Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14073
nekem 25k

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#14072
nekem 4 k 😊

nickname: doki09

Grr1234
#14071
Nekem 7k VP-m van most. 😛

david insane
#14070
vp kollekció,most se fegyó, se widgets...
de legalláb nézzek ki valahogy : D

nembirom a képet beilleszteni : D

david insane
#14069
Jójó 😊
Értve : D

Pra
#14068
Ne pögesd túl se magad, se topicot ezzel a témával.
Grr rendes csóka, szal ha lesz neki felesleges úgy is odadaja neked, ha szépen kéred.

Grr1234
#14067
8 volt, de azokat már beírtam, szal neked azt írná ki, hogy used...

david insane
#14066
Amúgy egy hete még 8 volt : D
Elosztogattad, azt én még adtam is volna valamit érte : D
ejejeje <#fejvakaras>

david insane
#14065
?!

Grr1234
#14064
Nana

Grr1234
#14063
Nana

david insane
#14062
*könyvelj

david insane
#14061
Grrl nemtudom te kinek küldtél xdxd
de nekem biztos nem : C
1 rendszerüzenet jött azt ennyi : D
De abba nem ált semmi.
Akkor én kérek elnézést megint :''D
Majd ha lesz légy ojj szives szólni : )

Zero ezt nem értem : D
Bannerem?! hasonlít rá vagy mi?!XD
Akkor neked megengedem hogy luopus rokona ként könyvelsz el magadban : D

Zero07
#14060
mer szerintem te rokona vagy már csak a bannerbõl is ítélve

Grr1234
#14059
Már vagy 5 PM-et küldtem, hogy jelenleg nincs peppöröm!!! :/

david insane
#14058
De én vagyok luopus apja : CC
Amúgy nem, de miért? : DD

david insane
#14057
Útoljára kezdek bele.

Szóval ha még van véletlenül pepper kódod, nem cseréled el valamire,
ha nagyon szépen megkérlek *-* ?!

Zero07
#14056
david. te véletlen nem vagy rokona Luopusnak?

Grr1234
#14055
?

david insane
#14054
Grrl látom nem érint a dolog, akkor hagyuk ;D

davis98
#14053
Jó volt TCC-n 😊

nickname: doki09

Zero07
#14052
Lvl 28!!!

#14051
nos ööö igazság szerint azt hallottam hogy ezek az új fegyók is tier 2-esek lesznek, esetükben a 'tier 1' a hosszútávot fogja jelezni.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#14050
20 k ??? LOL annyiért már veszek 7000 bf et + 2800.....

nickname: doki09

Grr1234
#14049
Amúgy sztem ez a GunClubos FREE 700 BF csak azért volt jó, hogy felfigyeljenek GunClubra... és most majd jönnek tömegével ezek a "vedd meg a BFBC2-t meg a DeadSpae2-t 20k HUF-ért és kapsz 700 BF!"... nagy zsidóság van mögötte. <#finom>

#14048
Új MG-k+Sima/golden PKM/M249+LVL5 FF= Halahatatlan Darálógép :/
Amúgy ezek átcímkézet gyors sniperek és lassú smg-k..
davis98
#14047
aha köszi !!!

nickname: doki09

Grr1234
#14046
Sony Vegas

#14045
egyébként ha valakinek több bfh accountja van, EA fiokja, az arra kapkja és vagy kapta a kódot, amelyikkel elösször bejelentkezett? vagy hogy?

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

davis98
#14044
Ha pl. csináltok egy montage-t akkor milyen progival vágjátok össze ??

nickname: doki09

#14043
jol néz ki az submachinegunokon a célzóka, csak az abaj hogy nem lehet hasznéni õket... <#nevetes1><#eplus2>
ui: zero nem sértésnek szántam<#papakacsint>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#14042
am kössz az infot cracky és davys😊

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#14041
amugy télleg minek kell rögtön letámadni a másikat? Menny a bfh-zz és verd a hernyót a kommandant kabátra<#nevetes1><#papakacsint>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#14040
ha jobban megnézitek, a royal machinegun gyorsabban lö mint a national, nem?

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#14039
ezek közul a fegyo kozul, national kommandomnak megveszem a puskát😄 ak74 em már van pkm em is,? és 2 arany medálom, mindez 800 bf ért😄 még foci wb idejéböl... egyedül commandomnak nem vettem arcfestést, deza puska😛 mmmmm nyami

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

davis98
#14038

Itt vannak......

nickname: doki09

Grr1234
#14037
Infók az új GunClubos izérõl?

Grr1234
#14036
Most miért kellet így rátámadni? Nyugavér csigalom...

Zero07
#14035
ja és Tomonor. vmikor majd csinálnék veled egy videót szal benne lennél?

Zero07
#14034
bazmeg tudsz olvasni? tier 1. tudod mi az? ugyanolyanok mint a rudolf's rescue stb csak ezek long rangek (legalábbis az smgtúgy tudom)

davis98
#14033
Jó reggelt !

nickname: doki09

david insane
#14032
Annyi jött h elolvastad ...
Grr1234 az alábbi tárgyú leveledet (dátum) elolvasta.

Tárgy: Nincs tárgy

Se több :/

david insane
#14031
Nekem nem jött át a pm sajnos : (
akkor én kérek elnézést..

mi ált a pm be? Vagy eltudnád még1x küldeni : D

crackyS
#14030


Ezek a fegyverek jönnek moh settel...ez most azt jelenti, hogy még nagyobb elõnyben lesznek akik fizetnek érte? egyébként national tier ak-74 tetszetõs 😊

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#14029
Õõõõõõ.... nem tudom mi a bajod... küldtem PM-et már tegnap is.

david insane
#14028
bc2 énis kiprobáltam a béta verziót még féléve és azért se kaptam..
Gratulálok neked 😊 ,nekem fél év allat se jött össze semmi : ((

Grrl Viszont én téged sem igazán értelek,nagyon szépen kértem tõled pepper kódot, ráadásul nem is ingyen : ((
Legalláb egy nem válasszal kiszúrnád azt a vemhes szervezetemet, és akkor probálkoznák tovább : ///

Hihetetlen <#rinya>

Grr1234
#14027
Akkor gyors letöltöm valamelyiket... 😄

#14026
nos nézd david, ahhoz hogy ingyen tudjál szerezni cuccokat, ahhoz oda kell figyelni a BFH fórumra, vagy arra amit itt én írok.

Nekem eddig a következõket sikerült úgy szereznem, hogy eddig egy árva fillért se költöttem a játékra:

~2x700 BF (1400 gyengébbek kedvéért) - BC2 promó, gunclub promó
~2 db Bruno's Brown Trenchcoat, 1 db camo chino nadrág, 1 db purple coat - Webstore exploit, kb 1800 BF értékû cucc
~3x4db dr pepper kód (az 12 ruhaszett az összes hõsömre ugyebár)
~és õõõ... néhány napig tartó xp boostok
~ha hamarabb regisztráltam volna CB-be, akkor még lehetne +200 BF-em.

Ennyi amirõl lemaradtál eddig.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#14025
battlefield

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

david insane
#14024
Én lennék a világon a legboldogabb ember : )