Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Pra
#14373
Offline a bfh
Lehet ,h most bepakolják a maradék ruhákat 😄?

Pra
#14372
Ritkábbra vesszük, már más is szólt ,h tumács.

Grr1234
#14371
Az alsó desert fox gatyás tök faszányos. Csak levenném az alpineres cuccot meg másik kesztyût vennék.

Grr1234
#14370
Üdv :-)

Jó reggelt mindenkinek. <#wave>

#14369
Tegnap felnéztem.
Jó kis gyors szeró. No meg üdvös ez a VIP státusz. 😊)
Azt nem tudnátok belõni, hogy a halál idegesítõ autoadmin kiírások ne jelenjenek meg bal oldalt? Csak pl meccs végén, hogy mi jön.
Az össz autoadmin parancs engedélyezve van?

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

#14368
ez nem büntetés, hanem flood gátlás. Majd elmúlik.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Elektrofrombc2
#14367
Nem tudjátok miért kaptam ezt a büntetést már az elején?😮

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#14366
hát nem az a lényeg az egészben?

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#14365
Battlefield Heroes Himnusz:

Pra
#14364
Szerveren beállítottuk az AFK kicket 299mp-re rarkatm...
az elég egy pisire (bõven) 😄

Üdv Elektrofrombc2!
Bal fenti gatyát, ad rá a jobb lentire... /szerintem/
ja es a pilota sisakot(vagymit) használd
az úgy faszányos lenne.

Ez a nati kigyúrt téma szerintem elég gay 😄


#14363
jobb oldaliról vedd le a maszkot meg az alpiner hegyifelszerelést, és megkapod azt az outfitet, amit én tervezek xD

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Elektrofrombc2
#14362
bocsi...

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Elektrofrombc2
#14361


Szerintetek melyik?

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Elektrofrombc2
#14360
Biztonsági okokból új felhasználóként a regisztrációtól számítva 30 napig 90 másodpercenként csak 1 üzenetet küldhetsz!
Az üzenet újraküldése 39 másodperc múlva.
(Újraküldéskor a megjelenõ ablakban nyomj OK-t, vagy entert!)

Na ne csináljátok már 😮 Csak simán notepadban írtam meg és onnan kimásolva akartam elküldeni erre most ezt kapom 😮

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

Elektrofrombc2
#14359
Sziasztok 😊

Elektrofrombc2 névvel regisztráltam ma SGre ZERO ajánlásával. Átrágtam magam az utolsó 16 oldalon, hogy kb

képben legyek és örömmel látom, hogy itt egy nagyon jó kis közösség van már kialakítva, na ehhez szeretnék most

csatlakozni 😄 Amennyiben megtudok én is valami újjat azt biztossan megosztom veletek mint azt Lopous is tudja

😛

Ami az RPGt illeti, az über/super képes arra, hogy ha az ellenség mellé losz akkor is critical legyen.

Ez az eltakarás meg asszem úgy van, hogy csak akkor húzza fel az alap felsot ha nincs rajtad semmi felül. Tehát

ha csak póló van rajtad akkor azt nem fogja eltakarni elméletileg.

Régebben még reffeltem magamat és meg is kaptam a jutalmamat...még semmi sem történt szerencsére, de nem ajánlom

senkinek. IP alapján szûrik ki a multi accosokat ha jól tudom. Viszont ha hallotatok a bux.to-ról akor tudjátok

hogy ott pénzt lehet keresni és egyik haverom autoclicker programmal és a sütik törlésével öszekapart 50EUt most

várja azt a 2 hónapot hogy átutalják neki alertpayre. Egyébként 20-30 accja volt így naponta átlagossan $4.5-t

keresett...Szóval ha már bux.to-t át lehet verni akkor refferálozást is. De szerintem nem érdemes bajlódni

1350VP-ért... Viszon listiát igen is megéri 😊 10 kódot gyûjtöttem össze 5 nap alatt, de ma már meguntam azt

csinálni 😄 Van elég...

nCore meghvívóra vágy pici szívem, szóval ha valaki megszánna vele, hálás lennék! Battlefield Play4Free: HUN~Engineer_____Battlefield Heroes: ElektrofromBC2_____Battlefield Bad Company 2: |Elektro|

#14358

Q:
Can I recruit myself?
A:
No. If you already have a recruitment link then you already have an account to play Battlefield Heroes with. Creating multiple accounts to get rewards for yourself is not allowed, we are actively monitoring this system for such abuse so doing so will likely incur action being taken against all accounts suspected of being involved in the abuse of this system.

Azt hogy hogyan jönnek rá nem tudott.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

davis98
#14357
Jóccakát !!! Én elteszem magam holnapra ! 😊

nickname: doki09

davis98
#14356
ne refelj !!

nickname: doki09

david insane
#14355
Nem akarok reffes linkel vp-t, eddig is megtehettem volna : )

Mit ne csináljak? <#miaz><#finom>

davis98
#14354
Nah végre megoldódott a problematika 😛 insane ne csináld !!!<#ejnye1>

nickname: doki09

david insane
#14353
Honnan a picsböl jönnének rá?!
De most komolyan..

david insane
#14352
Lv 7ig könnyû felvinni : D
Majd bele kezdek : )
köszi.

Lupous
#14351
És ha szerencséd van repülsz a gecibe :S

#14350
Van ugye egy ref linked.
Azon regelesz egy kamu emaillel
Feltolold lvl 7ig
Holnapra van 1350VP-d.
davis98
#14349
Nem igaz..... Amikor egy beakar tölteni egy pályát appcrash-et ír :S...
Nem értem miért. Eddig mindig jó volt. Lehet az hogy elb@szt@ a medal of honor update ??????? nem lehet most játszani <#falbav><#sir>

nickname: doki09

#14348
saját emailcímre küldi. De ne próbáld ki, mert tényleg illegális. Sajna én is késõn vettem észre.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#14347
Újabb battlefield😄 dejóóóó ujra lehet fizetni ubersupi fegyverekért.... nesze EA

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

#14346
Eddig azthittem referalért bannolnak, ezek szerint nem?<#vigyor4>

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Grr1234
#14345
Õ... oké 😄

#14344
Ez inkább kiszivárgott hír szerintem nincsenek képek...😊

Védd a tradert, egyél thiefet!!!!

Grr1234
#14343
Én nem próbálkoznék, illegális. <#pias>

david insane
#14342
Ezt eltudnád magyarázni? saját magadnak küldessz ref linket?
vagy hogy?!

Grr1234
#14341
BF:H 2?? JÖHET! Vannak már róla képek?

#14340
Ha jelentkezel a BETA-re (ha lesz) akkor TALÁN kapsz 200 Pontot (BF-et)
#14339
Remélem majd ha kijön ez az új játék (ha egyáltalán kijön) kapunk oda kezdésnek valamennyi olyan dolgot amiért fizetni kéne😛

\"Magyarnak születtem, magyarként végzem... Még mélyen alszik, de majd felkel a népem!\"

#14338
Ha nem kapok gunclub BF-et akkor folytatom tovább a refelést<#pias><#nevetes1>Ha belehúzok egy hétvégén megvan kb 7-9 refelt acc tehát kapok
7(9)*1350VP-t amit elverhetek über fegyverre <#smile><#nezze><#zavart1>
Lupous
#14337
Nekem szerintem a BFH marad örökre a favorit 😄...amíg ki nem növöm (ha ez lehetséges) mivel sok pénzt elköltöttem rá...és nem véletlenül...mivel az egyik legjobb játék számomra a BFH😄
Am nemtoom biztos észrevettétek, de a BFH oldalán a betûtípus lett updatelve vagy mi mert pl a nevem is dõlttel van szedve...tök jó szerintem :p

Zero07
#14336
nyugi. bocsánat képpen <#law>

Zero07
#14335
nekem vagy 1 percen át laggolt de nem dobott le

#14334
na a szemét nem le dobott

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#14333
bassszus én is ezt írom épp <#rinya>
ahhh...

Zero07
#14332
nyámi <#gonosz1><#szeret><#law>

Narxis
#14331

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#14330
A DICE általában egyetlen hosttól vásárol domaint, és onnan szivárogtatták ki. Mint mindig.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Zero07
#14329
korábban linkeltem képeket. nos vki tudna segíteni mert állandóan bebugol a játék már 4x újra is indítottam, de semmi

Grr1234
#14328
<#action> Ilyesmi? D:

#14327
Na engem az unranked, nokill szerverek visznek a sírba. Nagy nehezen belépek az általam megcélzott mapra, erre pár kecsege azon balfaszkodik. Juhé!
Ilyenkor mindig jól közéjük lövök, csak hogy érezzék a szeretetet. Aztán kilépek jól. Kár, hogy nincs gatyaletolós-seggmutogatós emote. :S

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

#14326
És ennek mi értelme? Általában a kiadók simán közlik a nagyérdemûvel, hogy milyen futó projektjeik vannak. Nem látom értelmét, hogy ennyire megbonyolítsák tök feleslegesen a hír megszellõztetését.

Zavard össze a Világot: mosolyogj hétf?n! i7-4770, 16GB Kingston HyperX Blu 1600MHz DDR3, Gigabyte R9 280X Windforce, XFX core-edition 650, Microsoft SideWinder X4, Logitech G700

SzLehel
#14325
engem annak az undranked szerónak(9999x9999)az adminja akart lebannolni mert nem volt bf-es ruhám 😛

a mamám tanította!

david insane
#14324
Elég rasszista szerveren lehetsz te XD