Battlefield Heroes

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Grr1234
#14523
3 accomból 2-nél megjelent, 1-nél nem... :S

Grr1234
#14522
Hupsza, megjelent a gomb... 😄

crackyS
#14521
el is költöttem tetkóra+ egy emotra <#pias> gyorsan jött, gyorsan megy

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#14520
BFH fórumon valaki már megkapta mind az öt accára...

Pra
#14519
ip miatt szetm nem is fogod megkapni

Pra
#14518
dobj már egy sreent mert így nem tudom mi a frankó!

Grr1234
#14517
Õ... másik accomnál viszont nem jelenik meg. :S

#14516
Már épp elégszer, ahhoz, hogy lássam még mindig nincs itt.

Grr1234
#14515
TD

crackyS
#14514
valaki segítsen 😄 2 emote közt nem tudok dönteni...thumbs down vagy robot dance?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#14513
megnézted mennyi bf-ed van?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#14512
Amennyi volt, se firefoxba, se IEbe nincs reedem gombom.

crackyS
#14511
hm...robot dance vagy thumbs down?

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Pra
#14510
baz ez bejött,
veszek egy lottót is 😄

Grr1234
#14509
FASZA. MEGKAPTAM ÉNIS. NA UGYE... SZÓLTAM MÁR 1 HETE 😄

crackyS
#14508
nézd meg, bfh fõoldalán mennyi bf-ed van

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Pra
#14507
nah gyorsan elköltöm 😄
azt se tudom mit vegyek gecciiii 😄

Grr1234
#14506
Nem kaptam meg a BF-et! Rákattintottam és berakta ugyanazt az oldalt. 😞

crackyS
#14505
hihi ez szuper 😄 már csak tudnom kéne mire költsem

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#14504
nézd meg nincs-e már meg

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#14503
én már megkaptam. Picit bûntudatom van, de hát ez van.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

SzLehel
#14502
Gábor,olyanok megcsináltál már hogy feliratkoztál az EA hírlevélre,meg beléptél a heroes-os accoddal?

a mamám tanította!

crackyS
#14501
megvaan! már rég rajta volt a számlámon

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

crackyS
#14500
nekem sincs reedem...

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Pra
#14499
Elvileg megkaptam még1szer a 700bf-et 😄

#14498
Ahogy olvasom a bfh fórumon, látom, nemcsak nekem van ilyen problémám, és hidd el, nekem tényleg nincs ott.😞

SzLehel
#14497
menj fel most a gun clubra,és a tekerj le és ott van egy nagy ablak egy Heroes-os képpel,nem lehet eltéveszteni 😊

a mamám tanította!

Pra
#14496
És én ezennel megyomom 😄
Meglássuk 😄

Pra
#14495
http://gunclub.ea.com/
bakker a fõoldalon XD

#14494
Akkor te mondmár meg, hol van az a reedem now, merthogy én nemlátom sehol...

SzLehel
#14493
fasza,megkaptam másik accra is 😊

a mamám tanította!

SzLehel
#14492
nem tudjátok hogy hol kell pm-et küldeni egy játékosnak az Heroes oldalon?

a mamám tanította!

#14491
Már elolvastam párszor, de ha rájöttem volna ezekbõl, megse kérdezem.

Zero07
#14490
nagy a kísértés. a biztos XDomg acc vagy anti-SASre nyomjam?

crackyS
#14489
olvasd el az elõzõ kb 10 kommentet és megtudod

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#14488
Valaki tudja, merre van ez a "Redeem Now!" gomb?😊

SzLehel
#14487
mostmár megjelent az offer,de ha még tesztelik akkor várok egy órát nehogy megszívjam.(félreértések elkerülése miatt a másik accomra akrom rakin nem az Sz.Lehel-re)

a mamám tanította!

crackyS
#14486
ki-be rakják...tesztelik még

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Pra
#14485
ja, én is

SzLehel
#14484
Receive 700 Battlefunds, worth $5 USD, for Battlefield: Heroes now!Sign up for the Gun Club newsletter and redeem your Battlefunds below.
én csak ennyit látok 😛

a mamám tanította!

crackyS
#14483
megint KIVETTTÉK 😄 remélem nem szivom meg, hogy aki most rákattolt be bugzik és nem kap asd

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#14482
mert bebuggolt a rendszerük megint. Már az offer sincs ott a gunclubba. Megint.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#14481
jogszerû? pffff xD

Na reménykedjünk, hogy nem teszik meg. Úgyis csak ennyit tehetünk.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

crackyS
#14480
meg van a reedem gomb...csak tulajdonképen nem tesz át sehova

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Pra
#14479
Ezt akkor tehetik meg ,ha szerepel az üzenetben ez a szöveg!!!!
Ez csak egy kamu tájékoztatás, nem jogszeru.

Pra
#14478
jah mert én most arrol beszélek ,h annak is megvan e lehetõsége, h megkapjuk mi is ezt uzenetet GC-tõl.
És mivel nem redeem cucc, mégegyszer fel tudod venni.

#14477
"U-238
Note to all users.

EA live chat are not able to help you with this issue.
Any credited Battlefunds up until this point will be checked over at a later date to make sure you are entitled for those. Any that are not will be removed along with any items purchased with them at a later date."

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Pra
#14476
nézd én leszarom...
ha meg1szer me tudom szedni a 700bf ,én csupán boldog leszek..se parázni nem fogok, se bûntudatom nem lesz.
A live chat-tõl kaptam a 700bf-et, ahol nem kérdeztek semmi olyat ,h melyik földrészen élek stb... tehát õk hibáztak,
Õk hibáztak ha még1szer lesz 700bf-em.
Ilyenkor te mint "felhasználó" védve vagy pont olyasmi jogok álltal amirõl ma már volt szó.
Ha hibáztak 1dolgot tehetnek valahogy elveszik azt amire költöttem...
De nem fogják!
A másik... ha netán botrányig menne a dolog akkor inkább felajánlanám ,h betolom a rendszerbe azt az 5 euro amibe került volna ,azt hagyjanak engem békén!

Grr1234
#14475
Õ... ez a gunclubos oldalon volt... vagy lehet félreértettelek, nem tudom mi a bajod most. :S

#14474
de komolyan. Nem akarom veszélynek kitenni az accomat. És mivel itt most közölve van hogy az elõzõ hírlevelet csak az amerikaiknak kellett megkapniuk, picit be vagyok carva.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.