Battlefield Heroes
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
De ha netán elmagyaráznád rendesen, mert gondolom neked is mutatta valaki, akkor nem lenne semmi bajom : /
De látom számodra még a segitség nyújtás is nehezen megy.
De látom számodra még a segitség nyújtás is nehezen megy.
Nem bántassz meg, tudod mindenki volt kezdõ, teis elsõ nap a bizonyos listia honlapon nem fujtál mindent kivülröl,attól hogy te veterán vagy egy két dologogban, és korban is ütsz 2x,
Az nem azt jelenti hogy le kell nézni a másikat. <#kacsint>#kacsint><#szomoru2>#szomoru2>
Az nem azt jelenti hogy le kell nézni a másikat. <#kacsint>#kacsint><#szomoru2>#szomoru2>
#14120
kezdünk átmenni offba.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
2 EA Dr. Pepper Caps Every Bottle Wins
Hát például ez,ez megvenni 2 kupakot? : D
Azt h veszem át? : D
Hát például ez,ez megvenni 2 kupakot? : D
Azt h veszem át? : D
Nem akarlak megbántani, de egy 7 évesnek van annyi angoltudása, hogy elboldoguljon... <#pias>#pias>
Igen megvan, regeltem, és hogyan tovább?
(Amúgy egyik ismerösöm is onnan szerzett pepper kódot és footbalos volt,
mert nekem adta.. De lehet én több szerencsével járok.)
(Amúgy egyik ismerösöm is onnan szerzett pepper kódot és footbalos volt,
mert nekem adta.. De lehet én több szerencsével járok.)
Valaki nem tud valakit, valamilyen helyet ahol van eladó pepper kód? : D
Amúgy van aki még megse kapta a 700bf et,
de amaz már 1400 bf nél jár, fura is lenne. xd
Amúgy van aki még megse kapta a 700bf et,
de amaz már 1400 bf nél jár, fura is lenne. xd
Ne örülj neki... supporton azt mondták, hogy aki többet kapott, vagy késõn regisztrált de kapott, attól elfogják venni (a cuccokat is, amit vett).
Egyébként ti hova és hogyan kaptátok a bf-et? küdot kaptátok? bocs a hülye kérdésért de már nekem is kéne
Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.
mivan??
2szer kaptál 700bf-et?
A játékban nézd ,h mennyi pénzed van ne a fõoldalon...
ott nekem is 700mutatott még sok ideig, miután elköltöttem.
2szer kaptál 700bf-et?
A játékban nézd ,h mennyi pénzed van ne a fõoldalon...
ott nekem is 700mutatott még sok ideig, miután elköltöttem.
#14107
dehogy? nekemis kell XD
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
#14106
ez kom? demegin t van vmi hir hogy ha belépsz kapsz 700 bf et... szerintem ezért kaptál megint
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
szuper....én egyet sem kaptam, pedig szept 3 elõtt beléptem
Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.
Belépek és mit látnak szemeim megint ott van 700 bf. Ez nagyon zsíír 😄
Mint Lupousnak.
Mint Lupousnak.
nickname: doki09
Lupous 😄
bazz+ XD, pofázok hozzád játék közben egyertelmu dolgokrol és nem valaszolsz, nem valaszolsz, nem valaszolsz...
Jó a neveden nem szolitottalak,... de mondom ,egyertelmuen hozzad szolt a mondanivalom 😄
Erre bazmeg kiderul ,h az ocsed jatszik XD
utolog megertettem mindent... azt is ,h miert gitarozol nonstop XD
Azert nem volt gyanus mert a jol tolta.
bazz+ XD, pofázok hozzád játék közben egyertelmu dolgokrol és nem valaszolsz, nem valaszolsz, nem valaszolsz...
Jó a neveden nem szolitottalak,... de mondom ,egyertelmuen hozzad szolt a mondanivalom 😄
Erre bazmeg kiderul ,h az ocsed jatszik XD
utolog megertettem mindent... azt is ,h miert gitarozol nonstop XD
Azert nem volt gyanus mert a jol tolta.
1.Ritka magyar akinek van.
2.Külföldiek azok nem adnak, vagy ha adnak is átvernek, volt rá példa :'D
Szóval fail : D
2.Külföldiek azok nem adnak, vagy ha adnak is átvernek, volt rá példa :'D
Szóval fail : D
Grrl ha ilyen könnyen menne. Probálkoztam már én hidd el ;D
Cracky,douginsane de ez új,
mert a régi gunner, és már nagyon untam, meg jelszóját se tudom sajnos :\
Cracky,douginsane de ez új,
mert a régi gunner, és már nagyon untam, meg jelszóját se tudom sajnos :\
Én nekem lvl 15-ig kellet elviselnem a kopasz fejem az alapruhákat és az ocsmány barna szakállam 😛 Épp az a buzi szakáll miatt hordok mindig maszkot a kopaszság miatt meg sisakot, de am meg faint
Dejónektek én még a alap vp szaroknál leragadtam,
nincs sok válassztásom, összes 10 dolog érhetõ el, (cipõ,felsõ,nadrág,stb)..
Elég szánalmas..
nincs sok válassztásom, összes 10 dolog érhetõ el, (cipõ,felsõ,nadrág,stb)..
Elég szánalmas..
én az enyémre 8/10-et vagy 9/01et adnék mert egyedi ezt viszont ami a ruhák nagy részét illeti már annyian használták/használják, hogy Dunát lehetne rekeszteni vele, ráadásul elég csuta 😛 -Szerintem-
Már tudom is mit vennék, ha kapnék 700 BF-et... fehér royal pólót, meg royal kést a commandomnak. Azt pont 700 BF... és nagyok faszányos lenne... a lejjebb látható sapka + aviator nadrág... <#finom>#finom>
Randall: Hi, my name is Randall. How may I help you?
: hiu
: hi*
: Do you heard about the coming soon EA GunClub 700 BF's prmotion?
Randall: okay
OMG OMG... ezek tudnak egyáltalán angolul?? 😄
: hiu
: hi*
: Do you heard about the coming soon EA GunClub 700 BF's prmotion?
Randall: okay
OMG OMG... ezek tudnak egyáltalán angolul?? 😄
#14084
Ez egy beteg ember... jó lenen ha rajtad röhögnének így mi?<#rinya>#rinya><#idiota>#idiota>
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
#14082
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
#14077
kicsi séta kics séta kicsi séta
kicsi séta.
kicsi séta.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
