Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zero07
#14123

david insane
#14122
De ha netán elmagyaráznád rendesen, mert gondolom neked is mutatta valaki, akkor nem lenne semmi bajom : /
De látom számodra még a segitség nyújtás is nehezen megy.

david insane
#14121
Nem bántassz meg, tudod mindenki volt kezdõ, teis elsõ nap a bizonyos listia honlapon nem fujtál mindent kivülröl,attól hogy te veterán vagy egy két dologogban, és korban is ütsz 2x,
Az nem azt jelenti hogy le kell nézni a másikat. <#kacsint><#szomoru2>

#14120
kezdünk átmenni offba.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

david insane
#14119
2 EA Dr. Pepper Caps Every Bottle Wins
Hát például ez,ez megvenni 2 kupakot? : D
Azt h veszem át? : D

Grr1234
#14118
Nem akarlak megbántani, de egy 7 évesnek van annyi angoltudása, hogy elboldoguljon... <#pias>

david insane
#14117
Igen megvan, regeltem, és hogyan tovább?

(Amúgy egyik ismerösöm is onnan szerzett pepper kódot és footbalos volt,
mert nekem adta.. De lehet én több szerencsével járok.)

Grr1234
#14116
Nyugavér csigalom már...

david insane
#14115
picsábamár a EA, val.

_|_

crackyS
#14114
Ingyen kapsz peppört...

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#14113
Listia

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

david insane
#14112
Valaki nem tud valakit, valamilyen helyet ahol van eladó pepper kód? : D

Amúgy van aki még megse kapta a 700bf et,
de amaz már 1400 bf nél jár, fura is lenne. xd

Grr1234
#14111
Ne örülj neki... supporton azt mondták, hogy aki többet kapott, vagy késõn regisztrált de kapott, attól elfogják venni (a cuccokat is, amit vett).

david insane
#14110
Nekem meg pepper kód kéne : DDDDD

crackyS
#14109
Egyébként ti hova és hogyan kaptátok a bf-et? küdot kaptátok? bocs a hülye kérdésért de már nekem is kéne

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Pra
#14108
mivan??
2szer kaptál 700bf-et?

A játékban nézd ,h mennyi pénzed van ne a fõoldalon...
ott nekem is 700mutatott még sok ideig, miután elköltöttem.

#14107
dehogy? nekemis kell XD

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#14106
ez kom? demegin t van vmi hir hogy ha belépsz kapsz 700 bf et... szerintem ezért kaptál megint

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

crackyS
#14105
szuper....én egyet sem kaptam, pedig szept 3 elõtt beléptem

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

davis98
#14104
Belépek és mit látnak szemeim megint ott van 700 bf. Ez nagyon zsíír 😄
Mint Lupousnak.

nickname: doki09

Zero07
#14103
a 4-4 neked jó 10eseknél?

david insane
#14102
Mármint ha hero névre gondoltál,amivel épp kockulok. : )

Pra
#14101
Lupous 😄
bazz+ XD, pofázok hozzád játék közben egyertelmu dolgokrol és nem valaszolsz, nem valaszolsz, nem valaszolsz...
Jó a neveden nem szolitottalak,... de mondom ,egyertelmuen hozzad szolt a mondanivalom 😄

Erre bazmeg kiderul ,h az ocsed jatszik XD
utolog megertettem mindent... azt is ,h miert gitarozol nonstop XD
Azert nem volt gyanus mert a jol tolta.

david insane
#14100
1.Ritka magyar akinek van.
2.Külföldiek azok nem adnak, vagy ha adnak is átvernek, volt rá példa :'D
Szóval fail : D

david insane
#14099
Grrl ha ilyen könnyen menne. Probálkoztam már én hidd el ;D

Cracky,douginsane de ez új,
mert a régi gunner, és már nagyon untam, meg jelszóját se tudom sajnos :\


crackyS
#14098
Mi a karaktered neve?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#14097
Ahelyett, hogy nyavalyogsz pár millió peppert szereztél már volna...

Zero07
#14096
Én nekem lvl 15-ig kellet elviselnem a kopasz fejem az alapruhákat és az ocsmány barna szakállam 😛 Épp az a buzi szakáll miatt hordok mindig maszkot a kopaszság miatt meg sisakot, de am meg faint

david insane
#14095
Dejónektek én még a alap vp szaroknál leragadtam,
nincs sok válassztásom, összes 10 dolog érhetõ el, (cipõ,felsõ,nadrág,stb)..

Elég szánalmas..

Grr1234
#14094
Kinek a pap... 😛

Zero07
#14093
azt meg jó ha tudod hogy a royaloknak sokkal több fos ruhájuk van mint national oldalnak ;-)

Zero07
#14092
én az enyémre 8/10-et vagy 9/01et adnék mert egyedi ezt viszont ami a ruhák nagy részét illeti már annyian használták/használják, hogy Dunát lehetne rekeszteni vele, ráadásul elég csuta 😛 -Szerintem-

david insane
#14091
grrl nagyon bele éled magad.
Én inkább nem is gondolkozzok ilyeneken : D

davis98
#14090
Sztem nem rossz 😉 8/10

nickname: doki09

Grr1234
#14089
Már tudom is mit vennék, ha kapnék 700 BF-et... fehér royal pólót, meg royal kést a commandomnak. Azt pont 700 BF... és nagyok faszányos lenne... a lejjebb látható sapka + aviator nadrág... <#finom>

Grr1234
#14088
Most miért? Mutass már egy 10/10-est légyszíves 😮

Grr1234
#14087
Randall: Hi, my name is Randall. How may I help you?
: hiu
: hi*
: Do you heard about the coming soon EA GunClub 700 BF's prmotion?
Randall: okay


OMG OMG... ezek tudnak egyáltalán angolul?? 😄

Zero07
#14086
4/10 😛

Grr1234
#14085
Álmaim royal outfite... 😄

#14084
Ez egy beteg ember... jó lenen ha rajtad röhögnének így mi?<#rinya><#idiota>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

david insane
#14083
Azért ennyire nem XDXDXD

#14082

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

david insane
#14081
nagy séta nagy séta 'after 1 year' oriási séta .....

david insane
#14080
Érthetetlenek vagytok : ((
kivülálónak érzem magam xd

davis98
#14079
kicsi séta, kicsi séta,(after 20 years) kicsi séta, kicsi séta.....

nickname: doki09

Grr1234
#14078
kicsi séta. kicsi séta. kicsi séta. "after 2 years" kicsi seta. kicsi seta.

#14077
kicsi séta kics séta kicsi séta




kicsi séta.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

david insane
#14076
karman micsoda?!

Grr1234
#14075
karman

david insane
#14074
Azthogyan refferals link? : D
helpme :'D