit itt én írok.
Nekem eddig a következõket sikerült úgy szereznem, hogy eddig egy árva fillért se költöttem a játékra:
~2x700 BF (1400 gyengébbek kedvéért) - BC2 promó, gunclub promó
~2 db Bruno's Brown Trenchcoat, 1 db camo chino nadrág, 1 db purple coat - Webstore exploit, kb 1800 BF értékû cucc
~3x4db dr pepper kód (az 12 ruhaszett az összes hõsömre ugyebár)
~és õõõ... néhány napig tartó xp boostok
~ha hamarabb regisztráltam volna CB-be, akkor még lehetne +200 BF-em.
Ennyi amirõl lemaradtál eddig.
Nekem eddig a következõket sikerült úgy szereznem, hogy eddig egy árva fillért se költöttem a játékra:
~2x700 BF (1400 gyengébbek kedvéért) - BC2 promó, gunclub promó
~2 db Bruno's Brown Trenchcoat, 1 db camo chino nadrág, 1 db purple coat - Webstore exploit, kb 1800 BF értékû cucc
~3x4db dr pepper kód (az 12 ruhaszett az összes hõsömre ugyebár)
~és õõõ... néhány napig tartó xp boostok
~ha hamarabb regisztráltam volna CB-be, akkor még lehetne +200 BF-em.
Ennyi amirõl lemaradtál eddig.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
#14025
battlefield
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.