Battlefield Heroes
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
2. über stylish fegyók
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Kérdés: Az assist killeket beszámítja a statba? (Nem játék közben...hanem frankón az össz statisztikában...csak hogy érthetõ legyen 😄)
+ a hamarosan megjelenõ fegyókra vonatkozó kérdésemre nem gyütt válasz :S
nickname: doki09
1. több fajta erõségû widgets.
2.100 vp anno vagy 40-50 tudtunk venni.
3.mindenki azt használta, és így nem volt több esélye ammanak a pro widgetesnek : D
szóval ..
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
összesen 6db ot szereztem abból 4-5 elishasználtam 😊
Boldogvagyok, végre sikerült valami : )
Cracky még1x nagyon szépen köszönöm a segítséget!
Hálám öröké üldözzni fog <#worship>#worship>(vagy hogy van) XD
Amúgy ti milyen magyar szerveren toljátok? TCC? 😊
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
Védd a tradert, egyél thiefet!!!!
<#taps>#taps>
Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta.
http://www.listia.com/auction/798214
(Most azon izgulok h túlne licitáljanak) XD
Mert amint látom licited visszavoni nem lehet : D
Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.
Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.
Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.
Nos pár megválaszolandó dolog meg stb:
A fórumozók közül (ITT) SENKI NEM A ROKONOM....bár jópáratok a szívemhez nõtt jól <#puszi>#puszi>.
David...vagy mi a neved kérlek ne nyomasd tele a topikot...mivel nem volt nagy öröm huszadszorra is az "küldjön valaki dr pepper kódot" címû monológodat :S
Hmm ezek az új fegyverek akkor most mifélék lesznek? ...über fegyók stylish verziói...vagy alapfegyók stylish változatai (Persze long range...vagy eddig még nem létezõ módozatok (normal , short...attól függ)??? (Remélem érthetõ a kérdéske 😄)
Aztán...hmm pra öcsémet jól boldoggá tetted lentebbi kis dícséreteddel...tök cukker volt 😄
Nah kb hirtelen ennyi...majd holnap délután talizunk 😄...
(Az SFC tagok ha feélnéznek a group oldalára akkor a faliújságon ahol az infók vannak megtalálják az új Mumble szervert...és azon az SFC szoba paramétereit ha dumálni van kedvetek 😄)
noh tényleg ennyi 😄
akkor igen is hogy részben ide is tartozik : D
Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.
Egy normális segitõkész ember a sok közül. <#worship>#worship><#worship>#worship><#eljen>#eljen>
Amúgy emailra küldi ugye? 😊
regisztrálsz, gyûjtöd a krediteket amit a gain credit-nél thetsz meg, majd keresõbe beírod, hogy dr pepper, megnyered, kiküldi a kódot, felmész a dr pepper oldalára, beírod, és kiválasztod mi kell.
Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.
Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.