Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Grr1234
#14173

Lupous
#14172
fasza...

#14171
eye candy.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#14170
Tenkjú...de akkor mi az istenért van az assist kill? :S

#14169
1. nem
2. über stylish fegyók

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lupous
#14168
Nah hali mais 😄
Kérdés: Az assist killeket beszámítja a statba? (Nem játék közben...hanem frankón az össz statisztikában...csak hogy érthetõ legyen 😄)
+ a hamarosan megjelenõ fegyókra vonatkozó kérdésemre nem gyütt válasz :S

Grr1234
#14167
Szept. elsején jártak le a pet kódok.

#14166
Most is lehet 100 bandaget 560VP ért venni ha jól tudom :d
davis98
#14165
Nem tudjátok mikor lehet még venni papagájt ? mikor rakják vissza ? Mert már fáj a szívem 1 ért. Most játszottam és majdnem mindegyik szerveren minimum 4 embernek a vállán ott csücsült egy papagáj. 😊

nickname: doki09

david insane
#14164
Régen volt több magyar szerver is, visszafele fejlõdünk?

david insane
#14163
Jajj hát régen jobb volt a widgetses dolog is több okból kifolyólag.
1. több fajta erõségû widgets.
2.100 vp anno vagy 40-50 tudtunk venni.
3.mindenki azt használta, és így nem volt több esélye ammanak a pro widgetesnek : D

szóval ..

Grr1234
#14162
Mivel csak az van magyar szerver...

#14161
jah, és mégvalami: assist kill se volt itt még.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

david insane
#14160
Hát emberek a tegnapi nap alkalmával mondhatom hogy sikerül peppert szereznem : D
összesen 6db ot szereztem abból 4-5 elishasználtam 😊
Boldogvagyok, végre sikerült valami : )

Cracky még1x nagyon szépen köszönöm a segítséget!
Hálám öröké üldözzni fog <#worship>(vagy hogy van) XD

Amúgy ti milyen magyar szerveren toljátok? TCC? 😊

Grr1234
#14159
Tök fasza, nincs nevem. ;D

Grr1234
#14158
grt

#14157
áhh ezek még más idõk voltak. Itt még nem volt se über fegyó, se tonik, csak olcsó crude bandage és xsearrel való hentelés. De szép is volt.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#14156
Level 24 !

nickname: doki09

#14155
hmmmmmmm, darwin se mondhatta volna szebben... am nemlepne meg ha tomonor kiírna a novellájábol.Vagy rögtön az elején menekülés közben egy golyó fúródna a golyóidba, és drámai kezdése lenne a novellának<#mf2>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Zero07
#14154
ti majmok! ezt a videót csak azér raktam ide föl, mert benne van Tomonor is a hülye fejével -,-'

#14153
ne haragudjatok, pici off: ezekkel szoktam mostanában tolni, bfh melledtBattlefield forgotten hope mod Red orchestra sotfront elöbbivel 200 órát játszottam eddig steamen marha jó játék, szerintem az eddigi legjobb multiplayer háborús játék

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#14152
Lupous ! a szívemhez nõttél<#puszi><#violent><#gun> jokat lehet veled zúzni meg persze sok más forumozoval is😊

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

david insane
#14151
LOOOOOOOOOOOOOL mekkora epic fail : D

Grr1234
#14150
hehe nincs nevem 😄

Grr1234
#14149
núbkillr

#14148
21. és 24.-es hõssel a 7., 6., 1., és 5. szintû ellen ez a stat talán kevés is.
<#taps>

Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta.

david insane
#14147
Az nem baj ugye ha több accom van?!

david insane
#14146
Szerinted ez jó lessz? : D
http://www.listia.com/auction/798214

(Most azon izgulok h túlne licitáljanak) XD

david insane
#14145
Remélem Three Everyone Wins Dr pepper, jó bfh is : SS
Mert amint látom licited visszavoni nem lehet : D

crackyS
#14144
Akarom mondani, kiírják, hogy mikor küldik de legkésõbb általában 12 óra az aukció lezárta után

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#14143
Általában kiírják, de nekem eddig 12 órán belül mindig ki küldték.

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#14142
Requiescat in pace.

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

david insane
#14141
Amúgy listián ha nyerek, az illetõ máris küldi vagy mikor felmegy onlinrea akkor? : D

Grr1234
#14140
Na én lépek mára, sziasztok.

(Megyek assassins creed kettõzni <#boxer>)

crackyS
#14139
lol?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Zero07
#14138
lol a kommendant jacketem 😄 http://www.pown.it/1216

david insane
#14137
Jó lefogok nyugodni igérem : )

Grr1234
#14136
<#puszi>

crackyS
#14135
Én is játszottam már öcséddel, elneveztem Mini-Lupinak 😄 jóarc

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Lupous
#14134
Nahh szóval ittvagyok egy pillanatra ma...(sajna most amikor délelõtt ide juthattam elment a net...de egy jó kis rendszertelepítéssel elütöttem a idõt)...szal holnap a F1 után leszek 😄...addig öcsémet láthatjátok a BFH-n.
Nos pár megválaszolandó dolog meg stb:
A fórumozók közül (ITT) SENKI NEM A ROKONOM....bár jópáratok a szívemhez nõtt jól <#puszi>.
David...vagy mi a neved kérlek ne nyomasd tele a topikot...mivel nem volt nagy öröm huszadszorra is az "küldjön valaki dr pepper kódot" címû monológodat :S
Hmm ezek az új fegyverek akkor most mifélék lesznek? ...über fegyók stylish verziói...vagy alapfegyók stylish változatai (Persze long range...vagy eddig még nem létezõ módozatok (normal , short...attól függ)??? (Remélem érthetõ a kérdéske 😄)
Aztán...hmm pra öcsémet jól boldoggá tetted lentebbi kis dícséreteddel...tök cukker volt 😄
Nah kb hirtelen ennyi...majd holnap délután talizunk 😄...
(Az SFC tagok ha feélnéznek a group oldalára akkor a faliújságon ahol az infók vannak megtalálják az új Mumble szervert...és azon az SFC szoba paramétereit ha dumálni van kedvetek 😄)
noh tényleg ennyi 😄

david insane
#14133
*Toleráns : DDDD

Grr1234
#14132
Mindegy. Szerintem a továbbiakba mellõzzük ezt a "ki-a-legköcsögebb-itten-mert-nem-mondja-meg-hogyan-listiázzak" témát.

crackyS
#14131
Ez is igaz, de bagoly mondja...

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

david insane
#14130
Ha nagyon toleranciás akarsz lenni, és hú de nagyon segíteni szerettél volna a bfh ruha kollekcióm megszerzésébe,(XDXD)
akkor igen is hogy részben ide is tartozik : D

Grr1234
#14129
Mindenki szívesen segít itt. De nem itt, ugyanis ez a Listiás dolog nagyon nem ide tartozik...

crackyS
#14128
oda is, meg PM-be is elküldi listian, menj a profilodra és lesz egy olyan hogy massages

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

david insane
#14127
Nagyon szépen köszönöm : D
Egy normális segitõkész ember a sok közül. <#worship><#worship><#eljen>
Amúgy emailra küldi ugye? 😊

crackyS
#14126
na szóval, a lényeg:
regisztrálsz, gyûjtöd a krediteket amit a gain credit-nél thetsz meg, majd keresõbe beírod, hogy dr pepper, megnyered, kiküldi a kódot, felmész a dr pepper oldalára, beírod, és kiválasztod mi kell.

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#14125
attól hogy valaki nem ért valamihez még nem kell lenézni...szerintem te is kértél már segítséget az életedben.

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Zero07
#14124
érdekes.nekem általában semmit nem magyaráznak el és max fél óra alatt még is megértem.hmm..vajon bennem van a hiba?