Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

davis98
#14223
Hehe <#nevetes1>

nickname: doki09

SzLehel
#14222
0.6-os stat odab.sz 😄

a mamám tanította!

davis98
#14221
Jah és magyar......

nickname: doki09

davis98
#14220
pff.

Volt egy 5-7 es statom és elkezdett nekem ugrálni hogy a kis low milyen szar. ( AA-n volt ) Aztán utánna CC-n beakart menni a házba és mondtam hogy azért reportolnak. Aztán utána elkezdett anyázni megminden és mondta hogy õ biztos hogy jobb nálam..... szóval ennyit õ róla. Nem is foglalkoztam vele.<#kocsog>

nickname: doki09

davis98
#14219


New !

nickname: doki09

Grr1234
#14218
Hm, mi olyan sürgõs? 😄

Lupous
#14217
Am...jah most értem haza...este nem leszek...elméletileg....majd meglássuk...kb 5ig vagyok...bébicsõszködéssel tûzdelve 😄

Pra
#14216
Azt látom 😄
csak téged nem
:d

Lupous
#14215
Hmm...fel is vettelek 😄

Pra
#14214
Lupous ,h itt vagy!
légyszi
azonnal keress fel
msnt küldöm pü-ben
köszi 😄

Lupous
#14213
Hmm...ezen én is gondolkodtam...de végül úgy döntöttem hogy jó ez így Márha a jelentését így fordítom Nemzeti Magyar....bár most hogy jobban átgondolom fordítva lehet hogy jobb lenne...fásztudja...ha átjavítom akkor azt majd csak hétvégén...akkó lesz rá idõm 😄

Lupous
#14212
Kesztyû ...ide nem passzol (Inkább valami rövid kéne 😄)
A hátára/elejére ez a szíjas tatyó gáz (Sajna maga a tervezés van elbaszva...így a hasán senki nem csatolja be a övet :S)
ÉS igen a cipõ is elég szar
...de a többi jó
az "egyetlen" problémám hogy nigger a embered 😄

Grr1234
#14211
Kesztyû meg cipõ nem tetszik. 6/10

Pra
#14210
Vélemény?

Pra
#14209
EVE online.
nah igen...
Lassan nekiállok vele játszani,
szerencsére, most hirtelen ketten is felajánlották ,h kísérgetnek eleinte, szal butaság lenne nem elfogadni.
Az egyik srác 3éve tolja ,és még azt is felajánlotta ,h ad annyi pénzt(az EVE világában használatos pénzt 😊 ),hogy ne legyek gondban kezdésnél.
Itt bent a melóban meg elbányászgatok napközben, úgy ,h kihozzam ingyenesre a játékot.

De a Heroes asszem jó ideig nem kerülhet háttérbe!!!

#14208
Most MM-en a death-ek beleszámítanak a statba, vagy sem? Bocs, ha volt már róla szó.
Az is érdekel, hogy a különbözõ groupoknál a leaderboards score-jai nem azonosak ugyanannak a hõsömnek. De sose. Ez miért? Hol tudom megnézni, hogy pontosan mennyi? (Már ha nem vagyok rajta a hivatalos 1000-es listán <#szomoru2>)

Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta.

#14207
Az én mugshotom se mai gyerek ezen. Asszem küldök egy másikat.

Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta.

#14206
és mégvalami: annak nincs értelme, hogy The national hungarian group. Cseréld meg "The Hungarian National Group"-ra.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#14205


Friss

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#14204
jajj, várjál már, az a régi mugshotom. :S

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#14203
Feltudod sorolni a neveket? Ugyanolyan sorban, mint ahogy a mugshotok vannak elhelyezve... 😄

david insane
#14202
Hõõ royal hungarian group nincs? 😛P
Amúgy jó kép(ek) lettek : D

Grr1234
#14201
Hú de fasza, nekem nagyon tetszik.

Lupous
#14200
Jahh majdnem kimaradt a mai napból:
csiáltam új signature-t...nem nagy cucc de egyszerû...az sfc sek kirakhatják ha akarják 😄

Aztán...meg ugye frissítettem a csoportképet, így már BenkoDaniel is rajtavan 😄 (Zero ha tudsz te meg küld egy másik mugshotot mert elég szar ez a póz....így csak hátra középre illesz be :S

Nah mára részemrõl kb ennyi jó alucikálást mindenkinek 😄...holnap egy "remek" hétfõvel kezdetét veszi a hét :S<#pias>

Grr1234
#14199
Apropó: fórumon valaki belinkelt egy ilyen hentelõs videót, amin pont szidom a jónépet. <#buck><#pias><#hehe>

Grr1234
#14198
Most meg várhatok 20 percet... aztán nem is biztos, hogy faszikámhoz rak be. Lenne szomorú az az ember aki belaggoltatta live chatet, de örökre. ;D

Lupous
#14197
LOL....szerencsecsomag vagy 😄

Grr1234
#14196
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
EA live chaten beszéltem a fickóval, kérdezte, hogy melyik EA accra tegyenek 700 BF-et, beírom az adatokat erre... "fickó neve" has ben disconected... neeee <#falbav>

Grr1234
#14195
Ez de szar... 😄

#14194
továbbá:


Borat Royal

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#14193
ha már minõségi pay2play játékról beszélünk, akkor ott a WoW vagy az Eve Online. Azokba érdemes pénzt költeni, feltéve hogy játszol is vele.

BFH az kipróbálásra ingyenes, ahhoz hogy rendesen játszani tudjál vele, kell legalább 1000 BF (ez 3 hõsre vonatkozik) és ebben még nincs benne a ruha ára, csak a fegyóké.

Na most, egy dobozos játék ára dinamikus, tegyük fel, hogy 7000 forintba kerül. Viszont, te itt már ingyen is tudsz játszani. 1500 forint ráfordítása után pedig már élvezni is tudod. 5000 forint után jobb is tudsz lenni, mint a normális kezdõk, 20 000 forint után pedig "rajosan fullos" vagy.

Persze vannak extrém esetek, mint b00sted, aki forintra átszámítva eddig 200-250 000 forintot költött BFH-ra eddig (ha nem többet).

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#14192

Grr1234
#14191
És ha BFH-n költesz 3 ezer HUF-ot, akkor kábé örökre oké vagy... Auriga szerveren volt szerencsém egy céhben lenni a Top1 játékossal, aki annak ellenére, hogy villám sámán (leglassabban fejlõdõ, PVP karakter) alaposan odavágta a top másodikat is... megkérdeztük, és azt mondta, nem ritka amikor havonta 250 ezer forint felé ugrik... kíváncsi vagyok mennyi a fizetése... 😄

Lupous
#14190
200 ezer? O.O...és a külömbség kb ott van hogy míg a metin kb élvezhetetlen...addig a bfh...nos engem egy éve szegez a monitor elé 😄

Grr1234
#14189
Ezért mondom, hogy megbántam (és milyen fura, sokan havi 200 ezer HUF-ot költenek rá).

Lupous
#14188
LOL metin2...hát miaz te... <#shakehead>nagyon gáz egy játék már ha az pixelfergeteg az :S...öcsém játszott vele...hát nem mondom...igen szar

Grr1234
#14187
Én nem virtuális ruhákkal táplálkozom mint egyesek... inkább meg nem veszek BF-t, mert metin2-re is költöttem, de megbántam. Nem követem el még egyszer ezt a hibát. 😛

crackyS
#14186
végül is aki egész nap gép elõtt ül és nyomja a bfh-t annak...

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#14185
már akinek.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

crackyS
#14184
nem nagy, de szvsz hülyeség virtuális ruhákra küölteni <#zavart1>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#14183
már akinek.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#14182
1500 ft nem nagy pénz <#ejnye1><#puszi>

nickname: doki09

Grr1234
#14181
<#pias> !Freeloaders! <#pias>

#14180
ilyen alapon egyszerûbb lenne venni

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Grr1234
#14179
Én az következõ 700 BF-esre gondoltam...

davis98
#14178
Beszélj egyfolytában az Ea-sokkal majd csinálnak valamit 😊 Én is így csináltam és végül Scott volt olyan rendes és megcsinálta nekem. Semmilyen e-mailt nem fognak küldeni....csak mondom.

nickname: doki09

Grr1234
#14177
Vagy lehet inkább soldierre költeném a 700 BF-t... mindegy, elõbb legyen meg a BF, aztán még alszok rá egyet... kettõt. 😄

Grr1234
#14176
Akarok 700 BF-et!! :@

Grr1234
#14175
😄😄

#14174
elõször a neved tûnik, utánna a kommentjeid. Lassan te magad jössz.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.